Page 5 of 10 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 136

Thread: Οι μούτζες που θέλουμε

  1. #61
    Senior Member wurst's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    434

    Default


  2. #62
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Μήπως να αφήναμε το μουτζοσύστημα όπως είναι και να αλλάζαμε το εικονίδιο με κάτι πιο ήπιο/ουδέτερο/ξενέρωτο;

    Που να τονίζει πιο πολύ το "διαφωνώ" παρά το "ΝΑ μαλάκα".

    Κάνα λυπημένο σμάιλι ας πούμε. Ή τον Κριστιάνο Ρονάλντο.

    Ντρέπομαι και μόνο που το σκέφτηκα, ηαρ είσαι, αλλά αφού πολύς κόσμος ενοχλείται πραγματικά, ίσως να μην είναι κακή ιδέα.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  3. #63
    ΠOΡNOMETANAΣTHΣ
    Join Date
    May 2011
    Location
    solitude
    Posts
    470

    Default

    μεσα σε 12 μερες απο τη στιγμη που αναστηθηκε ο φαιρστορμ
    εχω πει ασωτες μαλακιες ξεροντας πως θα φαω ασωτες μουτζες
    και παρολαυτα εχω 300/550 πινκς
    νιωθω υπεροχα

    αλλα ναι, συμφωνω να βγουνε, ξυπναν κοινωνικους αυτοματισμους

  4. #64
    MAS PSEKAZOUN Leech's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    μηδέν
    Posts
    5,033

    Default

    κάντε ό,τι θέλετε, αλλά αφήστε τις ως έχουν στο σέξιον, για το του να βλέπεις "29 στους 30 ERίτες συνιστούν το ποστ" και να ξερεις ότι TSONOS WAS HERE.

  5. #65
    ɐuıɥɔ uı ǝpɐɯ ɯɐ ı.... tsonos's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    String Quilote Betόn Armé
    Posts
    2,555

    Default


  6. #66
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Quote Originally Posted by Amnesiac. View Post
    Μήπως να αφήναμε το μουτζοσύστημα όπως είναι και να αλλάζαμε το εικονίδιο με κάτι πιο ήπιο/ουδέτερο/ξενέρωτο;

    Που να τονίζει πιο πολύ το "διαφωνώ" παρά το "ΝΑ μαλάκα".

    Κάνα λυπημένο σμάιλι ας πούμε. Ή τον Κριστιάνο Ρονάλντο.

    Ντρέπομαι και μόνο που το σκέφτηκα, ηαρ είσαι, αλλά αφού πολύς κόσμος ενοχλείται πραγματικά, ίσως να μην είναι κακή ιδέα.

  7. #67
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    Default

    Quote Originally Posted by Amnesiac. View Post
    Μήπως να αφήναμε το μουτζοσύστημα όπως είναι και να αλλάζαμε το εικονίδιο με κάτι πιο ήπιο/ουδέτερο/ξενέρωτο;

    Που να τονίζει πιο πολύ το "διαφωνώ" παρά το "ΝΑ μαλάκα".

    Κάνα λυπημένο σμάιλι ας πούμε. Ή τον Κριστιάνο Ρονάλντο.

    Ντρέπομαι και μόνο που το σκέφτηκα, ηαρ είσαι, αλλά αφού πολύς κόσμος ενοχλείται πραγματικά, ίσως να μην είναι κακή ιδέα.
    OXI
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  8. #68

    Default

    Δεν αλλάζει τώρα το μούντζα / πινκ σαν ορολογία οπότε και να 'ωραιοποιήσεις' τα εικονίδια τι λέει.

    Το νοούμενο είναι 'η κοινή γνώμη του φορουμ σε θεώρησε στιγμιαία μαλάκα ή μάγκα η λίγο και λίγο, προβληματίσου'. Φάση, αν-μπορούσα-να-διαβάσω-τα-μυαλά-των-συμμαθητών-μου-στο-λύκειο. Σε μερικούς αρέσει από ότι βλέπω (το λύκειο). Εμμένω στην θέση να είναι στο control panel του κάθε χρήστη το κατά ποσό θέλει να βλέπει κάτι τέτοιο διπλά σε κάθε ποστ. Δηλαδή τα ταγκς έστω ότι είναι μερικά αστεία αλλά είναι και όλα μαζεμένα κάτω-κάτω, εύκολα αποφεύγονται.

  9. #69
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Εγώ πάντως θα πρότεινα να μπουν δύο ακόμη διαβαθμίσεις, η μία να είναι για ανήκεστη αγάπη και η άλλη να είναι για καταστάσεις -τύπου firestorm2- που δε θες να μουτζώσεις, θες να ΒΙΔΩΣΕΙΣ ΜΠΟΥΚΕΤΑ.

  10. #70

    Default

    Αν είχε αντίκρισμα κάτι πραγματικό θα συμφωνούσα. Δηλαδή αν τα υπεραγάπη σήμαιναν ότι όταν βρεθείς από κοντά με τον άλλον θα παίξουν ξεπληρώματα σε αγκαλιές και χουφτώματα, μέσα. Και άμα τον χτύπαγες όντως τον firestorm αναλόγως όπου τον πετύχαινες. Αλλά το πρόβλημα είναι ότι το βάζεις το ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΜΟΥΡΗ ΚΡΕΑΣ +1 εκείνη την ώρα και μετά ξεθυμαίνεις, που είναι λογικό δεν είσαι ο ρομποκοπ και μετά το μετανιώνεις και λίγο ίσως το ότι όταν τον δεις πρέπει να βγει η υποχρέωση. Άσε που μπορεί να έχεις ρίξει και από τα δυο σε κάποιον και θα βγει σαδομαζό γαμήσι ψυχαναγκαστικό. Δεν θα βγει τίποτα φυσικά, πρακτικά δειλία.

    Οπότε εκεί που το πάω είναι ότι τα +/- είναι αποφορτιστικά. Να νομίζει ότι κάτι κάνει κάποιος ενώ δεν κάνει τίποτα. Αυτό κάνει καλό στο φόρουμ που κόβει τα ποστς "ότι είπε ο από πάνω" η "γαμιέται ο από πάνω" λίγο αλλά κάνει κακό επειδή δεν είναι υπεύθυνα. Ενώ όταν κάποιος όντως μπαίνει στον κόπο να ποσταρει 'συμφωνω μαζί σου, καλή θέση' η ξερω γω κάνα φχαριστω για τον κόπο, ίσως τελικά να είναι πιο υπεύθυνο πράγμα.

    edit: ειλικρινής tl;dr σύνοψη (!) : θέλει το ER υπευθυνότητα; Όχι. Άντε, βγάλτε τα ξέρω 'γω μόνο στο politics.
    Last edited by Helm; 26-05-2011 at 16:37.

  11. #71
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Μπα, η αλήθεια είναι ότι δε με νοιάζει τόσο, απλά προσπαθώ να βρίσκω τρόπους να λέω στον firestorm πόσο μου τη δίνει.

    Στο θέμα μας, γιατί στο politics; Εμένα πιο πολύ με πειράζει όταν με μουτζώνουν οι μεταλάδες του music!

  12. #72

    Default

    στο πόλιτιξ είναι νομίζω μεγαλύτερο πρόβλημα να σκέφτεται ο καθένας πόσο λαοφιλής είναι η θέση του (καλά όχι ότι χωρίς +/- δεν θα έπαιζε social gaming, λες και ξέρουν οι μισοί εκεί μέσα καν τι λένε), και όσο και να 'μη νοιάζει', είναι στην γωνία κάθε γαμημένου ποστ, impossible not to scan.

    στο μιουζικ νομίζω ότι και να γράψει κανείς έστω και λίγο επικριτικό θα φάει από κάποιον εύθικτο μουντζες, δεν είναι ανταλλαγή θέσεων.

  13. #73
    το ραπ μου είναι πρόκληση nikolasfluxus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Toumba
    Posts
    2,094

    Default

    όσο υπάρχει κόσμος που πινκάρει συστηματικά τον firestorm,τόσο αυτός μας αξίζει και μας αξίζει και μια μεγάλη μούτζα ως φόρουμ γενικότερα

  14. #74

    Default

    μα ο firestorm είναι το τέλειο er-γκολεμ!

  15. #75
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Quote Originally Posted by Helm View Post
    στο πόλιτιξ είναι νομίζω μεγαλύτερο πρόβλημα να σκέφτεται ο καθένας πόσο λαοφιλής είναι η θέση του (καλά όχι ότι χωρίς +/- δεν θα έπαιζε social gaming, λες και ξέρουν οι μισοί εκεί μέσα καν τι λένε), και όσο και να 'μη νοιάζει', είναι στην γωνία κάθε γαμημένου ποστ, impossible not to scan.

    στο μιουζικ νομίζω ότι και να γράψει κανείς έστω και λίγο επικριτικό θα φάει από κάποιον εύθικτο μουντζες, δεν είναι ανταλλαγή θέσεων.
    Eίναι ψέμα αυτό για το μιουζικ, εγώ τρωω συστηματικά μούτζες οποτεδήποτε ποστάρω εκτός του ηλεκτρονικοπερίεργα.

    Στο πολιτιξ είναι κάπως πιό στανταρ τα πράγματα, τρως μούτζες αν υποστηρίζεις τους μπάτσους, αν είσαι χωρίς λόγο εριστικός ή αν είσαι η HAVOC. Aν ξέρεις αυτά μπορείς να προβλέψεις τα stats σου για οποιοδήποτε ποστ.

Similar Threads

  1. Το ER που θέλουμε.
    By Dragonlord in forum Forums Help/Suggestions
    Replies: 1774
    Last Post: 05-12-2011, 14:29
  2. ΜΟΥΤΖΕΣ
    By Dythor in forum General Discussion
    Replies: 10
    Last Post: 08-07-2010, 11:15
  3. Οι πρωτες τρεις μουτζες
    By FIXXXER in forum General Discussion
    Replies: 48
    Last Post: 09-06-2010, 11:19
  4. Replies: 22
    Last Post: 13-06-2004, 11:58

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •