EDIT: Όπως γράφω αρκετά παρακάτω, οριστικά το πράγμα έχει ως εξής: το μπλουζάκι κάνει 15 ευρώ (συν τα έξοδα αντικαταβολής για όσους δεν το πάρουν στο φεστ ή χέρι με χέρι), στα γυναικεία είναι μόνο μαύρο από S μέχρι XL και στα αντρικά μπορείτε να επιλέξετε ανάμεσα σε μαύρο, βυσσινί, μωβ και χακί, σε νούμερα από S μέχρι XXXL. Δεν ψηφίζουμε πια, ποστάρουμε, όχι πια πολλς, μόνο φίλοι.

Λοιπόν, επειδή ο χρόνος πιέζει και δεν έχω ακόμα κάτι τελικό, καλό θα είναι να έχω μια πρώτη εικόνα για τις παραγγελίες. Εννοείται ότι θα προσπαθήσουμε να είναι όσο γίνεται φτηνότερα (στο κόστος θα πουληθούν και αυτά), σίγουρα κάτω από 20 ευρώ (το λέω ως ταβάνι, μπορεί να είναι και 10 αλλά δεν μπορώ να εγγυηθώ ακόμα). Επίσης θα προσπαθήσουμε να τυπώσουμε και τα δύο σχέδια, αλλά και αυτό θα εξαρτηθεί από το κόστος - το σίγουρο είναι το πρώτο, οπότε όσοι δηλώσετε ότι θέλετε το δεύτερο σημαίνει ότι θα πάρετε το πρώτο αν δε βγουν δύο σχέδια. Παρακαλώ επίσης μην κάνετε replies εδώ χωρίς ιδιαίτερο λόγο, ας απαντήσουν μόνο όσοι πχ θέλουν πάνω από ένα ή γενικά αν υπάρχει σχετικά σοβαρός λόγος (αλλιώς μου στέλνετε και πμ ή γράφετε σε κάποιο από τα άλλα θρεντς που έχουν ανοίξει για τα μπλουζάκια). Αυτή τη στιγμή ό,τι ξέρετε ξέρω. Δευτέρα λογικά θα παρθούν αποφάσεις, αλλά για να τα έχουμε το Σάββατο στο φεστ θα πρέπει να γίνει άμεσα η παραγγελία. Ας δηλώσουν τώρα όσοι είναι σίγουροι ότι θέλουν. Για όσους είναι από μακριά θα τα στείλω και με αντικαταβολή, δεν υπάρχει πρόβλημα. Αν δεν είστε σίγουροι και θέλετε να ξέρετε πρώτα ακριβώς την τιμή ή το σχέδιο, περιμέντε μέχρι Δευτέρα. Για XS, XXL ή παραπάνω δεν ξέρω ακόμα αν υπάρχουν, αν θέλετε τέτοιο το γράφετε σε reply ή σε πμ και δεν ψηφίζετε στο πολλ. Από δευτέρα παρακολουθήστε το λίγο συχνά αν σας ενδιαφέρει.

1.

2.


και πίσω θα έχει στο ύψος του σβέρκου πιξελιασμένο το |