Page 5 of 154 FirstFirst ... 345671555105 ... LastLast
Results 61 to 75 of 2309

Thread: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2010 - 2011.

  1. #61
    Serpico! Boom!'s Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    (s)Aint Shitty
    Posts
    4,715

    Default

    Ο πατερας τα λεει καλυτερα:
    http://sport24.gr/Columns/kaisaris/e...dh.456514.html
    They say we've got a lifetime, but we know that ain't true.

  2. #62

    1 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    phthoggon δεν νομίζω πως κανείς εδώ θέλει στα αλήθεια την βία στα γήπεδα και το ξυλίκι χωρίς λόγο, εκτός αν είναι μπάχαλος. Οι μπάχαλοι είναι λοβοτομημένοι και τέτοια, αλλά εδώ πέφτεις σε ένα κάποιο foul κατά τη γνώμη μου. Σε ξένισε απλώς η εικόνα ενός οποιουδήποτε 62χρονου μεσήλικα που μαζεύει χαστουκάκια από οποιουσδήπτε 25χρονους για τους οποιουσδήποτε λόγους που θα μπορούσαν να υπάρχουν; Ή σε ενόχλησε που κοπανήσανε τον Ντούσαν τον Μπάγεβιτς που αποτελεί καίριο πρόσωπο των τελευταίων δύο δεκαετιών για το ελληνικό ποδόσφαιρο, με ό,τι και αν σημαίνει αυτό; Επειδή ψυλλιάζομαι πως σε ενοχλεί απλά που πέντε δειλοί σαρδανάπαλοι καθυστερημένοι χουλιγκάνοι έδειραν έναν οποιονδήποτε, και αυτό επειδή γίνεται εις το όνομα του Κακού Ποδοσφαίρου που ΕικοσιΔύο Μαντράχαλοι Κυνηγάνε Μια Μπάλα, αποτελεί μια μορφή ακτιβισμού που προσωπικά δεν εγκρίνεις, σου απευθύνω την εξής ερώτηση, γνωρίζεις ποιός είναι ο Ντούσαν Μπάγεβιτς; Πάρε και άλλες : Γνωρίζεις γιατί θέλουν να τον δείρουν όλοι; Έχουν όλοι άδικο; Αν έδερναν τον Μπέο ή τον Μάκαρο τον Ψωμιάδη θα ήταν "άλλο ξύλο αυτό"; Δεν του αξίζει κανενός να τις μαζέψει εκεί έξω; Θύμωσες με τη Σέχτα ή στεναχωρέθηκες για τον Σώκο τον ένα από εμάς; Σε μη ποδοσφαιρικά πλαίσια, αν μαζεύονταν πέντε τυχαίοι τύποι, οτιδήποτε, χρυσαυγίτες, δεν με νοιάζει, δε με νοιάζουν αυτοί, και σάπιζαν τη μούρη του Κούγια, θα υπήρχε ένα ψήγμα, ένα κάτι μέσα σου, ένα ηλεκτρόνιο που θα χαιρόταν με την τροπή ή λίγη "καλά να πάθει" σεροτονίνη; Όταν έδειραν τον Κωστέτσο είπες "ρε μαλάκες γιατί έδειραν τον Κωστέτσο", "καλά να πάθει η σιχαμένη πουστάρα που βγήκε στις ειδήσεις να εκφράσει την ανησυχία του που συναχώθηκε ο κωλοφάκιν σκύλος του" ή "σταρχίδγια μου και ο Κωστέτσος ρε";

  3. #63
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default

    εχει μια λογικη

    ποιος θα κουμανταρει την κατασταση?
    ο αδαμιδης?χαχαχα

    ενω με μπιγκ-μακ τους φωναζε "οποιος δεν γουσταρει στο δωματιακι"
    και καθαριζε
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  4. #64
    fleshdiver regularpaul's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    spinalonga
    Posts
    6,062

    Default

    φθογγε δεν καταλαβα λεξη απο οσα εγραψες, ουτε θα το προσπαθησω παραπανω
    απλα ειπα το υφακι του κατηγορου να αφησετε εσυ κι ο wom
    δεν κολλαει στο συγκεκριμενο υποφορουμ και σας κανει να φαινεστε σοβαροφανεις, οχι σοβαροι
    και τελος παντων εδω:

    http://www.electricrequiem.com/forum...99%CE%9A%CE%A3.

  5. #65
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    Ok, πείτε μία γιατί τον έδειραν. Ή δώστε κάποιο-πιο-σοβαρό λινκ.
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  6. #66
    Senior Member Daffy's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    μπουζού
    Posts
    4,011

    Default

    Quote Originally Posted by SpiritCrusher View Post
    Ok, πείτε μία γιατί τον έδειραν. Ή δώστε κάποιο-πιο-σοβαρό λινκ.
    http://dusanfygeapothnaek.blogspot.com/

  7. #67
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    Χαχαχα, απίστευτο blog.

    Αλλά το άτομο που το γράφει είναι τέρμα φυτό ε.

    μπονους
    Οπως διαπιστωνουμε,η ντουσανομασωνια εχει εγκατασταθει πληρως στην ΑΕΚ. 5 ανθρωποι εχουν αναλαβει εν λευκω την ομαδα χωρις να δινουν λογο σε κανεναν,φερνουν δικους τους παικτες και δεν ανεχονται να θιγουν τον προδοτη προπονητη! Και σε αυτο το συστημα ο super-3 εχει αναλαβει ηγετικο ποστο! Και φυσικα ολα αυτα στη πλατη της ΑΕΚ.
    Wat? Είναι λες και διαβάζεις το e-e-e του ποδοσφαίρου.
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  8. #68

    4 στους 4 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by carheart View Post
    phthoggon δεν νομίζω πως κανείς εδώ θέλει στα αλήθεια την βία στα γήπεδα και το ξυλίκι χωρίς λόγο, εκτός αν είναι μπάχαλος. Οι μπάχαλοι είναι λοβοτομημένοι και τέτοια, αλλά εδώ πέφτεις σε ένα κάποιο foul κατά τη γνώμη μου. Σε ξένισε απλώς η εικόνα ενός οποιουδήποτε 62χρονου μεσήλικα που μαζεύει χαστουκάκια από οποιουσδήπτε 25χρονους για τους οποιουσδήποτε λόγους που θα μπορούσαν να υπάρχουν; Ή σε ενόχλησε που κοπανήσανε τον Ντούσαν τον Μπάγεβιτς που αποτελεί καίριο πρόσωπο των τελευταίων δύο δεκαετιών για το ελληνικό ποδόσφαιρο, με ό,τι και αν σημαίνει αυτό; Επειδή ψυλλιάζομαι πως σε ενοχλεί απλά που πέντε δειλοί σαρδανάπαλοι καθυστερημένοι χουλιγκάνοι έδειραν έναν οποιονδήποτε, και αυτό επειδή γίνεται εις το όνομα του Κακού Ποδοσφαίρου που ΕικοσιΔύο Μαντράχαλοι Κυνηγάνε Μια Μπάλα, αποτελεί μια μορφή ακτιβισμού που προσωπικά δεν εγκρίνεις, σου απευθύνω την εξής ερώτηση, γνωρίζεις ποιός είναι ο Ντούσαν Μπάγεβιτς; Πάρε και άλλες : Γνωρίζεις γιατί θέλουν να τον δείρουν όλοι; Έχουν όλοι άδικο; Αν έδερναν τον Μπέο ή τον Μάκαρο τον Ψωμιάδη θα ήταν "άλλο ξύλο αυτό"; Δεν του αξίζει κανενός να τις μαζέψει εκεί έξω; Θύμωσες με τη Σέχτα ή στεναχωρέθηκες για τον Σώκο τον ένα από εμάς; Σε μη ποδοσφαιρικά πλαίσια, αν μαζεύονταν πέντε τυχαίοι τύποι, οτιδήποτε, χρυσαυγίτες, δεν με νοιάζει, δε με νοιάζουν αυτοί, και σάπιζαν τη μούρη του Κούγια, θα υπήρχε ένα ψήγμα, ένα κάτι μέσα σου, ένα ηλεκτρόνιο που θα χαιρόταν με την τροπή ή λίγη "καλά να πάθει" σεροτονίνη; Όταν έδειραν τον Κωστέτσο είπες "ρε μαλάκες γιατί έδειραν τον Κωστέτσο", "καλά να πάθει η σιχαμένη πουστάρα που βγήκε στις ειδήσεις να εκφράσει την ανησυχία του που συναχώθηκε ο κωλοφάκιν σκύλος του" ή "σταρχίδγια μου και ο Κωστέτσος ρε";
    οκ, τώρα έχουμε τη συζήτηση του ποιος αξίζει να φάει ξύλο, τέλεια. Γενικά δε πιστεύω ότι αξίζει να φάνε ξύλο άνθρωποι που κοιτάνε τη δουλειά τους, το συμφέρον τους έστω και οι επιλογές τους δεν αρέσουν σε κάποιους άλλους που θεωρούν ότι έχουν λόγο πάνω σε αυτές, αν θεωρείς ότι είναι κάτι τόσο χειρότερο από αυτό ο Μπάγεβιτς πες μου εσύ είτε κάποιος άλλος, να καταλάβω πια. Επίσης, δεν πιστεύω ότι αδερφάρες σαν το κωστέτσο αξίζουν να φάνε ξύλο επειδή είναι αυτοί που είναι και επειδή βγαίνουν στη τηλεόραση με το σκύλο τους, ναι. Εάν πίστευα αυτό, τότε θα πίστευα επίσης πως αξίζει να έρθουμε μία μέρα με τον Ρα Παρίαχ για να σου κάνουμε την μούρη ένα με το πάτωμα με τις αδερφίστικες μαλακίες που ποστάρεις κάθε μέρα. Επίσης, τα ποστ σου είναι το αισθητικό αντίστοιχο ενός βιντεοκλίπ της Λέιντι Γκαγκά, τα τα ιτάλικ σου και τα φάκιν σου και το ψευτολογοτεχνικό αέρα, λες και φτιάχνεις ζωγραφιές ρε φίλε, όχι νοήματα, ίσως τελικά να αξίζεις κανένα χεράκι τώρα που το σκέφτομαι, πιστεύω να καταλαβαίνεις τι εννοώ. Εν πάση περιπτώση, αυτό θα το συννενοηθούμε με τον Ρα. Α ναι, και τους καπιτάλες απατεώνες τραμπούκους τους βαράμε και αυτούς, περισσότερο και από τους φόλς. Α να, πήγαμε και πάλι ον τόπικ με αυτά, σε λίγο και boxing thread.
    "we are not evacuating this house, we don't believe in you and your wrecking crew"

  9. #69
    Senior Member Eulogy's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    mesa sto nao..
    Posts
    2,256

    Default

    Quote Originally Posted by SpiritCrusher View Post
    Ok, πείτε μία γιατί τον έδειραν. Ή δώστε κάποιο-πιο-σοβαρό λινκ.
    lol, "peite giati ton edeiran"???
    before i pine away

  10. #70

    2 στους 4 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by phthoggon View Post
    Quote Originally Posted by carheart View Post
    phthoggon δεν νομίζω πως κανείς εδώ θέλει στα αλήθεια την βία στα γήπεδα και το ξυλίκι χωρίς λόγο, εκτός αν είναι μπάχαλος. Οι μπάχαλοι είναι λοβοτομημένοι και τέτοια, αλλά εδώ πέφτεις σε ένα κάποιο foul κατά τη γνώμη μου. Σε ξένισε απλώς η εικόνα ενός οποιουδήποτε 62χρονου μεσήλικα που μαζεύει χαστουκάκια από οποιουσδήπτε 25χρονους για τους οποιουσδήποτε λόγους που θα μπορούσαν να υπάρχουν; Ή σε ενόχλησε που κοπανήσανε τον Ντούσαν τον Μπάγεβιτς που αποτελεί καίριο πρόσωπο των τελευταίων δύο δεκαετιών για το ελληνικό ποδόσφαιρο, με ό,τι και αν σημαίνει αυτό; Επειδή ψυλλιάζομαι πως σε ενοχλεί απλά που πέντε δειλοί σαρδανάπαλοι καθυστερημένοι χουλιγκάνοι έδειραν έναν οποιονδήποτε, και αυτό επειδή γίνεται εις το όνομα του Κακού Ποδοσφαίρου που ΕικοσιΔύο Μαντράχαλοι Κυνηγάνε Μια Μπάλα, αποτελεί μια μορφή ακτιβισμού που προσωπικά δεν εγκρίνεις, σου απευθύνω την εξής ερώτηση, γνωρίζεις ποιός είναι ο Ντούσαν Μπάγεβιτς; Πάρε και άλλες : Γνωρίζεις γιατί θέλουν να τον δείρουν όλοι; Έχουν όλοι άδικο; Αν έδερναν τον Μπέο ή τον Μάκαρο τον Ψωμιάδη θα ήταν "άλλο ξύλο αυτό"; Δεν του αξίζει κανενός να τις μαζέψει εκεί έξω; Θύμωσες με τη Σέχτα ή στεναχωρέθηκες για τον Σώκο τον ένα από εμάς; Σε μη ποδοσφαιρικά πλαίσια, αν μαζεύονταν πέντε τυχαίοι τύποι, οτιδήποτε, χρυσαυγίτες, δεν με νοιάζει, δε με νοιάζουν αυτοί, και σάπιζαν τη μούρη του Κούγια, θα υπήρχε ένα ψήγμα, ένα κάτι μέσα σου, ένα ηλεκτρόνιο που θα χαιρόταν με την τροπή ή λίγη "καλά να πάθει" σεροτονίνη; Όταν έδειραν τον Κωστέτσο είπες "ρε μαλάκες γιατί έδειραν τον Κωστέτσο", "καλά να πάθει η σιχαμένη πουστάρα που βγήκε στις ειδήσεις να εκφράσει την ανησυχία του που συναχώθηκε ο κωλοφάκιν σκύλος του" ή "σταρχίδγια μου και ο Κωστέτσος ρε";
    οκ, τώρα έχουμε τη συζήτηση του ποιος αξίζει να φάει ξύλο, τέλεια. Γενικά δε πιστεύω ότι αξίζει να φάνε ξύλο άνθρωποι που κοιτάνε τη δουλειά τους, το συμφέρον τους έστω και οι επιλογές τους δεν αρέσουν σε κάποιους άλλους που θεωρούν ότι έχουν λόγο πάνω σε αυτές, αν θεωρείς ότι είναι κάτι τόσο χειρότερο από αυτό ο Μπάγεβιτς πες μου εσύ είτε κάποιος άλλος, να καταλάβω πια. Επίσης, δεν πιστεύω ότι αδερφάρες σαν το κωστέτσο αξίζουν να φάνε ξύλο επειδή είναι αυτοί που είναι και επειδή βγαίνουν στη τηλεόραση με το σκύλο τους, ναι. Εάν πίστευα αυτό, τότε θα πίστευα επίσης πως αξίζει να έρθουμε μία μέρα με τον Ρα Παρίαχ για να σου κάνουμε την μούρη ένα με το πάτωμα με τις αδερφίστικες μαλακίες που ποστάρεις κάθε μέρα. Επίσης, τα ποστ σου είναι το αισθητικό αντίστοιχο ενός βιντεοκλίπ της Λέιντι Γκαγκά, τα τα ιτάλικ σου και τα φάκιν σου και το ψευτολογοτεχνικό αέρα, λες και φτιάχνεις ζωγραφιές ρε φίλε, όχι νοήματα, ίσως τελικά να αξίζεις κανένα χεράκι τώρα που το σκέφτομαι, πιστεύω να καταλαβαίνεις τι εννοώ. Εν πάση περιπτώση, αυτό θα το συννενοηθούμε με τον Ρα. Α ναι, και τους καπιτάλες απατεώνες τραμπούκους τους βαράμε και αυτούς, περισσότερο και από τους φόλς. Α να, πήγαμε και πάλι ον τόπικ με αυτά, σε λίγο και boxing thread.
    Δεν απαντάς σε τίποτα όμως, εκτός αν θεωρείται απάντηση σοβαρού ανθρώπου το [ιταλικ]Γενικά δε πιστεύω ότι αξίζει να φάνε ξύλο άνθρωποι που κοιτάνε τη δουλειά τους, το συμφέρον τους έστω και οι επιλογές τους δεν αρέσουν σε κάποιους άλλους που θεωρούν ότι έχουν λόγο πάνω σε αυτές[/ιταλικ]. Θεωρείται; Δεν θεωρείται. Δεν ξέρω αν κατάλαβες πως δεν θεωρώ το ξύλο στους μπάγεβιτς του κόσμου αυτού την λύση για τα προβλήματα του κόσμου αυτού, αλλά αν είναι ποτέ να γίνω τόσο politically correct κόπανος που όταν τις μαζεύει ένας γενικώς και ειδικώς ένοχος και μαλάκας και ίσως αρχίδι, εγώ θα αρχίζω να σκίζω τα ιμάτιά μου, θα κλαίγομαι σαν τον Βίλχελμ Ράιχ για την κατάντια του "άκου ανθρωπάκο χούλιγκαν, δεν μπορείς με τα λόγια, μπορείς με τα χέρια, μα ο θεός σου έδωσε μυαλό", και θα κάνω σαν ασκημαδερφή που Κάποιος Μπάγεβιτς Έφαγε Ξύλο σε ένα κόσμο που Εκατομμύρια Άλλοι Πιο Αθώοι Τρώνε Χειρότερο Ξύλο, να πάρεις τον ραπαράια και να έρθετε να με δείρετε, σας το επιτρέπω, δεν θα αντισταθώ. Θα γράψω και στο blog μου μετά για την αποκτήνωση του αστικού κόσμου μέσω της κουλτούρας των φθηνών θεαμάτων και για το πως τα νοήματα χάνονται μέρα με τη μέρα, ώρα με την ώρα, λεπτό με το λεπτό, κάθε 30" ένα νόημα πεθαίνει στην Αφρική αλλά και αλλού.

  11. #71

    Default

    double post


  12. #72
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    Quote Originally Posted by Eulogy View Post
    Quote Originally Posted by SpiritCrusher View Post
    Ok, πείτε μία γιατί τον έδειραν. Ή δώστε κάποιο-πιο-σοβαρό λινκ.
    lol, "peite giati ton edeiran"???
    Μλκ μου πραγματικά, ακόμα και αν δεν είχες το άβαταρ ή αν δεν είχες πει πως είσαι ΑΕΚτζής, αν έπρεπε να μαντέψω την ομάδα σου θα έλεγα ΑΕΚ.
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  13. #73
    Ροβινσώνας Φρούσος bbq's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Salieri studios
    Posts
    634

    Default

    πάντως η ερώτηση «γιατί τον έδειραν;;;» είναι πλέον βαρετή, το θέμα αναλύεται από το 1996 και έρχεται συνέχεια στην επικαιρότητα, γι αυτό και το λολ του Τζίμη του Πατίκα, επειδή ακόμα και η γιαγια μου έχει άποψη επί του θέματος (αφήστε τον να δουλέψει, τον προδότη).
    ΠΑΣΟΚ Σ'ΑΓΑΠΩ ΚΙ ΟΤΑΝ ΠΕΘΑΝΩ ΘΕΛΩ ΗΛΙΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ ΜΟΥ ΑΠΑΝΩ
    Spoiler

  14. #74
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    E, δεν είναι και η δική μας ζωή ο Μπάγεβιτς ε. Δεν ξέρω αν το έχουν υπεραναλύσει Score ή οι ΑΕΚτζήδες μεταξύ τους ή κάτι τέτοιο αλλά να εγώ ψηλέ τόσα χρόνια που διαβάζω sportday,sportime,metrosport κτλ κτλ δεν έχω δει τίποτα. Θα μου πεις φταίω κι εγώ που όσο να'ναι 80% των περιπτώσεων προσπερνούσα τις σελίδες της ΑΕΚ ( και όχι μόνο! ) αλλά οκ χεστήκαμε. Από την άλλη πιστεύω πως και ο λόγος που αρκετοί ΠΑΟΚΑρειανοί ξέρουν πχ κάτι γύρω από το ζήτημα είναι επειδή πέρασε από το πάγκο τους και έψαξαν το ποιον του παρα για το ότι είναι η μάστιγα του ελληνικού αθλητισμού.
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  15. #75
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Δύο μέρες μετά και ενδιαφέρον παρουσιάζει το γεγονός πως εφημερίδες προσκείμενες σε ΟΣΦΠ/ΠΑΟΚ δεν έκαναν ΟΥΤΕ μία αναφορά στα πρωτοσέλιδα τους.

Similar Threads

  1. [Cinema] Conan (2011)
    By SpiritCrusher in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 29
    Last Post: 18-12-2011, 02:37
  2. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2009-2010.
    By Amnesiac. in forum Athletics
    Replies: 4110
    Last Post: 20-06-2010, 00:47
  3. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2007-2008
    By jack the ripper in forum Athletics
    Replies: 3618
    Last Post: 22-05-2008, 01:37
  4. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2007-2008
    By FIXXXER in forum Athletics
    Replies: 26
    Last Post: 28-06-2007, 18:38
  5. Internetiko Πρωτάθλημα FM2006
    By Antrikos in forum PC & Games
    Replies: 31
    Last Post: 08-09-2005, 02:42

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •