Page 24 of 26 FirstFirst ... 142223242526 LastLast
Results 346 to 360 of 381

Thread: Steam λέμε

  1. #346
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    Quote Originally Posted by BLiTzER View Post
    Μια περνάει, μια όχι. Με πιστωτική και χρεωστική. Ό,τι να'ναι. Απλά συνέχισε να προσπαθείς.
    Αυτό. Μετά από 2-3 προσπάθειες συνήθως πιάνει.

    Ονιμπότσε δεν καταλαβαίνω την έκρηξη σου. Δηλαδή λολ ρε τύπε. Φίψψερ, καλά και ωραία τα Jedi Knight και έχεις δίκιο πως τα KotOR δεν γεράσαν και τόσο καλά αλλά με κάνα mod γίνονται οκ. Επίσης τα KotOR έχουν με διαφορά το καλύτερο story σε SW game.
    Last edited by SpiritCrusher; 07-03-2016 at 16:58.
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  2. #347
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Προτιμω το στορυ των Jedi Knight, αλλα προφανως και του KOTOR ειναι σε παρομοια υψηλο επιπεδο (καταλαβαινω γιατι να αρεσει σε πολλους περισσοτερο).
    Aπλα Kyle Katarn Θα ψαχτω για mods καποια στιγμη, σιγουρα θελω να τα τελειωσω.

  3. #348
    δήθεν asimoulis's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in flames
    Posts
    3,866

    Default

    Εξαιρετικό bundle με πολύ value για 12$

    https://www.humblebundle.com/glens-staff-picks-games
    Η σκέψη μου είναι πλήρως αλλοτριωμένη, ιδεαλιστική, αταξική, αντιπατριωτική και "ολίγον άρρωστη".

  4. #349
    Φιλελεκές Λεκές's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1,081

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post

    Btw το KOTOR 2 ειναι στην πραγματικοτητα μη τελειωμενο παιχνιδι, αφου οι developers το κυκλοφορησαν πριν ολοκληρωθει το στορυ.
    Με αποτελεσμα να φτιαξουν mods οι φανς του παιχνιδιου, και να το κανουν ουσιαστικα το πληρες παιχνιδι που αποθεωνει καποιος κοσμος.
    Απο εκει και περα, ο καθενας οπως τη βρισκει..
    Αργοπορημένο ποστ, αλλά μου θύμησες την αγανάκτηση που μου είχε δημιουργήσει με τις θλιβερές τελευταίες ώρες gameplay. Παρολαυτά μου άρεσε πολύ, ίσως και περισσότερο απ' το πρώτο. Κάποια στιγμή πρέπει να κατεβάσω το mod μου φαίνεται. Το έχει παίξει κανείς;

  5. #350
    ρινς antimusic's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    planet motherfucker
    Posts
    2,860

    Default

    ο φίξερ πάντως, όχι. αλλά έχει διαβάσει τα άρθρα στο κοτάκου. θα έρθει σε λίγο να μας πει.
    Talking monkey, yeah, yeah. Came here from the future. Ugly sucker, only says "ficus".



  6. #351

    Default

    Quote Originally Posted by asimoulis View Post
    Εξαιρετικό bundle με πολύ value για 12$

    https://www.humblebundle.com/glens-staff-picks-games
    chivalry με 1$, άπειρο VFM
    tt0274518

  7. #352
    και φλώρος και μπούλης Katsaloupardos's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    απo το Τοροντον ως το Λοντον
    Posts
    303

    Default

    ρε παιδια εχω ενα θεμα με το πεηπαλ και σκεφτομουν να κανω συναλλαγη απεθειας με την καρτα, ειναι αξιοπιστο το humblebundle η θα κλαιω τα λεφτα μου μετα?

  8. #353
    ρινς antimusic's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    planet motherfucker
    Posts
    2,860

    Default

    είναι.
    Talking monkey, yeah, yeah. Came here from the future. Ugly sucker, only says "ficus".



  9. #354
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    αν φοβάσαι τους χάκερζ μπες από tor browser από κάποιο linux live usb
    αλλά το θεωρώ κάπως (εώς πολύ κάπως) υπερβολικό για μια ηλεκτρονική αγορά

    αν όντως δεν εμπιστεύεσαι το humblebundle, κοίτα πόσα κομμάτια έχει πουλήσει.
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  10. #355
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Quote Originally Posted by antimusic View Post
    ο φίξερ πάντως, όχι. αλλά έχει διαβάσει τα άρθρα στο κοτάκου. θα έρθει σε λίγο να μας πει.
    Nai, alloste to oti den exei teleiosei to paixnidi apo developers einai thema apopseon sto kotaku, oxi antikeimeniki alitheia.

    Mporouses kai xeirotera einai i alitheia.

  11. #356
    ρινς antimusic's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    planet motherfucker
    Posts
    2,860

    Default

    εγώ νομίζω πως παίζοντας το δε φαίνεται πιο μισοτελειωμένο από το φινάλε του μασ εφεκτ 3 πχ. που δεν το έχω παίξει.
    Talking monkey, yeah, yeah. Came here from the future. Ugly sucker, only says "ficus".



  12. #357
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Αυτό που πρέπει να ξαναλέμε τα ίδια... Λείπει ένα γαμημένο love story ending και το droid factory. Αν στις 60+ ώρες παιχνιδιού, οι μισές είναι αυτά τα δύο πράγματα, εγώ είμαι ο Ulic-Qel Droma. Εντάξει, δικαιολογείται. Το έχει παίξει 0 λεπτά.

    ΥΓ. Antimusic, παίζοντάς το δε φαίνεται ΚΑΝ μισοτελειωμένο. Ήταν άλλο πράγμα τα bugs που είχε λόγω της βιαστικής κυκλοφορίας κι άλλο το υλικό που leakαρε (όλο το θέμα πυροδοτήθηκε από κάποια κείμενα διαλόγων που υπήρχαν σε αρχεία της εγκατάστασης, τα οποία δεν έβλεπες πουθενά στο παιχνίδι)
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  13. #358
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by Katsaloupardos View Post
    ρε παιδια εχω ενα θεμα με το πεηπαλ και σκεφτομουν να κανω συναλλαγη απεθειας με την καρτα, ειναι αξιοπιστο το humblebundle η θα κλαιω τα λεφτα μου μετα?

    Quote Originally Posted by rat_poison View Post
    αν φοβάσαι τους χάκερζ μπες από tor browser από κάποιο linux live usb
    αλλά το θεωρώ κάπως (εώς πολύ κάπως) υπερβολικό για μια ηλεκτρονική αγορά

    αν όντως δεν εμπιστεύεσαι το humblebundle, κοίτα πόσα κομμάτια έχει πουλήσει.
    Αγάπη δες τι λέει αν είναι αξιόπιστο λέει για τους "χακερζ" έχει σχεδόν τις ίδιες πιθανότητες.

    Γενικότερα γουστάρουμε paypal γιατί έχουμε σε ένα σημείο την κάρτα μας, επίσης δεν ξέρουμε πως κάνει η κάθε εταιρία το κλίαρινκ με τις τράπεζες που σημαίνει μπορεί το χαμπλεμπαντε να φιλάει σε μια mysql clear text την πιστωτική σου κάρτα και ένας λογιστής να διαβάζει μια προς μια τις εγγραφές και να κάνει από μηχανάκι τις χρεώσεις (απίθανο σενάριο μόνο η μπουτινκ του Παναθηναϊκού πριν 10 χρόνια το έκανε) αλλά λέμε τώρα.

    (θα βρω το paypal θρεντ για την ερώτηση / συζήτηση )
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  14. #359
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Αυτό που πρέπει να ξαναλέμε τα ίδια... Λείπει ένα γαμημένο love story ending και το droid factory. Αν στις 60+ ώρες παιχνιδιού, οι μισές είναι αυτά τα δύο πράγματα, εγώ είμαι ο Ulic-Qel Droma. Εντάξει, δικαιολογείται. Το έχει παίξει 0 λεπτά.

    ΥΓ. Antimusic, παίζοντάς το δε φαίνεται ΚΑΝ μισοτελειωμένο. Ήταν άλλο πράγμα τα bugs που είχε λόγω της βιαστικής κυκλοφορίας κι άλλο το υλικό που leakαρε (όλο το θέμα πυροδοτήθηκε από κάποια κείμενα διαλόγων που υπήρχαν σε αρχεία της εγκατάστασης, τα οποία δεν έβλεπες πουθενά στο παιχνίδι)
    Ρε αντε στο διαολο σιχαμα, θα μιλησεις και για οτιδηποτε σχετικο με Star Wars. Πηγαινε απο εκει που ηρθες ξερασμα.

  15. #360
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Τι στόμα... τσκ τσκ τσκ, ούτε τα σκατά των bantha δε βρωμάνε τόσο.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

Similar Threads

  1. UNIX λέμε.
    By Comte de Saint-Germain in forum PC & Games
    Replies: 4
    Last Post: 17-08-2010, 13:22
  2. Replies: 5
    Last Post: 28-12-2009, 19:24
  3. Steam issue
    By Bullet in forum PC & Games
    Replies: 7
    Last Post: 26-01-2007, 19:22
  4. ΠΩΛΕΙΤΑΙ PC ΛΕΜΕ...
    By lebowski in forum The Marketplace
    Replies: 1
    Last Post: 05-12-2006, 22:17
  5. ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ λέμε...
    By The_Fool in forum Musicians Chat
    Replies: 7
    Last Post: 30-08-2004, 21:27

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •