Page 11 of 21 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 151 to 165 of 305

Thread: Elder Scrolls V: Skyrim

  1. #151

    Default

    επειδη ειναι ο Tyler_Durden, τι ψαχνεις. επισης το ποστ του εκτος απο tl;dr ειναι και τελειως ΣΚΟΥΠΙΔΙ.

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    5,793

    Default

    ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ.

  3. #153
    ShamRock n' Roll Tyler_Durden's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    κάτω απ' το rhythm section
    Posts
    2,648

    Default

    Βασικά έτρεχε ήδη minor quest με μια τύπισσα που μου ζήτησε ελεφαντόδοντο μαμουθ. Τους γίγαντες δεν είχα σκοπό να τους πειράξω, αλλά όταν επιτέθηκα στα μαμούθ μου ορμηξαν. Από την άλλη, είναι και προκληση να είσαι level 9 κοκοβιός και να πας να τα βάλεις μαζί τους.
    Fred FlintSTONER: YabadabaDOOM !

  4. #154
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    επειδη ειναι ο Tyler_Durden, τι ψαχνεις.
    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    Σημερα εγω και η Λυδια φαγαμε γιγαντες!
    Spoiler




    To A Night To Remember καλό quest και με καλό reward.

    Τυπάς ονόματι Sam spawnάρει σε τυχαιο inn και αν τον πετυχεις σε προκαλει σε διαγωνισμό ποτου. Μετά καταλήγεις σε ενα temple με blackout από το μεθύσι και, όπως μαθαίνεις, είχες σπάσει το ναό και διάφορα αλλα τραγελαφικά που μαθαίνεις στη πορεία από npcs σε Whiterun και άλλα μέρη.
    Last edited by SpiritCrusher; 27-11-2011 at 03:10.
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  5. #155

    Default

    συγκρινεις περιεχομενο ρε μλκ. ηρθε να μας πει πως παιζει το σκυριμ στο μηχανημα του και τις περιπετειες με τον 9 λεβελ παπαρα του. στομπουτσομας

    σε αλλα νεα το quest του thieves guild Γαμάει plus τελεια επαθλα για τον νικητη

  6. #156
    ShamRock n' Roll Tyler_Durden's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    κάτω απ' το rhythm section
    Posts
    2,648

    Default

    Fred FlintSTONER: YabadabaDOOM !

  7. #157
    ρινς antimusic's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    planet motherfucker
    Posts
    2,860

    Default



    Talking monkey, yeah, yeah. Came here from the future. Ugly sucker, only says "ficus".



  8. #158
    Ο Φιλόσοφος Doomsayer's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ancient Kropia
    Posts
    353

    Default

    Ας το γράψω και εγώ το πόνημα μου:

    Η Bethesda έχει ιδέες αλλά τα σκατώνει στην εφαρμογή κάποιες φορές.Από το Morrowind ως και το Skyrim έχουν μείνει κολλημένοι σε κάποια πράγματα ρε αδερφέ.Δηλαδή γιατί και στα 3 τελευταία The Elder Scrolls ακολουθούν ακριβώς την ίδια ροή;Επίσης,όπως έχω ξαναπεί το story είναι αστείο.Το γεγονός ότι φτιάχνεις ένα videogame που έχει 50 εκατομμύρια συνδυασμούς χαρακτήρων,ρούχων,όπλων,αντικειμένων είναι όντως διασκεδαστικό αλλά στο τέλος δεν σου αφήνει απαραίτητα κάτι ουσιαστικό.Τώρα αυτό που μπορώ να πω με βεβαιότητα είναι ότι έχουν πολύ καλά γραφικά (ειδικά ο τελευταίος τίτλος) και πιο συγκεκριμένα τα τοπία.
    It's all based on fear....

  9. #159
    Heldmorder rebelos's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    fuck the border
    Posts
    1,734

    Default

    εγώ που λέτε κατέβασα το Razor1911 και το έκανα και ινστόλ και κάθε φορά που πάω να παίξω, κάθε φορά που πατάω το play ρε παιδί μου, μου κρασάρει
    δε το σηκώνει το πισι μου η έκανα καμιά μαλακία;
    I knew the pass was the safest play that's why i chose to go with a run

  10. #160

    Default

    reinstall, και μενα μου το κανε πρωτη φορα.


  11. #161
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    Quote Originally Posted by rebelos View Post
    εγώ που λέτε κατέβασα το Razor1911 και το έκανα και ινστόλ και κάθε φορά που πάω να παίξω, κάθε φορά που πατάω το play ρε παιδί μου, μου κρασάρει
    δε το σηκώνει το πισι μου η έκανα καμιά μαλακία;
    Αν δεν είναι μόνο στο Play αλλά σε οποιαδήποτε επιλογή μέσα από το κεντρικό μενού τότε:

    Control Panel --> Sound ---> Properties του Default Playback Device ---> Advanced Tab ---> Βάλε τη ποιότητα του ήχου σε 16 bit 44100hz (CD Quality) aka το χειρότερο που έχει στο drop-down menu ---> Apply/OK

    και ξαναδοκίμασε.
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  12. #162
    Funeral Frog Mayhem's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    rue morgue
    Posts
    1,180

    Default

    για όποιον ενδιαφέρεται, το παιχνίδι στην αρχή κολλούσε και λάγγαρε όλη την ώρα αλλά από τότε που εγκατέστησα ένα AntiFreeze patch από εδώ, πάει μια χαρά.


    edit:

    στο προηγούμενο ανιχνεύτηκε απο το adaware ως malicious το d3d9.dll, το αντικατέστησα με αυτό
    Last edited by Mayhem; 11-12-2011 at 21:31.

  13. #163
    Και ο Χριστος ηταν ΟΦΗ Hellblazer's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    222

    Default


  14. #164
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    o nord μου κατέληξε μία οχυρωμένη κρεατομηχανή που απλά βολτάρει στα dungeon και κάνει κλικ στον εχθρό που θέλει να σκοτώσει με το σφυρί που κατασκεύασε και μάγεψε ο ίδιος

    σχεδόν τα πάντα πέφτουν μ' ένα χτύπημα

    παίζω καμιά φορά με τόξο και σνηκ για να μη βαριέμαι, αλλά ανεβαίνει τώρα και το archery κ το sneak κ επειδή δεν τρώω πέναλτι με το heavy armor, είναι σχεδόν αστείο
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  15. #165
    Senior Member steve's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    θρας
    Posts
    770

    Default

    εγω ψιλοσταματησα εδω και μια βδομαδα γιατι βαρεθηκα την ζωη μου... ειναι ψιλομαλακια να εχεις τα παντα 1 χιτ... και τα περισσοτερα quest δεν ειναι τοσο ενδιαφεροντα..
    ΜΠΛΑΚ ΜΕΤΑΛ ΜΑΓΕΙΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ

Similar Threads

  1. The Elder Scrolls IV: Oblivion
    By sereg in forum PC & Games
    Replies: 214
    Last Post: 24-11-2011, 11:32
  2. The elder scrolls 4:Oblivion
    By MoRmEnGiL in forum PC & Games
    Replies: 1
    Last Post: 07-12-2004, 17:07

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •