Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 210

Thread: Σε είδα...

  1. #16
    Διονύσης Ρόδμανν Comte de Saint-Germain's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    2,551

    Default

    Σε είδα...
    Και θα σε καρφώσω μουνόπανο. Ξέρεις εσύ.

  2. #17
    pioneer of aerodynamics adam's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    346

    Default


  3. #18
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Σε ειδα σε μπαρακι σε συναυλια σουηδικου συγκροτηματος που πηγα μονος μου και ησουν μια απο τις 20 μουναρες σουηδεζες που αποτελουσαν το 20% του συνολικου κοινου, και ησουν η μονη καστανη, αλλα το προσωπο σου, οι γωνιες σου, το χαμογελο σου, τα ματια σου, το λεπτο σου σεξυ σωματακι, τα χερια σου και το βλεμμα σου ηταν οτι πιο τελειο εχει υπαρξει στον πλανητη. Ιωαννης 646 400 2419

  4. #19
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Σε ειδα σε μπαρακι σε συναυλια σουηδικου συγκροτηματος που πηγα μονος μου και ησουν μια απο τις 20 μουναρες σουηδεζες που αποτελουσαν το 20% του συνολικου κοινου, και ησουν η μονη καστανη, αλλα το προσωπο σου, οι γωνιες σου, το χαμογελο σου, τα ματια σου, το λεπτο σου σεξυ σωματακι, τα χερια σου και το βλεμμα σου ηταν οτι πιο τελειο εχει υπαρξει στον πλανητη. Ιωαννης 555 3785
    fixed

  5. #20
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Σε είδα πού κρυβόσουν και πήγα και τα φύτησα.

  6. #21
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    σε ειδα χτες στην Αλεξανδρας κατα τη μια, κοκκινο (μαλλον) πουκαμισο, δερματινο, ακουστικα
    Vielen Dank für alles was mal war

  7. #22
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Α εδώ γράφουμε όσους είδαμε;
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  8. #23

    Default

    Αρχικά εγώ είπα απλά να ρίχνουμε κανα κοπιπέιστ με αστεία "σε είδα" από την αθενσβόις, αλλά τελικά μου φαίνεται θα εξελιχθεί στη μεταλλική εκδοχή της στήλης. Ήδη σκοπεύω να μπανίσω γκομενάκια στους παρανταις λοστ, να το παίξω ιμπιούρ (όλα συνδέονται τελικά!) και να έρθω μετά να γράψω εδώ πόσο τις αγαπώ
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  9. #24
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    τελικά δε σε ειδα, όπως μου λες, ηταν ενας αγνωστος


    Spoiler
    για τον ιρριλιτζιους ελεγα
    Vielen Dank für alles was mal war

  10. #25
    ρινς antimusic's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    planet motherfucker
    Posts
    2,860

    Default

    ντρέπεται να παραδεχτεί οτι φορούσε κόκκινο πουκάμισο.
    Talking monkey, yeah, yeah. Came here from the future. Ugly sucker, only says "ficus".



  11. #26
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Μπήκες στο γραφείο και ξαφνικά όλα άλλαξαν, ο χώρος έγινε Εσύ. Φορούσες γκρι ανοιχτό πουκάμισο, τόσο χρωματικά όσο και κυριολεκτικά, ο σταυρός άστραφτε πάνω στις επιμελώς ατιμέλητες στηθότριχες σου, ενώ σίγουρα είχες πιει τσίπουρο πριν ή κατά τη διάρκεια της δουλειάς, αν κρίνω από την καυτή αναπνοή σου. Έδειχνες αναστατωμένος, κάποιος ή κάτι σε είχε πειράξει και αν κρίνω από τα λόγια σου "ποιος μαλάκας πείραξε το κομπγιούτερ μου;", μάλλον κάποιος μαλάκας πείραξε το κομπγιούτερ σου. Οι υπάλληλοι στην αρχή αδιαφόρησαν, εσύ επέμενες, αυτοί άρχισαν να δυσανασχετούν αδικαιολόγητα, τότε κάποιος σε ρώτησε "τι πρόβλημα έχει;" και εσύ απάντησες "προσπαθώ να εκτυπώσω και δεν κάνει τίποτα. ε ρε πούστη μου εδώ μέσα...". Όλοι τότε με ένα στόμα μια φωνή απάντησαν "α δεν ξέρω" και εσύ συνέχισες να σκούζεις. Και τότε εγώ, σαν απο μηχανής Θεός, σαν να αισθάνθηκα τα τερτίπια του Πεπρωμένου, σου απάντησα "πάμε μαζί να το δούμε". Και τότε πήγαμε. Και μου έδειξες. Και εγώ πήρα το πιο τολμηρό μου ύφος, βαθιά ανάσα, "τώρα είναι η ευκαιρία", ξανά βαθιά ανάσα, σε κοίταξα στα μάτια και σου είπα "αυτό που πατάς είναι το save". Και εσύ, αφού δίστασες για μια στιγμή, μου απάντησες "καλά ποιος το έβαλε εκεί, τι να πω πια...".

    Έφυγα αλλά πιστεύω ότι και οι δυο νιώσαμε ότι κάτι υπήρχε ανάμεσα μας. Δε λέω "θα ήθελα να σε ξαναδώ" γιατί θα σε ξαναδώ. Απλά ήθελα να ξέρεις ότι Σε είδα. Αλέξανδρος.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  12. #27
    saiks & kaltses Lethargica's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Capua
    Posts
    4,671

    Default

    κλάμα
    if your heart holds any riches, lend a helping hand

  13. #28
    Chef Wannabe Clockwork Orange's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Dead Cities of Syria
    Posts
    2,902

    Default

    Σε ειδα στο φεισμπουκ! Σου εκανα και λαικς στις φωτος σου!!!
    Μα εγώ μ΄ένα άγριο περήφανο χορό σαν αετός πάνω απ'τις λύπες θα πετάξω - Σιγά μη κλάψω σιγά μη φοβηθώ
    Θα πάω να χτίσω μια φωλιά στον ουρανό θα κατεβαίνω μόνο αν θέλω να γελάσω - Σιγά μη κλάψω σιγά μη φοβηθώ

    Πρέπει να έχει κανείς ακόμη ΧΑΟΣ μέσα του για να μπορέσει να γεννήσει ένα ΑΣΤΕΡΙ που χορεύει!

  14. #29
    Senior Member ~ladykiller~'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    a hole in the wall
    Posts
    4,499

    satan was a lez

  15. #30
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Αυλάκι, Κυριακή 20/6, έκανες ηλιοθεραπεία μόνος, φορούσες βερμούδα και διάβαζες Γαύρο. Κι ας είμαι βάζελος, θα ήθελα να βρεθούμε μαζί σε γήπεδο.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

Similar Threads

  1. Αυτό το είδα στο σινεμά!!~!!!
    By _UnHoLyMaRtYr_ in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 62
    Last Post: 05-05-2015, 10:28

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •