Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 48 of 48

Thread: Συμβιβασμός (;)

  1. #46
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Εγω αυτο που κρατησα απο το θρεντ ειναι πως ειχαμε χρηστη sauerkraut και τωρα εχουμε και χρηστη/ρια wurst.

    Ον τοπικ, δεν ειναι καν διλημματα αυτες οι μαλακιες, γνωριμια και/ή πεσιμο στην 1, αλλιως τιποτα.

  2. #47
    Grzegorz Brzęczyszczykiewicz MoRmEnGiL's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posts
    8,358

    Default

    Βασικά κοίτα, ακόμα και από πλευράς εργασιακής συνύπαρξης, χειρότερα είναι να του μείνει κάνα απωθημένο παρά να φάει κάνα άκυρο. Επίσης δεν σουτάρουμε στεγνά γκομενάκια που γουστάρουν, παρα μόνο αν δε γουστάρουμε με τη γκαμία. Που ξες στην τελική τι θέλει η 2, μπορεί να είναι κ αυτή σε πχιό χαλαρή φάση.


    Η μπορεί να είναι χωρισμένοι οι γονείς της, να είναι 25, να τα είχε με ενα τύπο από τα 18 της και μόλις να χωρίσανε και να γραπώνετε χειρότερα και από κοάλα σε δέντρο όταν φυσάει λίγο παραπάνω...

    My morning sun is the drug that brings me near
    To the childhood I lost, replaced by fear


  3. #48
    Senior Member Dal-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    172

    Default

    Δες και τη φωτεινή (ή σκούρα) πλευρά του ζητήματος.
    Η Δύο μπορεί να δίνει γκώλο.
    Black-and-white TV with the sound turned low.

    —μόλις τελείωσα πήρα βαθειές ανάσες κρατούσα ακόμα τό τσιγάρο μου τό πέταξα στήν μπανιέρα τήν ξέβγαλα απ’ τά ξερατά έριξα νερό στή μούρη μου ξέπλυνα τό στόμα μου άρπαξα μιά πετσέτα που μύριζε Βιθέντε σκουπίστηκα νά δείς τώρα που θά βγώ έξω θά τήν έχει αράξει στήν πολυθρόνα καί θά γελάει ή κουφαλίτσα…

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •