Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 42

Thread: Πες την Ιστορία (σου) - Ξένα πρωταθλήματα

  1. #16
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    4 στους 4 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    στην αιγυπτο ειμαι al ahly λογω σικαμπαλα και μεγκαχεντ φυσικα!
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  2. #17
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    1 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by mrmaiden View Post
    Σε ηλικία 10 ετών το 1988 πετυχαίνω τότε στην ΕΡΤ μάτς κυπέλλου Αγγλίας Everton-Liverpool στο Goodison Park με επικές περιγραφές Γιάννη Αργυρίου. Το κόλλησε ο Ray Houghton, νίκη 1-0 και η αρρώστεια μου για την αρμάδα του Merseyside ξεκίνησε.


    ΔΙΑΟΛΕ!!!!
    το ειχα δει και γω αυτο.
    ειμουν 8.

    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  3. #18
    Kenny Dalglish mrmaiden's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    St. James's Gate Brewery, Dublin
    Posts
    1,275

    Default

    Quote Originally Posted by Mitsmann View Post
    ΔΙΑΟΛΕ!!!!
    το ειχα δει και γω αυτο.
    ειμουν 8.

    Brotherhood Without Banners

  4. #19
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Δε θυμάμαι πιο ωραίο αουτσάιντερ να γίνεται τελικά νικητής από την Άρσεναλ γύρω στο 2003-04 των Παρλούρ, Πιρές, Λιούνμπεργκ και φυσικά του Ανρί που από τότε τον θεωρώ τον πιο ολοκληρωμένο σέντερ φορ που έχει αγωνιστεί ποτέ στο νησί. Λίγο το σήμα, λίγο το χρώμα, λίγο το ελεγκάνς του γάλλου, λίγο το φραντσάις Arsenal Soccer Schools στην ομάδα που πήγαινα τότε (δεν κάνω πλάκα, από 'κει να καταλάβετε σκάουτιν), γούσταρα.

    Μεγάλη αγάπη και η Τσέλσι μέχρι εποχές Αμπράμοβιτς γιατί την έπαιρνα στο FIFA 2000 με Tore Andre Flo και Zola μέσα.
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  5. #20
    survivor scarecrow's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    above the sea of fog
    Posts
    2,254

    0 στους 4 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by Phantom Duck View Post
    ΝΤΙΕΓΚΟ ΤΡΙΣΤΑΝ
    Λατρεία ήταν

    Εγώ Ισπανία Αθλέτικ Μπιλμπάο επειδή δεν είχε χορηγό στη φανέλα και επειδή είναι βάσκοι.
    Αγγλία Λιντς από την πορεία στο Τσάμπιονς Λιγκ πριν 10 χρόνια περίπου.
    Γερμανία Σεντ Πάουλι για ευνόητους λόγους.
    Spoiler
    Συμπαθώ Μπαρτσελόνα,Λίβερπουλ χωρίς λόγο ή ιστορία

  6. #21
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Χμ οκ.

    Αγγλία: Λιβερπουλ. Το περίεργο είναι πως δε θυμάμαι πως άρχισε.
    Μπλακπουλ: Championship Manager 3, εποχές χωρίς να βλέπεις τον αγώνα, απλά διάβαζες την περιγραφή. Ήθελα μια ομάδα μικρότερης κατηγορίας γιατί είχα βαρεθεί τα premier league κτλ. Κατέληξα στη League 2 και τη Blackpool μιας και μου άρεσε το όνομα και είχε μη-τυπικά-χρώματα. Εξαιρετική σεζον!

    Ιταλία: Λάτσιο: Εκείνη η ομάδα του 2000-2001 με Claudio Lopez, Nesta κτλ κτλ που γαμούσε το σύμπαν. Η 1η επιλογή όταν έπαιζα PES.
    Πάρμα: Επί εποχής Ντινο Μπάτζιο (; ). Δεν την υποστήριζα αλλά της είχα μια α' συμπάθεια γιατί ήταν καλό αουτσάιντερ απεναντι στις Μιλαν/Γιουβέντους/κτλ που υποστήριζαν ολοι.

    Ισπανία:
    Quote Originally Posted by Phantom Duck View Post
    ντεπορτίβο λα κορούνια. οκ ποζεράδικο, αλλά είχε ανέβει τρένο όλες τις κατηγορίες, πήρε πρωτάθλημα κι έσκιζε στο cl με ΝΤΙΕΓΚΟ ΤΡΙΣΤΑΝ , φραν, μακάη, παουλέτα, χάτζι, τζαλμίνια, φλάβιο κονσεϊσάο, σούρερ (λολ), βαλερόν, ναϊμπέτ, κάθε όνομα που βρίσκω τώρα στο wiki μου φέρνει συγκίνηση. αλλά οκ, έχω να ασχοληθώ χρόνια.
    αυτή η ομάδα έπαιζε από τις πιο όμορφες μπάλες που έχω δει ποτέ.

    Επίσης μεγάλη συμπαθεια η Βαλένθια (ειδικά επί Μεντιέτα) και στήριζα Ρεαλ Σοσιεδαδ που μόλις είχε ανέβει με Xabi Alonso, Darko κτλ.
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  7. #22
    Senior Member wom's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Gullaldr
    Posts
    1,446

    5 στους 5 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Το 1989 o Marco van Basten κερδίζει για 2η σερι χρονιά την χρυσή μπάλλα , με 2ο τον Baresi και 3ο τον Rijkaard ( ο οποίος ήταν 3ος και το 1988 )

    Κανονικά έπρεπε να έχει και όλη την άμυνα για χρυσή μπάλλα καθώς τo roaster εξωγήινο με 20 τόσους ιταλούς + 3 ολλάνδους, και προπονητή χωρίς περγαμηνές.

    Goalkeepers
    Giovanni Galli , Andrea Pazzagli

    Defenders
    Paolo Maldini , Alessandro Costacurta , Filippo Galli , Franco Baresi , Mauro Tassotti , Stefano Carobbi

    Midfielders
    Alberigo Evani , Angelo Colombo , Roberto Donadoni , Diego Fuser , Stefano Salvatori , Christian Lantignotti , Dil Ruud Gullit , Demetrio Albertini , Giovanni Stroppa , Franklin Edmundo Rijkaard , Carlo Ancelotti

    Forwards
    Marco Van Basten , Stefano Borgonovo , Daniele Massaro , Marco Simone

    Ενδιαφέρον είναι ότι φέτος μόνο έκανε και η barchelona την τριάδα της για χρυσή μπάλλα και το αγαπημένο μας score


    section .text
    global _start
    _start:
    xor ebx, ebx
    mov eax, ebx
    inc eax
    int 80h
    ret

  8. #23
    A1DDJZZ Magellan's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    at work
    Posts
    5,491

    Default

    οτι ειπε ο απο πανω
    I swear on tomorrow, if you take this chance
    Our lives are this moment, the music - the dance
    And here in this labyrinth of lost mysteries
    I close my eyes on this night and you're all that I see

  9. #24
    Heldmorder rebelos's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    fuck the border
    Posts
    1,734

    3 στους 4 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    εγώ είμαι μικρός
    τον Πανιώνιο να καταλάβετε τον έβαλα στην καρδιά μου το '98 (...το γκόλ του Ναλιτζή ρε μουνιά)

    2001 λοιπόν: η Liverpool είναι στο ΟΥΕΦΑ και βλέπω τον τελικό με Deportivo Alaves... και 5-4 στην παράταση!!! από τους καλύτερους τελικούς που έχω δει ποτέ και φυσικά Owen, Mcallister, Fowler, Babbel και ένα σωρό. έκείνη την χρονιά μπορεί να είχε παίξει και την καύτερη μπάλα στην αγγλία, κατακτόντας και ΦΑ ΚΑΠ και ΛΙΓΚ ΚΑΠ (άτυπο τρεμπλ). αργότερα με τις εμφανίσεις στην Ευρώπη η αγάπη μόνο μεγάλωνε. Κάτι 4-0 σε Ρεάλ με κατσαπλιάδες και πάει λέγοντας. αποκωρύφομα ο τελικός στην Istanbull.

    Ιταλία: το 2003 ερωτεύτηκα την Juventus. Del Piero στα καλύτερά του, Nedved μόνο δάκρυα στα μάτια κάθε φορά, Tachinardi, Trezeguet, Ferrara, Montero, Buffon μόνο αγάπες έρωτες και αγκαλίτσες. Ειδικά εκείνος ο ημιτελικός στο CL με Ρεαλ ψωλιά 3-1 και τον Nedved να παίρνει κίτρινη και να μην παίζει στο τελικό. για πάντα χαραγμένος στην μνήμη. Αν έπαιζε με μίλαν θα τους γαμάγαμε.

    Ισπανία: ανέκαθεν αγαπούσα Μπάρτσα και νομίζω η αρχή έγινε όταν είδα να παίζει μπάλα ο Luis Enrique. Δε θυμάμαι καν μάτς αλλά ήταν χρόνια που η Μπάρτσα παρέπεε ενώ η Ρεάλ γάμαγε τα πάντα. Όμως εμένα ο Luis με κέρδισε και φυσικά τα χρώματα. Μάρεσε πάρα πολύ ο Συνδιασμός. Τα τελευταία χρόνια βέβαια αρχίζω και γουστάρω τίγκα Bilbao

    τη Deportivo εκείνη τη θυμάμαι (Τριστάν, Βαλερόν, κτλ) στους ημιτελικούς με Μιλαν
    4-1 στο μιλάνο, 5-0 στην Ισπανία

    edit: Θέλω να δώσω και ιδιαίτερα μνήμεια σε ένα παίχτη, που δε έπαξε κάπου γάματα επί χρόνια αλλά όπου έπαιζε ήταν Λατρείας.
    Henrik Larsson. έκανε όνομα με Celtic και πήρε CL (εκείνος το πήρε εκείνο το CL) με Μπάρτσα. ενώ έδωσε και εκείνο το πρωτάθλημα σε Μαντσεστερ. Αυτά στα Γεράματα ε!
    Last edited by rebelos; 19-03-2011 at 21:09.
    I knew the pass was the safest play that's why i chose to go with a run

  10. #25
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by wom View Post
    Το 1989 o Marco van Basten κερδίζει για 2η σερι χρονιά την χρυσή μπάλλα , με 2ο τον Baresi και 3ο τον Rijkaard ( ο οποίος ήταν 3ος και το 1988 )

    Κανονικά έπρεπε να έχει και όλη την άμυνα για χρυσή μπάλλα καθώς τo roaster εξωγήινο με 20 τόσους ιταλούς + 3 ολλάνδους, και προπονητή χωρίς περγαμηνές.

    Goalkeepers
    Giovanni Galli , Andrea Pazzagli

    Defenders
    Paolo Maldini , Alessandro Costacurta , Filippo Galli , Franco Baresi , Mauro Tassotti , Stefano Carobbi

    Midfielders
    Alberigo Evani , Angelo Colombo , Roberto Donadoni , Diego Fuser , Stefano Salvatori , Christian Lantignotti , Dil Ruud Gullit , Demetrio Albertini , Giovanni Stroppa , Franklin Edmundo Rijkaard , Carlo Ancelotti

    Forwards
    Marco Van Basten , Stefano Borgonovo , Daniele Massaro , Marco Simone

    Ενδιαφέρον είναι ότι φέτος μόνο έκανε και η barchelona την τριάδα της για χρυσή μπάλλα και το αγαπημένο μας score
    Επειδή όμως πρέπει να είναι δική μου ιστορία να προσθέσω πως πρώτη επαφή έγινε το 1987, για να έρθει το 1988 με το Ευρωπαϊκό της Ολλανδίας να δέσει το γλυκό - 9χρονο τσουτσέκι να μαλώνει στις διακοπές του στο Πήλιο με διάφορους μπαρμπάδες που υποστηρίζαν USSR τονίζοντας πως οι Ολλανδοί πάιζουν στην Μίλαν.
    Μίλαν ΠΑΝΩ απ'όλα!
    Μεγάλες χαρές: Πολλές...
    Μεγάλη πίκρα: Τελικός 2005 και σφαλιάρες από μισητή Ίντερ τα τελευταία χρόνια

    Αγγλία: Τέλη δεκαετίας 80, αρχές 90 και ο ξάδερφος - φανατικός Αγγλόφιλος - μου λέει για μια ομάδα με ιστορία στο σκληρό παιχνίδι και στους αλήτες/μπάσταρδους, με την καλή έννοια, παίχτες. Αν και ποτέ δεν δήλωνα φαν του Αγγλικού πρωταθλήματος άρχισα να την υποστηρίζω. Χαρά το 92 με το πρωτάθλημα, άμεσα βρισίδια με πώληση Καντονά λίγους μήνες μετά και σχετική αδιαφορία να ακολουθεί μέχρι να φτάσουμε στα τέλη της δεκαετίας και να χαρούμε πορεία στο Τσουλού με μια ακόμα αλανομάδα. Ακολούθησε η πτώση και ταυτόχρονα το άμεσο ενδιαφέρον για την ομάδα και στήριξη με την ευχή να την ξαναδούμε του χρόνου στην Πρέμιερ. LEEDS UNITED!
    Μεγάλη χαρα: Πορεία Τσουλου, άνοδος Τσάμπιονσιπ
    Μεγάλη πίκρα: Ήττα από Ντονκάστερ στον τελικό πλέυ οφ στο Γουέμπλευ για άνοδο Τσάμπιονσιπ, και ήμουν και μέσα.

    Ισπανία: Από τους σούπερ ήρωες πάντα προτιμούσα τον Batman, όταν λοιπόν είδα αρχές 90 πως μια ομάδα στην Ισπανία είχε για σήμα της μια νυχτερίδα....Θαυμάσαμε και την ομάδα στα τέλη 90 αρχές 00 και κολλήσαμε και νοιώθουμε περηφανία να την βλέπουμε να χτυπάει πρωταθλήματα παρά τα όσα μύρια προβλήματα της απέναντι σε Μπαρτσελόνα και Ρεάλ. VALENCIA
    Μεγάλη χαρα: Πορεία Τσουλου, κύπελο Ουέφα, πρωτάθλημα 2004
    Μεγάλη πίκρα: Οι 2 συνεχόμενοι χαμένοι τελικοί.

    Σουηδία: Πλύση εγκεφάλου από φίλο Σουηδό για Elfsborg, και στηρίζουμε.

  11. #26
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Γαμαει το θρεντ!! Εννοειται πως θα ειναι tl;dr.

    Υποστηριζω Juventus, Manchester Utd, Kaiserslautern, Barcelona στα 4/5 μεγαλυτερα πρωταθληματα της Ευρωπης με χρονολογικη σειρα κατα την οποια αρχισε αυτη η υποστηριξη. Στη Γαλλια ποτε δε με κερδισε καποια ομαδα, αλλα αν επρεπε να εχω μια ε θα ηταν σιγουρα η Lyon των Ζουνινιο κτλ, πανεμορφη μπαλα.

    Ιταλια
    Πρωτη μου επαφη με ποδοσφαιρο γενικα ηταν το 1993, οταν πετυχα αγωνα Borussia Dortmund - Juventus στον πρωτο τελικο του UEFA Cup τοτε, το οποιο εληξε 1-3 υπερ της Juve. Λατρεψα το ποδοσφαιρο και μεσα σε 2 βδομαδες (ημουν και 12 χρονων, διψα για γνωση) ειχα απορροφησει τα παντα οσον αφορα το πως διεξαγονται οι διοργανωσεις, ειχα μαθει τι ειναι το Πρωταθλητριων, το ΟΥΕΦΑ, πως πανε απο τα εγχωρια πρωταθληματα κτλ. Ετσι 2 βδομαδες μετα ημουν στον καναπε (inb4 "εκανες προπονηση ε") και εβλεπα τη ρεβανς που εληξε 3-0. Στο πρωτο ματς, ενα γκολ ο Ντινο Μπατζιο, και δυο γκολ ο Ρομπερτο Μπατζιο, ο πρωτος παιχτης που λατρεψα. Στο δευτερο ματς δυο γκολ ο Ντινο και ενα ο Μέλλερ Μας εκδικηθηκαν βεβαια οι Γερμανοι το 1997 στο Champions League, αλλα χαλαλι τους, ηταν ωραιος τελικος.

    Στο ροστερ της ομαδας Gianluca Vialli, Fabrizio Ravanelli, Dino & Roberto Baggio , Andreas Moller, Jurgen Kohler, Angelo Peruzzi, Αntonie Conte και Moreno Torricelli (τρομακτικος). Ε μετα ηρθαν κατι Del Piero, Nevded, Buffon, Zambrotta, Zidane και πολλοι αλλοι και η αγαπη μονο μεγαλωνε. Τωρα μονο καταντιες.

    Αγγλια
    Η αγαπη για την Manchester ηρθε ενα χρονο αργοτερα, οταν ηδη εβλεπα συστηματικα Σουπερ Σαββατο στον ANT1 και τις καλυτερες φασεις απο ολα τα ξενα πρωταθληματα. Αν κανω λαθος για την εκπομπη, συγχωρεστε με, μπορει να ηταν καποια αλλη αντιστοιχη εκπομπη και το Σουπερ Σαββατο να ξεκινησε πιο μετα, αλλα δε νομιζω. Τη σεζον 1993-1994 λοιπον ηταν η πρωτη απο δυο χρονιες που η Manchester κονταροχτυπιοταν με την Blackburn (η οποια ειναι η μονη ομαδα εκτος των big3 που εχει παρει τιτλο μετα την καθιερωση της Premier League τπ 1992 ε) για το πρωταθλημα. Εκει αγαπησα Εric Cantona, Mark Hughes, Brian McClair, Ryan Giggs, Gary Pallister, Paul Ince και φυσικα τη ΜΕΓΑΛΗ ΛΑΤΡΕΙΑ Andrei Kanchelskis. Την επομενη χρονια το πηρε η Blackburn, αλλα εμεις μειναμε σταθεροι και ειδαμε ορδες παικταραδων απο τοτε μεχρι τωρα, περιττο να τους αναφερω. Ακομα στεναχωριεμαι λιγακι που δεν ειδα live τον τελικο του 1999 γιατι ειχα παει για σουβλακια.

    Ισπανια
    Στο Ισπανικο πρωταθλημα παραδοξως αλλαξα αρκετες ομαδες μεχρι να καταληξω στην Barcelona αλλα ξεκινησα απο αυτην στα early 90's (συγκεκριμενα την ομαδα που ειχε παει τελικο Champions League στο ΟΑΚΑ και εφαγε πουτσα απο Μιλαν), στη συνεχεια Αtletico Madrid στο δευτερο μισο των 90'ς, μετα Valencia στο πρωτο μισο των 2000'ς, και τελος Barcelona παλι εδω και 5-6 χρονια περιπου, λογω Messi αρχικα, και λογω Iniesta, Xavi και αλλων στην πορεια. Ενω Juventus και Manchester Utd στηριζω ακομα και σε dark ages, με τη Barcelona δεν ξερω αν θα γινει κατι τετοιο οταν ερθουν, κυριως γιατι πλεον δεν ασχολουμαι με τοσο παθος οπως παλιοτερα.

    Γερμανια
    Για καποιο λογο ειχα διαλεξει ως ομαδα μου στη Γερμανια καπου απο το 1995 την Κaiserslautern. Νομιζω απλα μαρεσε το ονομα, γιατι πηγαινα και Γερμανικα τοτε. Συγκινητικο το πρωταθλημα του 1998, το οποιο προηλθε μετα απο σεζον στη δευτερη κατηγορια Φετος και παλι στην πρωτη κατηγορια μετα απο 4 σεζον στη δευτερη, και παλευουμε για να μεινουμε. Δεν ηξερα ποτε παικτες και ροστερς και τετοια, οποτε εδω ταιριαζει το "φολα Καιζερσλαουτερν ειμαστε".
    Last edited by FIXXXER; 19-03-2011 at 22:49.

  12. #27
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Τί πάει να πεί δεν είδες τελικό 99 επειδή πήγες για σουβλάκια;;;;;;;;;;

  13. #28
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    E επιδοξη γκομενα, μη λεμε τα αυτονοητα (νταξει σορρυ ηταν μεγαλος ερωτας ομως)

  14. #29
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Τέλος πάντων, το δεχόμαστε.

  15. #30
    Senior Member wom's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Gullaldr
    Posts
    1,446

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Mέσα ήμουν είχε μαζευτεί όλος ο κόσμος να δει Zubizarreta, Koeman, Romario, Stoichkov κτλ

    Κάνει το 3-0 ο Savicevic ...και δεν θυμάμε τι έγινε μετά. Γιώργο το παιχνίδι ήταν Μάιος 1994, τον ίδιο μήνα που βγήκε το Hvis Lyset Tar Oss.

    Τι χρονιά και εκείνη
    section .text
    global _start
    _start:
    xor ebx, ebx
    mov eax, ebx
    inc eax
    int 80h
    ret

Similar Threads

  1. Replies: 1799
    Last Post: 22-09-2015, 22:44
  2. Replies: 74
    Last Post: 05-04-2006, 19:04
  3. Ακριβά ελληνικά ή φτηνά ξένα;
    By enitharmon in forum General Discussion
    Replies: 18
    Last Post: 21-11-2005, 15:06
  4. Replies: 41
    Last Post: 27-04-2005, 11:10
  5. Ελληνικά vs ξένα studios
    By eyeamflesch in forum General Discussion
    Replies: 41
    Last Post: 17-03-2004, 14:06

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •