Page 1 of 12 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 167

Thread: πες τις ιστοριες ξεφτιλας με αλκοολ εαριτη.εισαι ρομπας? αποδειξη

  1. #1
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default πες τις ιστοριες ξεφτιλας με αλκοολ εαριτη.εισαι ρομπας? αποδειξη

    ακουμε

    ετοιμαζω κατεβατο για αργοτερα
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  2. #2
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Έπινα μπύρα όταν χάσαμε 4-0 από την ΑΕΚ.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,455

    Default

    δυό γερές. 2007, πλατεία εξαρχείων με φίλο, είχαμε βρεί εκείνη την κάβα στη σπ. τρικούπη που 'χει κλείσει τώρα με κάτι ωραία μεγάλα μπουκάλια ρετσίνες και τους δίναμε στ'αυτιά. δεν ήξερα τις αντοχές μου στο αλκόολ, έπινε κι ο άλλος και δεν ήθελα να φανώ φλώρος, τελοσπάντων όσο καθόμασταν εκεί πλάκα είχε δε καταλάβαινα διαφορά. έρχεται ένας τρίτος φίλος, αποφασίζουμε να ανέβουμε προς ντεκαντάνς (κι αυτό έκλεισε μετά :/) και πηγαίνω το μισό δρόμο από τοίχο σε τοίχο, τον άλλο μισό στα τέσσερα σα σωστό πλάσμα του θεού.
    μπαίνουμε ντεκαντάνς, πάω να κατουρήσω, και καθώς στέκομαι κει και τριπάρω με τα κωλόχαρτα που ήταν παντού σα γιρλάντες (ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί) σκέφτομαι θέλω να ξεράσω. σκουπίζομαι, και αντί να κάνω το λογικό και να ξεράσω στη λεκάνη, ορμάω προς τα έξω, σκάω πάνω στην πόρτα, παραπατάω, την ανοίγω, πινγκ-πονγκ στους τοίχους ντεκαντάνς, βρίσκω την έξοδο, τρώω μια σαβούρα στο τελευταίο σκαλί και αρχίζω. οι άλλοι δυό να χουν βγεί στη σκαλίτσα από πάνω και κάτι λέγαν για παρηγοριά, ευτυχώς δε θυμάμαι τι. με χώνουν σε ταξί, πάμε προς το σπίτι του ενός, στο μεταξύ ξαναξερνάω, μισός στο ταξί μισός έξω, συφιλιάζεται ο ταξιτζής, ανεβαίνουμε σπίτι, μου λέει ο άλλος να πάω να κάνω κανά μπάνιο, πάω στη μπανιέρα, λέω α ωραία θα φρεσκαριστούμε τώρα, πάω να βγάλω μπλούζα, μπουρδουκλώνομαι, ξάπλα στην μπανιέρα, καλύτερο ύπνο δεν έχω κάνει. τελικά ξύπνησα στο κρεβάτι σε ένα άλλο δωμάτιο, καθαρός αλλά χωρίς ρούχα εκτός απ'το σώβρακο.

    δεύτερη, μεσολογγίου με μια παρέα, κάποιος έχει φέρει ένα απσέντι 70ρι και το χουμε πάρει μισό μισό με μια φίλη. τελειώνει, και με διαβολικό συγχρονισμό σκάει ο κάλκη με ένα τζακ. εκείνη τη στιγμή φαινόταν καλή ιδέα να συνεχίσουμε το πιοτό, οπότε συνεχίζουμε έξω απ'το καφέ διπλό στην πλατεία. γίνονται μπάχαλα, χαμπάρι εμείς, σκάνε μπάτσοι στην πλατεία, δακρυγόνα, καλύτερο πράμα δεν υπάρχει για κάποιον κόκκαλο, με αρπάζει ο κάλκη, μπαίνουμε στο καφέ διπλό, μπαίνει και η μισή πλατεία, κάποιος σκάει μπαφίδι, το μυρίζω, ορμάω τουαλέτα, με κρατάει ο άλλος μη φύγω στον κάτω όροφο σε καμιά λάθος στροφή, σκύβω, ξερνάω λεκάνη, τραβάω καζανάκι, ο κάλκη μου λέει ρίξε λίγο νερό στη μάπα σου ρε μαλάκα. βουτάω χέρι στη λεκάνη και ρίχνω.
    τίποτα δεν τέλειωσε όμως οπότε μετά ψάχναμε το μισογεμάτο τζακ στην πλατεία πάλι. =/
    Last edited by LokiTricksterGod; 02-09-2010 at 10:59.

  4. #4
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Πενθήμερη, όταν ακομά το στομάχι δεν ήταν ιδιαίτερα εκπαιδευμένο σε μεθύσια, έξοδος σε ρεμπετάδικο. Νηστικοί απ το μεσημέρι εντωμεταξύ, αράζουμε στα τραπέζια με την ελπίδα πως θα φάμε τίποτα. Παπάρια, μόνο κάτι σκατόφρουτα φέρανε και δυο μπουκάλια κρασί (μαυροδάφνη κ λευκό) ανά 4 άτομα. Οι λοιποί του τραπεζιού άρχιζουν σιγά σιγά και σηκώνονται για χορο και μένω εγώ με την κολλητή να αδειάζουμε τα κρασιά. Σκάει και ξάδερφος που ηταν δεκαπενταμελές και μας φέρνει άλλη μια μπουκάλα. Μες το τσακίρ κέφι σηκώνομαι κι εγώ και χορεύω πάνω στα τραπέζια (μαυροντυμένη με αρβύλες). Κάποια φάση με πιάνει ζαλούρα όποτε ξανακάθομαι. Γυρίζουν όλα. Μου λέει η άλλη "είσαι εντάξει?", γυρίζω να της απαντήσω και τη λούζω με κόκκινα ξερατά. Πάει εκεί να σκουπιστεί με ένα τραπεζομάντηλο για να με πάει τουαλέτα, το αρπάζω και ξαναξερνάω μέσα σ'αυτό. Με τα πολλά με σηκώνει και πηγαίνουμε τουαλέτα. Στη διαδρομή παραπατάω, κουτουλάω σε τραπέζια και ξερνάω άλλες δυο φορές στα πόδια ξενερωμένων κοριτσόπουλων. Φτάνουμε επιτέλους τουαλέτα, κάθομαι κάνα 40λεπτο μέσα, ξερνάω άλλες 3 φορές. Βγαίνω έξω και παρακαλάω για αέρα. Στο μεταξύ έχουν μαζευτεί όλοι οι καθηγητές. Με βγάζουν έξω, είναι και ώρα να μαζευόμαστε. Ξερνάω άλλη μια τελευταία και μπαίνω στο πούλμαν. Στο ξενοδοχείο με βάζουν οι φίλες στη μπανίερα να πλυθώ και ξεραίνομαι εκεί με τα ρούχα. Με ξυπνάνε οι καθηγητές μαζί με τον γιατρό του ξενοδοχείου, λολ. Τεσπά με βοηθάνε εκεί να πλυθώ και λοιπά, τους λέω είμαι οκ και πέφτω για ύπνο.
    Το πρωί ήρθε και με ξανάδε γιατρός.

    Ίδια εποχή πάνω κάτω, πολωνία, σ'ένα ξύλινο σπιτάκι στα βουνά. Ψήνουμε λουκάνικα στον κήπο, πίνουμε μπυρίτσες και μετά πάμε προς τα μέσα. Τζακάκι αναμμένο, 8 άτομα γύρω απο ένα τραπέζι και παιχνίδι με μπουκάλια βότκα. Ο πρώτος γεμίζει σφηνάκι στον δεύτερο, ο δεύτερος το κατεβάζει και γεμίζει του επόμενου κ.ο.κ. Κερδίζει όποιος βγεί knock out τελευταίος. Κάπου στο πρώτο μπουκάλι έχω αρχίσει και βλέπω κύκλους. Σέρνομαι προς την τουαλέτα να ξεράσω. Μπαίνω μέσα, σωριάζομαι στο πάτωμα και παίρνω τη λεκάνη αγκαλιά. Μετά απο λίγο ακούω βίαια χτυπήματα στην πόρτα και φωνές να ανοίξω κι αν είμαι καλά και λοιπά. Σηκώνομαι με τα χίλια ζόρια, ανοίγω και είμαι wtf?Αφήστε έναν άνθρωπο να ξεράσει! Με πληροφορούν πως είμαι πάνω απο μια ώρα μέσα, απάρεντλυ με πήρε ο ύπνος. Με ανεβάζουν πάνω στο δωμάτιο και με βάζουν για ύπνο. "Θα είσαι εντάξει?" "Ναι μωρε, νομίζω είμαι καλύτερα". 5 λεπτά αργότερα πετάγομαι φουριόζα στο μπαλκόνι (δεν είχε τουαλέτα στον όροφο, ήταν το καλύτερο που μπόρεσα να σκεφτώ) και αρχίζω και ξερνάω λουκάνικα επί κάνα τέταρτο, πάνω σε ζευγαράκι που χαμουρευόταν από κάτω =)
    Δε μπόρεσα να πιώ βότκα για 1,5 χρόνο μετά απ'αυτό.

    Αυτά μου'χουν μείνει.

  5. #5
    Solidium HAVOC's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Οblivion
    Posts
    5,485

    Default

    Kαι σε πειραξε το δικο μου πριβε κοψιμο μωρη?!!!!
    Αχαχαχαχα. Τι τα διαβαζω. Θελω να ξερασω χωρις να εχω πιει.
    Σορρυ για την διακοπη συνεχιστε.

    edit, p.s. pink παντως σε εδωσα.
    Last edited by HAVOC; 02-09-2010 at 19:00.
    Πράγματι, ο καιρός ήτο θαυμάσιος. Ένας καιρός ηδονικός και, όπως λέγουν, θείος. Ο ήλιος έλαμπε καταυγάζων και θερμαίνων τα πάντα – τον ουρανόν, την θάλασσαν, το υπερωκεάνειον, τους επιβάτας. Όλοι σχεδόν ήσαν χαρούμενοι.


  6. #6
    πελοπ/σιακή λέρα attila's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    στον αριστερισμο της παρθενου
    Posts
    4,222

    Default

    συνηθως δεν θυμαμαι τιποτε την επομενη μερα

  7. #7
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Ξερασα διπλα στον Αμνηζιακ απ την εμφανιση στο 0-4 με ΑΕΚ.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  8. #8
    bi-curious The Good Son's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    κάτω μαχαλάς.
    Posts
    7,474

    Default

    Να πεί ο χτικίος την ιστορία στο ποσείδι με τον σβαρτζενέγκερ.

  9. #9
    Senior Member ~ladykiller~'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    a hole in the wall
    Posts
    4,499

    Default

    Quote Originally Posted by LokiTricksterGod View Post
    αποφασίζουμε να ανέβουμε προς ντεκαντάνς
    ο σωστός ο κόσμος των Εξαρχείων σε τέτοιες καταστάσεις έχει τιμήσει ντεκαντάνς

    satan was a lez

  10. #10
    γκεστάλ nothingman's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    καβάλα στο δελφίνι
    Posts
    5,927

    Default

    δικαίως, μόνο μεθυσμένος αντεχόταν.
    ~
    "Why didn't it kill him?" she said.
    "Unforgivably sloppy workmanship at the hand grenade factory," I said.
    ~

  11. #11
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    Quote Originally Posted by nothingman View Post
    δικαίως, μόνο μεθυσμένος αντεχόταν.
    υπεροχες μουσικες και πανω απολα καθαρα ποτα

























    νοτ
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  12. #12
    το ραπ μου είναι πρόκληση nikolasfluxus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Toumba
    Posts
    2,094

    Default

    δύο λιποθυμίες και μια αρκετά χοντρή γκόμενα.

  13. #13
    Senior Member namiroth's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Somewhere sticking my finger in a dike, wearing wooden shoes and smoking tulip bulbs
    Posts
    730

    Default

    arketes lipothymies...ypnos se pezodromio,mia episis arketa xontrh gomena me bonus kreatoelia sth myth,ksevrakwma se oriental clubaki ypo tous ruthmous gnwstou tsiftetelotagoudou(tyria tie tie tyria tie tie tyria tie tie...yaala yaaaalaa), kai ena teleytaiao pou thymamai einai na me gyrnaei o kollitos spiti epeidh eimai kommatia gia na koimithei kai aytos ekei gt menei stou diaolou ton kwlo kai na ton eyxaristw na ton kleinw apeksw kai na koimamai...xwris lefta klp prospathisw kammia wra gia na tou anoiksw kai ksipnise enan allon filo kai koimithike spiti tou...
    Quote Originally Posted by Witchkiller View Post
    Α ,και πούστε ,για να μην την πατήσετε ,όσο thrash έπεξε η μπάντα έπεξε ...............

  14. #14
    Αγκαλίτσας Dr.Gonzo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,353

    Default

    (Πολύ) πρωινός ύπνος σε κερκίδες γήπεδου μπάσκετ.
    Spoiler
    Δίπλα στο αστυνομικό τμήμα.

    Spoiler
    Γενάρη με λιωμένα χιόνια.

    Deafening, painstaking, BB King

  15. #15
    Senior Member ~ladykiller~'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    a hole in the wall
    Posts
    4,499

    Default

    πάνω κάτω τα ίδια.
    αλλά
    Spoiler
    έχω ξυπνήσει με γκόμενο δίπλα μου
    Spoiler
    αυτός μπορεί να ξύπνησε με χοντρή γκόμενα

    satan was a lez

Similar Threads

  1. Τι θα ήθελες να οδηγείς εαρίτη;
    By enitharmon in forum General Discussion
    Replies: 139
    Last Post: 07-09-2010, 14:14
  2. Τι μουσική ακούς όταν οδηγάς εαρίτη;
    By trololololololololololo in forum General Discussion
    Replies: 31
    Last Post: 04-09-2010, 14:10
  3. Απόδειξη ενοχής, Αγνωστοιί, Devil wear Prada
    By Candiru in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 7
    Last Post: 25-06-2008, 22:18
  4. Ιστοριες για αγριους...
    By Heretic in forum General Discussion
    Replies: 8
    Last Post: 17-04-2007, 11:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •