Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 167

Thread: πες τις ιστοριες ξεφτιλας με αλκοολ εαριτη.εισαι ρομπας? αποδειξη

  1. #31

    Default

    Μια φορά μόνο!!!
    Γενικά συνετός, σοβαρός ποτέ εκτός ορίων και μάλλον ο μαλάκας που πάντα μάζευε τους ξύδες της παρέας.
    Περνάω Κβαντομηχανική ΙΙ, Ηλεκτρομαγνητισμό ΙΙ και Στατιστική σε μια εξεταστική. Όλα αυτά ισοδυναμούσαν με πτυχίο και αποχώρηση από το νησί.
    Βγαίνω με παρέα γάμα τα, τα πάντα όλα μέσα, μαλλιάδες, φλώροι, σκουλαρικάδες, τατουαζάκηδες κλπ. 6 άτομα. Όλοι φλωροποτάκηδες μπορώ να πω. Έχω φάει όμως πριν
    και αυτό ενισχύει αντοχές άσχημα. Μπαρ. Και οι 6 που ήμαστουνε. Έναρξη: Dimple χωρίς πάγο, σκορ=5 σε περίπου 45'. Κεφαλάκι. Οι δύο της παρέας έκανα κούνια μπέλα. Ο ένας πέφτει από ένα ψηλό σκαμπό του μπαρ. Προσγειώνεται σαν να τον πέταξε κανείς με αλεξίπτωτο. Θέαμα; Υπέρτατο; Γέλιο; Μέχρι ούρησης φυσικά.
    Έρχεται σερβιτόρος και σκάνε τα υποβρύχια. Ήταν η αρχή του τέλους. Τα υποβρύχια ήταν καμιά 10αρια και ήταν απανωτά. Άρχισα να μη βλέπω καν αλλά όρθιος ακόμα.
    Χορός μέχρι θανάτου με όποιον υπήρχε μέσα στο μαγαζί, από Joy Division μέχρι δεν ξέρω και γω τι ήταν εκέινη την εποχή. Αγκαλιές, φιλιά αγάπες.
    Το τέλος είναι αυτό: Έρχεται σερβιτόρος με μια γαβάθα που πιθανόν να είχε καθαρή γκαζολίνη μέσα. με κάμποσα καλαμάκια. Αναπτήρας. Το παίρνω αγκαλιά. Γελάω. Βάζω στο στόμα τα καλαμάκια
    και αρχίζω και ρουφάω σα να ήταν νερό και ήμουν ερημίτης. Ήπια κάμποσες γουλιές. Δε θυμάμαι αν πρώτα έπεσα εγώ και από πάνω μου η γαβάθα με την κηροζίνη ή το αντίστροφο.
    Επόμενη σκηνή στα "λιοντάρια" να με σέρνουν οι δυο της παρέας, να αράζουμε ημιλιπόθυμοι και να θέλω να φάω πιτόγυρο. Μου παίρνουν ένα και μόλις μυρίζω το κρέας ήρθε η ώρα για τη θέωση, την εξιλέωση κλπ.
    Φεύγει η ρουκέτα σαν αυτές τις χαζοαμερικάνικες κωμωδίες που βγαίνει από το στομάχι κανά κυβικό εμετίλα. Σωριάζομαι και ακούω να φωνάζουν "Τι πρασινίλα είναι αυτή που έβγαλες ρε μαλάκα;" Χέστηκα πάνω μου αλλά ήμουν ανήμπορος να αντιδράσω.
    Νιώθω φωνές μετά από δευτερόλεπτα.. "Εδώ βρήκες να ξεράσεις ρε παλιογρόθε, το χριστό σου κλπ, σήκω να σε γαμήσω ρε γρόθε." Λολ, ήταν ένας άλλος μεθυσμένος που του χάλασα την αισθητική. Σηκώνομαι και του πατάω ένα μπουκέτο άτσαλο
    περισσότερο σα χαστούκι που πρέπει να τον γάμησε. Πέσαν οι άλλοι και μας χώρισαν. Με βάζουν οι 2 τελευταίοιθ των μοικανών σε ταρίφα .. Ξύπνησα την άλλη μέρα στο σπίτι του ενός από τους 2 το οποίο ήταν 3 όροφο χωρίς ασανσερ και κοιμόμουν σαν πουλάκι
    στον καναπέ. Με το σώβρακο μόνο. Στο πάτωμα ήταν ο ένας εκ των 2, με ξεκουμπωμένο το τζην και έβλεπα τον κώλο του. Ποτέ δε διευκρινήστηκε τι έγινε όσο έχω κενό μνήμης.
    Ήταν όπως ανέφερε ο carheart to OΡΙΟ.. Δεν πλησιάστηκε ποτέ ξανά. Και ούτε πρόκειται.
    ....went away with my fathers, to gather the fallen.
    To return with the wisdom of the kings....
    Let me dream. (Let the jewels gleam.)
    Let the fallen hear:
    "It never rains around here."
    The sand smothered on my chest....
    Was music choir...

  2. #32
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Stats:
    Άπειρος πότης που πίνει 5 σκέτα dimple (σε τρία τέταρτα), 10 υποβρύχια, καμικάζι και μετά είναι σε θέση να σηκώσει και χέρι. Πιάσε τριάντα μπύρες κι εσύ.

  3. #33
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    εχω απειρες ιστοριες , εχω βγει φανταρος εξοδο και κανονιζω με μια κοπελιτσα ραντεβου σενα ενα παρτυ του πανεπιστήμιου αιγαίου , αρχιζω χορευουμε , μετα απο 13 ποτα , επεσα στο πατωμα μαζι με την γκομενα , αυτη σηκωθηκε εγω οχι , με κουβαλησαν σπιτι , ξυπναω να κατουρησω , με περνει ο υπνος στο πατωμα του σαλονιου , σηκωνεται η γιαγια μου να παει εκλησσια ,πεφτει πανω στο κουφαρι μου , φερνει 3 γιαγιαδες με ανεβαζουν ενω τους χωνω χριστοπαναγιδια, ξυπναω το πρωι , δεν θυμαμαι τπτ , και βλεπω εναν ελληνικο καφε διπλα στο κρεβατι.. , μια αλλη φορα παλι φανταρος κοιμηθηκα πισω απο το μπαρ σε ενα παρτι παλι του πανεπιστήμιου σε μια παλετα , και ξυπνησα 8 το πρωι κλειδωμενος μεσα νομιζοντας οτι ειμαι στο στρατοδικειο γιατι περασα τις μαυρες σακουλες σκουπιδιων για "λουκανικα". ... Μια αλλη φορα στην Αθηνα πείναγα και δεν μπορουσα να παραγγειλω στα εβερεστ και ειπα να τα βαλει ολα.. 12 ευρο και το πεταξα. ερχεται και παρτ 2
    Last edited by freak brother; 02-09-2010 at 23:33.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  4. #34

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Stats:
    Άπειρος πότης που πίνει 5 σκέτα dimple (σε τρία τέταρτα), 10 υποβρύχια, καμικάζι και μετά είναι σε θέση να σηκώσει και χέρι. Πιάσε τριάντα μπύρες κι εσύ.
    Είσαι κομπλεξικούλης εσύ χα;
    ....went away with my fathers, to gather the fallen.
    To return with the wisdom of the kings....
    Let me dream. (Let the jewels gleam.)
    Let the fallen hear:
    "It never rains around here."
    The sand smothered on my chest....
    Was music choir...

  5. #35
    cabrón Xtikio's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Athenz
    Posts
    4,318

    Default

    Quote Originally Posted by freak brother View Post
    e ton komitoudi

  6. #36
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    οταν τελειωσετε πειτε με να κανω μια σουμα και εναν πολλαπλασιασμο

  7. #37
    valor camarada
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,029

    Default

    auta ta merh pou leei o mpernh steps, zourfix, sygroufix yparxoun? pou kai ti einai?

    kata t'alla dynato thread.
    a cry for help, a hint of anaesthesia

  8. #38
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Μαλακιες, εχω φτασει σε κατασταση να ξερασω 5-6 φορες και τη μια απο αυτες να εχω μερικη απωλεια μνημης μονο, αλλα για καποιο λογο δε μπορω να γινω τελειως κατεστραμμενος, παντα ξερναω πριν φτασω σε νοητικο επιπεδο που να κανω οτι μαλακια μου κατεβει

  9. #39
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    Default

    Quote Originally Posted by _UnHoLy^MaRtYr_ View Post
    "το πάρτυ του wbrb"

    σεντόνια εν καιρώ.
    Πραγματικά αυτό σκέφτηκα πρώτο-πρώτο αλλά δεν ξέρω αν έχω τα οκέι απ' τους άλλους.
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  10. #40
    Senior Member ~ladykiller~'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    a hole in the wall
    Posts
    4,499

    Default

    σιγά ρε dythor λες και θα είναι η πρώτη φορά που διαφωνούν όλοι με αυτά που γράφεις

    satan was a lez

  11. #41
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    εγραψα ενα κατεβατο αλλα το σβησα γιατι ντραπηκα λιγο
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  12. #42
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    ΧΜ. Ας πω και γω την Ιστορια. Φιλαρακι ερχεται σπιτι. Αν το διαβαζεις γνεψε...χαχα.. Ξεκιναμε τα ουζακια γιατι θα πηγαιναμε Orange Goblin αν ενθυμουμαι σωστα. Μετα απο μερικα ουζακια...παμε Αν. Εκει συνεχιζουμε με μερικες μπυριτσες... Στην συνεχεια μετα την συναυλια παω σε παρτυ στην σχολη - Παντειο. Ειμαι ηδη γκολ. ΕΚει το μαγαζι διεθετε σαμπουκα και σαουθερν κομφορτ. Το μεν πρωτο σφηνακια και το αλλο κανονικο ποτο. Στην συνεχεια Αγοραζουμε μια ντουζινιτσα μπυρες γιατι τελειωσε το σαουθερν. Ειμαι γκολ στο τετραγωνο και ειμαι οτι ναναι. Σε καποια στιγμη πηγα να χωσω κλωτσια με τα αρβυλα στο προσωπο φιλης συμφοιτητριας η οποια διαθετει και μια μαυρη ζωνη...στο καρατε. Τεσπα. ΜΕΤΑ με πειθουν τα υπολοιπα ζωντοβολα να παμε απεναντι στο στριπτιτζαδικο. Ειμαι με 10 ευρω ακριβως. Παω στον πορτιερη. Ποσο εχει το ποτο μαγκα; 11. οκ παμε. 9 εχει λεω στους αλλους και μπαινουμε. Αθλιο. Ακομα θυμαμαι κατι μαυρουλες. Παραγγελνω αλλο ενα σαουθερν, που ηταν οινοπνευμα σκετο. Πινω δυο γουλιες και κατευθυνομαι τουαλετα. Ξερναω επικα για κανα 5λεπτο. Και μετα γυρναω στο τραπεζι κυριος και καπου εκει νιωθω να σβηνουν τα φωτα. Δεν την παλευα. Τελος παντων φευγουμε και παμε Καλλιθεα να μεινω στο σπιτι ενος κολλητου γιατι δεν γυρναγα πισω σωος. Στο δρομο γιναν διαφορα σκηνικα ακομα αλλα ας τα καλυτερα.

    Ιος με κολλητο. Εχουμε πιει 1 μπουκαλακι στο δωματιο και βγαινουμε χαρωποι. Πινουμε κατι μπυρες στον πεζοδρομο και παμε Τζονις ιλεκτρικ αν θυμαμαι καλα. Εκει συνεχιζουμε με μπυρες και παραλληλα τα περιφημα σφηνακια σπιτικιας τεκιλας που μονο αυτος εχει! οποιος δεν εχει δοκιμασει χανει. Εκει που εχουμε χασει λιγο το φως μας, γνωριζω 2 κοπελιτσες και ξεκιναμε τα σφηνακια και τα ποτα και τις μαλακιες με αυτες. Ειμαστε ενα βημα πριν την καταρευση και μου λενε παμε παραλια να αραξουμε. Οκ λεω παμε. Το λεω στον κολλητο και μου λεει πηγαινε αλλα μην αργησεις. Οχι ρε ποση ωρα να κανω; παιρνω το κλειδι του δωματιου και παμε απο την Χωρα στον Μυλοποτα με τα ποδια...και αραζουμε. Μουσικουλα κλπ . Η φιλη της σε καποια φαση φευγει, οποτε κανω κινηση, αλλα εχει αρχισει να ξημερωνει και οι σκουπιδιαριδες να μαζευουν σκουπιδια και γενικα σκεφτοταν και τον γκομενο στην Παρο κλπ οποτε σηκωνομαι και την χαιρεταω. Ειναι 7. Α τελικα εκατσα κανα 3ωρακι...Ο κολλητος;...Αγωνια...Ξεκιναω ποδαρατο και παω στο λιμανι. Μου πηρε καμια ωριτσα νομιζω περπατημα. Μπαινω στο δωματιο και τον βρισκω μεσα! Ηρεμω και αραζω. 9 υποτιθεται φευγαμε για Αθηνα. (Το τι του συνεβει και ποσες παναγιες ακουσα ειναι αλλη ιστορια)

    Εχουμε παρτυ. Ν Κοσμο. Διασημο σπιτι. εχει παιξει και στην ταινια ο μεγιστανας των νιτζα. Βασικα ολοι παιξαν σε αυτη την ταινια. Συμφοιτητες που περναν εναν δισκο με σφηνακια στα οποια εχουν βαλει οτι μπουκαλι πιασαν πρωτο, και μετα συμπληρωναν με αυτο που πιασαν δευτερο και μετα με αυτο που πιασαν τριτο. Στανταρ παιζαν 3 ποτακια σε καθε σφηνακι. Στο 3 ποτο και 4 σφηνακι σκαει μυτη Η ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΜΟΥ μαζι με 2 φιλες συμφοιτητριες. Πιανω την κουβεντα κλπ. Κανω κινηση...Τρωω ενα ψιλοακυρο... ΕΧουν περασει ακομα 5 γυρες σφηνακια στα οποια εχω πιει και μερικα απο τα δικα τους γιατι δεν τα πιναν....ειμαι αλοιφη και παω προς τα μεσα γιατι δεν την παλευω και καπου εκει ... ξεκιναω να φασωνομαι με μια απο τις αλλες 2 συμφοιτητριες. Μαλιστα. Ανεπιβεβαιωτες πληροφοριες λενε για σπερματα στην τουαλετα που χαμε χωθει. Αλλα Εγω θυμαμαι να ριχνω μονο νερο και να προσπαθω να μην λιποθυμισω. Κατοπιν σηκωνομαι και φευγω και παω να παρω κανα βρωμικο. Στον δρομο...μου ρχεται κατουρημα ...οποτε απεναντι απο την εισοδο του Σταυρου του νοτου ριχνω ενα μεγαλοπρεπεστατο κατουρημα με κοσμο να περναει, να περιμενει να μπει στο μαγαζι κλπ. Γυρναω στο παρτυ και συνεχιζω με μερικα σφηνακια δηλητηριο ακομα και ερχεται η ωρα να φυγουμε. Φευγουμε με τις κοπελιες και καπου εκει συνειδητοποιω πως εχω κανει μαλακια. Γιατι "μα δεν ειναι του γουστου μου η κοπελα"...Εγω την αλλη ηθελα. (Την οποια τελικως δεν πτοησε τοσο το σκηνικο και ειμασταν μαζι για 3,5 χρονια μετα.)
    Η καζουρα που εχω φαει γι αυτο το σκηνικο ηταν ικανη να με κανει να σταματησω το αλκοολικι. Ηταν ο ΠΑΤΟΣ.
    Α. η κοπελα που φασωνα ηταν ΤΟ ΜΠΑΖΟ.
    Απο το 2003 και μετα τελος τα ξυδια. Συνηθως...
    Εκτος απο 1 φορα το χρονο περιπου...
    Μια απο αυτες τις φορες ειμαστε σε μπαρακι φιλου και εχουμε πιει με εναν φιλο απο 3 ποτακια ο καθενας και 20 σφηνακια τεκιλα ασπρη, κιτρινη και μαυρη...
    Μπονους : Δεν ειναι καθολου καλη ιδεα να συμπληρωνεις τεκιλα στην ρακη για να της δωσεις χρωμα και μετα να το πινεις σφηνακι οντας ηδη λιωμα, οπως και το τζιν σκετο σφηνακι μετα απο μπουκαλια σαουθερν κομφορτ.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  13. #43
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    οσοι λενε για ποτα οινοπνευμα , σε ενα παρανοικο παρτυ συγκεντρωση σπιτι μου , οταν τελειωσαν τα ποτα καποιος ειπε δεν υπαρχει προβλημα θα φτιαξω σφηνακια .... εφτιαξε ηπιαμε .. δυνατο πραγμα.. τι ειναι του λεω? φωτιστικο οινοπνευμα απο το μπανιο , ξερναγα ολη την μερα και βρισκω μετα απο 6 χρονια μια κοπελα που ηταν στο παρτυ , της λεω , θυμασαι τοτε κλπ.. μου λεει πως δεν θυμαμαι , μετα απο εκεινη την μερα δεν ξαναδοκιμασα ποτε στην ζωη μου τεκιλα..καποιος παντως δοκιμασε και να αυτοκτονισει για αγνωστο λογο στο δωματιο μου με ενα ψαλιδι που δεν εκοβε. καλτ.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  14. #44
    το ραπ μου είναι πρόκληση nikolasfluxus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Toumba
    Posts
    2,094

    Default


    ουζάκια μπυρίτσες με τα φιλαράκια και τα καλαμπουράκια μας!

  15. #45
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    και να σκεφτιτε οτι μπεκρας θεωρειτε ο φρηκ

Similar Threads

  1. Τι θα ήθελες να οδηγείς εαρίτη;
    By enitharmon in forum General Discussion
    Replies: 139
    Last Post: 07-09-2010, 14:14
  2. Τι μουσική ακούς όταν οδηγάς εαρίτη;
    By trololololololololololo in forum General Discussion
    Replies: 31
    Last Post: 04-09-2010, 14:10
  3. Απόδειξη ενοχής, Αγνωστοιί, Devil wear Prada
    By Candiru in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 7
    Last Post: 25-06-2008, 22:18
  4. Ιστοριες για αγριους...
    By Heretic in forum General Discussion
    Replies: 8
    Last Post: 17-04-2007, 11:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •