Page 16 of 25 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast
Results 226 to 240 of 370

Thread: ΤΙ ΚΑΠΝΟ ΦΟΥΜΑΡΕΙΣ,ER?

  1. #226
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    σημερα τον αρχισα τον κανονικο κι αυτο λογω του οτι του ειχε τελειωσει ο Gold...για τον οποιο πρεπει να ππω οτι με κανονικο φιλιτρο ειναι και γαμω
    Spoiler

    ο κανονικος μεχρι τωρα το παει καλα το θεμα

  2. #227
    Senior Mebmer Maroon's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    far away from greece
    Posts
    179

    Default

    τα χαρτάκια που χρησιμοποιείς είναι ρίζλα γαλάζια

  3. #228
    Senior Member ~ladykiller~'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    a hole in the wall
    Posts
    4,499

    Default

    μιας κ αναφέρθηκαν τα χαρτάκια, ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κανείς άλλος που να κάνει ρίζλα γλυκόριζα.
    τον τελευταίο καιρό έχει βρομίσει ο τόπος από γλυκόριζα που δεν έχω καταλάβει αν είναι αυθεντικά ή όχι -μάλλον όχι δλδ- που είανι απλά χαρτί κ δεν μπορώ να βρω πουθενά τα κανονικά.
    η ψιλικατζού μου, που πάντα έπαιρνα από κείνη ύστερα από το πρώτο κρούσμα που είχα στον Βόλο τον χειμώνα πέρυσι, μου είπε πως ένας τύπος πήγε κ αγόρασε δύο κουτιά (πρεζάκι κάργα) γιατί είχε πάθει κ αυτός το ίδιο μπλα μπλα μπλα... τώρα έχω ξεπέσει σε κάτι γαλάζια περιμένοντας να φέρει αλλά δεν είναι τσιγάρο αυτό =(

    satan was a lez

  4. #229
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    εχουν αρχισει πλεον (εγω τωρα το πηρα χαμπαρι) παμφτηνοι καπνοι σε σακουλακια κατευθειαν απο παραγωγους . καλη φαση.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  5. #230
    Senior Member rage for order's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Inequality Street
    Posts
    2,414

    Default

    Quote Originally Posted by 00i00 View Post
    πρωταπολα τρικαλα δεν εχουν καπνα
    έχουν λίγα.

  6. #231
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Εγώ παιδιά, τελευταία φουμάρω λίγο τέτοιο
    Spoiler


    χωρίς νικοτίνη






  7. #232
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    USB2?
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  8. #233
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Εγώ παιδιά, τελευταία φουμάρω λίγο τέτοιο
    Spoiler


    χωρίς νικοτίνη





    Γελάω με το τι μαύρο θάνατο έχουν να πάθουν όλοι αυτοί που δεν κάνουν κανονικά τσιγάρα και κάνουν τέτοια.

  9. #234
    read between the lines Shadowking's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,664

    Default

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Εγώ παιδιά, τελευταία φουμάρω λίγο τέτοιο
    Spoiler


    χωρίς νικοτίνη





    τι είναι αυτό; ηλεκτρονικό τσιγάρο v2.0;
    A loaded gun won't set you free.
    So you say.

  10. #235
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Ικόνο, που βασίζεις την πεποίθηση οτι θα πάθουν μαύρο θάνατο όμως?

    Σαντοου, ηλεκτρονικό τσιγάρο ναι. Και μιτς, φορτίζει και μέσω usb, αμε.

  11. #236
    Συνεργάτης Β. Τσιβιλίκα Kaserinos's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Περοκέ
    Posts
    3,167

    Default

    Γραφικοτητες v2.0

  12. #237
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Koιτάχτε να δείτε, για να μιλάμε με φακτς και να μην πετάμε μούτζες εδώ κι εκεί λόγω άγνοιας.

    Να πούμε για αρχή πως πρόκειται για μια συσκευή η οποία έχει ήδη βοηθήσει πάρα πολυ κόσμο να κόψει το κανονικό τσιγάρο. Ανάμεσα σ'αυτούς είναι και μέλη της οικογένειάς μου.
    Σαφέστατα δεν είναι δυνατόν να γνωρίζουμε πόσο βλαβερό μπορεί να αποδεχτεί πως είναι για την ανθρώπινη υγεία ιν δε λονγκ ραν, αλλά τα δεδομένα που υπάρχουν τώρα λένε τα εξής:

    Καταρχάς η λογική της συσκευής είναι πως γεμίζεις το φίλτρο με ένα υγρό, αυτό ατμοποιείται μέσω μιας αντίστασης και ο χρήστης ρουφά/εκπνέει τον ατμό.
    Οι δυο πιο διαδεδομένες ουσίες που χρησιμοποιούνται σα βάσεις για τα υγρά, είναι η προπυλενογλυκλολη και η φυτική γλυκερίνη, ουσίες οι οποίες χρησιμοποιούνται επίσης κατα κόρον στη βιομηχανία τροφίμων, φαρμάκων και καλλυντικών. Μάλιστα η προπυλενογλυκόλη αποτελεί συστατικό εισπνεόμενων φαρμάκων για το άσθμα.
    Στις βάσεις αυτές τώρα προσθέτεις όση νικοτίνη θες και κάποιο άρωμα και ατμίζεις αυτό το τελικό υγρό.

    Επομένως, απ'τη μιά έχεις το κανονικό τσιγάρο, το οποίο αποδεδειγμένα σαπίζει τα δόντια, χαλάει την επιδερμίδα, φράσσει τις αρτηρίες, μαυρίζει τα πνευμόνια και προκαλεί ένα σωρό καρκίνους και κάτι δεκάδες χιλιάδες θανάτους το χρόνο κι απ την άλλη έχεις κάποιες ουσίες οι οποίες είναι αβλαβείς όταν καταναλώνονται από τον άνθρωπο και μια συσκευή μέσω της οποίας μπορεί κάποιος εθισμένος στη νικοτίνη, να την προσλάβει χωρίς να στερείται και την αίσθηση του καπνίσματος, με μόνο μελανό σημείο το ποιές ακριβώς θα είναι οι επιπτώσεις από την μακροχρόνια εισπνοή αυτών.

    Ε λοιπόν, δε θα πρότεινα να πιάσει το ηλεκτρονικό κάπνισμα κάποιος που δεν καπνίζει του μπιγκιν γουιθ, αλλά σίγουρα θα το συνιστούσα σε κάποιον σαν εναλλακτική στο κανονικό τσιγάρο, αφού σύμφωνα με τα φακτς, φαίνεται πολύ πιο αβλαβές.

    Αυτά.
    Last edited by Drumsick; 24-11-2011 at 13:28.

  13. #238

  14. #239
    Οργισμένος Βαλκάνιος Pinatero's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    TERRA ROSSA
    Posts
    5,779

    Default

    καπνό απο παραγωγο που και που παιρνω απο εναν φιλο που εχει ενα μπαρμπα γνωστο, του οποιου εχει 10πλασιιαστεί η πελατεια του μεσα σε μισο χρονο. το στελνει με μυστικοτητα, και ειναι και καλα καταχωρημενο σαν λιπασμα. βγαινει κατι λιγοτερο απο 1Ευρω ο 25αρης.
    καλης ποιοτητας, απλα εμενα με αρεσει και τον χαρμανιαζω με λιγο καπνο βιομηχανικο. τωρα πια μετα απο πειραματισμους (περασα απο καρελια, ντραμ γαλαζιο, craven στα σεκλετια) κατεληξα σε ντραμ λευκό
    ..Γω νόμιζα πως ήσασταν ο Σπουδαίος Θεός, ο Μεγαλοδύναμος
    αλλά σεις δεν είστε παρά ένα ειδωλάκι, ένας κόπανος με γραβάτα
    Σκύβω ήδη να πιάσω το κέρατο
    που χω κρυμμένο στα σταράκια μου...


    http://justaburn.blogspot.gr/
    http://www.facebook.com/pages/Nights...70783152963345
    http://www.downtunedmag.com/p/downtuned-radio.html
    https://www.facebook.com/1000modsFanClub

  15. #240
    Και ο Χριστος ηταν ΟΦΗ Hellblazer's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    222

    Default

    Quote Originally Posted by ~ladykiller~ View Post
    μιας κ αναφέρθηκαν τα χαρτάκια, ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κανείς άλλος που να κάνει ρίζλα γλυκόριζα.
    Το εχω κοψει πλεον, αλλα μεχρι περυσι που καπνιζα, εστριβα παντα με χαρτακια γλυκοριζας. Εχει στο περιπτερο διπλα απο τα Starbucks στην πλατεια της Νεας Σμυρνης.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •