Results 1 to 12 of 12

Thread: rote mare PRIVATE DOOM METAL CD FROM AUSTRALIA

  1. #1

    Default rote mare PRIVATE DOOM METAL CD FROM AUSTRALIA

    rote mare -sorrows path,PRIVATE RELEASE =DOOM METAL CD FROM AUSTRALIA

    the great DOOM METAL DEBUT mini private cd from rote mare with title sorrow path is now avaliable to greece!!!!!! great stuff in the vain of trouble ,st,vitus ,black sabbath and many others!!!!


    AVALIABLE IN GREECE THROUGH SECRET PORT RECORDS MAILORDER.
    Last edited by SECRETPORT; 01-02-2011 at 17:05.

  2. #2
    Giagias me Jazzmaster Marillion's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Stukas over Serres
    Posts
    4,571

    Default

    Secretport αν και δεν είσαι σωστός γενικά γιατί δε συμβάλλεις ιδιαιτερα στα ενδοφορουμικά, προτείνω αν θες να διατηρήσεις τον λογαριασμό και να μην σε κατηγορήσουν για έμπορα οι κακοπροαίρετοι να ανοίξεις ένα thread (κι'οταν λέμε ένα, εννούμε ένα) το οποίο να ανανεώνεις συχνά πυκνά για το τι φέρνεις και πόσο το κοστολογείς.

    Επίσης γράφε ελληνικά και απέφευγε τα copy paste για κάθετι.
    Με καλή πρόθεση το λεω γιατί μπορεί να φέρνεις και γαμάτα πράγματα έτσι;

    Και θα λέγα κανα γραφικό doom on και τέτοια αλλά το αποφεύγω γιατί μπορεί να μην καταλάβεις και την σοβαρότητα της κατάστασης



    INDIE ROCK, PUNK-METAL, EMOCORE COMMANDO

    http://letselectrify.blogspot.com si senior boss man, england very pretty

    ΓΥΡΟΣ ΠΑΟΛΑ ΠΛΑΤΩΝΙΣΜΟΣ
    ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΒΟΛΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  3. #3
    Διονύσης Ρόδμανν Comte de Saint-Germain's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    2,551

    Default

    Τι σκατά είναι το private doom;

  4. #4

    Default

    private shmainei oti to cd to exoun bgalei oi idioi kai doom einai to eidos pou paizoun!

  5. #5
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Spoiler

  6. #6
    Senior Member warlord mkII's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Jonah's Ark
    Posts
    1,006

    Default

    Μην μαλακίζεστε, ο secret port είναι αξιοπρεπέστατος, είδος που σπανίζει στους metal merchants παγκοσμίως. Δεν έχω αγοράσει ποτέ απ' ευθείας από τον ίδιο αλλά πάντα είναι με το χαμόγελο και φιλικός, όταν μπαίνεις σε άλλα μαγαζιά και αν δεν ψωνίσεις σε κοιτάνε σα να τους σκότωσες τη μάνα..
    Warriors rise from the grave
    Longships sailing The Wave
    Bloodshed on every shore
    Friction massing from war

  7. #7
    fleshdiver regularpaul's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    spinalonga
    Posts
    6,062

    Default

    εγώ όχι μονο τον εχω γνωρισει αλλα μας εχει κανει κ το τραπεζι στο μαγευτικο secret port!

    ενταξει αν εγραφε σε αλλα υποφορουμ να λεγα οτι ενοχλει, το self promotion ειναι αυτο-επεξηγηματικον
    μπαίνει κανεις για να προμοταρει ελευθερα τον εαυτο του, ο τεο το κανει για το label/distro του, πού ειναι το κακο?

  8. #8
    Giagias me Jazzmaster Marillion's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Stukas over Serres
    Posts
    4,571

    Default

    δεν είναι προβληματικό το να υιοθετήσει την λογική cts & άλλων και όταν/αν φέρνει κάτι να ανανεώνει το thread του με νέες αφίξεις κτλ. το self promotion είναι όντως self explanatory αλλά εγώ προσωπικά σε κάθε φόρουμ που έμπαινα ζητούσαν να κρατάς τα προσχήματα και να είσαι ενεργός γιούζερ πρωτού προβείς σε συναλλαγές διότι ρε παιδί μου κακά τα ψέμματα εκμεταλεύεσαι και τις υπηρεσίες που σου προσφέρει δωρέαν ο ντραγκονλορντ όταν όλα σου τα ποστ έχουν εμπορικό χαρακτήρα. και η μαρία τερέζα να είσαι, και το καλύτερο ντίστρο να έχεις νομίζω πως δεν λέω παράλογα πράγματα και οι προτάσεις μου στην τελική έχουν και λειτουργικό χαρακτήρα (το ένα θρεντ, οι ελληνικοί χαρακτήρες).


    INDIE ROCK, PUNK-METAL, EMOCORE COMMANDO

    http://letselectrify.blogspot.com si senior boss man, england very pretty

    ΓΥΡΟΣ ΠΑΟΛΑ ΠΛΑΤΩΝΙΣΜΟΣ
    ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΒΟΛΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  9. #9
    Διονύσης Ρόδμανν Comte de Saint-Germain's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    2,551

    Default

    Δεν είναι κακό, κι ο Ξήγας το κάνει.

  10. #10
    fleshdiver regularpaul's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    spinalonga
    Posts
    6,062

    Default

    Comte, μαλακιες

    Marillion, συμφωνώ για το λειτουργικό κομμάτι, ΟΚ, όχι όμως για το θέμα του ενεργού user.
    Δεν είναι δυνατόν κάποιος που θέλει να προωθήσει την οποιαδήποτε φάση του (συναυλία, μπάντα, label, κλπ)
    να το κάνει μόνο σε φόρουμ όπου θα είναι και ενεργό μελος ταυτόχρονα, το μόνο που χρειάζεται να κάνει είναι να σέβεται τη λειτουργία του
    όλα αυτά υπό την ανεκτική σκέψη ότι δεν είναι όλος ο κόσμος forum friendly ε?

    η CtS δεν είναι καλό παράδειγμα, γιατί πρώτα ήταν μέλη του ER τα παιδιά και μετά έγιναν σαπούνια!

  11. #11
    Giagias me Jazzmaster Marillion's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Stukas over Serres
    Posts
    4,571

    Default

    μίλησα για προσχήματα. και ο eatmetalgreg παραδείγματος χαριν θα τον δεις να ποστάρει κάπου κάποτε για ένα λαιβ ή μια κυκλοφορία πιθανότατα και θα συνεχίζει παράλληλα να κάνει την δουλειά του (και άλλοι βέβαια όπως ο art in haste). δεν αφήνω να εννοηθεί πως και οι συγκεκριμένοι το κάνουν για ξεκάρφωμα αφού εδώ είναι για να προωθήσουν την πραμάτεια και τις δραστηριότητες τους ρε παιδί μου αλλά ο secret port με το καλημέρα έκανε ένα ποστ εδώ & ένα στο metaldome ίδια ακριβώς με cp και κάτι τέτοιο με προκαταβάλει στην κατευθυνση του να τον θεωρήσω ακόμα και bot. το self promotion δεν νομίζω να δημιουργήθηκε για να προωθεί μόνο distros κτλ (ειδικά σε μια τόσο κλειστή παρέα που ήταν και το er παλιά) αλλά & για μπάντες ή αλλες ενδομουσικές δραστηριότητες όπως κάποια πάρτυ στην φάση που οργανώνατε εσείς. εμπάς περιπτώση ο καθένας όπως το βλέπει, εμένα παράλληλα με ενδιαφέρει να τα κάνει όλα ένα θρεντ για να μπορώ να τον παρακολουθω κ καλύτερα (για αγορές ε)


    INDIE ROCK, PUNK-METAL, EMOCORE COMMANDO

    http://letselectrify.blogspot.com si senior boss man, england very pretty

    ΓΥΡΟΣ ΠΑΟΛΑ ΠΛΑΤΩΝΙΣΜΟΣ
    ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΒΟΛΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  12. #12

    Default

    paidia ,eyxaristw. gia ola osa grafete kai gia ta kala logia ,alla kai gia auta pou eprepe na kanw alla kai gia ayta pou pareleipsa ta opoia einai kathara themata asxetosynhs kai tipota allo!!! oson gia to promotion akoma kai sto market place ebala kai bazw pramata pou thelw na xefortothw logw metakomisews, enw an htan thema diafhmishs(pragma pou den tha to ekana se forum)tha mporousa na balw ths kyklofories mou pou exw kamposes,,meta tha mporousa na kryftw pisw apo ena nick k oxi na balw to secret port ,to opoio blepontas to ,ta paidia pou xerw, xeroun poios einai kai diathroume xronia filikes sxeseis, oso gia to group(rote mare) pou evala sto thread kai to kanw apo to 97 , einai ena thema to na vriskw kapoia kalh aytoxrhmatodotoumenh kukloforia na thn proteinw kai stous allous , twra an parw kai merikes kopies mazi me ths dikes mou ,thn proteinw kai stous ypoloipous tous opoious thewrw perisotero filous kai eggyoumai gia thn poiothta aytou,,an enoxlhsa kapoious sygnwmh alla kai gia osous asxolhthikan xilia eyxaristw!!theodosis .

Similar Threads

  1. Funeral Doom Metal
    By Boris-san in forum Music Discussion
    Replies: 79
    Last Post: 19-07-2022, 13:56
  2. private trackers & private trackers με ΜΕΤΑΛ
    By rage for order in forum PC & Games
    Replies: 6
    Last Post: 18-06-2017, 17:42
  3. Decemberance - Doom/Death metal.
    By babality in forum Self-Promotion
    Replies: 31
    Last Post: 13-03-2017, 21:24
  4. OMINOUS SKY - DOOM METAL ACT FROM GREECE
    By OminouSky in forum Self-Promotion
    Replies: 7
    Last Post: 07-05-2006, 14:58
  5. Μέλη για DOOM METAL συγκρότημα
    By scrollkeeper in forum Musicians Chat
    Replies: 0
    Last Post: 25-04-2005, 23:06

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •