Page 10 of 21 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 136 to 150 of 305

Thread: Elder Scrolls V: Skyrim

  1. #136
    Senior Mebmer Maroon's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    far away from greece
    Posts
    179

    Default

    ρε δώς στη κοπέλα κανα καλτερο άρμορ,εσύ φοράς το dragonplate και αυτή είναι ακόμα με τα dwarven

  2. #137

    Default

    αυτο θελει, της παει λεει

    πες κανα καλο quest ή κατι που να αξιζει

  3. #138
    Spider Jerusalem Deggial's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    The City
    Posts
    12,867

    Default

    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    κατι που να αξιζει
    the whole fucking game
    No trees were killed to send this message, but a large number of electrons were terribly inconvenienced.

  4. #139
    Senior Member steve's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    θρας
    Posts
    770

    Default

    των companions ειχε φαση..
    ΜΠΛΑΚ ΜΕΤΑΛ ΜΑΓΕΙΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ

  5. #140

    Default

    το αντιστοιχο fighters guild οπως βλεπω. τηχ στεωεψροσσ!!

  6. #141

    Default

    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    Μα ειναι δυνατον με το πρωτο quest του mage guild να γινεσαι archmage?????
    True. Αυτό ήταν πολύ ψέμα.

  7. #142
    Senior Mebmer Maroon's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    far away from greece
    Posts
    179

    Default

    είναι λίγο μάπα η φάση αφού σώσεις τον κόσμο να πάς να κάνεις quest τύπου θελήματα των γιαγιάδων και παρόμοια

  8. #143

  9. #144
    Senior Member cloud's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    στη νύχτα των άλλων
    Posts
    5,276

    Default

    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    Μα ειναι δυνατον με το πρωτο quest του mage guild να γινεσαι archmage?????
    8 ώρες quests μέχρι να φτάσω στο τελευταίο που προβλέπεται κι αυτό μεγάλο. Το προηγούμενο quest ήταν μέσα σε ένα dwarven dungeon που είναι με διαφορά το μεγαλύτερο που έχω δει ως τώρα. Των Companions το questline μου φάνηκε μικρότερο αν εξαιρέσεις το πέρα δώθε.

  10. #145

    Default


    Εμένα μου είχε έρθει το ίδιο μήνυμα επειδή ξάφρισα τους BlackBriar και φαινόταν πιο λογικό

  11. #146
    Senior Member steve's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    θρας
    Posts
    770

    Default

    εγω σκοτωσα ενα ζευγαρι ενω κοιμοντουσαν και τους αδειασα τ σπιτι... και την αλλη μερα ενας απτους 2 μ εστελε 3 να με πλακωσουν και κουβαλαγαν το ιδιο γραμμα.... αποτι φαινεται στ σκυριμ δεν ξεφευγεις με τιποτα αν εισαι κλεφτρονι...
    ΜΠΛΑΚ ΜΕΤΑΛ ΜΑΓΕΙΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ

  12. #147

  13. #148
    ShamRock n' Roll Tyler_Durden's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    κάτω απ' το rhythm section
    Posts
    2,648

    Default

    Αν και είναι το πρώτο Elder Scrolls που παίζω από ολόκληρη τη σειρά, εδώ και 3-4 μέρες που το έχω ξεκινήσει, έχω φάει μεγάλο κόλλημα, και παραδόξως παίζει τούμπανα σε 1920Χ1080 ακόμη και στο προ 4ετίας pc μου ( Ε6850@3, GeForce 8800GTX, 8GB RAM)
    Παίζω που λέτε, και αποφασίζω να ακολουθήσω τα quest των Companions. Κάνω κανα 2-3, και μου δίνουν μια αποστολή, στην οποία μου δίνουν έναν τύπο να με βοηθάει. Πάμε στην αποστολή, καθαρίζουμε ενα σχετικά μεγάλο dungeon, και επιστρέφουμε στο Whiterun. Έτσι όπως γυρνάμε, βλέπω κάτι μαμούθ και καναδυό γίγαντες να τα βοσκάνε. Όσες φορές πήγα να τους την πέσω μόνος πάντα έπαιρνα το μπούλο, και έτσι είπα να δοκιμάσω να επιτεθώ μαζί με τον άλλο. Δοκιμάζουμε αρχικά, και πάλι τα αρχίδια μας πήραμε. Ωσπου ξαφνικά βλέπω ένα γεφυράκι εκεί κοντά και σκέφτομαι να προκαλέσω τα μαμούθ να με ακολουθήσουν χτυπώντας τα, και να χωθώ κάτω από την μικρή καμάρα της γεφυρούλας που αυτά δεν χωράνε με την καμία, και να "τα βγάλω" με το τόξο. Το δοκιμάζω, και πράγματι δουλεύει αρχικά. Καθαρίζω 2 μαμούθ και 2 γίγαντες (είμαι ακόμη νεούδι, level 9, και δεν με παίρνει πέσιμο στα ίσα με την καμία). Κι εκεί που καμαρώνω, βλέπω οτι μάλλον ο φιλαράκος που πολεμάγαμε μαζί τόση ώρα, αποδήμησε εις τις ιερές θεότητες του Skyrim (βασικά χάθηκε, δεν είδα καν αν πέθανε). Τέσπα. Είχε χαθεί προς στιγμή και πιο πριν και δεν πτοήθηκα. Πάω να αναφέρω στους υπόλοιπους companions και με υποδέχονται σαν να μην τρέχει μια, λέγοντας μου οτι είμαι μέλος της παρέας τους πια. Ωστόσο, επειδή μάλλον πέθανε ο άλλος, μόλις λένε τα λόγια τους, ο χαρακτήρας μου, βιδώνει στο πάτωμα, δεν προχωράει σε καμιά κατεύθυνση, κοκκαλώνει και εν ολίγοις το παιχνίδι μπαγκάρει τόσο σε αυτό το σημείο που δεν μπορεί να συνεχιστεί. Ευτυχώς βρήκα save και τον έσωσα τον άλλον τον μαλάκα, και δούλεψε μια χαρά, αλλά είναι απίστευτα χαζό να μην έχουν προνοήσει σε περίπτωση που πεθαίνει ο τύπος. Κατά τα άλλα, το παιχνίδι γαμεί και δέρνει, τα περιβάλλοντα είναι απίστευτα όμορφα, σε βαθμό που κόβω βόλτες και χαζεύω τη φύση και γενικά με εξαίρεση τα τραγικά μενού και την έλλειψη hotkey για τα potions, μόνο θετικά έχω να πω.
    Fred FlintSTONER: YabadabaDOOM !

  14. #149
    Senior Member steve's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    θρας
    Posts
    770

    Default

    ναι αυτα ειναι κλασσικα glitches της bethesda.. στα fallout μ γινοτανε συνεχεια..
    ΜΠΛΑΚ ΜΕΤΑΛ ΜΑΓΕΙΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ

  15. #150
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Ερώτηση: τους γίγαντες γιατί στο διάτανο να τους σκοτώσεις?
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





Similar Threads

  1. The Elder Scrolls IV: Oblivion
    By sereg in forum PC & Games
    Replies: 214
    Last Post: 24-11-2011, 10:32
  2. The elder scrolls 4:Oblivion
    By MoRmEnGiL in forum PC & Games
    Replies: 1
    Last Post: 07-12-2004, 16:07

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •