Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 96

Thread: Oz

  1. #31
    R+L=J funishment's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Magrathea
    Posts
    2,444

    Default

    όχι, μόνο τους έκανα το μαλλί αγορέ και το έβαφα με νερομπογιά.

    για δοκίμασε να αποκεφαλίσεις ορίτζιναλ μπάρμπι και έλα πες μου τι κατάφερες.

    Εἶναι τἄχα σωστό, να παριστάνῃς τό μικρό και κελαρύζον ποταμάκι, ὅταν ἔχῃς τόν Αμαζόνιο στό στῆθος σου καί μέσα στ' ἀρχίδια σου φωτιά;

  2. #32
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    κατεβάζω σίζον ουάν , βρήκα και λόγια , για τους άλλους 5 κύκλους (G+) μόνο ξένα?
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  3. #33
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    Quote Originally Posted by funishment View Post
    όχι, μόνο τους έκανα το μαλλί αγορέ και το έβαφα με νερομπογιά.

    για δοκίμασε να αποκεφαλίσεις ορίτζιναλ μπάρμπι και έλα πες μου τι κατάφερες.
    αχαχ, ημουν των μικρων μου πονυ, δε θυμαμαι να ειχα μπαρμπι. Τις κουκλες μου τις ειχα κουρεψει κι εγω ολες!
    Vielen Dank für alles was mal war

  4. #34
    Solidium HAVOC's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Οblivion
    Posts
    5,485

    Default

    Quote Originally Posted by funishment View Post
    όχι, μόνο τους έκανα το μαλλί αγορέ και το έβαφα με νερομπογιά.

    για δοκίμασε να αποκεφαλίσεις ορίτζιναλ μπάρμπι και έλα πες μου τι κατάφερες.
    Mε δαγκωμα, απιστευτα οργασμικη φαση.
    Πράγματι, ο καιρός ήτο θαυμάσιος. Ένας καιρός ηδονικός και, όπως λέγουν, θείος. Ο ήλιος έλαμπε καταυγάζων και θερμαίνων τα πάντα – τον ουρανόν, την θάλασσαν, το υπερωκεάνειον, τους επιβάτας. Όλοι σχεδόν ήσαν χαρούμενοι.


  5. #35
    R+L=J funishment's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Magrathea
    Posts
    2,444

    Default

    Quote Originally Posted by HAVOC View Post
    απιστευτα οργασμικη φαση.
    Δεν ξέρω, δεν το δοκίμασα ποτέ, το είπα για τη φάση. Πόλλυ πόκετ πέρσον εδώ. Αν δεν τρολλάρεις πάντως και είχες όντως αποκεφαλίσει ορίτζιναλ (το τονίζω) μπάρμπι με τα δόντια, συγχαρητήρια, δεν θέλω να δω σε τι κατάσταση είναι το στόμα σου. Είχαν λαιμό από μασσίφ πλαστικό της τάπεργουερ.

    Σαμπρέλα, μόνο ξένα από την δεύτερη και μετά, ατύχησες. Αλλά δεν είναι φοβερά δύσκολα νομίζω.
    Last edited by funishment; 13-07-2011 at 15:46.

    Εἶναι τἄχα σωστό, να παριστάνῃς τό μικρό και κελαρύζον ποταμάκι, ὅταν ἔχῃς τόν Αμαζόνιο στό στῆθος σου καί μέσα στ' ἀρχίδια σου φωτιά;

  6. #36
    Heldmorder rebelos's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    fuck the border
    Posts
    1,734

    Default

    606
    έχω βάλει τα κλάμματα
    I knew the pass was the safest play that's why i chose to go with a run

  7. #37
    R+L=J funishment's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Magrathea
    Posts
    2,444

    Default

    QFT, την τελειώνεις σήμερα. το ξέρεις.

    Εἶναι τἄχα σωστό, να παριστάνῃς τό μικρό και κελαρύζον ποταμάκι, ὅταν ἔχῃς τόν Αμαζόνιο στό στῆθος σου καί μέσα στ' ἀρχίδια σου φωτιά;

  8. #38
    Solidium HAVOC's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Οblivion
    Posts
    5,485

    Default

    Quote Originally Posted by funishment View Post
    Quote Originally Posted by HAVOC View Post
    απιστευτα οργασμικη φαση.
    Δεν ξέρω, δεν το δοκίμασα ποτέ, το είπα για τη φάση. Πόλλυ πόκετ πέρσον εδώ. Αν δεν τρολλάρεις πάντως και είχες όντως αποκεφαλίσει ορίτζιναλ (το τονίζω) μπάρμπι με τα δόντια, συγχαρητήρια, δεν θέλω να δω σε τι κατάσταση είναι το στόμα σου. Είχαν λαιμό από μασσίφ πλαστικό της τάπεργουερ.
    1. Οι μπαρμπιΖ μου ηταν και ειναι ολες οριτζιναλ.
    2. Τα παιδικα δοντια αντικατασταθηκαν. Σιγα μην τα λογαριαζουμε κιολας.
    3. Ειχα προπονηθει καλα στον αδερφο μου.
    Πράγματι, ο καιρός ήτο θαυμάσιος. Ένας καιρός ηδονικός και, όπως λέγουν, θείος. Ο ήλιος έλαμπε καταυγάζων και θερμαίνων τα πάντα – τον ουρανόν, την θάλασσαν, το υπερωκεάνειον, τους επιβάτας. Όλοι σχεδόν ήσαν χαρούμενοι.


  9. #39
    Heldmorder rebelos's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    fuck the border
    Posts
    1,734

    Default

    ΤΕΛΟΣ
    εκεί ψηλά με το Wire
    I knew the pass was the safest play that's why i chose to go with a run

  10. #40
    R+L=J funishment's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Magrathea
    Posts
    2,444

    Default

    Spoiler


    Σύριλ, πες, το 'βρεξες το μαξιλάρι;

    Επίσης την γνώμη σου για Μπίτσερ&Σία, Πανκάμο και Άλβαρεζ.

    Έχω και άλλα αλλά κρατιέμαι για να μην πρήξω αρχίδια!!!11

    Εἶναι τἄχα σωστό, να παριστάνῃς τό μικρό και κελαρύζον ποταμάκι, ὅταν ἔχῃς τόν Αμαζόνιο στό στῆθος σου καί μέσα στ' ἀρχίδια σου φωτιά;

  11. #41
    Heldmorder rebelos's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    fuck the border
    Posts
    1,734

    Default

    Spoiler
    Cyril αγαπάω και την δεύτερη φορά έκλαψα

    Beecher και Keller συμπαθώ κάργα, ειδικά Beecher όταν ήταν τρελάκιας δεύτερο μισό της πρώτης και 2η σεζόν. Keller 'ντάξει, μου το χάλασε λίγο στο τέλος (ακόμα και στην αρχή που του την είχε στήσει του Beecherτον πήγαινα). Schilinger προφανώς να πά να γαμηθεί. πάντως το εντυπωσιακό στο όλο πράγμα ήταν ότι όταν έδεινε το μαχαίρι στον Beecher o Keller δεν ήξερα ποιος από τους δύο θα πεθάνει.

    Pancamo 'ντάξει... δευτεράτζα, ξεκίνησε ώς muscle του Shibetta του πρεσβύτερου αλλά μετά όταν πήρε το εμπόριο απλά τα έκανε καλά γι αυτό κράτησε. Από Dagos μόνο ο Nappa και ο Shibetta (και τΟρτολανι φυσικά) ο μεγάλος είχαν αυτό το κάτι από godfather οι άλλοι ήταν λίγο φλώροι. Pancamo ήταν true, με πολύ καρδιά και δε μάσαγε τίποτα.

    Alvarez με ξενέρωσε στο τέλος με τον ΠΟΥΣΤΗ που έμπλεξε, αλλά δε φτάει ρε γαμώτο!

    πες για Adebisi
    I knew the pass was the safest play that's why i chose to go with a run

  12. #42
    R+L=J funishment's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Magrathea
    Posts
    2,444

    Default

    Spoiler
    Δε φταίει, σωστά τα λες, ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΕ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ.

    Ο μικρός Σιμπέττα είναι προσωπική συμπάθεια γιατί FHL. Δεν ξέρω ποια κλίκα ήταν συνολικά η αγαπημένη μου βέβαια. Μάλλον θα πάω με τους Λατίνοι γιατί Άλβαρεζ, lazy eye Γκέρα, Ελ Σιντ και αδίστακτοι τύποι γενικά, βγάζουν μάτια.

    Ο Αντεμπίσι είναι σπουδαίος χαρακτήρας, αίλουρος, τρελή χυλόπιτα από την Σίρλεη, δεν πίστευα στα μάτια μου τότε με τον παππού Αφρικανό και την μετάλλαξη, και η σκηνή του θανάτου του γάμησέ με, νομίζω από τις καλύτερες φάσεις της σειράς. Και επίσης:



    Ο Σύριλ ζει στις καρδιές μας.-

    Spoiler


    Μπράβο.

    Εἶναι τἄχα σωστό, να παριστάνῃς τό μικρό και κελαρύζον ποταμάκι, ὅταν ἔχῃς τόν Αμαζόνιο στό στῆθος σου καί μέσα στ' ἀρχίδια σου φωτιά;

  13. #43
    Heldmorder rebelos's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    fuck the border
    Posts
    1,734

    Default

    Spoiler
    επίσης πόσο τέλειως αφηγητής ο Augustus και τα επισόδεια στην τελευταία σεζόν με Ortolani και Schilinger brothers ήταν επικά

    ΜΑΛΑΚΑ ΤΙ ΣΕΙΡΑΡΑ
    πραγματικά η μία στιγμή πιο πάνω από την άλλη!
    αυτοκτονία Keller, Cyril on deathrow, ΟΛΟ το πρώτο επισόδειο με Ortolani που σε αφήνει πιο μαλάκα από οτιδήποτε άλλο αφού σου δείχνει έναν πρωταγονιστή που πεθαίνει στο τέλος!

    επίσης λατρείας και ο τρελός Said
    I knew the pass was the safest play that's why i chose to go with a run

  14. #44
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    6 επεισόδια σερί , δεν το λες και κακό σκορ!
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  15. #45
    R+L=J funishment's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Magrathea
    Posts
    2,444

    Default

    Spoiler
    Με τον Ορτολάνι που λες, είναι φοβερό πώς ψοφάνε τον τύπο στο πρώτο επεισόδιο, και από αυτό δημιουργείται η πρώτη σεζόν τουλάχιστον.

    Ο Σαήντ ήταν βλάκας όμως ώρες ώρες. Το γκομενιλίκι με την αδερφή του Σκοττ Ροσσ (πόσο αρχίδας εν τω μεταξύ αυτός, αλλά ήταν ομορφάντρας και του το συγχωρώ) και η υπερβολικά ΕΓΩ ΘΑ ΣΑΣ ΣΩΣΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΥΤΟΜΑΣΤΙΓΩΘΩ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΣΑΣ συμπεριφορά του μου ψιλοέφερνε αναγούλα. Πλας, πέθανε με τον πιο λέημ τρόπο που θα μπορούσαν να σκεφτούν.

    Ο Ογκάστας είναι αγριευτικός σαν αφηγητής, πολύ σουρρεάλ. Τέλειος.

    Θυμήθηκα τώρα και αυτό το κοκκινότριχο πουστράκι χωρίς ψυχή:


    ΤΖΑΖ ΧΟΗΤ ΜΟΥΝΑΡΕΣ.

    Κουράδες, θα κάτσω να το ξαναδώ.


    @σαμπρέλα: καλώς όρισες στην κλίκα των κουλ παιδιών. Συνέχισε έτσι, είμαστε μαζί σου.

    Εἶναι τἄχα σωστό, να παριστάνῃς τό μικρό και κελαρύζον ποταμάκι, ὅταν ἔχῃς τόν Αμαζόνιο στό στῆθος σου καί μέσα στ' ἀρχίδια σου φωτιά;

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •