Page 20 of 21 FirstFirst ... 1018192021 LastLast
Results 286 to 300 of 311

Thread: NFL

  1. #286
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    ξέρω ντροπή , αλλά το OTEtv εβαλε foxsports

    σήμερα πχ


    πρόγραμμα
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  2. #287
    Κρι Κρι jack the ripper's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Everflow
    Posts
    8,435

    Default

    Εγω συνεχιζω βλεπω φανατικα εννοειται. Το ματς το βραδυ ειναι ολα τα λεφτα. Θα γινει σκοτωμος

  3. #288
    Senior Member MaX Payne's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,105

    Default

    βλεπει κανεις πλευοφ;
    τι ματσαρα το Vikings-Saints δεν υπαρχει

    και το αλλο καλο της Κυριακης Steelers-Jaguars

  4. #289
    perfect beast commissar's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    lethe
    Posts
    2,605

    Default

    Νομίζω κάτι έλεγαν χθες jack the ripper και FIXXXER, πρέπει να βλέπουν

  5. #290
    Κρι Κρι jack the ripper's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Everflow
    Posts
    8,435

    2 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by commissar View Post
    Νομίζω κάτι έλεγαν χθες jack the ripper και FIXXXER, πρέπει να βλέπουν
    ΚΛΑΜΑ

    Αλλα ναι οντως εγω βλεπω γενικα ολη τη σεζον.
    Το χθεσινο ματς δεν υπηρχε. Απιστευτο τελειωμα. Συμπαθεις γενικα και οι 2 ομαδες αλλα θα ηθελα λιγο περισσοτερο Saints λογω Brees.
    Και το Jaguars - Steelers ηταν ωραιο. Ελπιζω τωρα οι Jaguars καπως να καταφερουν να κανουν ενα θαυμα την ερχομενη εβδομαδα.

    Γενικα οποιαδηποτε ομαδα εκτος των Patriots please.

  6. #291
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    τελικά είδα και γω χτες κονσέρβα (fox sports )το βικινς - σεντς
    Διάβασα ότι ήταν ματσάρα από σας, δεν είχα ιδέα ποιος κέρδισε , οπότε με το που κάνουν το goal οι Saints, λέω πω ρε φίλε τι καταπληκτικό γύρισμα στο παιχνίδι.
    Αν και οι Saints είναι μέσα στις αγαπημένες μου ομάδας, ο Keenum μου μοιάζει να έχει πολύ αστείο σουλούπι, θα τον έλεγες και λίγο ψευδό και σε στιγμές μου θυμίζει τον Ανταμ Σαντλερ στο waterboy μου ήταν συμπαθής. Έχω διαβάσει και ότι είναι και γυρολόγος το παιδί και λέω κρίμα ρε γμτ.
    έχει έρθει και το αμόρε σπίτι και κει που μιλάμε της λέω, κάτσε να τελειώσει και έρχομαι, ΚΑΙ ΒΛΈΠΩ ΑΥΤΌ ΤΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΌ ΤΕΛΕΊΩΜΑ και μένω φουλ μαλάκας, εντάξει, απίστευτη εξέλιξη.
    Θέλω να πω μόνο ένα κρίμα για τον Γουίλιαμς των Σεντς που είναι 100% δικό του σφάλμα και δεν ξέρω πόσο μπορεί να επηρεάσει την καριέρα ενός ρουκι.

    ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΎΜΕ
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  7. #292
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    νταμπλ ποστ γιατί του αξίζει

    Spoiler
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  8. #293
    グリーンマシーン green_machine's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    376

    Default

    το νφλ φετος ειναι ενα μπουρδελο, σταματησα να βλεπω απο το στιλερς-πατριοτς και εκεινο το τραγικο ριπλει ριβερσαλ στο τατσνταουν το τζειμς. οπου βασικα δωσαν και παλι στους πατριοτς πλεονεκτημα εδρας για τα πλευοφφ
    και το χειροτερο ειναι πως επειδη ο τυπος μαλλον εχει πουλησει την ψυχη του στο διαολο θα παρει ενα ακομα σουπερμποουλ αντιμετωπιζοντας ομαδες που δεν εχουν επιθεση. οι στιλερς αν δεν ηταν τσιρκο και δε χανανε με 45 ποντους απο το σκουπιδι τον μπορτλες και την υπολοιπη ανυπαρκτη επιθεση των τζαγκουαρς θα ηταν επικινδυνοι για να τους αποκλεισουν (μιας που στο ματς που μιλαω πανω τους κερδισαν ουσιαστικα ακομα και χωρις τον αντονιο μπραουν που ηταν ο καλυτερος παικτης στη λιγκα φετος για μενα) και μετα οι σαιντς μπορουσαν να τους κοντραρουνε αλλα εγινε το απιστευτο και τωρα θα ακουμε για τον καλυτερο ολων των εποχων και αλλες τετοιες πιπες (που αν επαιζε ο μπρειντυ στο κλιβελαντ πχ θα ειχε αποσυρθει απο το 07). μακαρι να γινει κανα θαυμα αλλα αν δεν δινει 1,05 εγω ενα στοιχημα πατριοτς για να κερδισουν σουπερμποουλ θα το ριξω.

    τεσπα φτιαξτε τους γαμωκανονες και τους διαιτητες σας

  9. #294
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Quote Originally Posted by green_machine View Post
    το νφλ φετος ειναι ενα μπουρδελο, σταματησα να βλεπω απο το στιλερς-πατριοτς και εκεινο το τραγικο ριπλει ριβερσαλ στο τατσνταουν το τζειμς. οπου βασικα δωσαν και παλι στους πατριοτς πλεονεκτημα εδρας για τα πλευοφφ
    και το χειροτερο ειναι πως επειδη ο τυπος μαλλον εχει πουλησει την ψυχη του στο διαολο θα παρει ενα ακομα σουπερμποουλ αντιμετωπιζοντας ομαδες που δεν εχουν επιθεση. οι στιλερς αν δεν ηταν τσιρκο και δε χανανε με 45 ποντους απο το σκουπιδι τον μπορτλες και την υπολοιπη ανυπαρκτη επιθεση των τζαγκουαρς θα ηταν επικινδυνοι για να τους αποκλεισουν (μιας που στο ματς που μιλαω πανω τους κερδισαν ουσιαστικα ακομα και χωρις τον αντονιο μπραουν που ηταν ο καλυτερος παικτης στη λιγκα φετος για μενα) και μετα οι σαιντς μπορουσαν να τους κοντραρουνε αλλα εγινε το απιστευτο και τωρα θα ακουμε για τον καλυτερο ολων των εποχων και αλλες τετοιες πιπες (που αν επαιζε ο μπρειντυ στο κλιβελαντ πχ θα ειχε αποσυρθει απο το 07). μακαρι να γινει κανα θαυμα αλλα αν δεν δινει 1,05 εγω ενα στοιχημα πατριοτς για να κερδισουν σουπερμποουλ θα το ριξω.
    τεσπα φτιαξτε τους γαμωκανονες και τους διαιτητες σας
    Το λες και προφητικο το αποπανω ποστ. Εμετος μονο.
    The rest is just

  10. #295
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    δεν ξέρω αν πρέπει να ένοιωσα έλληνας οπαδός , αλλά όπως τελείωσε το δευτερο τέταρτο δεν μου έκανε αίσθηση να δω το υπόλοιπο.
    Ε στο άλλο ματσάκι αν και δεν το είδα, περίπατο φαντάζομαι έκαναν οι αντμνίς και ο μπουνταλάς και εκεί που έφτασε καλά είναι
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  11. #296
    Κρι Κρι jack the ripper's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Everflow
    Posts
    8,435

    Default

    Τα ειχε πει ωραια ο Green Machine.

    Καταληξαμε σε 4 ομαδες απο τις οποιες ο μονος starting QB ειναι ο Brady. Ολες οι αλλες εχουν καλες αμυνες (πολυ καλες βασικα) αλλα στην επιθεση στο κρισιμο σημειο δεν παιζει να κοντρολαρουν το ματς.
    ΑΝ δεν ειχε τραυματιστει ο Wentz (βασικος QB των Eagles) τοτε το Superbowl θα ηταν πραγματικα πολυ δυνατο. Οι Eagles φετος μεχρι να τραυματιστει ο Wentz ηταν μακραν η καλυτερη συνολικα ομαδα του NFL. Φοβερα balanced σε αμυνα και επιθεση και καλα δουλεμενη.

    Τωρα δυστυχως βλεπω το σκηνικο στον τελικο να ειναι ομοιο με αυτο του Jaguars - Patriots. Η αμυνα των Eagles θα δυσκολεψει τους Patriots αλλα στο τελος λογω εμπειριας και ισως καποιων υπερ τους σφυριγματων οι Patriots θα το παρουν.

  12. #297
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Ειναι ομορφα οταν χανει ο ΛεΦλοπ του NFL.

    Ακομα περισσοτερο ομως, οταν προσπαθει να κανει το αποκατω τρικ, το οποιο μετα κανουν πετυχημενα οι Eagles με τον δικο τους QB προκλητικα, αλλα και με το ΕΠΙΚΟ strip στο τελος





    The rest is just

  13. #298
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Λόγο υποχρεώσεων πιο σημαντικών δεν είδα το ματσακι
    Να το δω κονσέρβα ? ήταν καλό?
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  14. #299
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Quote Originally Posted by KoiliaSamprela View Post
    Λόγο υποχρεώσεων πιο σημαντικών δεν είδα το ματσακι
    Να το δω κονσέρβα ? ήταν καλό?
    Κι εγω λογω καποιων ειδικων περιστασεων ειδα μονο την 2η και την 3η περιοδο live, αλλα ειδα μετα ολο το recap.
    Παρα πολυ καλο ματς ηταν βασικα.
    The rest is just

  15. #300
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    ε να το δω τότες
    μόνο θα έχω χάσει τις διαφημίσεις ρε γμτ , αλλά μάλλον θα της βρω σε κανένα τορεντ
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •