Page 26 of 46 FirstFirst ... 16242526272836 ... LastLast
Results 376 to 390 of 684

Thread: Best of e.r chatroom!

  1. #376
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    Η. οι ανθρωποι συνηθως ψοφαν απο αιφνιδιο θανατο ή απο ασθενεια
    στην συγκεκριμενη περιπτωσις ειχαμε να κανουμε με μια ασθενεια η οποια τραβηξε 3 χρονια
    δε ξερω πως την εχεις δει γενικα στην ζωη σου αλλα οταν χλευαζεις καποιονα και αυτο που περναει ειναι ακομα χειροτερο

    καταλαβαινω οτι εισαι ενα απολυτα σκατωμενο ρομποτακι με προκατ αντιληψεις για το καθετι αλλα σου χω μια εκπληξις...η μνημη μου παρα τα 37 τανκερ που εχω πιει δουλευει μια χαρα
    και θυματε...οτι εσυ μικρη πασοκικη σκουληκαντερα χλευασες ΚΑΙ το οτι τραβουσε η ΜΑΜΑΚΑ μου αλλα ΚΑΙ οτι εγω
    εισαι ο ανθρωπος ο οποιος πεταχτηκες ως μικροσκοπικη τσουτσουνα και σχολιασες με τον ''τροπο'' σου ενα καρδιακο επεισοδιο μου
    εισαι ο ανθρωπος ο οποιος εχει πει για μενα οτι περιφερω την υγεια μου για να ψαρεψω συμπαθεια

    σου χω νεα...η συμπαθεια εχει αξια αμα ζεις
    στην δικια μου περιπτωσις υπαρχει μονο χωμα και σκουληκια

    καταλαβαινω οτι εχεις ενα παραπονο περι αντιμετωπισις
    το ιδιο ειχα (και εχω) κι εγω...αλλα δεν μπορω να παραπονεθω για τιποτα
    εισπρατεις αυτο που σου αξιζει
    κι εσυ κι εγω και ολοι

  2. #377
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Περνάς τη φάση σου φίλε, καταλαβαίνω και δεν απαντάω σε τίποτα από αυτά, αν και κάποια είναι χοντρά ψέμματα. Να είσαι γερός.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  3. #378
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    Η. πιστεψε με δεν υπαρχει τιποτα πιο υπεροχο απο την συγνωμη...οχι την λεξη αλλα την πραξη
    αγαπη θες αλλα την φοβασε...συμβαινουν αυτα

    εγω δεν σε βαζω στην κατηγορια ''σαλοθ''...εισαι δικια σου κατηγορια

  4. #379
    scream of the butterfly Radienergeia's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ατένε
    Posts
    338

    Default

    <menumission> re ante gamhsou leme paliomalaka prwiniatika paizeis me ton pono mou skatomalaka
    <my_troubled_Mind> ρε μενού,δεν μπορούμε να κάνουμε ένα χωρατό?
    <my_troubled_Mind> ένα καλαμπούρι?
    <menumission>
    <my_troubled_Mind> είναι η γεύση του μένους.
    <FIXXXER> λοιπον οταν φτιαξω μπαντα θα ονομασω το πρωτο μου αλμπουμ "Ψυχολογικα Τεστ με τη
    Ραδιενεργεια"

  5. #380
    AWhatUp hater?! BlackiE's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Westside
    Posts
    3,840

    Default

    24/10/2012 21:39 <Ra Pariah> menu ti ginesai?
    24/10/2012 21:41 <menumission> edw spammarw


  6. #381
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    30/10/2012 16:24 <_UnHoLy^MaRtYr_> καλκι γιατι ψαχνει το τηλεφωνο σου εναγωνιως το τελευταιο ετος αυτη?
    30/10/2012 16:25 <Khalkji> εικαζω επειδη ειναι μουρλη
    30/10/2012 16:26 <menumission> emena eipes mourlh malaka?
    30/10/2012 16:26 <Khalkji> ε... ναι!
    30/10/2012 16:26 <_UnHoLy^MaRtYr_> μη θα σε κανει ιγκνορ!!!

    ααααυτο θα πει μουρλια! στον αυτοματο πιλοτο παντα
    και μια εικαστικη παρεμβαση σ'αυτο το κομβικο σημειο

    Last edited by menumission; 30-10-2012 at 16:32.

  7. #382
    σεξιστής cybernaut's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    cyberia
    Posts
    2,030

    Default

    θα υπερασπιστώ τον σαλοθ - που ως γνωστον δεν τα βρίσκουμε γενικώς..- αλλά αποκλείεται να το έκανε επίτηδες.
    Ούτε γω το ήξερα. Συλληπητήρια.
    "I am Ubik. Before the universe was, I am. I made the suns. I made the worlds. I created the lives and the places they inhabit; I move them here, I put them there. They go as I say, then do as I tell them. I am the word and my name is never spoken, the name which no one knows. I am called Ubik, but that is not my name. I am. I shall always be."


    www.monolith.gr

  8. #383
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    εν γνωσει του το εγραψε
    εγω στον 00ι00 δε συλληπηθηκα γιατι φοβηθηκα μη με βρισει εφοσον στο παρελθον με ειχε κατηγορησει πως ειχα μιλησει ασχημα για τη μητερα του

  9. #384
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    ο κυβερνογροθιας δεν ξερει δεν φταιει...τον προσπερναμε

    για την υπερκαρασαπια αρχισα να γραφω και καποια στιγμη αντιληφτηκα οτι εχω πληχτρολογισει το μεγαλυτερο κειμενο μου στο ΕΡ, γεματος ντροπη πατησα με ΜΑΝΙΑ το backspace για καμποσα δευτερολεφτα και κρατησα μονο αυτο: βαλε μια χειροβομβιδα, απο αυτες τις ναζιστικες στον γκωλο σου και τραβα την περονη...μετα πες μας τι εγινε

    καποτες θεωρουσα τον φιξξερς υπερβολικο οταν σε χαρακτηριζε καπως...πλεον τον καταλαβαινω
    το προβλημα σου δεν ειναι ψυχολογικο, σκατολογικο ειναι, γιατι εχεις σκατα μεσα σου οχι ψυχη

    εντωμεταξυ στο ποστ σου αυτοαναιρησε αλλα οκ, ψιλα γραμματα για σενα αυτα

    συνεχισε να ευχεσε εσυ

  10. #385
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    υπερκαρασαπιος εισαι και φαινεσαι και δε θ'ασχοληθω περαιτερω μαζι σου κακιασμενε
    πώς αυτοαναιρουμαι θες να σου δειξω λογκς του σουλσικ να διαβασεις αυτα που πριν κατι μηνες μου'χες γραψει; οπως μου χες γραψει για τον tv killed my lovelife και δεν ξερω ποιον αλλον, γενικα θα πρεπει να χεις καταλαβει πως σ'εχω παρει απο φοβο χρονια τωρα και δε θελω και πολλα πολλα μαζι σου, ας το ληξουμε εδω μην ασχολεισαι μαζι μου εγω οπως βλεπεις και ιγκνορ σε εχω κανει στο τσατ και δεν ασχολουμαι γενικοτερα, αν σ'ενοχλω κανε με κι εσυ ιγκνορ, λυπαμαι που περνας δυσκολα αλλα μην ξεσπας στους αλλους
    τελος μη νομιζεις πως θα ανεχομαι τις καφριλες σου για καποιον λογο που νομιζεις πως μπορεις να επιβαλλεις σεβαστηκα το πενθος και τον πονο σου αλλα εσυ χρονια τωρα δε σεβεσαι τιποτα οσον αφορα εμενα, ειναι η τελευταια φορα που απανταω σε ποστ σου

    Spoiler
    Today 02:08 <menumission> πειτε καποιιος στον αλλον πως δεν εχει το δικαιωμα να ξεσπαει στους αδυνατους επεδη νομιζει πβς τον παιρνει
    Today 02:12 <menumission> τολμησα να γραψω πως επειδη σεβομαι την κατασταση του και δεν του απανταω να μη νομιζει πως μπορει να μου γραφει οτι του κατεβει που μου εγραψε στο ξεμπαρκο επειδη εγραψα πως θελω το τηλεφωνο του μαλακισμενου μου εγραψε να παω σε μπουρδελο, και τι μου απαντησε οταν του γραψα αυτο
    Today 02:12 <menumission> πως ειμαι σαν τον σαλοθ σαρ τον εκανα ιγκνορ και ποσταρε φωτογραφιες μου μετα μπηκε κι εγραφε στα θρεντς τι πρεπει να κανω δηλαδη μη με ενοχλεις αλλο
    Today 02:13 <menumission> εγω οπως βλεπεις δεν ασχολουμαιθ μαζι σου σ'εχω ιγκνορ αν τα διαβασεις αυτα κανε με κι εσυ και να τελειωνει το θεμα δεν ειμαι υποχρεωμενη να ανεχομαι την κακια σου χωρις να μιλαω επειδη εχω ηθος κατι που σε σενα θα ναι αγνωστο μαλλον
    Today 02:14 <menumission> παρατα με ησυχη πια ηταν λαθος μου πως νομιζα πως αλλαξες απεναντι μου τα ιδια σκατα εισαι δε θελω καμια σχεση μαζι σου
    Today 02:14 <menumission> ε μα πια ρε μαλακα εχω τα προβληματα μου εχω και τον καθε ψυχακια
    Today 02:15 <menumission> απ'το πουθενα λυπαμαι μιχαλη ειλικρινα για τη μητερα σου πραγματικα στενοχωρηθηκα κι αν θες πιστεψε τοι αν θες οχι δε με νοιιαζει δε στο λεω για να το πιστεψεις στο λεω επειδη ειμαι ανθρωπος και στενοχωρηθηκα εσυ οπς φαινεται δεν εχεις καθολου ανθρωπια
    Today 02:17 <menumission> με το αλλοθι πως ειμαστε ζωα, γενικα δε θελω καμια σχεση μαζι σου και χεστηκα τι πιστευεις για μενα
    Today 02:17 <menumission> αν απαντησες κατι σ'εχω ιγκνορ και δεν προκειται να ξανακανω το λαθος να σε βγαλω να ξερεις

    οπου ηθος εννοουσα ηθικους ενδοιασμους
    Last edited by menumission; 31-10-2012 at 03:39.

  11. #386
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    σοβαρα τωρα...ο φασιστας καλα εκανε και σε βαραγε ε?

  12. #387
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    τι γράφεις ρε μαλάκα, σύνελθε. προσπάθησε τουλάχιστον να μην ποστάρεις τις μικρές ώρες, δεν είσαι τέτοιος.

  13. #388
    agit-spam attack Agoraphobic_S.I.'s Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    ΣΤΗ ΛΙΤΑΝΕΙΑ
    Posts
    1,929

    Default

    μινμιν, με τις μαλακίες που γράφεις, να δούμε τελικά αν θα έχει άδικο ο αντιφασίστας όταν βαράει εσένα.
    πιο μηδενικό δεν γίνεται.

  14. #389
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Μινμιν απέβαλλε πλέον τις εμμονές σου που σε κρατάν πίσω ρε άνθρωπε.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  15. #390
    scream of the butterfly Radienergeia's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ατένε
    Posts
    338

    Default

    <menumission> pws ton lene auton pou leei to praise me
    <Leech> jesus
    <FIXXXER> λοιπον οταν φτιαξω μπαντα θα ονομασω το πρωτο μου αλμπουμ "Ψυχολογικα Τεστ με τη
    Ραδιενεργεια"

Similar Threads

  1. Chatroom/shoutbox
    By Dragonlord in forum Forums Help/Suggestions
    Replies: 44
    Last Post: 25-06-2010, 16:55
  2. Official ER chatroom: #electricrequiem on GRnet
    By Dragonlord in forum General Discussion
    Replies: 93
    Last Post: 30-06-2009, 13:27
  3. Official ER chatroom: #metallized on GRnet
    By Dragonlord in forum General Discussion
    Replies: 70
    Last Post: 18-02-2004, 14:21

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •