Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 55

Thread: Κινητο

  1. #31
    57% not burnt μπιζαριος's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    root
    Posts
    3,086

    Default

    Quote Originally Posted by JnB View Post
    Εγώ έχω κοντά 2 χρόνια το iphone 1st gen, σπασμένο από την πρώτη μέρα, με τα όλα του από την πρώτη μέρα.
    Η μπαταρία μετά την αναβάθμιση στο OS 3.0 πέφτει αρκετά πιο γρήγορα αλλά κατά τα άλλα couldn't be happier
    /offtopic

    ναι αλλα δεν εχει 3g ουτε GPS και ειναι πιο αργο απο την καθυστερηση σε σχεση με το 3G μοντελο. ουτε τα windows 95 μου καναν προβληματα αλλα καποτε επρεπε να αλλαξω
    τεσπα κατι τετοια ειναι αναλογα με το τι χρειαζεσαι και τι δουλεια σου κανει το κινητο.
    υπομονή

  2. #32
    ΧΑΣΙΣΟΚΙΝΗΤΟ locust's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    ▲๏̯͡๏▲
    Posts
    3,615

    Default

    είχα για 3 χρόνια κινητό με windows mobile (5 και στη συνέχεια 6). Έτη φωτός πίσω απο το iphone, που οκ δεν εχει multitasking, αλλά του πούστη ρε φίλε, κινητό είναι, γιατί να είσαι και στο msn και το ερ ταυτόχρονα?
    [/URL]

  3. #33
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Είναι φοβερό αυτό το πράγμα με τα κινητά πάντως. Καταλήγουν να κάνουν τα πάντα εύκολα εκτός από το να είναι τηλέφωνα. Απορώ πόσοι άνθρωποι έχουν πραγματικά την ανάγκη να τσεκάρουν τα μέηλ τους και τις μετοχές και το φέισμπουκ συνεχώς.

    Είχα πάρει ένα htc πριν 2 χρόνια και μου έσπαγε εντελώς τα παπάρια για να κάνει τα βασικά πράγματα, οπότε πήρα ένα νόκια και ησύχασα.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  4. #34
    57% not burnt μπιζαριος's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    root
    Posts
    3,086

    Default

    Quote Originally Posted by locust View Post
    είχα για 3 χρόνια κινητό με windows mobile (5 και στη συνέχεια 6). Έτη φωτός πίσω απο το iphone, που οκ δεν εχει multitasking, αλλά του πούστη ρε φίλε, κινητό είναι, γιατί να είσαι και στο msn και το ερ ταυτόχρονα?
    Καλα δεν μιλαω για τα windows mobile. ακομα χειροτερο. ενταξει χρησιμοποιησα τα καινουρια σε ενα samsung χθες και μου εχει βγει η ΜΠΑΝΑΓΙΑ.
    υπομονή

  5. #35

    Default

    Quote Originally Posted by μπιζαριος View Post
    Quote Originally Posted by JnB View Post
    Εγώ έχω κοντά 2 χρόνια το iphone 1st gen, σπασμένο από την πρώτη μέρα, με τα όλα του από την πρώτη μέρα.
    Η μπαταρία μετά την αναβάθμιση στο OS 3.0 πέφτει αρκετά πιο γρήγορα αλλά κατά τα άλλα couldn't be happier
    /offtopic

    ναι αλλα δεν εχει 3g ουτε GPS και ειναι πιο αργο απο την καθυστερηση σε σχεση με το 3G μοντελο. ουτε τα windows 95 μου καναν προβληματα αλλα καποτε επρεπε να αλλαξω
    τεσπα κατι τετοια ειναι αναλογα με το τι χρειαζεσαι και τι δουλεια σου κανει το κινητο.

    Και σε ρωτάω, ΤΙ να το κάνω το 3G και το GPS στο iphone? Μήπως έχουν καμμια χρήση; Η ταχύτητα με το 3G είναι ολόιδια. Mε 3GS χάνει λίγο. πάντως τη δουλειά μου την κάνει οπότε μένει

    επίσης, θάνατος στα windows mobile.

  6. #36
    Vic Ford Prefect's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Stavromula Beta
    Posts
    3,042

    Default

    Πλάκα έχει που λέει ο μπιζάριος ότι το Άιφον είναι καλό αλλά όχι για τηλέφωνο, γιατί για κινητό αποκλειστικά (μιλάω, sms) μια χαρά γαμώ είναι και καταθέτω την αποψάρα μου, ό,τι καλύτερο και ευχαριστότερο στην χρήση που είχα έβερ (και είμαι επαγγελματίας, αποψάρα προφέ) και σαν κάμερα είναι καλό (μαλακία διαχείριση όταν μαζεύονται πολλά), σαν Άιποντ, είναι Άιποντ, μαλακία δεν είναι, και σαν web browsing δεν είναι τοπ κλας ίσως, αλλά είναι τσάμπιονς λιγκ τουλάχιστον. Στα παπάρια μου το μουλτιτάσκινγ, δεν έχω αξιώσεις λάπτοπ τσέπης(!) από το ΚΙΝΗΤΟ μου.

    Το πήρα τσάμπα, δεύτερο χέρι βέβαια και επιμελώς αγνοώ το πόσο κάνει, αλλά εντάξει, μόλις το παραδέχτηκα! :Ρ

    Άλλη εμπειρία δεν έχω από τα αντίστοιχα τατςφόουνς και κάλλιστα μπορεί να είναι καλύτερα, απαντώ μόνο για το ίδιο τι παρέχει καλά. Αν η Γκουγκλ και η Μάικροσοφτ και η Σόνι και η Νόκια έχουν κάτι που το ΓΑΜΑΕΙ, δείξτε το μου και κάνω κωλοτούμπα. Αλλά η Σάμσουνγκ που είχα για 3 μέρες κινητό 500 ευρώ με πληκτρολόγιο και τατςσκριν ήταν συμπαθητικό αλλά ΚΑΜΙΑ σχέση σε ευχρηστία και quality user experience (τουτέστιν φχαριστιέμαι να το χειρίζομαι).
    42
    -------
    Δεν ελπίζω τίποτα
    Δεν φοβάμαι τίποτα
    Είμαι ξέμπαρκος

  7. #37
    57% not burnt μπιζαριος's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    root
    Posts
    3,086

    Default

    Ειπα οτι ειναι αναλογα με το τι το χρειαζεσαι. Δεν λεω και εμενα με βολευει το iphone αλλα θα προτιμουσα το HTC destiny στα χερακια μου ΤΩΡΑ. το 3G και το GPS εμενα με βοηθαει. απο την μια γιατι πρεπει να ειμαι στο internet οπου και να βρισκομαι και γιατι δεν εχω ιδεα απο Αθηνα και ετσι βοηθαει το GPS. αυτα γενικα. ενα εξωτερικο φορτιστη Θελω παντα μαζι μου γιατι μου την ρουφαει. με εκνευριζει που ειναι κλειδωμενο, που δεν εχει μπαταρια για χεσιμο, που δεν εχει multitasking και θελω να τρεχω το skype να με παιρνουν τηλεφωνο ανα πασα στιγμη χωρις να πρεπει νανε μπροστα μπροστα το skype. ασε που το skype δεν λειτουργει μεσω 3G αν δεν εχω κανει jailbreak.
    Αλλα οκ ειναι ΣΤΥΛΑΤΟ, πανευκολο στη χρηση και πανγρηγορο.
    υπομονή

  8. #38
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Μπιζάριε, απέκτησε ζωή.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  9. #39
    Vic Ford Prefect's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Stavromula Beta
    Posts
    3,042

    Default

    To στυλάτο να σου πω δεν μου λέει τίποτα, είμαι θρασάς και έχω κρυμμένο το κινητό γιατί είμαι γιαλαντζί τρου, αλλά το πανεύκολο στη χρήση, φοβερό ρισπόνς και στα κινητό/άιποντ φίτσιουρς δεν είναι καθόλου, μα καθόλου μικρά πράγματα. Είναι αυτά που σε κάνουν να αγαπάς τη συσκευή σου.

    Αν μου χάριζε η αδερφή μου πάντως και αυτό το HTC Dreamspace πώς-το-πες θα είχα γνώμη. Τώρα δεν πείθομαι, είμαι άιφον φανμπόης, θαμπωμένος ιθαγενής πρώην χρήστης μπακατέλας κι ετς.
    42
    -------
    Δεν ελπίζω τίποτα
    Δεν φοβάμαι τίποτα
    Είμαι ξέμπαρκος

  10. #40
    57% not burnt μπιζαριος's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    root
    Posts
    3,086

    Default

    Quote Originally Posted by H. View Post
    Μπιζάριε, απέκτησε ζωή.

    ενα τεραστιο μερος της ζωης μου ειναι τα κινητα και αυτο το πραγμα που συζητω ομως. απεκτησε εσυ περισσοτερη ζωη και σταματα να πεταγεσαι σαν ασχετη ΠΟΥΤΣΑ μηπως σου δωσει κανενας σημασια.
    υπομονή

  11. #41
    57% not burnt μπιζαριος's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    root
    Posts
    3,086

    Default

    Quote Originally Posted by Ford Prefect View Post
    To στυλάτο να σου πω δεν μου λέει τίποτα, είμαι θρασάς και έχω κρυμμένο το κινητό γιατί είμαι γιαλαντζί τρου, αλλά το πανεύκολο στη χρήση, φοβερό ρισπόνς και στα κινητό/άιποντ φίτσιουρς δεν είναι καθόλου, μα καθόλου μικρά πράγματα. Είναι αυτά που σε κάνουν να αγαπάς τη συσκευή σου.

    Αν μου χάριζε η αδερφή μου πάντως και αυτό το HTC Dreamspace πώς-το-πες θα είχα γνώμη. Τώρα δεν πείθομαι, είμαι άιφον φανμπόης, θαμπωμένος ιθαγενής πρώην χρήστης μπακατέλας κι ετς.
    αγορι μου δεν ειπα να μην εισαι. απλα δεν ειναι επαγγελματικο τηλεφωνο και ειπα την αποψη μου. εμενα με ενοχλουν καποια πραματα του

    επισης το iphone ΓΑΜΑΕΙ γιατι του φοραω ΑΥΤΟ και κανενα αλλο κινητο δεν εχει τοσες εταιριες απο πισω να τους γλυφουν τα αρχιδακια:
    υπομονή

  12. #42
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    ενα τεραστιο μερος της ζωης μου ειναι τα κινητα

    απεκτησε εσυ περισσοτερη ζωη


    epic fail.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  13. #43
    57% not burnt μπιζαριος's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    root
    Posts
    3,086

    Default

    Quote Originally Posted by H. View Post
    ενα τεραστιο μερος της ζωης μου ειναι τα κινητα

    απεκτησε εσυ περισσοτερη ζωη


    epic fail.
    πςς πιτσιρικα, πληρωνομαι ΚΑΛΑ για να βλεπω κινητα.
    υπομονή

  14. #44
    Vic Ford Prefect's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Stavromula Beta
    Posts
    3,042

    Default

    Και εγώ την άποψή μου είπα, μην αγχώνεσαι με το λεξιλόγιό μου! :Ρ

    Το "επαγγελματικό" που λες σηκώνει κουβέντα αλλά θα έλεγα ότι δεν διαφημίζεται ως το κινητό του CEO, αλλά το κινητό του καθένα (που έχει τα φράγκα ή την αδερφή να το πλασάρει) και εκεί γαμάει. Και με την εικόνα που πόσταρες, κλείδωσες το φανμποϊσμό μου. Πες μου τώρα πού θα βρω ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ το καπάκι. ΤΩΡΑ. Και δεν θα αλλάξω κινητό ποτέ.
    42
    -------
    Δεν ελπίζω τίποτα
    Δεν φοβάμαι τίποτα
    Είμαι ξέμπαρκος

  15. #45
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Quote Originally Posted by μπιζαριος View Post
    Quote Originally Posted by H. View Post
    ενα τεραστιο μερος της ζωης μου ειναι τα κινητα

    απεκτησε εσυ περισσοτερη ζωη


    epic fail.
    πςς πιτσιρικα, πληρωνομαι ΚΑΛΑ για να βλεπω κινητα.
    Μαγκιά ΤΕΡΑΣΤΙΑ. Hail ER and publicn relationsn..
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





Similar Threads

  1. Replies: 11
    Last Post: 03-01-2017, 01:05
  2. Δε κινητό κουέστιον
    By Drumsick in forum General Discussion
    Replies: 42
    Last Post: 22-10-2010, 18:53
  3. Κινητό
    By Dythor in forum PC & Games
    Replies: 5
    Last Post: 02-04-2009, 17:37
  4. Πωλείται Κινητο Nokia 6131
    By R & R in forum The Marketplace
    Replies: 0
    Last Post: 01-06-2008, 12:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •