Page 11 of 21 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 151 to 165 of 311

Thread: NFL

  1. #151
    Heldmorder rebelos's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    fuck the border
    Posts
    1,734

    Default

    καλά υπάρχουν και ράνς τα οποία έχουν καταλήξει σε tuchdowns και γενικά ράνς με αρκετές γιάρδες
    από τους καλύτερους running backs
    http://www.youtube.com/watch?v=jX-lz...eature=related
    και ένα βίντεο με ράνς γενικά
    http://www.youtube.com/watch?v=Zfjej...eature=related
    I knew the pass was the safest play that's why i chose to go with a run

  2. #152
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    υπολόγιζα να έβαζες την λατρεία

    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  3. #153
    Heldmorder rebelos's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    fuck the border
    Posts
    1,734

    Default

    Ε 'ντάξει αυτός είναι μίλια πιο μπροστά από όλους. Τεράστιος παίχτης
    I knew the pass was the safest play that's why i chose to go with a run

  4. #154
    Senior Member bhoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    286

    0 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default


    Βλέποντας αυτόν τον μαλλιά...( είχε πρότυπο τον ΙCE T; )...αναρωτιέμαι βασικώς αν υπάρχει κάποιος ορισμός φάουλ ή δεν παίζει τέτοιο πράγμα;
    Και τακτικά μιλώντας,δεν θα έπρεπε σε κάποιες περιπτώσεις να δώκει και καμιά πάσα;Ασχέτως του αν είναι τιτάνας ο ντουντ.

  5. #155
    Heldmorder rebelos's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    fuck the border
    Posts
    1,734

    Default

    υπάρχουν φάουλ αλλά παίζουν 100 χιλιάδες διαφορετικά. Δηλαδή διαφορετικά σφυρίζεται στον QB διαφορετικά στους αμυντικούς και πάει λέγοντας, εγώ δλδ που βλέπω καιρό δε τα έχω μάθει - καταλάβει και όλα και γενικά οι κανονισμοί έχουν αλλάξει και πάρα πολύ από το παρελθόν γιατί έσκαγαν κάτι τύποι και απλά δολοφονούσαν κόσμο βλέπε Lawrence Taylor, Dick Butkus, και από πρόσφατους Ray Lewis υπήρχαν παίχτες που μετά από χτυπήματά τους αποσύρονταν , όσον αφορά τις πάσες δε πολυγίνονται γιατί τα Interception παίζουν πάρα πολύ. Παρόλα αυτά δές εδώ το 4, συμβαίνουν και αυτά...
    I knew the pass was the safest play that's why i chose to go with a run

  6. #156
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Κάνω ένα μικρό hi-jack για να πω ότι τον τελευταίο καιρό έχω λιώσει στο NCAA.
    Γουστάρω που ως κολεγιακό τα λάθη είναι περισσότερα , και τα σκορ μεγαλύτερα, και βλέπω απίθανα ματσάκια με τρελά σκορ τύπου nc state - clemson :48-62 .
    Ένα άλλο που μου αρέσει παράφορα είναι τα marching bands που παίζουν κατά την διάρκεια του αγώνα, επίσης στο κολεγιακό έχουμε και "καυτές εξέδρες", πάντα στα πλαίσια του show που είναι πάνω όλα το όλο κονσεπτ.

    Κρατάω για το τέλος την εκπομπή που βλέπω κάθε Σάββατο το College Gameday όπου δεν έχει σημασία και πολύ τι βλέπεις αλλά είναι γαμώ
    και έχω πετύχει και "καυγά" Ty Burrell - Eric Stonestreet και καλά για την καλύτερη ομάδα .
    Εδώ ένα χαζό σκηνικό
    Spoiler


    Σε όλη αυτήν την φάση έχω προσέξει ένα απίθανο QB από τους Oregon Ducks με όνομα Marcus Mariota

    Spoiler


    Σορρυ για το χάιτζακ
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  7. #157
    Heldmorder rebelos's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    fuck the border
    Posts
    1,734

    Default

    πόσο εύκολα κάνουν runs ρε μλκ εκεί
    I knew the pass was the safest play that's why i chose to go with a run

  8. #158
    グリーンマシーン green_machine's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    376

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    χαμος στο ισιωμα για τα wildcards
    στην afc οι στιλερς μου τον επαιξαν αγριως, χασανε απο σαν ντιεγκο, το οποιο ειναι απο τις χειροτερες ομαδες της νφλ, για πρωτη φορα στην ιστορια τους στην κανονικη περιοδο στο πιτσμουργκ. παλι καλα που το σινσινατι εχασε, ενω κερδιζε 19-10 στην 4η περιοδο, απο νταλας με fg στο τελευταιο δευτερολεπτο. τωρα την επομενη βδομαδα, νταλας-στιλερς (το μεγαλυτερο ντερμπυ της νφλ που γινεται μονο καθε 4 χρονια και καιγονται και οι 2 για νικη) και σε 2 βδομαδες εχουμε πιτσμπουργκ-σινσινατι (το οποιο σινσινατι εχει να παιξει και με βαλτιμορη)
    nfc της πουτανας
    κερδιζουν σημερα ουασινγκτον, νταλας και μινεσοτα και ειναι στην ιδια θεση, ενα παιχνιδι πισω απο σιατλ που παιζει τωρα με σαν φρανσισκο. το σικαγο τον επαιξε αγρια σημερα με μινεσοτα και καθως εχει δυσκολα παιχνιδια μπροστα εχει μπει σε μεγαλες περιπετειες. ακομα και οι giants απειλουνται απο ουασινγκτον και νταλας για την πρωτη θεση στην nfc east

    γενικα απο τις καλυτερες σεζον των τελευταιων ετων, εχει ακομα 3 αγωνιστικες και θα πεσουν κορμια

  9. #159
    Heldmorder rebelos's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    fuck the border
    Posts
    1,734

    Default

    λοιπόν μουνιά έχουμε playoff

    Bengals - Texans
    Colts - Ravens
    Vikings - Packers
    Seahawks - Redskins

    - το πρώτο είναι στανταράκι Texans. Bengals ούτος ή άλλος από την αυτοκτονία των Steelers πέρασαν. Δε νομίζω να γεμίζουν σε κανέναν το μάτι
    - Το Δεύτερο θα είναι πολύ σκληρό παιχνίδι. Colts τεράστια έκπληξη φέτος, παίζουν τέλεια έχει επιστρέψει και ο Pagano που αντιμετωπίζει την παλιά του ομάδα. Μιλάμε για ζευγάρι Ωρεξάτα Νιάτα - Γέρικα Σκυλιά. Ravens έχουν (αν δε κάνω λάθος) τραυματία Lewis αλλά πάντα τους υπολογίζεις. Σε μία από τις καλύτερες φετινές άμυνες (Τexans) πάντως οι Colts τη μία εξαφανίστηκαν και την δεύτερη τους πάτησαν, και νομίζω ότι ο Luck έχει ρίξει αρκετούτσικα interceptions και σε μιά έμπειρη άμυνα όπως των Ravens αυτά θα φανούν. Για να δούμε.
    - Επανάληψη του παιχνιδιού της Κυριακής. Peterson τα έχει γαμήσει όλα (όποιος ρώταγε για running backs ας δει την φετινή του σεζόν), δεν έσπασε το ρεκόρ για 9 γιάρδες (γιατί σταρχίδια του το ρεκόρ μπροστά στα playoff). Γενικά βέβαια οι Vikings δεν μου γεμίζουν το μάτι, δηλαδή οκ σε όλα τα άλλα είναι μέτριοι προς καλοί και απλά ο Peterson είναι φόβος και τρόμος. Packers από την άλλη είχαν ξεκινήσει μέτρια αλλά βρήκαν τα πατήματά τους και θυμίζουν κάτι από την ομάδα που πριν 2 χρόνια πήρε το Super Bowl. Γενικά βλέπω Packers αλλά θα χαρώ πάρα πολύ με νίκη Vikings.
    - Για το τελευταίο θα μιλάμε μάλλον για το μάτς με τις ομάδες που θέλουν να αποφύγουν όλοι. Seahawks έχουν την καλύτερη άμυνα φέτος νομίζω αλλά εκτός Seattle δεν είναι τόσο δυνατοί πράγμα μείον. Redskins RGIII και τα μυαλά στα blender το παλικάρι πήρε μία από τις χειρότερες ομάδες και την έβγαλε playoff με πλεονέκτημα ! ! Νομίζω πάντως ότι και οι δύο είναι οι πιο φορμαρισμένες ομάδες αυτή την στιγμή. Έχουν δύο παρόμοιος QB αλλά ο RGIII είναι λίγο καλύτερος. Γενικά βλέπω Redskins. Οι Seahawks εκτός, Morris (RB Redskins) πολύ δυνατός αυτή τη στιγμή, Redskins έχουν κάνει μερικές φοβερές νίκες μέσα στη σεζόν.

    Γενικά φέτος έχουμε 3 rookie QB που είναι με τις ομάδες τους στα playoff, και αν για τον Wilson που πήρε έτοιμη ομάδα δεν είναι τόσο έκπληξη, οι άλλοι δύο πήραν ερείπια και τα κάναν τρομοκρατικές οργανώσεις. Το γεγονός πάντως ότι φέτος δεν έχει ξεχωρίσει πέρα από μικρές εκλάμψεις ακόμα φαβορί για τον τίτλο κάνει τα playoff ακόμα πιο γαμάτα. Πραγματικά δε μπορώ να πώ πιο θα το πάρει
    Last edited by rebelos; 31-12-2012 at 17:37.
    I knew the pass was the safest play that's why i chose to go with a run

  10. #160
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    Default

    Αυτο ειναι το wild card round ομως ε, οι νικητες περνανε και παιζουν με τις 4 ομαδες που ηδη περιμενουν.
    Γενικα San Francisco 49ers ειμαστε φετος, και αντι - Patriots οπως παντα.

    Στα 4 ζευγαρια που εγραψες θελουμε:

    Bengals (οποια ομαδα ειναι απο Τεξας να φαει σκατα)
    Ravens (καλοι και οι Colts)
    Vikings (σκατα στους Packers)
    Seahawks (αντι - Γουοσινγκτον ειμαστε)

  11. #161
    Heldmorder rebelos's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    fuck the border
    Posts
    1,734

    Default

    Τα 'χετε πουλήσει όλα μλκς
    Τίποτα το εντυπωσιακό μέχρι στιγμής. Πέρασαν τα φαβορί.
    Τραυματισμός RGIII πέρασε τους Seahawks

    υ.γ. θα επιστρέψω με πόστ σεντόνι για τα άλλα ζευγάρια
    I knew the pass was the safest play that's why i chose to go with a run

  12. #162
    Carlos the Dwarf Kelldorain's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Gordita Beach
    Posts
    5,419

    Default

    Κρίμα για Colts, αλλά απ' την άλλη http://t.co/alOIrwMB
    Επίσης πάμε για P.Manning-Brady, ματς δεκαετίας αν γίνει.

  13. #163
    Heldmorder rebelos's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    fuck the border
    Posts
    1,734

    Default

    Ray Lewis είμαστε
    να πάνε να γαμηθούν όλοι οι άλλοι
    I knew the pass was the safest play that's why i chose to go with a run

  14. #164
    Senior Member MaX Payne's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,105

    Default

    Quote Originally Posted by rebelos View Post
    Τραυματισμός RGIII πέρασε τους Seahawks

    υ.γ. θα επιστρέψω με πόστ σεντόνι για τα άλλα ζευγάρια
    που ειναι το σεντονι

    πουδα washington-seattle
    RGIII αφου ειχε σχεδον πεθανει απο την αρχη δεν μπορουσε καθολου γιατι δεν εβαζε την αλλαγη;
    επρεπε να πεσει νεκρος;

  15. #165
    Heldmorder rebelos's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    fuck the border
    Posts
    1,734

    Default

    ε βαρέθηκα

    Εντωμεταξύ με Redskins η μαλακία είναι ότι και ο Cousins έχει πολύ καλό χέρι και κάλιστα κάτι θα μπορούσε να τον βάλει από πιο νωρίς μέσα. Τώρα και έχασαν το παιχνίδι, και κινδυνεύει ο Griffith να έχει τραυματιστεί σοβαρά. Δεν παίζουν έτσι με τέτοιους QB

    για τα επόμενα όλοι γράφουν στα ιντερνέτς ότι Broncos και Patriots θα περάσουν και ως αδιαμφησβίτητα φαβορί. Μάλλον έτσι είναι εκτός αν κάνει κανα θαύμα ο Lewis ή ο Flacco (LOL) από την μία ή ο Watt από την άλλη. Τα άλλα είναι ντέρμπι και πρέπει να τα δούμε. 49ers - Packers το πιο αμφίροπο παιχνίδι, Ρότζερς ρίχνει όπως ο Ρότζερς και η ομάδα έχει κάνει ένα κλίκ παραπάνω σε όλους τους άλλους τομείς (άμυνα, ράς κτλ) από την αρχή της σεζόν, 49ers χτίζουν δυναστεία εμένα ο Κάπερνικ ακόμα βέβαια δε μου γεμίζει το μάτι, βέβαια ίσως να είναι ότι δεν έχει παίξει και τόοοοσα παιχνίδια γουατέβερ, η άμυνά τους τσακίζει κόκκαλα, Θα είναι γαμάτο μάτς δίνω λίγο προβάδισμα σε 49ers. Seahawks - Falcons 'ντάξει μου φαίνεται λίγο αδιάφορο, κυρίως γιατί και οι δύο ήταν αδιάφορες ομάδες όλη την χρονιά, Φάλκονς δεν μοιάζουν ικανοί για τίποτα (παρόλο που έχουν το καλύτερο ρεκόρ στη κανονική σεζόν) ενώ οι Seahawks έχουν τον περισσότερο τσαμπουκά από όλες τις ομάδες αυτή τη στιγμή στα playoff νομίζω. Δίνουμε Seahawks αλλά οι μην υποτιμάμε την Ατλάντα, Matt Ryan ΠΡΕΠΕΙ να κάνει ένα καλό playoff παιχνίδι επιτέλους.
    I knew the pass was the safest play that's why i chose to go with a run

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •