Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 33

Thread: Οτοστόπ.

  1. #16
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  2. #17
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    Quote Originally Posted by ChromeBlackFuture View Post
    Δλδ σε κανέναν δεν έτυχε να πάρει γκόμενο/γκόμενα και να γνωριστούν/αγαπηθούν όπως στις ταινίες και στα βίντεο κλιπς?
    με την κοπέλα που φορτώσαμε χανιά, κρατησα κάποια επαφή, βγήκαμε κ για καφέδες κτλ (σπούδαζε θεσ/νικη) αλλά:
    - 1ον είχα σχέση και είμαι καλό παιδί, δεν κάνω "τέτοια"
    - 2ον δεν ήταν ο τύπος μου (aka ειχε απλως μεγαλα βυζια κι οχι τεραστια)

  3. #18
    Mazikeen Krux's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Lux
    Posts
    4,521

    Default

    Quote Originally Posted by Amnesiac. View Post
    αλλά ήθελα να αποφύγουμε όσο γίνεται τα μπερνινικά ποστς τύπου "πήγα στην Ισλανδία με οτοστόπ, παρέα με 2 μουνάρες και μισό κιλό παγωτό".

    Οπότε πείτε.
    σπαστικό
    I'll bury you in your god's fucked garden

  4. #19
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    Quote Originally Posted by ChromeBlackFuture View Post
    Δλδ σε κανέναν δεν έτυχε να πάρει γκόμενο/γκόμενα και να γνωριστούν/αγαπηθούν όπως στις ταινίες και στα βίντεο κλιπς?
    με την κοπέλα που φορτώσαμε χανιά, κρατησα κάποια επαφή, βγήκαμε κ για καφέδες κτλ (σπούδαζε θεσ/νικη) αλλά:
    - 1ον είχα σχέση και είμαι καλό παιδί, δεν κάνω "τέτοια"
    - 2ον δεν ήταν ο τύπος μου (aka ειχε απλως μεγαλα βυζια κι οχι τεραστια)
    επάξια μούτζα
    Rock or Nothing

  5. #20
    πελοπ/σιακή λέρα attila's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    στον αριστερισμο της παρθενου
    Posts
    4,222

    Default

    γενικα μαζευουμε φοιτητες που θελουν να κατεβουν απο πολυτεχνειουπολη στο κεντρο η μαθητες απο το πολυκλαδικο που ειναι λιγο παρακατω.

    και γιατι δεν ξεχναμε τις εποχες που καναμε και εμεις οτοστοπ για τον ιδιο λογο

  6. #21
    μπήκα στη μέση Shrinebuilder's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,240

    Default

    Μια θεία μου είχε πάρει έναν παππού στο πίσω κάθισμα και χέστηκε πάνω του, μέσα στο αμάξι.
    λογικό μου φαίνεται, γυναίκα οδηγός γαρ
    μετά λέει μύριζε όλο το αυτοκίνητο σκατίλα.

    τέλος πάντων, είκοσι μέρες οδηγάω, δε μου 'χει τύχει ακόμα ωτωστωπ
    But I'm a creep, I'm a squirtle.



    τὸν Τᾶφο τὸν Πανάγιο στὸ Ἰσραῆλ γαμάω
    καὶ στῶν Ῥαββίνων τὰ ὄστὰ χούνω καὶ κατουρνάω

  7. #22
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    Default

    Μάλλον κρύβονται γιατί είσαι σκατόφατσα.
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  8. #23
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Κατεβαινα την Παπαγου απο Ζωγραφου. Ηταν Πεμπτη βραδυ κι ενα δροσερο αγερι ανεμιζε τη χαιτη μου που λικνιζοταν ετσι κι αλλεως στους ηχους των Τζεφφερσον Ερπλεην. Στο τριτο φαναρι λιγο μετα τα Goodys ειδα δυο φιγουρες μεσα στη νυχτα να μου κανουν σημα. Σταματησα αμεσως με περισσο ενδιαφερον.

    Ηταν δυο.

    η πρωτη, ψηλη, μελαχροινη, με αλαβαστρινο σωμα, σαν της Αμαζονας αλλα χωρις το κομμενο βυζι, εσκυψε και με βλεμμα καπως ανησυχο με ρωτησε αν μπορουσα να τις παρω και τις 2.
    Κοιταξα λιγο προβληματισμενος, ειχα ακουσει πολλες ιστοριες για την Αμαζονικη μαφια που λυμαινεται τη γειτονια. Ομως ο ανθρωπισμος κυριαρχησε μεσα μου και της εκανα κλεινοντας το ματι μου λιγο παιχνιδιαρικα, λιγο θαμπζαπικα, να μπουν μεσα.

    Εκεινη εκατσε διπλα μου, και η φιλη της, ξανθια χυμωδης σα ροδακινο προς το τελος του Αυγουστη, εκατσε στον πισω καναπε.
    Ξεκινησαμε με το μεθεπομενο πρασινο, προσπερνωντας ενα Astrea Prima του 92 με τρυπια εξατμιση και κουρεμα Μητρογλου ενω οι Βαδ Κομπανυ εκτοξευαν τα πυρινα ριφφς τους προς καθε κατευθυνση..

    Οδηγουσα με την προσοχη που ταιριαζε σε επαγγελματια οδηγο αγωνων ενω ταυτοχρονα τραγουδουσα ανεμελα, χαιρετωντας αλλο ενα φεγγαρι που εκανε την εμφανιση του πανω απ την κουρασμενη πολη...

    Λιγο πριν την Μιχαλακοπουλου μου ειπαν ευχαριστω. Αποκριθηκα οτι ειναι κατι που καθε Ανθρωπος θα εκανε στη θεση μου. Με ρωτησαν αν θα τους κοστιζε κατι, με ενα πνιχτο γελακι κι εγω ειπα πως οχι, προς Θ........

    Αυτοματα η μια ηταν πανω μου ενω στριβαμε προς Χιλτον ενω ενιωθα τα κοκκινα νυχια της αλλης να κινουνται σαν φιδια πανω στο δασυτριχο στηθος μου ξεπερνωντας το φραγμα της καδενας μου. ο χαλυβδινος ανδρισμος μου τιναχτηκε σαν πυραυλος απο πυρηνικο σιλο, ενω η μια προσπαθουσε να μου αλλαξει οργανικη ταχυτητα καθως η αλλη σκυβοντας γινοταν τουνελ για το συρμο μου..

    Στριψαμε προς Κηφισιας και το συμπλεγμα σαν εκθεμα στο βρεταννικο μουσειο αλλαζε μορφες και στασεις σαν ακατεργαστος πηλος στα χερια εμπειρου πηλοδομου.
    Φτασαμε στην Μαβιλη τεσσερις παρα, ενω το κομπρεσερ μου διαπερνουσε το δερματινο πεζοδρομιο της μιας αγνωστης ενω η αλλη τηρουσε αμυντικη σταση σαν κεντρικο ωτοστοππερ απεναντι στις κατα κυματα επιθεσεις μου αλλα στο φαναρι της Πανεπιστημιου, σηκωσα το ταμπελακι για την αλλαγη και ετσι τωρα ο ναηλον ντυμενος κορμος μου φυτευοταν μεσα στο αλλο περιβολακι.

    Κι ενω αυτο το περιεργο ταξιδι ενα κραμα ερωτικου αλτρουισμου και δουναι και λαβειν (γενικως) εφτανε στα ορια του, εκει στην Σουτσου, το κουρασμενο μου Eyjafjallajökull ξεμπουκωσε και κεινες δεχτηκαν με λαχταρα το καυτο μαγμα απ τα εγκατα του παθους. στο φαναρι της Αλεξανδρας με αφησαν με ενα φιλι στο καθε μαγουλο και γω ξαπλωσα αποκαμωμενος στην θεση του οδηγου, περιμενοντας το πρασινο.

    Απ το ανοιχτο παραθυρο ακουστηκαν δυο γκρινιαρικες φωνες που περπατουσαν στο σοκακι διπλα...συγκρατησα μονο τη μια λεξη...



    "Πουλα"
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  9. #24
    Industrial Might & Magic casshern's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    koonunga hill
    Posts
    1,682

    Default

    Εκπλήσσομαι. Τριάντα χρόνια οδηγός και συνοδηγός, πρέπει να 'χω δει να κάνουν ότοστόπ, ίσαμε τέσσερις (4) φορές!

    Ον τόπικ, κανείς δεν έπειθε ότι αξίζει μια ευκαιρία.
    Resistance is useless

  10. #25

    Default

    Μόνο σε διακοπές μου έχει τύχει, κι αν έχω χώρο παίρνω κόσμο.
    Φέτος στην πάρο μας κάναν ωτοστόπ δύο γαλλίδες, τις ανεβάσαμε και μετά από 2 λεπτά προσπερνάμε 2 παλικάρια και λέν οι γαλλίδες: είναι οι γκόμενοι μας, αν μπορούμε ας τους πάρουμε. και συνεχίσαμε 7 άτομα μεσα στ'αμάξι...

    οπότε και χώρο να μην έχω....
    η αβάσταχτη πλαδαρότητα του αδυνατισμένου θράσερ

  11. #26
    banned atahoualpi's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    296

    Default

    πονηρα τα γαλλιδακια, βαλανε τις γκομενες μπροστα να τις παρει καποιος σιγουρα. 4 ατομα μαζεμενα δε νομιζω να ανεβαζανε πολλοι

    εδιτ: μιτσμανν ρησπεκτ ε.
    There is a light that never goes out

  12. #27
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Quote Originally Posted by alaiah View Post
    Μόνο σε διακοπές μου έχει τύχει, κι αν έχω χώρο παίρνω κόσμο.
    Φέτος στην πάρο μας κάναν ωτοστόπ δύο γαλλίδες, τις ανεβάσαμε και μετά από 2 λεπτά προσπερνάμε 2 παλικάρια και λέν οι γαλλίδες: είναι οι γκόμενοι μας, αν μπορούμε ας τους πάρουμε. και συνεχίσαμε 7 άτομα μεσα στ'αμάξι...

    οπότε και χώρο να μην έχω....
    Την πατησατε πανηγυρικα ε

  13. #28

    Default

    οχι τίποτα άλλο, είναι και από τα κλασσικότερα που μπορείς να πάθεις, δηλαδή 2 φορές μαλάκας.
    η αβάσταχτη πλαδαρότητα του αδυνατισμένου θράσερ

  14. #29
    Senior Member Sotos_The_Tequiler's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Δύση
    Posts
    10,330

    Default

    όποτε έχω διάθεση φορτώνω αν είμαι μόνος στο αμάξι.
    Τελευταίο κουλό περιστατικό: 5:30 το πρωί, 25χρονη Ρωσίδα μιλάει σπαστά ελληνικά, την έχει δείρει ο άντρας της (κάτι ψιλά σημάδια τα χει στο πρόσωπο) κι έχει πάει στην αστυνομία αλλά δε βρίσκει με τι να γυρίσει, μου λέει όλη την ιστορία της ζωής της, ο άντρας της είναι μπλεγμένος με ναρκωτικά και μένει μαζί του μόνο για τα χαρτιά, χανόμαστε στο δρόμο για το σπίτι αλλα τελικά το βρίσκουμε αφού έχουμε περάσει ό,τι υποχθόνια στενά και γειτονιές ρώσων και δεν ξερω γω τι άλλο. Επική ατάκα στην πορεία προς το σπίτι: "εδω χτες μαχαίρωσαν έναν για 300ευρώ". Όταν βρίσκουμε το δρόμο σβήνω φώτα 200μέτρα πιο πριν και φυσικά την αφήνω 100 μέτρα πριν την πόρτα της. Με φιλάει και ζητάει να με ξαναδεί! Αρνούμαι ευγενικά λέγοντας ότι δεν έρχομαι συχνά στα μέρη τούτα και φεύγω με φωτα σβηστά.
    Είναι τρου δεν κάνω πλάκα....
    κάνε ψαλίδι θα γίνει ζημιά!

  15. #30
    Καράτε! μόνο neverdie's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    693

    Default

    [02:47] <karate> gurnousame apo kwmo
    [02:47] <karate> egw h gunaika kai enas filos
    [02:47] <karate> kai einai enas tupos sthn akrh tou dromou, stamatame, germanos, na se pame pio katw, nai, euxaristw, mpainei mesa
    [02:47] <karate> kai ton arxizei o filos
    [02:48] <karate> gouh xav tou tel giou det dis kar iz stolen
    [02:48] <karate> gouh xav gkans kai dragks xidden in xhar
    [02:48] <karate> gouan mponth in de trank
    [02:49] <karate> ent if de kaps stop as, gouh gouhl tel dem it gouos giou
    [02:49] <karate> zhthse na katevei meta apo 300 metra
    [02:49] <karate> alla sto entometaksei eixe kerasei tsigaro
    [02:49] <karate> ton afhsame, fugame, kai anapsame ta kavatzo8enta malboro
    [02:50] <karate> trou storh
    Κατ' αρχάς, πως είσαι έτσι;

Similar Threads

  1. Ιντερνετικο οτοστοπ
    By freak brother in forum General Discussion
    Replies: 0
    Last Post: 04-06-2006, 15:06

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •