Page 1 of 36 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 534

Thread: Καιλιες-καμενιες

  1. #1
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default Καιλιες-καμενιες

    σουρεαλ πραγματα που κανατε-κανετε .

    Σημερα στην τουαλετα διαβασα ολο ενδιαφερον συνεντευξη του Βρανκοβιτς απο ενα αλμανακο του 1996.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  2. #2
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Για να φτιαξουμε τουρνουα με ομιλους στα εκαστοτε ΠΡΟ με τον ταβερν κανουμε κληρωση για τον καταρτισμο των ομιλων με χαρτακια και μπωλακι.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  3. #3
    valor camarada
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,029

    Default

    Prin kana mina, ksodepsa polles wres (meres vsk) apo ti zwi mou gia na kataferw na vrw k na katevasw auto edw to paixnidi (to epaiza mikros sto playstation k to thimithika tixaia), kathws kai to dosbox gia na mporesw na to treksw, kai na psaxnomai sto forum tou dosbox gia to pws, afou eimai pantelws asxetos.

    Telika ta katafera, kai to termatisa xaroumenos.
    a cry for help, a hint of anaesthesia

  4. #4
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    1. Οταν τρωω κατι που αποτελειται απο διαφορα εδεσματα, ολο το φαγητο και επακολουθως καθε κουταλια πρεπει να εχει την τελεια ισορροπια. Λιγο κρεας, λιγο ρυζι, λιγο ντοματα, λιγο τυρι για παραδειγμα. Αποκορυφωμα μια μερα στο IKEA που πηρα κεφτεδακια και πατατες και οι πατατες ηταν λιγοτερες απο οτι αναλογουσαν για να εχω το συνδυασμο που δινει το βελτιστο γευστικο αποτελεσμα, με συνεπεια να αγορασω κι αλλα κεφτεδακια. Και μετα ηταν αυτα περισσοτερα οποτε πηρα κι αλλες πατατες. Πολλες φορες το τραβαω και προσπαθω να εχω και χρωματικη ισορροπια αναμεσα στα φαγητα, αλλα ειναι δυσκολο και συνηθως πειναω οποτε το ξεχναω.

    2. Οταν περπαταω προς καποιον προορισμο, ασυνειδητα θελω να βρισκομαι στη μερια του δρομου στην οποια ειναι ο προορισμος μου, με κανει να νιωθω μεγαλυτερη ασφαλεια.

    3. Δε γουσταρω να παταω γραμμες σε πεζοδρομια και πλακακια κτλ κτλ, το εχουν αρκετοι αυτο απο οτι διαπιστωσα τα τελευταια χρονια.

    4. Εχω καταταξει τους χρηστες του ΕR σε γενιες.

  5. #5
    royally fucked animae's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    2,438

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post

    3. Δε γουσταρω να παταω γραμμες σε πεζοδρομια και πλακακια κτλ κτλ, το εχουν αρκετοι αυτο απο οτι διαπιστωσα τα τελευταια χρονια.
    Δεν είναι ότι δεν γουστάρω, το κάνω κάποιες φορές σαν ψυχαναγκαστικό παιχνίδι.
    Αν δείτε κάποιον να περπατάει σαν καθυστερημένος, εγώ θα μαι.
    Kill the wise one!

  6. #6
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Ναι, το ιδιο λεμε αλλα δεν πειραζει

  7. #7
    read between the lines Shadowking's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,664

    Default

    σε αναψυκτικό δεν μπορώ να πιω αν δεν σπάσω τελείως την μαλακία που το ανοίγει και σε καινούριο καπνό πάντα καίω την ταινία ασφαλείας πριν την βγάλω τελείως ώστε να μην αφήσει υπόλειμμα κόλλας πάνω στον καπνό. Το πρώτο το κάνω από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου, το δεύτερο από τον πρώτο καπνό που αγόρασα πριν 3 χρόνια. τρελοί ψυχαναγκασμοί.
    A loaded gun won't set you free.
    So you say.

  8. #8
    Αγκαλίτσας Dr.Gonzo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,353

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    1. Οταν τρωω κατι που αποτελειται απο διαφορα εδεσματα, ολο το φαγητο και επακολουθως καθε κουταλια πρεπει να εχει την τελεια ισορροπια. Λιγο κρεας, λιγο ρυζι, λιγο ντοματα, λιγο τυρι για παραδειγμα. Αποκορυφωμα μια μερα στο IKEA που πηρα κεφτεδακια και πατατες και οι πατατες ηταν λιγοτερες απο οτι αναλογουσαν για να εχω το συνδυασμο που δινει το βελτιστο γευστικο αποτελεσμα, με συνεπεια να αγορασω κι αλλα κεφτεδακια. Και μετα ηταν αυτα περισσοτερα οποτε πηρα κι αλλες πατατες. Πολλες φορες το τραβαω και προσπαθω να εχω και χρωματικη ισορροπια αναμεσα στα φαγητα, αλλα ειναι δυσκολο και συνηθως πειναω οποτε το ξεχναω.
    Μιλάμε αν ξεκινήσω πιάτο/γεύμα με διάφορα, πχ κρέας, ρύζι, τυρί, σαλάτα, ψωμί, θεωρώ Great Success να έχω τελειώσει τα πάντα στην ίδια αναλογία όπως τα ξεκίνησα - δηλαδή να μην τελειώσω νωρίς το τυρί ή να μην περισσέψει μόνη η σαλάτα...
    Κάθε φορά.

    Deafening, painstaking, BB King

  9. #9
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    Quote Originally Posted by animae View Post
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post

    3. Δε γουσταρω να παταω γραμμες σε πεζοδρομια και πλακακια κτλ κτλ, το εχουν αρκετοι αυτο απο οτι διαπιστωσα τα τελευταια χρονια.
    m2 απειρος κοσμος βασικα..

    Δεν είναι ότι δεν γουστάρω, το κάνω κάποιες φορές σαν ψυχαναγκαστικό παιχνίδι.
    Αν δείτε κάποιον να περπατάει σαν καθυστερημένος, εγώ θα μαι.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  10. #10
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    οταν τρωω θελω να διαβαζω παντα , και με οτι εχει ρυζι η οσπρια βαζω γιαουρτι .
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  11. #11
    Mazikeen Krux's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Lux
    Posts
    4,521

    Default

    πριν ξεκινήσω ένα κεφάλαιο σε ένα βιβλίο πάντα κοιτάω πόσες σελίδες είναι.
    I'll bury you in your god's fucked garden

  12. #12
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Μεχρι πριν απο 2 χρονια, στο ξεκινημα καθε ημιχρονου, εφτυνα το δεξι δοκαρι.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  13. #13
    Senior Member ~ladykiller~'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    a hole in the wall
    Posts
    4,499

    Default

    Quote Originally Posted by Krux View Post
    πριν ξεκινήσω ένα κεφάλαιο σε ένα βιβλίο πάντα κοιτάω πόσες σελίδες είναι.
    πριν ξεκινήσω ένα βιβλίο διαβάζω την τελευταία πρόταση

    satan was a lez

  14. #14
    Διονύσης Ρόδμανν Comte de Saint-Germain's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    2,551

    Default

    Quote Originally Posted by freak brother View Post
    οταν τρωω θελω να διαβαζω παντα , και με οτι εχει ρυζι η οσπρια βαζω γιαουρτι .
    Το δεύτερο δεν ειναι καμενιά, ειδικά με το ρύζι πάει πολύ το γιαούρτι. Επίσης μέχρι κάποια ηλικία κι εγώ έτρωγα μόνο διαβάζοντας μικυμάου.

  15. #15
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    στην ισπανια ειχα τιγκαρει μια παεγια στο γιαουρτι και με κοιταζαν τα ισπανα σαν εξωγηιιιιιιιινο..
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •