Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 61

Thread: Πώς οι εξετασεις για διπλωμα οδηγησης σας εκαναν αυτους που ειστε?!!

  1. #46
    μπήκα στη μέση Shrinebuilder's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,240

    Default

    Quote Originally Posted by JnB View Post
    Quote Originally Posted by Shrinebuilder View Post
    Quote Originally Posted by JnB View Post


    Νομίζω πως αν δεν έτρεχες με πάνω από το όριο ταχύτητας, δεν έχεις κυρώσεις αν χτυπήσεις άνθρωπο που είναι στη μέση της λεωφόρου.
    παρεμπιπτόντως τι λογική είναι αυτή, δεν είναι μόνο το θέμα του να σε πιάσουνε και να σε βάλουνε μέσα κτλ κτλ όταν χτυπήσεις άνθρωπο ε.
    Είπα εγώ πουθενά "μη σε νοιάζει για το μαλάκα τον πεζό, κοίτα να γλυτώσεις";;
    Απλά έγραψα τι νομίζω ότι ισχύει σε αυτή την περίπτωση.
    Φυσικά θα με είχαν "σκοτώσει" οι τύψεις άμα μου συνέβαινε.
    όχι ρε δεν είπα ότι είσαι ένας άψυχος αρχίδας. απλά είδα να αναφέρετε μόνο τις κυρώσεις που μπορεί να ισχύουν ξερωγω. δες το σαν επισήμανση
    But I'm a creep, I'm a squirtle.



    τὸν Τᾶφο τὸν Πανάγιο στὸ Ἰσραῆλ γαμάω
    καὶ στῶν Ῥαββίνων τὰ ὄστὰ χούνω καὶ κατουρνάω

  2. #47
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    Quote Originally Posted by freak brother View Post
    εγω το πηρα με την δευτερη , που τα σκασα.. αλλα απο τοτε δεν εχω πιασει τιμονι παροτι εχω αμαξι, ολο λεω θα ξανακανω μαθηματα αλλα ολο βαριεμαι και χρησιμοποιω μμμ . (4 χρονια πριν το πηρα το διπλωμα)
    re malak esu eisai gia na pineis gamhse to to amaxi

    tha se kukloforoun ta mounakia
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  3. #48
    YOLO Chillin Villain's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    14/f/cali
    Posts
    380

    Default

    ER™ ; where F1 drivers are born.
    hang all hope from the nearest tree


  4. #49
    Senior Member wraithgr's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Ελονδίνο
    Posts
    1,268

    Default

    Με την πρώτη, λόγω τσακαλιού δασκάλου που μάθαινε καλή οδήγηση (imo πάντα) και ενισχυτικής διδασκαλίας από φάδερ. Είχε πει και στο δάσκαλο οτι προτιμά να πληρώσει 10 φορές το παράβολο παρά να λαδώσει οπότε σαν άφραγκος φοιτητής που ήμουν τότε ξέρανε οτι δεν είχα και να θελα να πληρώσω... Μια παρατήρηση μου κάνανε σε μια προσπέραση διπλοπαρκαρισμένης νταλίκας γιατί έβγαλα φλας μέχρι να αλλάξω ρεύμα και δεν το κράτησα όλη τη διάρκεια και αυτό ήταν... Μετά με πήγαινε ο πατέρας στο βουνό στο χωματόδρομο και με έβαζε να το ανεβάζω πάνω με την όπισθεν...

    Πάνε και 9 χρόνια από τότε αλλά τον καθηγητή τον θυμάμαι.. Ενας στην αγία παρασκευή ήτανε που έβριζε όλη την ώρα... Μια φορα μας είχε πεταχτεί μια ηλίθια όταν έκανα μάθημα, εγώ είχα σκαλώσει δεν έλεγα τίποτα, αυτός χαλαρός: μου κάνει μια "μην ανησυχείς είσαι οκ δεν έφταιγες εσύ όλα οκ" και μετά γυρνάει στην άλλη "ΠΟΥ ΠΑΣ ΜΩΡΗ ΚΑΡΓ...." και κατέβαζε καντήλια για κανα δίλεπτο...
    Shall I say I was wrong, if I'm right?

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    209

    Default

    οι εξετασεις οδηγησης με εκαναν να τα λεω κομματακι (κουoυτσικο) εξω απο τα δοντια γιατι αυτη η φαρα ειναι πολυ σαθρη (δασκαλοι και εξεταστες).


    η οδηγηση γενικα μου εμαθε να περιμενω.








  6. #51
    Senior Member Harbinger of Death's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Freedonia
    Posts
    5,088

    Default

    Quote Originally Posted by ari-m View Post
    aaaa kai to ksanapame o harbinger mpike (kai vgike meta tin volta swos) 2 fores, opote mporei na perigrapsei tin empeiria
    Αν αναφέρεσαι στο γεγονός ότι κόπηκα την πρώτη φορά, αυτό ήταν στα ΣΗΜΑΤΑ. Πρακτική πέρασα με την πρώτη. Γαμάω δηλαδή.
    http://frontierpsycho.tumblr.com/

    Quote Originally Posted by saloth sar View Post
    Το αποκουμπι του κρετινου, του φασιστα και του καθε μαλακα ειναι η προστασια της γυναικας, οταν και αμα σταματουν να τις θεωρουν ολες πουτανες και δυο-τρεις τρυπες για γαμησι μοναχα.

  7. #52
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    αυτό είναι σαν να λες ότι γαμάς επειδή πέρασες σχετικότητα ΙΙΙ με την πρώτη ενώ κόπηκες στις πρωτοβάθμιες εξισώσεις.

  8. #53
    Senior Member Harbinger of Death's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Freedonia
    Posts
    5,088

    Default

    Ε ναι ρε φίλε, δε γαμάς τότε;
    http://frontierpsycho.tumblr.com/

    Quote Originally Posted by saloth sar View Post
    Το αποκουμπι του κρετινου, του φασιστα και του καθε μαλακα ειναι η προστασια της γυναικας, οταν και αμα σταματουν να τις θεωρουν ολες πουτανες και δυο-τρεις τρυπες για γαμησι μοναχα.

  9. #54
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Quote Originally Posted by alaiah View Post
    Για αρχή στην Αθήνα, βοηθάει πάρα μα πάρα πολύ να έχεις αυτοκίνητο που α) να είναι πολύ μικρό, β) να είναι αρκετά παλιό ώστε να μην σε νοιάζει να το γραντζουνίσεις-χτυπήσεις.
    !
    εχεχεχ.
    επιβεβαιωνω.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  10. #55
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Quote Originally Posted by Phantom Duck View Post
    αυτό είναι σαν να λες ότι γαμάς επειδή πέρασες σχετικότητα ΙΙΙ με την πρώτη ενώ κόπηκες στις πρωτοβάθμιες εξισώσεις.
    Το οποιο ειναι εκπληκτικο κατορθωμα απο μονο του (αν υπηρχε σχετικοτητα ΙΙΙ αλλα και παλι)

  11. #56
    Senior Member wurst's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    434

    Default

    Quote Originally Posted by Phantom Duck View Post
    αυτό είναι σαν να λες ότι γαμάς επειδή πέρασες σχετικότητα ΙΙΙ με την πρώτη ενώ κόπηκες στις πρωτοβάθμιες εξισώσεις.
    χειρότερο είναι

  12. #57
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by Mitsmann View Post
    Quote Originally Posted by alaiah View Post
    Για αρχή στην Αθήνα, βοηθάει πάρα μα πάρα πολύ να έχεις αυτοκίνητο που α) να είναι πολύ μικρό, β) να είναι αρκετά παλιό ώστε να μην σε νοιάζει να το γραντζουνίσεις-χτυπήσεις.
    !
    εχεχεχ.
    επιβεβαιωνω.
    το αμάξι είναι αντικείμενο οπότε οποιαδήποτε βλάβη δεν πρέπει να μας στεναχωρεί
    Rock or Nothing

  13. #58
    πελοπ/σιακή λέρα attila's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    στον αριστερισμο της παρθενου
    Posts
    4,222

    Default

    οχι ομως οταν η επισκευη της βλαβης κοστιζει κανα χιλιαρικο

  14. #59
    Custom User Title ari-m's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    PTR/PL3KL
    Posts
    1,352

    Default

    Quote Originally Posted by Harbinger of Death View Post
    Quote Originally Posted by ari-m View Post
    aaaa kai to ksanapame o harbinger mpike (kai vgike meta tin volta swos) 2 fores, opote mporei na perigrapsei tin empeiria
    Αν αναφέρεσαι στο γεγονός ότι κόπηκα την πρώτη φορά, αυτό ήταν στα ΣΗΜΑΤΑ. Πρακτική πέρασα με την πρώτη. Γαμάω δηλαδή.
    lol, anaferomai sto gegonos pou se exw "mazepsei" kana dyo fores me to amaksi na se petaksw mia pros tin douleia kai mi pros to spiti sou nomizw ... stin empeiria na se paw volta anaferomoun
    twra an stin poreia eixame sizitisei kai tis dikes sou epidoseis stin odigisi na sou pw tin ali8eia den to poly8ymamai (twra pou to skeftomai mallon kati legame tin prwti fora pou prosekses kai to N , pantws mou to exoun pei ki alloi oti den 8ymamai pramata pou exoume pei enw odigaw, an ki ekeini tin wra parakolou8w kanonika tin sizitisi )
    When did I realize I was God? Well, I was praying and I suddenly realized I was talking to myself.
    Hi, I 'm a signature Virus. Plz add me to your sig and help me conquer the world.
    ALERT! Signature Infected by Unknown Virus.
    Click Me

  15. #60
    Milf & Cookies sabbattack's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Nuevo Mundo
    Posts
    4,078

    Default

    το πήρα με τη δεύτερη, δε ξέρω γιατί το θεωρείτε achievement, αν με είχαν περάσει την πρώτη θα είχα γίνει ο φονιάς των δρόμων.

Similar Threads

  1. Είστε περήφανοι που είστε Έλληνες;
    By Dragonlord in forum General Discussion
    Replies: 203
    Last Post: 22-12-2011, 13:12
  2. Δίπλωμα για 50αράκι
    By Drumsick in forum General Discussion
    Replies: 66
    Last Post: 01-02-2010, 03:26
  3. Περιμένοντας το δίπλωμα.
    By Marillion in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 23-06-2009, 13:59
  4. Replies: 58
    Last Post: 11-07-2005, 18:06
  5. Για αυτούς που έχουν σχέση.
    By Shadowlike in forum General Discussion
    Replies: 39
    Last Post: 05-02-2005, 04:04

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •