Page 7 of 19 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast
Results 91 to 105 of 277

Thread: ΠΟΥΣΤΗΔΟΙ

  1. #91
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    ειχα την τυχη ενα βραδυ να παρακολουθησω εναν γνωστο μου να βιδωνει στα 4 εναν αλλο,πριν πολλα χρονια.
    το μονο που εκανα ηταν σχολια τυπου "μαλακα Οδυσσεα,το κωλαρακι σου ειναι σαν την Γεωργιας" και πιο μετα "Χασάπη!γραμματα!" επειδη σηκωσαν σεντονι-τους ειχα σπασει τα αρχιδια και δεν μπορουσαν να γαμηθουν.Κατα τα αλλα,εγω συνεχιζα να τρωω το θεικο τοστ που ειχα παρει πιο πριν.A ναι,τσιμπησα και το πορτοφολι του σε φαση "ρε μαλακα,να παω για κανα ποτο Μπερλιν εγω να γαμηθειτε με την ησυχια σας,αλλα δεν εχω λεφτα-ΠΑΡΤΟ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ"

    Δεν με νοιαζουν,ας κανουν οτι θελουν,νταβας στον πουτσο ή στον κώλο τους θα ειμαι?αρκει να μην μου σπανε τα αρχιδια στυλ "αχ Αλεξ πες μου ποσο τον εχεις?" "σου εχει παρει τσιμπουκι ποτε αγορι?" και λοιπες μαλακιες-φημιζονται οτι ειναι αρκετα πουτσοιστοριες οι περισσοτεροι.Τωρα να βγω για καφε,αν δεν ειναι κραγμενες σαν τον Γιαννακη που ειχε καψουρα μαζι μου και εσκαγε μυτη σε ενα μαγαζι που δουλευα με ροζ γουνακι,ναι ανετα.Και ας φασωθουν,αλλα ειπαμε,οχι πρηξιμο για πεο-juice.
    Αλλα στηριζουμε,εχουν κορυφαιες φιλεναδες στις οποιες εσυ χωνεσαι χωρις ανταγωνισμο.

    α ναι,και οσοι ομοφοβικοι αρχιδες κραζουν,ας μας πουν οτι δεν γουσταρουν να πηδανε γκομενες απο κωλο.(εγω παντως δεν γουσταρω).Συγχαρητηρια,το γκεομετρο δειχνει οτι ειστε κοντα στο να πηδηξετε αντρικο κωλαρακι.

    Ρε συ Η. ,το γυμναστήριο που πηγαίνεις ειναι το λαιβ κλουβι με τις τρελες,και κατα τα αλλα δεν την παλευεις ουτε να τους βλεπεις?Αφου εκει μεσα ο λουκουμας παει συννεφο,τι καθεσαι??
    Last edited by Reject; 11-04-2011 at 17:17.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  2. #92
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    λυσσα με τις κουκλες. εχω βαρεθει να ακουω για την στρελλα κοντα δυο χρονια τωρα.

    εμενα με εκνευριζει παρα πολυ ο βλαχονατουραλισμος που παιρνει και τις αηδιαστικες politically correct προεκτασεις τυπου φιξξξερ. το αρχετυπο του ανθρωπου, το αρχετυπο του αρσενικου, του θηλυκου και η ομοφυλοφιλια θεωρειται ενα glitch στην φυσικη πορεια των πραγματων. στην ζωη 2.0 θα εχει βελτιωθει, το υποσχεται ο καρατζαφερης.

    η ουσια βρισκεται στην ερωτηση της havoc παραδοξως. υπαρχουν bi; η απαντηση ειναι ναι και μαλιστα υπαρχουν μονο bi. η κανονικοτητα της σεξουαλικοτητας ποικιλλει απο εποχη σε εποχη γι' αυτον ακριβως τον λογο: οργανωνονται κοινωνιες, οι κοινωνιες προσπαθουν να αποκωδικοποιησουν την γενικοτερη επιθυμητικη δυνατοτητα του ανθρωπου, φτιαχνουν κανονες που κατευθυνουν την επιθυμια. δηλαδη: ορθο ειναι να επιθυμεις το αντιθετο φυλο ή το ιδιο φυλο υπο προϋποθεσεις (ρωμη, αρχαια ελλαδα), να επιθυμεις την αστικη δημοκρατια, να επιθυμεις την προσωπικη εξελιξη, την θρησκευτικη φωτιση, την ταξη κλπ. δεν ειναι βιολογικο αυτο το θεμα, ειναι ψυχολογικο και πολιτικο. οτιδηποτε μπορεις να επιθυμησεις, άντρα ή γυναικα αν μπορείς να παρέμβεις στο μηχανισμό διαμορφωσης της επιθυμιας σου.

    η αλήθεια απ'την άλλη ειναι οτι ενω αυτο θα ηταν απελευθερωτικο, ειναι σε αμφιμονοσημαντη αντιστοιχια με το ζητημα του ανθρωπου στον ΚΑΠΕΤΑΛΙΣΜΟ. δηλαδη: θεωρεις μαλακα αυτον που ειναι αδρανης απεναντι στον καπιταλισμο (αν εισαι αλανακι απ'τα δικα μας) ακομα και στο να τον καταλαβει, σπας την κεφαλα του πολιτικου, του μπατσου, του καπιταλιστη και του φασιστα. αντιστοιχα: θεωρεις μαλακα οποιον δεν δινει δεκαρα να σκεφτει πως ακριβως διαμορφωνεται το φυλο και η σεξουαλικη ταυτοτητα, σπας το κεφαλι του Η. με σιδεροβεργες.
    this is radio freedom.

  3. #93

    Default

    οι κούκλες υπήρχαν προ στρέλλας..ε τις κούκλες ξέρω μόνο..που να τραβιέται τώρα στο Λας Βέγκας


    "Society, have mercy one me
    i hope you're not angry, if i disagree..."

  4. #94
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    με ξαναδιαβασα. ειμαι λογιος και τσογλανι.
    this is radio freedom.

  5. #95
    Giagias me Jazzmaster Marillion's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Stukas over Serres
    Posts
    4,571

    Default

    κατεβηκα για φωτοτυπιες πριν λιγο και ειδα δυο αρσενικά σκυλιά να γαμιουντε σαν σκυλιά. επισης περασε ενας παππους πανω απο 80 και ειπε δυνατά : ΧΑΧΑ ΓΑΜΙΟΥΝΤΕ. βγηκε κοσμος στα μπαλκόνια λεμε ο τυπος ήταν μεγαφωνο.


    INDIE ROCK, PUNK-METAL, EMOCORE COMMANDO

    http://letselectrify.blogspot.com si senior boss man, england very pretty

    ΓΥΡΟΣ ΠΑΟΛΑ ΠΛΑΤΩΝΙΣΜΟΣ
    ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΒΟΛΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  6. #96
    agit-spam attack Agoraphobic_S.I.'s Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    ΣΤΗ ΛΙΤΑΝΕΙΑ
    Posts
    1,929

    Default

    Υπάρχουν χειρότερα: οι βάζελοι και οι κομμουνιστές.

  7. #97
    agit-spam attack Agoraphobic_S.I.'s Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    ΣΤΗ ΛΙΤΑΝΕΙΑ
    Posts
    1,929

    Default

    Και οι τάνοι.

  8. #98
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    ποιος τους γαμαει και τους πουστηδες..εδω εφερε Χ ο ΠΑΟΚ και η νταλικα με αφησε στην Π.Ραλλη οτι ναναι ωρα
    επισης αμα χεζεις απολαυστικα εισαι πουστης κυριε μο?

  9. #99
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    Quote Originally Posted by Agoraphobic_S.I. View Post
    Υπάρχουν χειρότερα: οι βάζελοι και οι κομμουνιστές.

    και οι ψαγμενοι 18 χρονοι επαναστατες!
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  10. #100
    bi-curious The Good Son's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    κάτω μαχαλάς.
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by Harbinger of Death View Post
    Quote Originally Posted by The Good Son View Post
    Quote Originally Posted by Harbinger of Death View Post
    Και να προσθέσω κάτι: εμπεριέχεται ένας ενδόμυχος σεξισμός στο να λες ότι δε γουστάρεις "τις κραγμένες", αλλά γυναίκες που κάνουν το ίδιο να σου φαίνονται κομπλέ.
    Αυτό είναι αρκετά βάσιμο καθότι οι περισσότεροι που το ενστερνίζονται γουστάρουν να το βλέπουν σε γυναίκες που φέρονται σαν γυναίκες, όχι dykes. Στην συγκεκριμένη περίπτωση οι κοπέλες όχι μόνο δεν χάνουν την θυληκότητά τους (που καυλώνει έναν άντρα) άλλα ίσως και να την εκτινάσσουν. Αντίθετα οι κραγμένες που χαριεντίζονται χάνουν την αρρενοπώτητά τους (που καυλώνει μια γυναίκα) στο μάξιμουμ.
    Σου φαίνεται δηλαδή λογικό να μην πας κάποιον άντρα που χάνει την αρρενωπότητά του, παρ' ότι δε σε ενδιαφέρει σεξουαλικά, κι εσύ δεν είσαι καν στο τάργκετ γκρουπ του, και επομένως δεν παίζει κανένα ρόλο για σένα. Με άλλα λόγια θέλεις οι άντρες με τους οποίους συναναστρέφεσαι να είναι αρρενωποί και να μπορούν να τους γουστάρουν οι γυναίκες, για κάποιο λόγο που δεν εξηγείς.
    Μπορεί να μην κατάλαβα τι ήθελες να πεις αρχικά γιατί στην δεύτερη απάντησή σου δενκαταλαβαίνω τίποτα. Εγώ απλά σου έδωσα έναν λόγο που θα μπορούσε κάποιος να μην συμπαθεί τους πούστηδοι αλλά να συμπαθεί τις λεζβίαι. Εγώ προσωπικά είπα οτι δεν έχω κάτι με τους πούστηδοι αρκεί να μην γίνονται ενοχλητικοί στο πέσιμο, δεν δικαιολογήθηκα επειδή δεν γουστάρω τους πούστηδοι.

  11. #101
    bi-curious The Good Son's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    κάτω μαχαλάς.
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by H. View Post
    Αυτό το τόπικ με μπέρδεψε. Εγώ που δεν τους μπορώ καθόλου, όχι για καφέ να βγω μαζί τους, ούτε να τους βλέπω, εκτός από ομοφοβικός που δεν καταλαβαίνω τι θα πει, τι είμαι? Πούστης? Φασίστας? Και τα δύο? Ποια η άποψη του ανοιχτόμυαλου φόρουμ μας?

  12. #102
    Solidium HAVOC's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Οblivion
    Posts
    5,485

    Default

    Quote Originally Posted by Khalkji View Post
    λυσσα με τις κουκλες. εχω βαρεθει να ακουω για την στρελλα κοντα δυο χρονια τωρα.

    εμενα με εκνευριζει παρα πολυ ο βλαχονατουραλισμος που παιρνει και τις αηδιαστικες politically correct προεκτασεις τυπου φιξξξερ. το αρχετυπο του ανθρωπου, το αρχετυπο του αρσενικου, του θηλυκου και η ομοφυλοφιλια θεωρειται ενα glitch στην φυσικη πορεια των πραγματων. στην ζωη 2.0 θα εχει βελτιωθει, το υποσχεται ο καρατζαφερης.

    η ουσια βρισκεται στην ερωτηση της havoc παραδοξως. υπαρχουν bi; η απαντηση ειναι ναι και μαλιστα υπαρχουν μονο bi. η κανονικοτητα της σεξουαλικοτητας ποικιλλει απο εποχη σε εποχη γι' αυτον ακριβως τον λογο: οργανωνονται κοινωνιες, οι κοινωνιες προσπαθουν να αποκωδικοποιησουν την γενικοτερη επιθυμητικη δυνατοτητα του ανθρωπου, φτιαχνουν κανονες που κατευθυνουν την επιθυμια. δηλαδη: ορθο ειναι να επιθυμεις το αντιθετο φυλο ή το ιδιο φυλο υπο προϋποθεσεις (ρωμη, αρχαια ελλαδα), να επιθυμεις την αστικη δημοκρατια, να επιθυμεις την προσωπικη εξελιξη, την θρησκευτικη φωτιση, την ταξη κλπ. δεν ειναι βιολογικο αυτο το θεμα, ειναι ψυχολογικο και πολιτικο. οτιδηποτε μπορεις να επιθυμησεις, άντρα ή γυναικα αν μπορείς να παρέμβεις στο μηχανισμό διαμορφωσης της επιθυμιας σου.

    η αλήθεια απ'την άλλη ειναι οτι ενω αυτο θα ηταν απελευθερωτικο, ειναι σε αμφιμονοσημαντη αντιστοιχια με το ζητημα του ανθρωπου στον ΚΑΠΕΤΑΛΙΣΜΟ. δηλαδη: θεωρεις μαλακα αυτον που ειναι αδρανης απεναντι στον καπιταλισμο (αν εισαι αλανακι απ'τα δικα μας) ακομα και στο να τον καταλαβει, σπας την κεφαλα του πολιτικου, του μπατσου, του καπιταλιστη και του φασιστα. αντιστοιχα: θεωρεις μαλακα οποιον δεν δινει δεκαρα να σκεφτει πως ακριβως διαμορφωνεται το φυλο και η σεξουαλικη ταυτοτητα, σπας το κεφαλι του Η. με σιδεροβεργες.
    Παραδοξως, η επιθυμητικη σου δυνατοτητα για havoc εχει καταπνιγει απο τα πολιτικα σου πρεπει
    Πράγματι, ο καιρός ήτο θαυμάσιος. Ένας καιρός ηδονικός και, όπως λέγουν, θείος. Ο ήλιος έλαμπε καταυγάζων και θερμαίνων τα πάντα – τον ουρανόν, την θάλασσαν, το υπερωκεάνειον, τους επιβάτας. Όλοι σχεδόν ήσαν χαρούμενοι.


  13. #103
    Kazeshini Narzul's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Volos
    Posts
    202

    Default

    Γενικα ειμαι της αποψης οτι κανεις δε γεννιεται ουτε πουστης, ουτε κλεφτης , ουτε εγκληματιας κλπ
    Ο περιγυρος σε κανει.

    Και ειδικα το θεμα της ομοφυλοφιλιας δεν δημιουργήθηκε χτες.
    Στην αρχαια σπαρτη που τα παιδια ηταν αναγκασμενα να ειναι σε ενα στρατοπαιδο μεχρι τα 24 , ποιες λετε να γαμουσαν?
    Οι χουφτες δε νομιζω να ηταν λυση για τοτε.

    Και αυτη η τωρινη πλυση εγκεφαλου της τηλεορασης που θα την ανοιξεις τη γαμημενη και θα δεις οτι οι μισες εκπομπες εχουν κι απο ενα πουστη , σε κανει να πιστευεις οτι οι πουστηδες πλεον ειναι συνηθες και ισως και φυσιολογικο φαινομενο.

    Αnyway με τους gay πιστευω οτι κανενας normal ανθρωπος δεν θα ειχε προβλημα...με ανθρωπους δλδ που ειναι νορμαλ σε ολα , αλλα εχουν απλα διαφορετικη σεξουαλικη προτιμηση.

    Αλλα τις κραγμενες παλιαδερφες και τις παλιοπουσταρες...δεν ειναι τοσο το οτι τις σιχαινομαι , οσο το οτι μονο γελιο μου βγαζουν.
    Ουτε να μιλησω δε μπορω μ αυτες.
    best value for money disk

    09:21 <FIXXXER> ειναι εγωκεντρικος ναρκισσιστης και παρανοικος

  14. #104
    Διονύσης Ρόδμανν Comte de Saint-Germain's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    2,551

    Default

    Μεγάλο ψέμα αυτό περί "εκτινασσόμενης θηλυκότητας των λεσβιών". Υπάρχουν τόσο θηλυκές λεσβίες όσο υπάρχουν και αρρενωπές αδερφές και το αντίστροφο ισχύει εξίσου συχνά, δηλαδή λίγες φορές έχετε δει λεσβίες που να είναι πολύ κοντά σε χαρακτηριστικά σε άντρα; Το θέμα είναι ότι όταν βλέπεις δυο ωραίες γυναίκες να χαμουρεύονται ή και οτιδήποτε παραπάνω, είναι διεγερτικό για σένα επειδή βλέπεις μια σεξουαλική πράξη όπου συμμετέχουν μόνο άτομα που ανήκουν στο τάργκετ γκρουπ σου. Αν δεν σε ενδιαφέρουν σεξουαλικά οι άντρες η αντικατάσταση ενός από μια ωραία γυναίκα είναι κάθε άλλο παρά δυσάρεστη.

  15. #105
    after halloween. sod1013's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    INto the void
    Posts
    861

    Default

    η γκομενα μου,μου ειπε οτι δν θα γουσταρε να κανω κατι με αντρα.σιγουρα δεν θα ελεγα το ιδιο για αυτην κ ομοφυλη της.οποτε που καταληγομε?
    δεν παιζω ξυλο.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •