Page 2 of 28 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 408

Thread: Αγορα Κινητου Τηλεφωνου

  1. #16
    Won't Bow Neron's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Between
    Posts
    2,059

    Default

    Quote Originally Posted by Sotos_The_Tequiler View Post
    Quote Originally Posted by regularpaul View Post


    Αυτό είναι του 10ευρου;
    Επειδή βλέπω γράφει vodafone πάνω, αν το πάρω και βάλω κάρτα Whats'up (cosmote) θα τη δεχτεί;
    Μόνο κλήσεις και μηνύματα θέλω.
    Γράφει Dual Band.
    Λογικά είσαι ΟΚ.
    "Don't sweat the petty things and don't pet the sweaty things".
    George Carlin

  2. #17
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    Quote Originally Posted by Ingolemo View Post
    Btw, opou na nai vgainei kai to galaxy s2 , me dual core cpu, 1 gb mnhmh, 16gb rom kai genika ta kalutera, logika tha paei 500+ e , alla paizei na fthninoun ta upoloipa.
    Άρχες Μαιου Cosmote, γύρω στα 550-570 λένε.

    Για το Nexus ONE όντως δεν αξίζουν τόσα χρήματα. Όταν λες επιδότηση, για πόση μιλάς και απο που; Πχ. ξέρω πως στο Πλαίσιο έχουν Galaxy S 399e, και δέχεται επιδότηση μόνο απο Vodafone για περαιτέρω μείωση τιμής.
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  3. #18
    Κρι Κρι jack the ripper's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Everflow
    Posts
    8,435

    Default

    οι γυφτοι της vodafone παρολο που τωρα με στρατο βαρεμαρα κλπ εκανα κατι καλους λογαριασμους μου δωσανε την ιδια οπως καθε χρονο δλδ 70 ευρω..αρκετοι μου λενε να τους ζαλισω τα παπαρια να την αυξησουν

  4. #19
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Ingo στο desire μου το apps2sd πιάνει 100κάτι ολόκληρα kilobyte, λέει έχω 35 εγκατεστημένες εφαρμογές στην κάρτα και 16 στο κινητό, μου έχει μείνει υπόλοιπη εσωτερική μνήμη 20mb. Και έως σήμερα έχω σβήσει μόνο εφαρμογές που τις κατέβασα χωρίς να ξέρω τι είναι και δε μου άρεσαν, ποτέ γιατί έμεινα από μνήμη. Έτσι ενδεικτικά αυτά.

    Συνεχίζω να το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους, ειδικά για τα λεφτά του πιστεύω είναι το καλύτερο value for money της αγοράς αυτή τη στιγμή. Αυτό και το nexus βασικά καθώς η μόνη τους διαφορά πρακτικά είναι το design.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  5. #20
    Κρι Κρι jack the ripper's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Everflow
    Posts
    8,435

    Default

    πηγα media markt για να τσεκαρω μερικες απο τις συσκευες(κυριως απο αποψη οθονης , ανταποκρισης κλπ)..ειδα το desire , το optimus one , το galaxy S και nexus S..
    οκ το τελευταιο ειναι τελειως εκτος τιμης οποτε αν και γαμαει τα παντα ολα το αφηνουμε.
    το desire δε με τρελανε για να πω την αληθεια, το galaxy to S ΤΑ ΕΣΠΑΣΕ ΟΛΑ, και το lg για τα λεφτα του (150 φθηνοτερο) ηταν αξιοπρεπεστατο οφειλω να ομολογησω...

  6. #21
    Senior Member cloud's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    στη νύχτα των άλλων
    Posts
    5,276

    Default

    Quote Originally Posted by H. View Post
    Ingo στο desire μου το apps2sd πιάνει 100κάτι ολόκληρα kilobyte, λέει έχω 35 εγκατεστημένες εφαρμογές στην κάρτα και 16 στο κινητό, μου έχει μείνει υπόλοιπη εσωτερική μνήμη 20mb. Και έως σήμερα έχω σβήσει μόνο εφαρμογές που τις κατέβασα χωρίς να ξέρω τι είναι και δε μου άρεσαν, ποτέ γιατί έμεινα από μνήμη. Έτσι ενδεικτικά αυτά.

    Συνεχίζω να το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους, ειδικά για τα λεφτά του πιστεύω είναι το καλύτερο value for money της αγοράς αυτή τη στιγμή. Αυτό και το nexus βασικά καθώς η μόνη τους διαφορά πρακτικά είναι το design.
    Οταν εχεις 20mb σημαινει πως γεμισες, αρχιζει να σερνεται.

    @op Να παρεις blade.

    To ER δεν την παλευει σε κινητο.

  7. #22
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Η πραγματικότητα είναι ότι δεν διαπίστωσα διαφορά στις επιδόσεις και ως μονοψήφιο υπόλοιπο μνήμης που το έφτασα σε μια φάση. Όπως και να έχει το ανέφερα ενδεικτικά για τα θέματα επάρκειας σε μνήμη και επίσης από τις 51 εφαρμογές αυτές, παίζει και οι 31 απλά να υπάρχουν για να υπάρχουν χωρίς να τις χρησιμοποιώ ποτέ.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  8. #23
    Συνεργάτης Μόσπιτ Ingolemo's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    2,250

    Default

    Diafora stis epidoseis den exei (ante na xei ligo mikrotero read speed h mmc pou den exei kai toso rolo se mikres efarmoges).
    Emena pantws kati emulators kai games pianoun mexri 8mb sto thlefwno meta th metafora sto sd. Auto mesw tou froyo apps2sd e, oxi tou apps2Sd app e.
    People assume that time is a strict progression of cause to effect. But actually, from a non-linear, non-subjective viewpoint, it's more like a big ball of wibbly-wobbly...timey-wimey...stuff.

  9. #24
    90210 Nodoordonotthereisnotry's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,913

    Default

    H Apple μήνυσε την Samsung, λέει, ενώ σκεφτόμουν να τσιμπήσω το Galaxy S2, όταν, με το καλό, βγεί...
    Those of you who think you know everything are annoying to those of us who do.

  10. #25
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    Στα τέτοια μας πες τους, λες και θα αλλαξει κατι από τη μήνυση. Εδώ δεν ξέρουμε κατα πόσο μπορούν να την κερδίσουν.

    Galaxy S 2 υπολόγιζε λίγο πάνω από 600ε.
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  11. #26
    90210 Nodoordonotthereisnotry's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,913

    Default

    Quote Originally Posted by SpiritCrusher View Post

    Galaxy S 2 υπολόγιζε λίγο πάνω από 600ε.
    Αυτό είναι όντως το ζόρι.
    Those of you who think you know everything are annoying to those of us who do.

  12. #27
    post modern vegetarian h2he's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    here
    Posts
    433

    Default

    Γνώμες για το Samsung Galaxy 3 Black (i5800)?
    Can't get it down without crying

  13. #28
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    αν μου μαθε κατι η φνακοκαριερα ειναι η γνωση των σερβις.
    κακο σερβις η σαμσουνγκ, σαν κινητο δε ξερω, αλλα στο λεω να το εχεις υποψη σου
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  14. #29
    Bongripper Extraordinaire Om's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Schrödinger's Box
    Posts
    770

    Default

    Εγώ έχω το HTC Desire HD (εννοείται τζάμπα από επιδότηση). Γενικά χωρίς να έχω τρελή εμπειρία από iphones etc (είναι το πρώτο μου smartphone) είναι τρελό κινητό, η οθόνη τα σπάει...
    2 3 φορές μόνο μου έφαγε κάποιο σκαλωματάκι και αυτό επειδή είχα να το κλείσω 3 4 μέρες και το φόρτωνα αρκετά με apps, με ένα restart έστρωσε αμέσως.
    Καταλαβαίνω ότι η apple είναι η πρώτη κτλ απλά και αυτό στέκεται αξιοπρεπέστατα δίπλα στο iphone 4 (και με περίπου 250 ευρώ λιγότερο). Με το 3G δε συγκρίνεται καν αφού το Desire είναι αρκετά πιο καινούριο τηλέφωνο.
    Τσέκαρε το.
    Licenced to Chill.

  15. #30
    Senior Member cloud's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    στη νύχτα των άλλων
    Posts
    5,276

    Default

    Quote Originally Posted by h2he View Post
    Γνώμες για το Samsung Galaxy 3 Black (i5800)?
    Χάλια ανάλυση. Ανέβα στα 200 ευρώ για το huawei ideos x5 αλλιώς κοίτα τα κλασσικά value for money zte blade & LG Optimus One.

Similar Threads

  1. Αγορά Projector.
    By Tonosalata in forum PC & Games
    Replies: 14
    Last Post: 26-12-2010, 22:12
  2. Αγορά Drums
    By Drumsick in forum Musicians Chat
    Replies: 97
    Last Post: 20-11-2010, 21:30
  3. Αγορα Λαπτοπ
    By jack the ripper in forum PC & Games
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-2009, 14:39
  4. Κινεζικη Αγορα
    By Strasnic in forum The Marketplace
    Replies: 0
    Last Post: 10-06-2008, 18:33
  5. Internet μέσω κινητού
    By Dragonlord in forum PC & Games
    Replies: 1
    Last Post: 31-12-2004, 17:13

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •