Page 3 of 36 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 534

Thread: Καιλιες-καμενιες

  1. #31
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    πορτοφόλι-κλειδιά-κινητό (στην Αθήνα και ταυτότητα)
    Vielen Dank für alles was mal war

  2. #32
    valor camarada
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,029

    Default

    Quote Originally Posted by Ford Prefect View Post
    Εγώ είμαι το άκρως αντίθετο από τον Φίξξξερ με το φαΐ. Αν στο πιάτο μου έχει ρύζι κρέας και σαλάτα, θα φάω τη σαλάτα, μετά το ρύζι και στο τέλος (το καλύτερο), το κρέας. Αυτό το έκανα για πάρα πολλά χρόνια, δεν πα να είχε και 7 πράγματα στο πιάτο μου (σε κανα μπουφέ ας πούμε), ένα-ένα, από το "χειρότερο" στο καλύτερο.
    Auto einai teleiws logiko k ..'swsto'.
    a cry for help, a hint of anaesthesia

  3. #33
    Συνεργάτης Β. Τσιβιλίκα Kaserinos's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Περοκέ
    Posts
    3,167

    Default

    Οταν αραζω ξαπλα στον καναπε και βλεπω κανα dvd, προσπαθω να βρω την απολυτη γωνια που θα στρεψω το τροχήλατο τραπεζακι ωστε ετσι οπως ειμαι ξαπλωμενος να μην στρεφω συνεχως το κεφαλι για να βολευτω αλλα να βλεπω εντελως ισια σαν να εχω την οθονη ακριβως μπροστα μου. Εννοειται οτι τρωω κανα πενταλεπτο στο να βρω και τις ιδανικες ρυθμισεις στην TV για το εκαστοτε ειδος ταινιας/σειρας.

    Οι ζελατινες στα cd που αγοραζονται δεν βγαινουν σχεδον ποτε. (για μια υποτυπωδη προστασια απο υγρασια, για να μην πιανουν καργα σκονη κ.α....εξυπακουεται οτι στα digipak, ειμαι full αυστηρος).

    Μικροτερος σε μεγαλο βαθμο, ηθελα να εχω την πρωτη μπουκια/τζουρα σε οτιδηποτε αγοραζα/μου δινανε σε ζελατινα ή σφραγισμενο και μετα οποιος ηθελε να δοκιμασει...θα δοκιμαζε ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ δοκιμαζα εγω.

    Επισης τετοια κυριαρχικα/κτητικα ενστικτα με επιαναν κατα την διαρκεια καθε γευματος. Απαξ και απλωνες χερι/πιρουνι κουταλι στο πιατο μου για να παρεις μια μπουκια ακομα και απο τις πατατες που δεν θα ετρωγα ουτως ή αλλως, γινοτανε φασαρια.

    Στα βιβλια, διαβαζοντας ενα κεφαλαιο/ενοτητα κοιταω να το τελειωσω οπωσδηποτε και να μην το αφησω σε μια ασχετη παραγραφο.Η' τελειωνω ολο το κεφαλαιο ή την υποενότητα.

    Στην ακροαση μουσικης, οταν δεν ειμαι μπροστα στο pc και βαζω να παιζει αβερτα 3-4 αλμπουμς στο καπακι(κυριως αυτα που δεν ξερω καλα και τα πρωτοακουω) για να καταλαβαινω οτι αλλαζει αλμπουμ βαζω σαν "γεφυρες" μεταξυ των αλμπουμς γνωστα μου samples/κομματια. Eτσι ξερω οτι ακουω τους ταδε και παει λεγοντας.
    Last edited by Kaserinos; 14-12-2010 at 17:46.

  4. #34
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    Quote Originally Posted by Kaserinos View Post
    Στα βιβλια, διαβαζοντας ενα κεφαλαιο/ενοτητα κοιταω να το τελειωσω οπωσδηποτε και να μην το αφησω σε μια ασχετη παραγραφο.Η' τελειωνω ολο το κεφαλαιο ή την υποενότητα.
    Μη διαβάσεις ποτέ Pratchett, δεν έχει κεφάλαια!
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  5. #35
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    το τοπικ ξεκινησε γαματα και σεις γραφετε τις Γιουλαηες σας.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  6. #36
    Συνεργάτης Β. Τσιβιλίκα Kaserinos's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Περοκέ
    Posts
    3,167

    Default

    Quote Originally Posted by rat_poison View Post
    Quote Originally Posted by Kaserinos View Post
    Στα βιβλια, διαβαζοντας ενα κεφαλαιο/ενοτητα κοιταω να το τελειωσω οπωσδηποτε και να μην το αφησω σε μια ασχετη παραγραφο.Η' τελειωνω ολο το κεφαλαιο ή την υποενότητα.
    Μη διαβάσεις ποτέ Pratchett, δεν έχει κεφάλαια!
    Εστω να τελειωσω σε σημειο που ή νυχτωνει και μια καινουργια μερα ξεκινα ή αλλαζει σκηνη ή ανοιγει αλλο θεμα ή προχωρει σε περαιτερω ενδοσκοπηση.

  7. #37
    Member panagos's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    madagaskar
    Posts
    37

    Default

    Εγω οταν ξαπλωνω για υπνο αμα καιει το αφτι μου τριβω και το αλλο να καιει γιατι να μην καιει μονο το ενα να καιει και το αλλο.....

  8. #38
    Κρι Κρι jack the ripper's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Everflow
    Posts
    8,435

    Default


  9. #39
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    ε δεν ειπες κατι περιεργο.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  10. #40
    omniquotent Inga Drive's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    drive-in
    Posts
    151

    Default

    το ξαπλωσε γκια υπνο τα καιει το αφτι το αλλο ντεν τα καιει το τριψει να καιει μετα τα καιει και αυτο.πωτς γενεν αυτο.
    άμορφη μάζα πουλερικών

  11. #41
    perfect beast commissar's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    lethe
    Posts
    2,605

    Default

    drumsick, γιατί το μετάνιωσες;

  12. #42
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    E μου φάνηκα οφφ τόπικ τελικά.

  13. #43
    perfect beast commissar's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    lethe
    Posts
    2,605

    Default

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    E μου φάνηκα οφφ τόπικ τελικά.
    από το 4ο ποστ και μετά όλα είναι οφφ τόπικ. ρισπέκτ στον μιτς για την κλήρωση, το κάναμε κι εμείς αλλά για να βγουν τα ζευγάρια στο πρωτάθλημα μπασκέτας-βεντούζας και στο σουμπούτεο.

  14. #44
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    δεν είναι όλα αναγκαστικά OCD. μπορεί να φαίνονται, αλλά είναι απλά καΐλες (τώρα μιλάω για το δικό μου)
    Και δεν είμαι ο μόνος που το κάνει αυτό, για "πλάκα", ε;

    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  15. #45
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default

    κριμα που ειστε για τα σιδερα παιδια
    μονο εγω και το γιουλαι ειμαστε ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΙ τελικα.
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •