Page 19 of 19 FirstFirst ... 9171819
Results 271 to 285 of 285

Thread: νεοχιππισμός

  1. #271
    Vic Ford Prefect's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Stavromula Beta
    Posts
    3,042

    Default

    Πρέπει να κάνω τόπικ να κατατοπιστώ.
    42
    -------
    Δεν ελπίζω τίποτα
    Δεν φοβάμαι τίποτα
    Είμαι ξέμπαρκος

  2. #272
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    κάνε να γράψω διευθύνσεις και ονόματα
    Rock or Nothing

  3. #273
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Quote Originally Posted by Khalkji View Post
    εγω πιστευω οτι μας χαλαει πιο πολυ απ'ολα οτι μας TA τρώνε τις γκομενες.

    ΕΞΩ ΑΠ'ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ
    φιξντ
    Τωρα ομως Fixxxed.-

  4. #274
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default

    http://lastknowledge.blogspot.com/2010/05/12.html

    Στις αρχές Μαΐου ξεκινά το άνοιγμα ενός πανίσχυρου Ενεργειακού Καναλιού με κατεύθυνση την Γη. Το άνοιγμα αυτό θα ολοκληρωθεί την Τετάρτη 12 Μαΐου, στις 14: 16. Θα μείνει ανοιχτό έως και το τέλος της περιόδου των εκλείψεων, δημιουργώντας ισχυρές θετικές μεταλλάξεις.

    Όπως αναφέρεται τους τελευταίους μήνες από σημαντικούς channeling παγκοσμίως, εκπορεύεται από τον Μεγάλο Κεντρικό Ήλιο του σύμπαντος. Έρχεται στην Γη για πρώτη φορά σε εξαιρετικά δύσκολους καιρούς, με στόχο να εξελίξει αδιέξοδα ζητήματα στα οποία η ανθρωπότητα έχει «κολλήσει» εδώ και χιλιετηρίδες, με αποτέλεσμα τον αδιέξοδο πόνο, τον φόβο, την δυστυχία στις ανθρώπινες σχέσεις, την φτώχεια, την αδικία και τα έντονα δυσλειτουργικά ζητήματα στην ψυχική και σωματική υγεία του ανθρώπου.

    Το Κανάλι θα αναδομήσει την δομική σύσταση της ανθρώπινης ύπαρξης, αλλά και τον τρόπο που η ανθρωπότητα δομεί τις κοινωνίες της. Θα δημιουργήσει σταδιακά ισχυρές θετικές μεταλλάξεις στο γενετικό υλικό όσων συντονιστούν με την ενέργειά του, και θα αλλάξει εντελώς τις αρνητικές καταγραφές, τόσο σε επίπεδο DNA όσο και σε επίπεδο προσωπικών και κοινωνικών πανάρχαιων δυσλειτουργικών δομών, όπως είναι ο ανταγωνισμός, η χωριστότητα, η τιμωρία, η μοναξιά, η έλλειψη χαράς, πληρότητας και ευδαιμονίας, που είναι σημαντικές στρεβλώσεις του ανθρώπινου νου και όχι της συμπαντικής νομοτέλειας. Έρχεται με σκοπό να αποκαταστήσει την σύνδεση των ανθρώπων με την Κεντρική Ενεργειακή Πηγή του Σύμπαντος, την Συμπαντική Άνευ Όρων Αγάπη. Αντιστρέφοντας τα αρνητικά καρμικά μοντέλα, θα δώσει ισχυρή επιτάχυνση στην ανάπτυξη του ανθρώπου προς αυτό που είναι πλασμένος να βιώνει: προς την αγάπη, την ενότητα, την πνευματικότητα, την Αρμονία.

    Το Κανάλι θα ελευθερώσει τον άνθρωπο από τις εγρηγοριακές κατασκευές που τον απομυζούν και τον διαστρέφουν, και θα τον συνδέσει με την Πηγή την Αγάπης του Θεού. Θα δράσει ενάντια στα ζητήματα υγείας που δομούνται πολλά χρόνια πριν εκδηλωθούν και εμφανίζονται με μεγάλη συχνότητα αυτή την περίοδο, αναδομώντας πλήρως το φυσικό, αιθερικό, ψυχικό και πνευματικό πεδίο του ανθρώπου. Παρότι οι αλλαγές θα φανούν σε όλα τα πεδία της ζωής του ανθρώπου, τα επίπεδα δράσης του Καναλιού είναι δύσκολο να κατανοηθούν από τις περιορισμένες δυνατότητες του ανθρώπινου νου, μιας και απευθύνεται στο δυναμικό του ανώτερου εαυτού.

    Η συμπαντική αφθονία και επάρκεια, έρχεται μέσω του Καναλιού να αναθεωρήσει και να μεταλλάξει την τάση του σημερινού ανθρώπου για στέρηση και τιμωρία, δίνοντας του την δυνατότητα να υλοποιήσει την ευτυχία του. Λέγεται πως όσοι συνδεθούν με την δυναμική του Καναλιού, θα δέχονται με εντελώς θετικό τρόπο τις πλανητικές επιρροές, αλλά και τα σημαντικά μαθήματα της εξέλιξής τους, μιας και η μαθητεία θα γίνεται απευθείας από την καθαρή πηγή του κεντρικού Ήλιου του σύμπαντος, δηλαδή από τον Θεό.

    Το Ενεργειακό Κανάλι θα παραμείνει ανοιχτό για όσους συντονιστούν μαζί του ως τα μέσα του καλοκαιριού.

    Η ενεργειακή μεταβολή που θα προκαλέσει, φαίνεται από την είσοδο του πλανήτη – θεραπευτή Χείρωνα στους Ιχθύες, το κατεξοχήν ζώδιο της ψυχικής θεραπείας, καθώς και από την σύνοδο του Χείρωνα με τον έτερο μεγάλο θεραπευτή, τον Ποσειδώνα. Οι καρμικές μεταλλάξεις που θα επιφέρει μπορούν να διευκολυνθούν από την αξιοποίηση της ανάδρομης πορείας του Πλούτωνα και των πολύ ισχυρών όψεων του πλανήτη Ουρανού με τον Δία και τον Κρόνο.
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

  5. #275
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Και προσπαθούσα να θυμηθώ τι σκατά όνειρο είδα και έχω ΑΒΕΡΤΑ ΣΤΥΣΗ από το πρωί.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  6. #276
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    χααχαχαχαχαχ
    this is radio freedom.

  7. #277
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Ο αριθμός των μουτζών που'φαγα εδώ μέσα κοντεύει να φτάσει τον αριθμό των πόστς μου. Τελικά έχω πολλούς εχθρούς στο ηαρ! ='(

  8. #278
    Συνεργάτης Β. Τσιβιλίκα Kaserinos's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Περοκέ
    Posts
    3,167

    Default

    Ποσταρε καμια φωτο με μαγιο (γιατι εχω ακουσει οτι ψιλοβλεπεσαι) για να εξιλεωθεις.
    Και τα λεμε.

  9. #279
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by Kaserinos View Post
    Ποσταρε καμια φωτο με μαγιο (γιατι εχω ακουσει οτι ψιλοβλεπεσαι) για να εξιλεωθεις.
    Και τα λεμε.
    ε, είναι αρκετά πιο πάνω από "ψιλό".

    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  10. #280
    Συνεργάτης Β. Τσιβιλίκα Kaserinos's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Περοκέ
    Posts
    3,167

    Default

    Τι περιμένουμε τότενες? Dumpsick?

  11. #281
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Ο αριθμός των μουτζών που'φαγα εδώ μέσα κοντεύει να φτάσει τον αριθμό των πόστς μου. Τελικά έχω πολλούς εχθρούς στο ηαρ! ='(
    μην ανησυχείς... υπάρχει κάποιος που φροντίζει να ξεπερνάει τους πάντες
    Rock or Nothing

  12. #282
    Senior Member Sotos_The_Tequiler's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Δύση
    Posts
    10,330

    Default

    κάνε ψαλίδι θα γίνει ζημιά!

  13. #283
    σκληρόκαρδος χρυσοκούκης Kingdom Gone's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Lebanon Hangover
    Posts
    5,546

    Default

    καλύτερα:

    After the Triumph of Your Birth.

  14. #284
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    Μαθιουδακης θεος
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  15. #285
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •