Page 5 of 9 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 131

Thread: Αστεία άρθρα.

  1. #61
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    ακουμπάει λάζαρο.

  2. #62
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    δεν κατάλαβα τι του λέει
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  3. #63
    γκεστάλ nothingman's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    καβάλα στο δελφίνι
    Posts
    5,927

    Default

    Σε αντίθεση με το προηγούμενο εκτός έδρας ματς στο Περιστέρι ο Παναθηναϊκός στην Ξάνθη είχε την στήριξη των οπαδών τους.

    Περίπου 1300 φίλοι της ομάδας έδωσαν το παρών από τις γύρω πόλεις και την Αθήνα με έξι λεωφορεία και πολλά Ι.Χ. να δίνουν το παρών και να δημιουργούν εξαιρετική ατμόσφαιρα στο πέταλο των φιλοξενούμενων.

    Με την έναρξη του ματς στο κέντρο της εξέδρας απλώθηκε συνοδεία καπνογώνων το πανό που έγραφε: "Πανάθα παίξε μόνο για τον λαό σου" δείχνοντας την στήριξη της ομάδας του Φερέιρα.

    Εν συνεχεία, και στα δύο γκολ του Λέτο ακούστηκε το γνωστό σύνθημα για τον Αργεντίνο στράικερ: "Σας γ... ο Λέτο".

    Μηνύματα σε Τζίγγερ και Τσάκα

    Στην ροή του αγώνα, ανέβηκε ένα πανό που ανέγραφε: "Θύρα 13 Ξάνθης. Χαρίζεις τον Παναθηναϊκό. Πουλάς τον Βοτανικό. Κόψε το δούλεμα και φύγε από εδώ" αναφερόμενο στον Γιάννη Βαρδινογιάννη.

    Τέλος, εκτός από το γνωστό σύνθημα για τον Τζίγγερ ακούστηκε και το σύνθημα:"ΠΑΟ, θρησκεία, Θύρα 13, Τσάκα μ... μας φέρνεις αηδία".

    Αξίζει να αναφέρουμε πως υπήρχαν πανό από West Bolock, Kαλαμπάκα, Xαλκίδα, Διδυμότειχο,Θεσσαλονίκη, Κιάτο, Σέρρες, Άρτα, Αλεξανδρούπολη, Μπραχάμι, Ηλιούπολη, Πάτρα Έδεσσα, Αγρίνιο, Κόρινθο, Αίγιο, Καλαμάτα, Κομοτηνή, Δράμα, Μεσόγεια, Πατήσια, Κομοτηνή, Ελευσίνα, Ξάνθη, Καστοριά, Ηγουμενίτσα, Χιο, Καβαλα και Χαλκιδική.

    http://www.sport24.gr/football/omade...a.1413486.html
    ~
    "Why didn't it kill him?" she said.
    "Unforgivably sloppy workmanship at the hand grenade factory," I said.
    ~

  4. #64

    Default

    Καθυστερημένοι τα συντάσσουν ρε πόθστη μου ??

  5. #65
    Senior Member MaX Payne's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,105

    Default

    «Στον Πρίγκιπα άρεσαν Λέτο και Κουίνσι»!



    Για τις εντυπώσεις του πρίγκιπα από το παιχνίδι: «Μέχρι το 60' ήταν απόλυτα ικανοποιημένος. Σχολίασε πάρα πολύ την απόδοση των Λέτο και Κουίνσι και φυσικά μετά στάθηκε και στον πιτσιρικά, τον Καπίνο».
    Για το αν σκοπεύει να δώσει και πριμ για τη νίκη επί της Ξάνθης: «Όχι, εγώ του είχα πει να κάνει κάτι, αλλά δεν ήθελε. Μάλλον θα είναι έκπληξη για τους παίκτες η εμφάνισή του με τον Εργοτέλη και ίσως δώσει τότε κάτι».
    Για το αν ο πρίγκιπας θα ασχοληθεί και με την διαιτησία: «Πάρα, πάρα πολύ. Περσινά φαινόμενα τύπου Καραϊσκάκη σε καμία περίπτωση, αυτά που ξέρανε να τα ξεχάσουν».

  6. #66
    Senior Member mourning apocalypse's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    έξω απ'το club 22
    Posts
    1,148

    3 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Έντονα πολιτική χροιά και επαναστατική διάθεση, είχε η συναυλία του Βασίλη Παπακωνσταντίνου στο λιμάνι Κατακόλου, το βράδυ της περασμένης Παρασκευής.

  7. #67
    Senior Member MaX Payne's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,105

    5 στους 5 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Τσάκας, ο φιλάνθρωπος


    ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ ΤΕΟ

    Το άλλο του πρόσωπο φρόντισε να δείξει ο Βλάσης Τσάκας, ο οποίος ναι μεν έχει χαρακτηριστεί τεχνοκράτης, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είναι και φιλάνθρωπος φροντίζοντας, μάλιστα, να το αποδείξει έμπρακτα μετά το τέλος του κυριακάτικου ντέρμπι ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και την ΑΕΚ.


    Κατά την έξοδο του από το ΟΑΚΑ μετά τη μεγάλη νίκη επί της ΑΕΚ, λοιπόν, ουκ ολίγοι φίλοι του «τριφυλλιού» πλησίαζαν τον Τσάκα και αφού τον προέτρεπαν να τελειώσει τη δουλειά και να φέρει τον Πρίγκιπα στην Ελλάδα, ο Τσάκας φρόντιζε να τους ανταμείψει... Και προς αποφυγή των παρεξηγήσεων, ο εκπρόσωπος του Πρίγκιπα έδινε 50 ευρώ σ' αυτούς που ήξερε και γνωρίζει όλος ο κόσμος πως στερούνται πράγματα από τη δύσκολη καθημερινότητα τους για να βρεθούν στο πλευρό της ομάδας.

    Ο Τσάκας έδωσε τουλάχιστον σε πέντε άτομα το σεβαστό αυτό ποσό με ένα πλατύ χαμόγελο ζωγραφισμένο στο πρόσωπο. Φαινόταν πως το κάνει από καρδιάς... Ο,τι το κάνει όχι για να κερδίσει τις εντυπώσεις, αλλά διότι είναι ανθρωπιστής και αυτό, μάλιστα, όχι μπροστά στις κάμερες και στους δημοσιογράφους, αλλά μακριά... Απλά ο υπογράφων έτυχε να 'ναι μπροστά στο περιστατικό...

  8. #68
    Senior Member Eulogy's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    mesa sto nao..
    Posts
    2,256

    2 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    oloi sta entos tou pao!
    before i pine away

  9. #69
    Senior Member MaX Payne's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,105

    2 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Δηλώνει αθώος για τις κατηγορίες κακοποίησης ανηλίκων

    "Είμαι αθώος"... Αυτό δήλωσε στην πρώτη του συνέντευξη ο πρώην προπονητής του Πεν Στέιτ, Τζέρι Σαντάνσκι, ο οποίος κατηγορείται για τη σεξουαλική κακοποίηση 8 ανήλικων αγοριών.



    "Έχω κάνει κάποια από αυτά τα πράγματα. Έχω κάνει σαχλαμάρες (σ.σ χρησιμοποίησε την έκφραση "horse around") με παιδιά. Έχω κάνει μαζί τους μπάνιο μετά την προπόνηση. Τα έχω αγκαλιάσει ή τα έχω ακουμπήσει στα πόδια χωρίς την παραμικρή πρόθεση για σεξουαλική επαφή" είπε στον δημοσιογράφο Μπομπ Κόστας.


    Σε ερώτηση για το αν έλκεται από ανήλικα αγόρια απάντησε αρνητικά. "Αν υπάρχει σεξουαλική έλξη; Όχι. Μου αρέσουν οι νέοι άνθρωποι. Μου αρέσει να είμαι γύρω τους, αλλά όχι δεν μου αρέσουν τα νεαρά αγόρια".


    Για το αν έχει κάνει κάποιο λάθος υπογράμμισε: "δεν θα έπρεπε να έχω κάνει μπάνιο μαζί τους".


    Αναφερόμενος, δε, στην έννοια του "κάνω σαχλαμάρες" έγινε πιο συγκεκριμένος: "Κάναμε μπάνιο. Ανοίξαμε όλες τις ντουζιέρες και γλιστρούσαμε στο δάπεδο. Θυμάμαι ότι υπήρχαν και μερικά χτυπήματα με τις πετσέτες. Σαχλαμάρες δηλαδή..."

  10. #70
    πελοπ/σιακή λέρα attila's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    στον αριστερισμο της παρθενου
    Posts
    4,222

    2 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    ωραιος τυπος

  11. #71
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    7 στους 7 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Στο +17 από τον ΠΑΟ ο Ολυμπιακός!

    Αυτή θα έπρεπε να ήταν η διαφορά των δύο ομάδων σύμφωνα με την εφημερίδα "Stadio", συμφερόντων Μαρινάκη, η οποία διανέμεται στο "Καραϊσκάκη" σε κάθε αγώνα του Ολυμπιακού.
    Στο +17 από τον ΠΑΟ ο Ολυμπιακός!

    Σοβαρά παράπονα για τη διαιτησία έχει εκφράσει ουκ ολίγες φορές μέσω κύκλων ο Ολυμπιακός τη φετινή σεζόν. Tόσο για δικά του παιχνίδια, όσο και για ματς που θεωρεί ότι ευνοήθηκε ο Παναθηναϊκός. Η εφημερίδα «Stadio», λοιπόν, η οποία ως γνωστόν αποτυπώνει τις θέσεις της ερυθρόλευκης διοίκησης, συγκέντρωσε όλα αυτά τα παράπονα σε μία σελίδα και έβγαλε το τελικό πόρισμα.

    Σύμφωνα, λοιπόν με το ρεπορτάζ της τελευταίας έκδοσης της εν λόγω εφημερίδας (σελ. 15) με τίτλο "Πράσινες αβάντες και κόκκινα εμπόδια", οι διαιτητές έχουν στερήσει εννέα βαθμούς από τους πρωταθλητές Ελλάδας σε αυτές τις πρώτες 11 αγωνιστικές και ταυτόχρονα έχουν «δωρίσει» δέκα βαθμούς στον αιώνιο αντίπαλο Παναθηναϊκό.

    Οι Πειραιώτες, όπως τονίζει το «Stadio», έχασαν λόγω διαιτητικών σφαλμάτων από δύο βαθμούς στα ματς με ΑΕΚ (6η αγωνιστική), ΟΦΗ (8ηαγωνιστική), και Παναθηναϊκό (10η αγωνιστική), και ολόκληρο το τρίποντο στην ήττα από τον Αστέρα Τρίπολης την περασμένη Κυριακή, αφού δεν τους δόθηκαν τρία πέναλτι! Άδικες αποφάσεις για τον Ολυμπιακό αναφέρονται και στα παιχνίδια με ΠΑΟΚ (5η αγωνιστική) και Άρη (9η αγωνιστική), τα οποία πάντως κερδήθηκαν από τους ερυθρόλευκους.

    Όσο για τον Παναθηναϊκό; Του έχουν χαριστεί σύνολο 10 βαθμοί, σύμφωνα με την εφημερίδα. Χωρίς να διευκρινίζεται ο ακριβής τρόπος μέτρησης, καταγράφονται υπέρ του Παναθηναϊκού υποδείξεις στα ματς με Κέρκυρα (1η αγωνιστική), Ξάνθη (6η αγωνιστική), ΠΑΟΚ (8η αγωνιστική), ΑΕΚ (9η αγωνιστική) και ΟΦΗ (11η αγωνιστική). Εντύπωση προκαλεί, πάντως, ότι από παιχνίδια που ο Παναθηναϊκός ευνοήθηκε, απουσιάζει το ντέρμπι του "Καραϊσκάκη", το οποίο περιλαμβάνεται σε αυτά που αδικήθηκε ο Ολυμπιακός…

    Ώρα για τη σούμα. Αυτή τη στιγμή ο Παναθηναϊκός με 23 βαθμούς σε εννέα ματς, προηγείται κατά δύο του Ολυμπιακού, που έχει 21 σε δέκα αγώνες. Συμφωνά με τα όσα «καταγγέλλει» η εφημερίδα "Stadio" οι πράσινοι θα έπρεπε να έχουν εννέα λιγότερους, δηλαδή 14, ενώ οι ερυθρόλευκοι δέκα περισσότερους δηλαδή 31. Άρα μιλάμε για μια βαθμολογία που βρίσκει τον Ολυμπιακό πρώτο με διαφορά με 17 ολόκληρων βαθμών από τον μεγάλο αντίπαλό του!

  12. #72
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Rock or Nothing

  13. #73

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default


  14. #74
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default

    επομενο βημα μια αισθησιακη φωτογραφιση
    και μεσημεριανη εκπομπη στο star
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  15. #75
    untitled unmastered tssks's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    δενεχωπουναπαω
    Posts
    1,485

    0 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default


Similar Threads

  1. Replies: 233
    Last Post: 22-12-2017, 16:10
  2. Replies: 10
    Last Post: 24-04-2010, 17:19
  3. Replies: 46
    Last Post: 22-02-2008, 12:15
  4. Πιο αστεία φωνή.
    By carheart in forum Music Discussion
    Replies: 84
    Last Post: 27-09-2006, 17:07
  5. Replies: 93
    Last Post: 30-03-2006, 01:48

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •