Page 4 of 14 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 210

Thread: Σε είδα...

  1. #46

    Default

    Σε είδα στο μπι φεστ. Εσύ με είδες στο μπι φεστ; Παπάρια. ΦΤΟΥ ΣΟΥ
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  2. #47
    untitled unmastered tssks's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    δενεχωπουναπαω
    Posts
    1,485

    Default

    Σε είδα στο badminton την Κυριακή το βράδυ. Ψηλή, ευθυτενής, πανώρια συγκλονίστηκα Εγώ ήμουν παρουσιαστής και συ παρακολουθούσες . Η ψυχή μου αγαλλίασε και η κάρδια μου κτύπησε θυμίζοντας τα νεανικά μου χρόνια. Ξέρω οτι δεν θα μπορούσες να γίνεις δικιά μου, αλλα ελπίζω στο ανέλπιστο όπως μας δίδαξε ο Ηράκλειτος. vslsk56@yahoo.gr
    αφού το δίδαξε κι ο Ηράκλειτος...

  3. #48

    Default

    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  4. #49
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Σε είδα σε έντιμο τσιπουράδικο στο μεταξουργείο. Ήρθες φουριόζα με την παρέα σου και μόλις σε ενημέρωσαν ότι «τα παιδιά είναι ερίτες!!» μας χαιρέτησες με μισή καρδιά και έστρεψες το βλέμμα σου αλλού με αηδία. Θέλω να ξέρεις ότι ακόμη σε αγαπάμε και αν εσύ μας σνομπάρεις τουλάχιστον πες μας για την ΜΟΥΝΑΡΑ ΚΑΛΛΟΝΗ φίλη σου.

  5. #50
    Senior Member VidnaObmana's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    1,925

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    τουλάχιστον πες μας για την ΜΟΥΝΑΡΑ ΚΑΛΛΟΝΗ φίλη σου.
    Σεξιστη.
    Let The Freak Flag Fly!

  6. #51
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Τα Κανάρια.

  7. #52
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Σε είδα σε έντιμο τσιπουράδικο στο μεταξουργείο. Ήρθες φουριόζα με την παρέα σου και μόλις σε ενημέρωσαν ότι «τα παιδιά είναι ερίτες!!» μας χαιρέτησες με μισή καρδιά και έστρεψες το βλέμμα σου αλλού με αηδία. Θέλω να ξέρεις ότι ακόμη σε αγαπάμε και αν εσύ μας σνομπάρεις τουλάχιστον πες μας για την ΜΟΥΝΑΡΑ ΚΑΛΛΟΝΗ φίλη σου.
    ημουν ο δευτερος του "τα παιδια ειναι εριτες!!" και θελω κι εγω να ξερω.
    this is radio freedom.

  8. #53
    R+L=J funishment's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Magrathea
    Posts
    2,444

    Default

    Σε είδα σε έντιμο τσιπουράδικο στο μεταξουργείο. Τα μαλλιά σου ήταν σαν του V, οι χειλάρες σου ήταν χειλάρες, τα ωραία μπούτια σου γυμνά στο ελαφρύ αεράκι, μια σταγόνα ιδρώτα στον πάλλευκο λαιμό σου, έμοιαζες θλιμμένη και καθόσουν μόνη σου, φαινόταν σαν κάτι να περίμενες. Αυτό το κάτι δεν άργησε να έρθει, ήταν δύο φίλες σου (δικαιολογημένη η θλίψη), η μία φάνηκε ιδιαιτέρως απογοητευμένη από τον κόσμο στο μαγαζί. Σε κάρφωνα όλο το βράδυ από το απέναντι τραπεζάκι αλλά δυστυχώς μου έκοβαν την θέα κάτι αναρχοκομμούνια στο τραπέζι δίπλα σου (που, παρεμπιπτόντως, τους ξετρέλανες κι αυτούς μανάρα μου, αλλά δε συγκρίνεται ο πασατέμπος με το φιστίκι το αράπικο). Φεύγοντας σου έδωσα το τηλέφωνό μου γιατί έχω μπάλες, μου είπες ότι έχεις σοβαρή σχέση με έναν καπετάνιο και σε ανεβάζει και στην γέφυρα άμα λάχει, και ότι τελοσπάντων είμαι πολύ λίγος για σένα γιατί είσαι 23 χρονών μπουμπούκι και δεν συγχρωτίζεσαι με θαμώνες έντιμων τσιπουράδικων στο μεταξουργείο. Εμένα φυσικά δε με αφορούν όλα αυτά γιατί στα μάτια μου θα είσαι πάντα μια μουνάρα καλλονή ξελογιάστρα. Πάρε με τηλέφωνο, φέρε και τις φίλες σου, θα τη βρούμε όμορφα.

    Εἶναι τἄχα σωστό, να παριστάνῃς τό μικρό και κελαρύζον ποταμάκι, ὅταν ἔχῃς τόν Αμαζόνιο στό στῆθος σου καί μέσα στ' ἀρχίδια σου φωτιά;

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,455

    Default

    ελα τωρα αφου σας ειδα οταν λεγαμε για τα κουηρ ειχατε γινει παγωτο

  10. #55
    R+L=J funishment's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Magrathea
    Posts
    2,444

    Default


    Εἶναι τἄχα σωστό, να παριστάνῃς τό μικρό και κελαρύζον ποταμάκι, ὅταν ἔχῃς τόν Αμαζόνιο στό στῆθος σου καί μέσα στ' ἀρχίδια σου φωτιά;

  11. #56
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    τρια αλφα αρσενικα να μαλωνουν για την θεωρια του πουστριλικιου. αν δεν ριχνει αυτο τις γυναικες, δεν ξερω τι μπορει να το κανει.

    επισης να τονισω την μιση καρδια με την οποια μας χαιρετισε η χρηστρια. τι μας περασες κυρα μου, σακη5847 και ay8entikos_metallas;
    this is radio freedom.

  12. #57
    R+L=J funishment's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Magrathea
    Posts
    2,444

    Default

    τουλάχιστον είπε γεια, μίλα όμορφα.

    Εἶναι τἄχα σωστό, να παριστάνῃς τό μικρό και κελαρύζον ποταμάκι, ὅταν ἔχῃς τόν Αμαζόνιο στό στῆθος σου καί μέσα στ' ἀρχίδια σου φωτιά;

  13. #58
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Το καπετάνιος ισχύει για το μπουμπούκι; λολ.

    Τελοσπάντων, εμείς εσένα αγαπάμε, να έρθεις να αποδομήσουμε κανονικότητες και να απομυστικοποιήσουμε αρρενωπότητες (εκτός αν δεν έρθει ο άλλος και μιλάμε σαν άθρωποι).
    Last edited by ikonoklast; 18-08-2011 at 19:33.

  14. #59
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    δεν εννοεις... ο Άλλος;;;;;;;;;
    this is radio freedom.

  15. #60

    Default

    πλατεία εξαρχείων, red fall

Similar Threads

  1. Αυτό το είδα στο σινεμά!!~!!!
    By _UnHoLyMaRtYr_ in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 62
    Last Post: 05-05-2015, 09:28

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •