Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 210

Thread: Σε είδα...

  1. #31
    Senior Member Sotos_The_Tequiler's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Δύση
    Posts
    10,330

    Default

    kyriakh taxideyame mazi g athina k paizame xartia sto treno.mphkame mazi k sto metro k otan efeyges mou eipes na se vrw sto fb...se ti onoma omws??? giannhs
    κάνε ψαλίδι θα γίνει ζημιά!

  2. #32
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Έλα να ζεσταινόμαστε σιγά σιγά.

    "σε είδα στην ανάσταση και τον επιτάφιο στην τέμενη αιγίου στην εκκλησία του αγ.γεωργίου.στην περιφορά του επιταφίου είχαμε ενα μικρό φλιρτ , μάλιστα περάσαμε μαζί κάτω απο τον επιτάφιο όταν αυτός επέστρεψε στην εκκλησία.στην ανάσταση φόραγα γαλάζιο πουκάμισο και ήμουνα στην έξοδο της εκκλησίας .ήσουνα συνέχεια με μια φίλη ξανθούλα με σγουρά μαλλιά.αν το δείς εποικοινώνησε..gtathens@hotmail.com"
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  3. #33
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    ειχε ενα θεικο που ελεγε σε ειδα στο ταδε βλεπαμε το ντερμπι παναθηναικος ολυμπιακος , εγω ειμαι ολυμπιακος εσυ παναθηναικος θελω να βρεθουμε , νικος.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  4. #34
    Won't Bow Neron's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Between
    Posts
    2,059

    Default

    Ιανός
    12/3 έπαιζες βιολί με τον Πορτοκάλογλου, κάθε φορά που έκλεινες τα μάτια, τρελαινόμουνα.
    "Don't sweat the petty things and don't pet the sweaty things".
    George Carlin

  5. #35
    και φλώρος και μπούλης Katsaloupardos's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    απo το Τοροντον ως το Λοντον
    Posts
    303

    Default

    17/3, γύρω στις 14.00. Δεν θυμάμαι που ανέβηκες λίγο πριν το Γηροκομείο. Φορούσες μπλούζα με χαμηλό V, μπουφάν και γαλάζιο στενό τζιν. Ήσουν όρθιος μπροστά μου και κάποια στιγμή έσκυψες για να κάνεις κάτι με τα παπούτσια σου μάλλον και με ακούμπησες στο επίμαχο σημείο. Κατέβηκα Πανόρμου αλλά εσύ συνέχισες. Φόραγα τζιν με κόκκινο πουλόβερ. Αν το δεις, gr1994@live.com

    Σάββατο βράδυ, μελαχρινή με θεϊκά καυτό κορμί, σέξι και γλυκιά μαζί! Τρελάθηκα! Στο είπα! Αν θες, esin3@yahoo.com

  6. #36
    Senior Member Mostos's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Νυκτερινός Περίπατος
    Posts
    2,514

    Default

    σε είδα σκουφά και σίνα. Φαινόσουν σκεφτική. Κοιτούσες μια Βιτρίνα. Δεν άλλαξες πολύ.


  7. #37
    Senior Member namiroth's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Somewhere sticking my finger in a dike, wearing wooden shoes and smoking tulip bulbs
    Posts
    730

    Default

    Quote Originally Posted by Amnesiac. View Post
    Έλα να ζεσταινόμαστε σιγά σιγά.

    "σε είδα στην ανάσταση και τον επιτάφιο στην τέμενη αιγίου στην εκκλησία του αγ.γεωργίου.στην περιφορά του επιταφίου είχαμε ενα μικρό φλιρτ... "

    mono egw gelaw?
    Quote Originally Posted by Witchkiller View Post
    Α ,και πούστε ,για να μην την πατήσετε ,όσο thrash έπεξε η μπάντα έπεξε ...............

  8. #38
    Senior Member ~ladykiller~'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    a hole in the wall
    Posts
    4,499

    Default


    satan was a lez

  9. #39
    Member panagos's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    madagaskar
    Posts
    37

    Default

    ΚΕΦΟ Περάματος
    Σε έδειρε ένας τύπος, ήσουν πολύ γλυκός, αντιστάθηκες σαν άντρας, ξέρω ότι σε λένε Μιχάλη, σε θέλω πολύ.

  10. #40
    Senior Member Sotos_The_Tequiler's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Δύση
    Posts
    10,330

    Default

    ∆ιόδια
    Πλευρικά smile στο αµάξι, περνάω κάθε µέρα, παρ’ όλα αυτά σε ρωτάω πόσο είναι; Μόνο για να δω αυτά τα υπέροχα πράσινα µάτια, αρ. πινακίδας ΝΗΑ 5…

    Μικροανάλυση
    Μελαχρινός γενετιστής, µουσάκι και γυαλιά, βγαίνεις έξω για να κάνεις τσιγάρο και σε χαζεύω µε τη λευκή σου ρόµπα.

    Αµπελόκηποι
    Μένουµε στην ίδια πολυκατοικία στο 13, εγώ στον δεύτερο, εσύ στον τρίτο… συναντιόµαστε στο ασανσέρ… έλα να µου ζητήσεις λίγη ζάχαρη…
    κάνε ψαλίδι θα γίνει ζημιά!

  11. #41

    Default

    Πλ. Εξαρχείων
    Σάββατο 2/4 βράδυ, έχεις καστανά μακριά μαλλιά, μπλούζα cannibal corpse, σκισμένο τζιν, έφτιαχνες το zippo σου, θέλω να σε δω, απάντα εδώ.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  12. #42

    Default

    ΣΕ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΠΡΙΝ 6-7 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΡΧΟΤΑΝ ΑΠΟ ΜΥΚΟΝΟ.(ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ).
    ΝΟΜΙΖΩ ΕΜΕΝΕΣ ΑΓΙΟΥΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥΣ ΚΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΗΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΜΕΓΣΛΑ ΒΥΖΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΟΜΑ. ΣΆΓΑΠΑΩ
    ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΕΔΩ
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  13. #43

    Default

    se eida lewforo alexandras. Mou zitises 30 lepta gia milko, sou edwsa 50. Thelw ta resta mou.

  14. #44
    Senior Member namiroth's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Somewhere sticking my finger in a dike, wearing wooden shoes and smoking tulip bulbs
    Posts
    730

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonlord View Post
    ΣΕ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΠΡΙΝ 6-7 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΡΧΟΤΑΝ ΑΠΟ ΜΥΚΟΝΟ.(ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ).
    ΝΟΜΙΖΩ ΕΜΕΝΕΣ ΑΓΙΟΥΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥΣ ΚΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΗΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΜΕΓΣΛΑ ΒΥΖΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΟΜΑ. ΣΆΓΑΠΑΩ
    ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΕΔΩ
    witchie?
    Quote Originally Posted by Witchkiller View Post
    Α ,και πούστε ,για να μην την πατήσετε ,όσο thrash έπεξε η μπάντα έπεξε ...............

  15. #45

    Default

    ΣΕ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΣΠΙΡΤΟΚΟΥΤΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΕΑΑΚΙΤΙΣΑ

Similar Threads

  1. Αυτό το είδα στο σινεμά!!~!!!
    By _UnHoLyMaRtYr_ in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 62
    Last Post: 05-05-2015, 10:28

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •