Quote Originally Posted by Tyler_Durden View Post
Οι Skullview αν ηχούν όπως στο βιντεάκι με ψήνουν άσχημα

τώρα που ακούω και το ζουούλ κι αυτοί το ίδιο. να ρε μαλάκες για τέτοια πραματα πείτε
Με αφορμή αυτό το ποστ, ανοίγω τούτο το θρεντ για να γράφουμε (οι λίγοι που ακούμε) νέα πράγματα που βγήκαν και γαμάνε. Φυσικά μιλάμε μόνο για ατσάλια. Στόνερ, μπαφοντούμ, πανκ, ηλεκτρονικές μαλακίες κλπ κλπ δεν έχουν θέση εδώ.

Είστε από αυτούς που δε γουστάρετε heavy metal και συναφή; Από μακρυά κι αγαπημένοι, αν θέλουμε να μπινελικωθούμε υπάρχουν τόσα άλλα θρεντς, μη γαμήσουμε και τούτο.

Σας έθιξαν οι παραπάνω χαρακτηρισμοί; Ανοίξτε δικό σας θρεντ για τις ηλέκτροστονεροπανκομπαφοντουμιές σας και σας υπόσχομαι να μείνω μακρυά κι εγώ.

Και για αρχή για να απαντήσω στον Tyler, οι Skullview ακούγονται ακριβώς έτσι και καλύτερα. Ξαναλέω για το τεράστιο ΕΠΟΣ που λέγεται Privilege of Suffering που είναι από τα καλύτερα πράγματα που άκουσα φέτος. Το album γενικά πάει ως τώρα για το κορυφαίο του 2010, αν και θα βγουν άλλα σύντομα που θα το εκθρονίσουν(και ελπίζω να βγουν ακόμα περισσότερα).

Το Züül τώρα είναι ένα ακόμα διαμάντι νέας μπάντας, από τις διάφορες πολλά υποσχόμενες μπάντες που ξεφύτρωσαν τα τελευταία χρόνια(Skull Fist, Enforcer etc etc). Σε πιο κλασσικό ήχο με έντονες NWOBHM επιρροές αν και Αμερικάνοι, ε όσο καλό ήταν το κομμάτι που πόσταρα στο άλλο θρεντ, αντίστοιχα καλά είναι όλα στο album χωρίς κάποιο να υπολείπεται. Απλά δεν ξέρω αν θα έμπαινε σε top 10 για το 2010, καθώς φέτος υπάρχει τρομερός ανταγωνισμός(ή απλά εγώ έχει τύχει να ακούσω πάρα πολλές κυκλοφορίες και δεν ξέρω τι να πρωτοδιαλέξω).