Page 4 of 154 FirstFirst ... 234561454104 ... LastLast
Results 46 to 60 of 2309

Thread: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2010 - 2011.

  1. #46

    11 στους 14 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    είσαστε γενικά λοβοτομημένοι στο αθλέτικς ε? Εδώ μιλάμε ότι βαράνε ένα άτομο 60 χρονών μέχρι να πέσει κάτω και υπάρχουν σοβαροί υποτίθεται άνθρωποι που λένε και λίγες έφαγε και βάζουν πίνκς και με ρωτάνε ποια είναι η άποψή μου για τον μπάγεβιτς και ποια για τα επεισόδεια (...) Χέστηκα πόσο προκλητικός και πόσο πούστης είναι, μερικά πράγμα ή τα καταδικάζεις ή είσαι ζώο απλά. Ε, εσύ είσαι ζώο, και η μπάλα και η οπαδοσύνη γενικά σας κάνει ζώα αναίσθητα, αλλιώς δε μπορώ να τα εξηγήσω εγώ αυτά που βλέπω και διαβάζω. Γενικά θα ήθελα ας πούμε να σου ερχόταν καμιά εταιρεία να σου προσφέρει διπλάσια λεφτά από αυτά που παίρνεις σήμερα, και αν τα δεχτείς, να έρθω εγώ να σε γαμήσω στο δρόμο επειδή προσέβαλες την τιμή και την εμπιστοσύνη μας, να δούμε πως θα το έβλεπες τότε.
    "we are not evacuating this house, we don't believe in you and your wrecking crew"

  2. #47
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    +1
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  3. #48
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    5 στους 6 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by phthoggon View Post
    είσαστε γενικά λοβοτομημένοι στο αθλέτικς ε? Εδώ μιλάμε ότι βαράνε ένα άτομο 60 χρονών μέχρι να πέσει κάτω και υπάρχουν σοβαροί υποτίθεται άνθρωποι που λένε και λίγες έφαγε και βάζουν πίνκς και με ρωτάνε ποια είναι η άποψή μου για τον μπάγεβιτς και ποια για τα επεισόδεια (...) Χέστηκα πόσο προκλητικός και πόσο πούστης είναι, μερικά πράγμα ή τα καταδικάζεις ή είσαι ζώο απλά. Ε, εσύ είσαι ζώο, και η μπάλα και η οπαδοσύνη γενικά σας κάνει ζώα αναίσθητα, αλλιώς δε μπορώ να τα εξηγήσω εγώ αυτά που βλέπω και διαβάζω. Γενικά θα ήθελα ας πούμε να σου ερχόταν καμιά εταιρεία να σου προσφέρει διπλάσια λεφτά από αυτά που παίρνεις σήμερα, και αν τα δεχτείς, να έρθω εγώ να σε γαμήσω στο δρόμο επειδή προσέβαλες την τιμή και την εμπιστοσύνη μας, να δούμε πως θα το έβλεπες τότε.
    Υποθέτω λοιπόν καταδικάζεις την ενέργεια και όχι το ποιος ήταν ο αποδέκτης οπότε και είμαι μαζί σου.
    Αλλά δεν μπορείς να κάνεις σύγκριση την όποια δουλειά με το ποδόσφαιρο αλλιώς ειλικρινά δεν έχεις ιδέα. Και αν θεωρείς και εσύ τον οπαδό "πελάτη" θα στο θέσω απλά , αν πας μια μέρα στα Γκούντις και είναι μάπα το τσίζμπεργκέρ σου δεν θα πας σπίτι βουρκωμένος.

  4. #49
    fleshdiver regularpaul's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    spinalonga
    Posts
    6,062

    3 στους 5 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    ετσι ακριβως
    επισης ας μην ξεχασουμε τα επεισοδια που εχουν γινει με τον συγκεκριμενο 60χρονο θυτη και οχι θυμα

  5. #50
    fleshdiver regularpaul's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    spinalonga
    Posts
    6,062

    0 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    edit για διπλο ποστ απο εξοχικο pc

  6. #51
    γκεστάλ nothingman's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    καβάλα στο δελφίνι
    Posts
    5,927

    5 στους 10 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    πολύ ωραία τα είπε ο σαμπρέλας, μπράβο του.
    και εμένανε δε μου αρέσει να βλέπω ένα φουκαρά να τις τρώει, γενικά δε μου αρέσει να βλέπω να κάνουν τσαμπουκάδες καμιά εικοσαριά νοματαίοι σε έναν εδώ που τα λέμε, δεν είναι ωραία πράματα αυτά, τσάμπα μαγκιές. άσχετο βέβαια αν ο τύπος αξίζει κάμποσες φάπες, ειλικρινά το λέω.
    γενικά όμως, κάνε μας τη χάρη με τα τσουβαλιάσματα σε "λοβοτομημένους στο αθλέτιξ" αγνέ φίλαθλε
    ~
    "Why didn't it kill him?" she said.
    "Unforgivably sloppy workmanship at the hand grenade factory," I said.
    ~

  7. #52

    8 στους 12 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    όχι, το ίδιο πράγμα είναι το ποδόσφαιρο και το τσιζμπέργκερ, αυτό που το κάνει διαφορετικό είναι η φανατίλα στο κεφάλι σας. Όταν φτάνεις σε σημείο να τα βλέπεις τόσο διαφορετικά ώστε να μη σου δημιουργούν εντύπωση όταν βαράνε κάποιον στο κεφάλι, υπάρχει πρόβλημα. Αλλά φυσικά και υπάρχει πρόβλημα, δε χρειάζεται να το πω εγώ, το βλέπουμε τα τελευταία χρόνια μια χαρά, και αυτοί που βαράνε και αυτοί που λένε "καλά έπαθε" συμπτώματα της ίδιας νοοτροπίας είναι.
    "we are not evacuating this house, we don't believe in you and your wrecking crew"

  8. #53
    Senior Member wom's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Gullaldr
    Posts
    1,446

    Default

    Ωραία τα λες pht. αλλά που απευθύνεσαι? Εδώ σου λέει ο συνδεσμίτης ότι βλέπει τον γεωργέα και βουρκώνει, άρα να μπουκάρει στο γήπεδο και να κάνει ότι του καυλώσει.

    Quote Originally Posted by phthoggon View Post
    Γενικά θα ήθελα ας πούμε να σου ερχόταν καμιά εταιρεία να σου προσφέρει διπλάσια λεφτά από αυτά που παίρνεις σήμερα, και αν τα δεχτείς, να έρθω εγώ να σε γαμήσω στο δρόμο επειδή προσέβαλες την τιμή και την εμπιστοσύνη μας, να δούμε πως θα το έβλεπες τότε.
    Θα έβαζε τα κλάμματα και έκανε μήνυση, τι περιμένεις? Ή θα μάζευε 25 φίλους του να σου σπάσουν το ποδήλατο.
    section .text
    global _start
    _start:
    xor ebx, ebx
    mov eax, ebx
    inc eax
    int 80h
    ret

  9. #54
    Senior Member MaX Payne's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,105

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by phthoggon View Post
    Γενικά θα ήθελα ας πούμε να σου ερχόταν καμιά εταιρεία να σου προσφέρει διπλάσια λεφτά από αυτά που παίρνεις σήμερα, και αν τα δεχτείς, να έρθω εγώ να σε γαμήσω στο δρόμο επειδή προσέβαλες την τιμή και την εμπιστοσύνη μας, να δούμε πως θα το έβλεπες τότε.
    καλα ειναι και λιγο αστεια η παρομοιωση φυγης μπαγεβιτς και εταιρειας με διπλασια λεφτα

    σαν εικονα να τις τρωει δεν μπορω να πω οτι τον επαιξα κιολας αλλα ολοι που τον υπερασπιζονται τι τουχανε σουρει και ποσο θα γουσταρανε αν το ξυλο το τρωγε ας πουμε το 97 ο πριγκιψ

  10. #55
    fleshdiver regularpaul's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    spinalonga
    Posts
    6,062

    5 στους 7 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    wom & φθογγε, ξεκολληστε λιγο με αυτα τα ''εισαστε'' και ''κεφαλι σας'' και ''πού απευθυνεσαι''
    λες και ειμαστε τιποτα παιδακια που θελουμε να βλεπουμε βια
    εδω σχολιαζουμε ''γηπεδικα'' τα αθλητικα δρωμενα, δεν κανουμε μαθηματα σαβουαρ βιβρ

  11. #56

    3 στους 6 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    καλά τώρα, αυτό είναι το μεγάλο πρόβλημα, μη χρησιμοποιήσει κανείς πληθυντικό και κάψουμε τα χλωρά μαζί με τα ξερά, φάει η ιντερνετική μας περσόνα μια κριτική που δε της αξίζει. Παιδάκια που θέλουν βία δεν είσαι εσύ ή ο γουάινο ή ο νάθινγκμαν, μαντράχαλοι οι οποίοι χρησιμοποιείτε double standards είσαστε, πράγμα ακριβώς που παραδέχεσαι με την τελευταία πρόταση. Στο κάτω κάτω, αφού εσύ αντιμετωπίζεις "γηπεδικά" τα αθλητικά δρώμενα, γιατί να μην αντιμετωπίζω και εγώ γηπεδικά πχ, τα μουσικά δρώμενα και να σου κάνω τσαμπουκά για τη kuyss μπλούζα και να σου πω να τη βγάλεις την επόμενη φορά που θα σε δω? Δε κατάλαβα, όπως εσύ έχεις πάθος με την ομάδα εγώ έχω με το ΧΕΒΙ ΜΕΤΑΛ, και δε γουστάρω φλωράκια στην επικράτειά μου. Και εγώ δημιουργώ έναν χώρο έξω από την κανονική μου περσόνα για να είμαι κάφρος και να γουστάρω, όπως ο καθένας βρίζει και κράζει και λέει καλά τις έφαγε εδω πέρα για άτομα που τη δουλειά τους κάνουν και κανένα δικαίωμα η λόγο δεν έχουν ως προς αυτούς. "Άσε μας ρε άνθρωπε να πούμε καμιά μαλακία" - ναι, αλλά τον ίδιο χώρο, απλά ευρύτερο δημιουργεί ο χουλιγκάνος που θεωρεί και δικαίωμά του να βαράει λόγω της αγάπης του προς την ομάδα. Αυτά, απλώς για ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ.
    "we are not evacuating this house, we don't believe in you and your wrecking crew"

  12. #57
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

  13. #58
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default

    Quote Originally Posted by phthoggon View Post
    Στο κάτω κάτω, αφού εσύ αντιμετωπίζεις "γηπεδικά" τα αθλητικά δρώμενα, γιατί να μην αντιμετωπίζω και εγώ γηπεδικά πχ, τα μουσικά δρώμενα και να σου κάνω τσαμπουκά για τη kuyss μπλούζα και να σου πω να τη βγάλεις την επόμενη φορά που θα σε δω? ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ.
    κοιτα η μπλουζα kyuss ειναι οκ
    αλλα το lacoste απαγορευεται

    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  14. #59
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by Art In Haste View Post
    Το Σάββατο το βράδυ δεν δέχθηκε επίθεση κι αποδοκιμασίες ο προπονητής της ΑΕΚ. Αλλά ένας άνθρωπος, 62 χρόνων, που λέγεται Ντούσαν Μπάγεβιτς. Είναι οικονομικός μετανάστης από τη Σερβία, που κατοικεί κι εργάζεται εδώ και πολλά χρόνια στην Ελλάδα κι έχει πάρει την ελληνική υπηκοότητα
    Στα όρια μου να συγκινηθώ ... σε λίγο θα με πιάσει και άγχος αν τον έχουν ασφαλισμένο ....

  15. #60
    Κρι Κρι jack the ripper's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Everflow
    Posts
    8,435

    Default

    καλα ναι το αρθρο αστειο τελειως ε

Similar Threads

  1. [Cinema] Conan (2011)
    By SpiritCrusher in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 29
    Last Post: 18-12-2011, 02:37
  2. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2009-2010.
    By Amnesiac. in forum Athletics
    Replies: 4110
    Last Post: 20-06-2010, 00:47
  3. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2007-2008
    By jack the ripper in forum Athletics
    Replies: 3618
    Last Post: 22-05-2008, 01:37
  4. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2007-2008
    By FIXXXER in forum Athletics
    Replies: 26
    Last Post: 28-06-2007, 18:38
  5. Internetiko Πρωτάθλημα FM2006
    By Antrikos in forum PC & Games
    Replies: 31
    Last Post: 08-09-2005, 02:42

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •