Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 73

Thread: Archive ~ 23/9/10 @ Thessaloniki

  1. #16
    χάλια Swollen's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    bat country
    Posts
    6,942

    Default

    μην αρπάζεσαι ρε. δεν είπα πουθενά για γούστα ή ότι κράζεις.

    Quote Originally Posted by Krux View Post
    η μια δεξιά μου fuck you και γούτσου γούτσου στο κινητό, η άλλη αριστερά και καλά σε ημιλιπόθυμη κατάσταση αναζητούσε βοήθεια από τους φίλους της, η άλλη μπροστά σε έκστασι/έκστανο, ο άλλος πίσω τον κρατούσε αγκαλίτσα η γκόμενα και ήταν βουρκωμένος. ε τώρα εγώ φταίω δηλαδή ?
    σ'αυτό εδώ στέκομαι κ γιατί κ εγώ χθες κάπως έτσι ήμανε παπακωνσταντίνου.
    κ πρόδιγυ ότι να'ναι κόσμος κ παντού ότι να'ναι κόσμος θα'ναι που μπορεί να σου σπάει αρχίδια αλλά πας/πληρώνεις για να δεις ένα λάηβ, έστω κ αν δεν πολυγουστάρεις τη μπάντα, όχι για να αφήσεις να στη χαλάσουν οι γύρω μαλάκες
    I must have some booze. I demand to have some booze

  2. #17
    90210 Nodoordonotthereisnotry's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,913

    Default

    Hahah, δε πιστεύω πως έχω φάει μούτζα για το post!
    Those of you who think you know everything are annoying to those of us who do.

  3. #18
    High on Life VirusXI's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    /// on an island.
    Posts
    11,129

    Default

    μια μανία που χουν οι μεταλλάδες με το τι φοράνε και τι κάνουν τελος πάντων οι γύρω στα λάηβ. τέτοια ενόχληση και κουςκους, σαν να μην παίζει μπάντα στη σκηνή.

    γενικότερα ε, πχ είχε ποστάδες στους saint vitus, τι ντροπή, και τέτοιες ανάλογες μπούρδες. να κάτσετε σπίτι αγκαλιά με τους μεταλ δίσκους σας και την αληθινότητα σας ναούμε.




    ■■

  4. #19
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    Default

    Quote Originally Posted by Krux View Post
    Ακόμα γελάω με την γκόμενα δίπλα μου που ούρλιαζε "so FUCK YOU anyway" και μετά έστελνε μυνηματάκι γούτσου γούτσου.
    Εγώ ακόμα γελάω με τον μεταλλά που θα ουρλιάξει "revolution calling" και μετά θα χαζεύει τα κινητά των δίπλα.

  5. #20
    Mazikeen Krux's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Lux
    Posts
    4,521

    Default

    οκ έχει ποστάρει μέχρι και η τελευταία θιγμένη ή έχουμε κι άλλες on the way ?
    I'll bury you in your god's fucked garden

  6. #21
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    Ε ρε τύπε, εσύ δεν το άρχισες; Ναι πήγες σε συναυλία μπάντας που έχει απήχηση στον μέσο φοιτητή της πόλης, που τα τραγούδια της (μπάντας) ακούγονται όλη την ώρα σε imagine,1055,rock radio και ότι ραδιόφωνο θες.

    Λογικό είναι να έχει και κοπέλες και ότι θες, και ναι είναι περίεργο αν έχεις συνηθίσει να σε περιτριγυρίζουν μόνο ΜΑΛΛΙΑΔΕΣ, αλλά τι να κάνουμε.
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  7. #22
    Mazikeen Krux's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Lux
    Posts
    4,521

    Default

    τι άρχισα ? που πήγα σε ένα λάηβ και είπα οτι ήταν τα πάντα για τον πούτσο ?

    οι μεταλάδες, οι ρας, ο θανάσις, οι ράηχ και η κάθε κλισέ μαλάκία του εκάστωτε "κουλ" χρήστη που κολλάνε εδώ ?

    να απαντήσει ένας πούστης με επιχειρήματα γιατί γαμάνε για την πάρτυ του οι Αρκάηβ δεν υπάρχει. για να πει την καραμαλακιάρα του θα τρέξει.
    I'll bury you in your god's fucked garden

  8. #23
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    Default

    Quote Originally Posted by Krux View Post
    οκ έχει ποστάρει μέχρι και η τελευταία θιγμένη ή έχουμε κι άλλες on the way ?
    Μισό, έχω να πω αυτό ακόμα:

    Εσύ μπορεί να ακούς death μέταλ, όμως όταν γυρνάς σπίτι σου παίζεις με το παιδί σου, αντιφάσκεις ή όχι;

  9. #24
    Mazikeen Krux's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Lux
    Posts
    4,521

    Default

    Quote Originally Posted by stam and the witches View Post
    Quote Originally Posted by Krux View Post
    οκ έχει ποστάρει μέχρι και η τελευταία θιγμένη ή έχουμε κι άλλες on the way ?
    Μισό, έχω να πω αυτό ακόμα:

    Εσύ μπορεί να ακούς death μέταλ, όμως όταν γυρνάς σπίτι σου παίζεις με το παιδί σου, αντιφάσκεις ή όχι;
    ρε φίλε δεν σε ξέρω αλλά είλικρινά έχεις πρόβλημα. κοίταξε το λίγο.
    I'll bury you in your god's fucked garden

  10. #25
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    Default

    Ενώ εσύ ρε μαντράχαλε που ανοίγεις τόπικ για να κράξεις παιδιά πιθανόν και 15 χρόνια μικρότερά σου δόξα τω θεώ είσαι σώος.

  11. #26
    Mazikeen Krux's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Lux
    Posts
    4,521

    Default

    ποιός μίλησε για 15χρονα ρε stoke and the witches ? είσαι βλάκας ? ξέρεις που πέφτει το πρίνσιπαλ ? ξέρεις τι μέρα ήταν χτες ? ξέρεις τι σημαίνει σχολείο ? μίλησα εγώ για πιτσιρικαρία ? 25 και άνω όλοι όσοι προανέφερα. συνέχισε να μιλάς με υποθέσεις.
    I'll bury you in your god's fucked garden

  12. #27
    valor camarada
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,029

    Default

    Quote Originally Posted by Krux View Post
    τι άρχισα ? που πήγα σε ένα λάηβ και είπα οτι ήταν τα πάντα για τον πούτσο ?

    οι μεταλάδες, οι ρας, ο θανάσις, οι ράηχ και η κάθε κλισέ μαλάκία του εκάστωτε "κουλ" χρήστη που κολλάνε εδώ ?

    να απαντήσει ένας πούστης με επιχειρήματα γιατί γαμάνε για την πάρτυ του οι Αρκάηβ δεν υπάρχει. για να πει την καραμαλακιάρα του θα τρέξει.
    Einai thema context. Den leei kaneis oti oi archive einai kamia sovari mpanta, alla to na tous krazei autous kai to koino tous px kapoios pou akouei nevermore fainetai se kapoious asteio.
    a cry for help, a hint of anaesthesia

  13. #28
    High on Life VirusXI's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    /// on an island.
    Posts
    11,129

    Default

    ρε μεγάλε κάνεις LIVE REPORT κ αναφέρεις μόνο το κοινό. πόσο για το μπούτσο είσαι λοιπόν που σε νοιάζει τι κάνει ο άλλος δίπλα σου (απ'τη στιγμή που δε σε ενοχλεί αντικειμενικά πχ να κάνει mosh ή να χεντμπαγκάρει τη μαλλούρα του στα μούτρα σου ή το νέο τρεντ: να φυσάει τον καπνό του) και κυρίως πόσο ΚΑΤΙΝΑ. και συ και οποιοσδήποτε άλλος που σχολιάζει σαν τις κυράτζες στην εκκλησία το Μ.Σάββατο.

    επίσης μια χαρά γαμάνε λάηβ μπαη δε γουέη, ασχέτως πως δεν τα σκάω για να τους δω. ε ας μιλήσουμε κ για μουσική λίγο.




    ■■

  14. #29
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    Default

    Ε πες ότι η άλλη ήταν 30, προς στιγμήν σε πέρασα για λίγο low-life που κοιτούσες το κινητό της χωρίς να ξέρω την ηλικία της.

  15. #30
    Οργισμένος Βαλκάνιος Pinatero's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    TERRA ROSSA
    Posts
    5,779

    Default

    λοιπον κοιταξε, οι archive δεν ειναι αγαπημενη μου μπαντα, βγαλαν ενα αξιολογοτατο στο συνολο τελευταιο αλμπουμ, και με αρεσουν αρκετα τραγουδια τους, αλλα μεχρι εκει..γι'αυτο αλλωστε και δεν ημουν στο live, και κυριως οτι το πορτοφολι μου δε θα τους περιλαμβανε στην ηδη γι'αυτο βεβαρημενη λιστα των φετινων λάιβ.

    εσυ πας σε ενα λάιβ ενος γκρουπ που ξερεις οτι κυριως ειναι χαμηλων τονων κι ερχεσαι κι αραδιαζεις περι υπνου (ποιος φταιει-χαχ εσυ), καθεσαι και μιλας για τον κοσμο που πηγε στο λαιβ (σε ενα λάιβ archive ε, που φυσικο ειναι να εχει και λοιπά "χαζογκομενακια" που θα ξερουν 2-3τραγουδια απο τις χιλιοπαιγμενες λιστες του ραδιοφωνου και μονο) και καθεσαι και κριτικαρεις αυτες, μπορω να σε φερω εκατονταδες παραδειγματα γελοιων συμπεριφορων ακομα και στην ηλικια σου ακομα λοιπων παρευρισκομενων σε ενα μεταλ λάιβ, δεν το κανω ομως.. ο τυπος (σε αντιθεση τωρα με την τυχαια "χαζογκομενα" που βρεθηκε στο λάιβ, ο τυπος που βουρκωνε σημαινε οτι δεν ηταν ενας τυχαιος παρευρισκομενος) και γι'αυτον μπορει να σημαινε "κατι" σημαντικο το όποιο τραγουδι (ναι των archive), γιατι αυτο ειναι η μουσικη, δε σημαινει για ολους το ιδιο, ενω αμα ηταν ενα "I Remember" εσυ θα το δικαιολογουσες,

    λοιπον μαντεψε μιας και ηταν 25 και άνω η πλειοψηφια του κοσμου εκει, ποιος ηταν το 15χρονο. Εσυ κυριε κρουξ και δυστυχως αν και η πλειοψηφια ολων απο δω ειμαστε/αν παιδια του μεταλ χαμμερ, καποιοι απογαλακτιστηκαν, οχι απο τη μουσικη (προς θεου μια χαρα ειναι το χεβι μεταλ), αλλα απο τετοιου ειδους συμπεριφορες κι αντιδρασεις, οπως οι δικες σου. εισαι το ειδος "μουσικου" ανθρωπου που αποκαλειται "Καθυστερημενος Μεταλλάς".
    ..Γω νόμιζα πως ήσασταν ο Σπουδαίος Θεός, ο Μεγαλοδύναμος
    αλλά σεις δεν είστε παρά ένα ειδωλάκι, ένας κόπανος με γραβάτα
    Σκύβω ήδη να πιάσω το κέρατο
    που χω κρυμμένο στα σταράκια μου...


    http://justaburn.blogspot.gr/
    http://www.facebook.com/pages/Nights...70783152963345
    http://www.downtunedmag.com/p/downtuned-radio.html
    https://www.facebook.com/1000modsFanClub

Similar Threads

  1. Archive 23.09.10 Thessaloniki
    By Amnesiac. in forum Live Reports
    Replies: 10
    Last Post: 26-09-2010, 16:14
  2. Archive 13/7/06
    By Bullet in forum Live & Events Talk
    Replies: 6
    Last Post: 18-04-2006, 11:25
  3. Archive 24/6 Λυκαβηττός
    By When Black Roses Bloom in forum Live Reports
    Replies: 6
    Last Post: 21-05-2004, 11:16
  4. Νεο album οι Archive
    By Kveldssanger in forum Music Discussion
    Replies: 18
    Last Post: 20-05-2004, 18:44
  5. Archive
    By MoRmEnGiL in forum Music Discussion
    Replies: 43
    Last Post: 08-10-2003, 00:41

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •