Results 1 to 8 of 8

Thread: Conn-x TV

  1. #1
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default Conn-x TV

    εχει κανεις ? συμφερει? τι παιζει? 10 ευρο τον μηνα ειναι και το σκεφτομαι .
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  2. #2
    το ραπ μου είναι πρόκληση nikolasfluxus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Toumba
    Posts
    2,094

    Default

    το μόνο που ξέρω είναι οτι μια φορά στο σπίτι της αταχουλάλπης είχαμε βάλει το κανάλι για τα βρέφη και είχε κάτι τελείως ψυχεδελικά πράματα και καλά για να κοιμούνται τα μωρά και το βλέπαμε και γελούσαμε σαν μικρά κοριτσάκια

  3. #3
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by freak brother View Post
    εχει κανεις ? συμφερει? τι παιζει? 10 ευρο τον μηνα ειναι και το σκεφτομαι .

    Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, Κύπελλο Ελλάδας & Football League, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, Copa Sudamericana, Copa Libertadores

    ο μόνος λόγος ... αν δεν είχες ιντερνε ίσως είχα να σου πω και άλλους
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  4. #4
    survivor scarecrow's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    above the sea of fog
    Posts
    2,254

    Default

    Έχει και κάτι ωραία κανάλια με ντοκιμαντέρ.

  5. #5
    και με γεύση μέντας croissant429's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    σε περιπτερα και επιλεγμενα βιβλιοπωλεια....
    Posts
    579

    Default

    Quote Originally Posted by KoiliaSamprela View Post
    Quote Originally Posted by freak brother View Post
    εχει κανεις ? συμφερει? τι παιζει? 10 ευρο τον μηνα ειναι και το σκεφτομαι .

    Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, Κύπελλο Ελλάδας & Football League, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, Copa Sudamericana, Copa Libertadores

    ο μόνος λόγος ... αν δεν είχες ιντερνε ίσως είχα να σου πω και άλλους
    αν σε ενδιαφερουν μοναχα τα αθλητικα ,με μια απλη εγγραφη και καταθεση (εστω και 10 ευρω),βλεπεις live ολα αυτα τα πρωταθληματα (εκτος των Ελληνικων..) και σε διαφορα στοιχηματικα sites (betfair-unibet-bet365....) χωρις αλλες συνδρομες-μαλακιες κτλ....
    don't break the fucking circle

  6. #6
    Custom User Title ari-m's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    PTR/PL3KL
    Posts
    1,352

    Default

    exei o pe8eros mou gia na parakolou8ei kyriws ta ksena prwta8limata pou deixnei
    gia tainies den aksizei me tin kamia
    aaaa nai vazei kai to disney channel otan exei ton eggono tou
    When did I realize I was God? Well, I was praying and I suddenly realized I was talking to myself.
    Hi, I 'm a signature Virus. Plz add me to your sig and help me conquer the world.
    ALERT! Signature Infected by Unknown Virus.
    Click Me

  7. #7
    banned atahoualpi's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    296

    Default

    ειχα εγω κοννεξ τιβι (το baby tv που λεει ο φλουξης το καλυτερο καναλι του κοσμου ολου), καλη φαση γενικα, πολλα καναλια, ταινιες (και καναλια και πολλες που ανανεωνονται στο μενου του κοννεξ αποθηκευμενες), σειρες (φοξ λαηφ κτλ), αθλητικα (ειχε 4-5) καναλια - ολη μερα αγωνες και εξτρημ σπορτς καποια αλλα, παιδικα (!), ατελειωτες ωρες καψιμο με ολα τα ντισκαβερι τσανελς, ντοκιμαντερς για ο,τι θες εχω δει, μπιμπισι, αλ τζαζιρα, κατι αλλα γαλλικα και γερμανικα και ρωσσικα για ειδησεις και κατι μουφες καναλια μουσικα και φασιον τιβι και 15 ευρω το μηνα εδινα. Δε θα το βαζα ποτε, αν δεν ηταν μια προσφορα που σου εδινε τσαμπα αποκωδικοποιητη και σκληρο δισκο ταυτοχρονα (τιβο πρεπει να το λενε).
    There is a light that never goes out

  8. #8
    Senior Member Weedow's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Athens,Greece
    Posts
    286

    Default

    Δεν αξίζει μία κατά την ταπεινή μου άποψη. Το έχω και πάει καρφωτό για κόψιμο. Εκτός των αθλητικών (forca Juve κλπ) δεν σου προσφέρει κάτι ουσιαστικό. Ταινίες που τις χρυσοπληρώνεις, τσόντες πιο ακριβές και από το να αγοράσεις τσοντοπεριοδεικό με dvd και εκτός όλων των άλλων μην ξεχνάς πως το αν θα δεις αυτό που θες εξαρτάται και από τις καύλες του πΟΤΕ. Έχω χάσει μεγάλα μέρη αγώνων γιατί ο πΟΤΕ τον έπαιζε.

Similar Threads

  1. Conn timed out
    By wraithmare in forum PC & Games
    Replies: 5
    Last Post: 30-09-2005, 23:10
  2. Conn-X
    By Ghoul in forum PC & Games
    Replies: 5
    Last Post: 29-12-2004, 20:06

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •