Page 2 of 36 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 534

Thread: Καιλιες-καμενιες

  1. #16
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Είναι λίγες οι φορές που έχει τύχει να κλειδώσω το αμάξι και να μη γυρίσω αφού απομακρυνθώ λίγο να τσεκάρω αν κλείδωσα. Πολλές φορές παλεύω και με τον εαυτό μου ("κλείδωσες μωρέ μαλάκα, ξεκόλλα επιτέλους, μια ζωή τα ίδια"), το οποίο συμβάλλει στο να έχω περπατήσει περισσότερο μέχρι να πάρω απόφαση να επιστρέψω και αυξάνει την ταλαιπωρία. Επίσης δεν έχει τύχει ποτέ να μην έχω κλειδώσει.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  2. #17
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    το κλασσικο που εχουν πιστευω οι περισσοτερες μαναδες με το σιδερο η τον φουρνο.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  3. #18
    Forever Failure geologiko_karoto's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Toundra
    Posts
    4,474

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    1. Οταν τρωω κατι που αποτελειται απο διαφορα εδεσματα, ολο το φαγητο και επακολουθως καθε κουταλια πρεπει να εχει την τελεια ισορροπια. Λιγο κρεας, λιγο ρυζι, λιγο ντοματα, λιγο τυρι για παραδειγμα. Αποκορυφωμα μια μερα στο IKEA που πηρα κεφτεδακια και πατατες και οι πατατες ηταν λιγοτερες απο οτι αναλογουσαν για να εχω το συνδυασμο που δινει το βελτιστο γευστικο αποτελεσμα, με συνεπεια να αγορασω κι αλλα κεφτεδακια. Και μετα ηταν αυτα περισσοτερα οποτε πηρα κι αλλες πατατες. Πολλες φορες το τραβαω και προσπαθω να εχω και χρωματικη ισορροπια αναμεσα στα φαγητα, αλλα ειναι δυσκολο και συνηθως πειναω οποτε το ξεχναω.

    2. Οταν περπαταω προς καποιον προορισμο, ασυνειδητα θελω να βρισκομαι στη μερια του δρομου στην οποια ειναι ο προορισμος μου, με κανει να νιωθω μεγαλυτερη ασφαλεια.

    3. Δε γουσταρω να παταω γραμμες σε πεζοδρομια και πλακακια κτλ κτλ, το εχουν αρκετοι αυτο απο οτι διαπιστωσα τα τελευταια χρονια.

    4. Εχω καταταξει τους χρηστες του ΕR σε γενιες.

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by Amnesiac. View Post
    "κλείδωσες μωρέ μαλάκα, ξεκόλλα επιτέλους, μια ζωή τα ίδια"
    το ξέρεις ότι παρόλο που κλειδώνεις πάντοτε, τη μία φορά που θα καταφέρεις να πείσεις τον εαυτό σου με το παραπάνω quote, θα μείνει ξεκλείδωτο το αμάξι ε;

    η αβάσταχτη πλαδαρότητα του αδυνατισμένου θράσερ

  5. #20
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Quote Originally Posted by alaiah View Post
    Quote Originally Posted by Amnesiac. View Post
    "κλείδωσες μωρέ μαλάκα, ξεκόλλα επιτέλους, μια ζωή τα ίδια"
    το ξέρεις ότι παρόλο που κλειδώνεις πάντοτε, τη μία φορά που θα καταφέρεις να πείσεις τον εαυτό σου με το παραπάνω quote, θα μείνει ξεκλείδωτο το αμάξι ε;

    Το ξέρω, πώς δε το ξέρω. Αυτό είναι ο Γολγοθάς μου
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  6. #21
    Vic Ford Prefect's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Stavromula Beta
    Posts
    3,042

    Default

    Εγώ είμαι το άκρως αντίθετο από τον Φίξξξερ με το φαΐ. Αν στο πιάτο μου έχει ρύζι κρέας και σαλάτα, θα φάω τη σαλάτα, μετά το ρύζι και στο τέλος (το καλύτερο), το κρέας. Αυτό το έκανα για πάρα πολλά χρόνια, δεν πα να είχε και 7 πράγματα στο πιάτο μου (σε κανα μπουφέ ας πούμε), ένα-ένα, από το "χειρότερο" στο καλύτερο.
    Μια φορά έτρωγα κοτόπουλο πανέ και έφαγα πρώτα την λαχανοσαλάτα συνοδευτικό, μετά τις πατάτες και στο τέλος το κοτόπουλο. Βλέποντας ότι είχε και σακουλάκι κέτσαπ, το άνοιξα και το έφαγα και αυτό, σπασμένος που μου ξέφυγε. Προσπαθώ να το βελτιώσω πάντως αυτό, όχι τίποτε άλλο, έχω βαρεθεί να με κοιτάνε όλοι.

    Το κλείδωμα του αυτοκινήτου του Αμνίζιακ χτυπάει κόκκινο. Το έχω αφήσει και ξεκλείδωτο όταν δεν το διπλοτσέκαρα. Μια φορά είμαι σίγουρος ότι το ξεκλείδωσα με την δεύτερη.
    42
    -------
    Δεν ελπίζω τίποτα
    Δεν φοβάμαι τίποτα
    Είμαι ξέμπαρκος

  7. #22
    Solidium HAVOC's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Οblivion
    Posts
    5,485

    Default

    Θελω ο αναπτηρας μου να ειναι πανω στο πακετο με τη φορα του αριστεροχειρα. Μου τη δινει οταν καποιος τον χρησιμοποιει και τον πεταει η τον βαζει παλι στο πακετο με τη "λαθος" φορα.
    Δεν αντεχω να βλεπω παπουτσια πεταμενα, αναποδογυρισμενα, οπου να 'ναι. Ειμαι η τρελη που τα "ισιωνει".
    Τα αρωματικα στα συρταρια εχουν συγκεκριμενη θεση, και παντα σνιφαρονται πριν παρουν τη θεση τους.

    Με το φαγητο δεν εχω κολληματα. Η πεινα ξεπερναει καθε ocd
    Πράγματι, ο καιρός ήτο θαυμάσιος. Ένας καιρός ηδονικός και, όπως λέγουν, θείος. Ο ήλιος έλαμπε καταυγάζων και θερμαίνων τα πάντα – τον ουρανόν, την θάλασσαν, το υπερωκεάνειον, τους επιβάτας. Όλοι σχεδόν ήσαν χαρούμενοι.


  8. #23
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    όταν περπατάω από το ένα μέρος στο άλλο μ' αρέσει να βρίσκω πάντα τη συντομότερη διαδρομή. έχω μάθει ό,τι κωλόστενο υπάρχει στο κέντρο και στις γειτονιές που κυκλοφορώ μόνο και μόνο γι' αυτό το λόγο, ενώ όταν δοκιμάζω να βρω ποια είναι η συντομότερη διαδρομή μπορεί να κάνω καμιά χαζή παράκαμψη και να αργήσω.
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  9. #24
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    το καλό το παλικάρι ξεύρει κι άλλο μονοπάτι

  10. #25
    cabrón Xtikio's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Athenz
    Posts
    4,318

    Default

    gioulai theloume tl;dr me tous psuxanagkasmous sou.

  11. #26
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    η ψύχωση μου ειναι με τα βιβλία και τους δίσκους.
    αν δεν είναι με αλφαβητική και χρονολογική σειρά,αρρωσταίνω.
    μπορεί όλο το σπίτι να είναι μπουρδέλο,όμως αυτα ΠΡΕΠΕΙ να είναι στην θέση τους.και οι δίσκοι πάντα σε απόλυτη κάθετο,να μην γέρνουν με τίποτα.

    καμμενιά που κάνω είναι να μυρίζω ασταμάτητα τα εσώφυλλα δίσκων που είναι καινούργιοι,και μυρίζουν βιομηχανική μανούλα.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  12. #27
    διασκεδάννυμ cancer's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    sta vouna.
    Posts
    5,572

    Default

    diabazw panta tis siskeuasies apo otidipote (fagita, sapounia, unameit) prin tis petaksw, alliws mporei na meinei h syskeuasia adeia ektos skoupidiwn ep' aoriston.
    palia otan agoraza cd, de mpa na xan 200 autokollita opws tou metropolis, pernaga to case mia me venzina, mia me oinopnema kai mia me nero.
    pio palia meta to nero ta pernaga kai me myrtw gia na mirizoun oraia (not).

  13. #28
    Αγκαλίτσας Dr.Gonzo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,353

    Default

    Έχω συλλογή από γόμες.

    Deafening, painstaking, BB King

  14. #29
    το ραπ μου είναι πρόκληση nikolasfluxus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Toumba
    Posts
    2,094

    Default

    Quote Originally Posted by Ford Prefect View Post
    Ακούω στα 33 μου Cannibal Corpse, Pantera, Blind Guardian, Manowar και Tankard που λένε για μπύρες.

  15. #30
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Να μετονομαστεί το θρεντ σε "ψυχαναγκασμοί", είστε οφφ τοπικ προς το παρόν.
    Θα επανέλθω, έχω κάμποσους.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •