Page 61 of 539 FirstFirst ... 1151596061626371111161 ... LastLast
Results 901 to 915 of 8081

Thread: Μια ακόμα πιο εξαιρετική εποχή.

  1. #901
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by enitharmon View Post
    για το κομπλεξικά αρχίδια ούτε λόγος. Νιώσε ΓΑΜΑΤΟΣ

    φαντομ, έκανες μαλακισμένο σχόλιο. Λέμε ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ, το να μην καυλωνεις βλεποντας κάποιον να καίγεται (έστω και γουρούνι) δε σε κάνει Πρετεντερη. Μη γίνεσαι κρετινος
    είμαι από τους πιο μετριοπαθείς σε ό,τι έχει να κάνει με μπάτσους. δε γουστάρω τα μπάχαλα. χαίρομαι όμως με όλη μου την ψυχή όταν παθαίνουν σοβαρή σωματική βλάβη ΟΛΑ τα μέλη των ΜΑΤ και ΔΙΑΣ-ΔΕΛΤΑ. έχουν επιλέξει ένα επάγγελμα που έχει ως σκοπό το ξύλο για τρεις κι εξήντα. δεν είναι ούτε τροχαία ούτε ειδικός φρουρός ούτε γραφιάς, ούτε καν μπλε ΥΜΕΤ, και από τις δεκάδες πορείες/συγκεντρώσεις που τους έχω αντιμετωπίσει, έχω δει μόνο χυδαιότητα και δυσφήμηση του ανθρώπου, έχω φάει και τις μάπες μου κι έξι τόνους χημικά γι' αυτό. η εκδίκηση δεν προσφέρει κάτι, αλλά γουστάρω, ειδικά όταν αυτό γίνεται δευτερόλεπτα αφότου έχουν εφορμήσει με μηχανές πάνω σε διαδηλωτές (όπως και σε κάθε πορεία).

    δεν είπα εγώ ότι είναι Πρετεντέρης όποιος δεν καυλώνει. εσύ είπες ότι όσοι χαίρονται είναι γουρούνια.

  2. #902
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  3. #903

    Default

    από τις λίγες φορές που συμφωνώ κατά κάποιο τρόπο με enitharmon...δύο πιόνια στο ίδιο παιχνίδι είναι! να δω αύριο στην τηλεόραση που θα μας τα κάνουνε ζέπελιν με τα επεισοδια..τόσος κόσμος έκανε απεργία και βγήκε στο δρόμο, με αιτήματα που χτυπάνε κόκκινο στην κοινωνία σήμερα και εγώ θα πρέπει να ασχοληθώ με τον καμμένο μπάτσο και το ψεκασμένο "αναρχικό" ρε ουστ απο κει περα μια ζωη τα ίδια μαλάκες


    "Society, have mercy one me
    i hope you're not angry, if i disagree..."

  4. #904
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    οχι οτι αλλαζει τπτ , αλλα αυτος που την εφαγε δεν ηταν αυτος που χτυπησε τον τυπα .
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  5. #905
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    Quote Originally Posted by Phantom Duck View Post
    Quote Originally Posted by enitharmon View Post
    για το κομπλεξικά αρχίδια ούτε λόγος. Νιώσε ΓΑΜΑΤΟΣ

    φαντομ, έκανες μαλακισμένο σχόλιο. Λέμε ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ, το να μην καυλωνεις βλεποντας κάποιον να καίγεται (έστω και γουρούνι) δε σε κάνει Πρετεντερη. Μη γίνεσαι κρετινος
    είμαι από τους πιο μετριοπαθείς σε ό,τι έχει να κάνει με μπάτσους. δε γουστάρω τα μπάχαλα. χαίρομαι όμως με όλη μου την ψυχή όταν παθαίνουν σοβαρή σωματική βλάβη ΟΛΑ τα μέλη των ΜΑΤ και ΔΙΑΣ-ΔΕΛΤΑ. έχουν επιλέξει ένα επάγγελμα που έχει ως σκοπό το ξύλο για τρεις κι εξήντα. δεν είναι ούτε τροχαία ούτε ειδικός φρουρός ούτε γραφιάς, ούτε καν μπλε ΥΜΕΤ, και από τις δεκάδες πορείες/συγκεντρώσεις που τους έχω αντιμετωπίσει, έχω δει μόνο χυδαιότητα και δυσφήμηση του ανθρώπου, έχω φάει και τις μάπες μου κι έξι τόνους χημικά γι' αυτό. η εκδίκηση δεν προσφέρει κάτι, αλλά γουστάρω, ειδικά όταν αυτό γίνεται δευτερόλεπτα αφότου έχουν εφορμήσει με μηχανές πάνω σε διαδηλωτές (όπως και σε κάθε πορεία).

    δεν είπα εγώ ότι είναι Πρετεντέρης όποιος δεν καυλώνει. εσύ είπες ότι όσοι χαίρονται είναι γουρούνια.
    ωραία, το αλλάζω σε "γινεστε"
    με βρίσκεις εντελώς σύμφωνη με τα παραπάνω, και δε λέω να λουφάζουν οι διαδηλωτές για "να μην προκαλούν", αλλά το "καβλα" σε κάνει το ίδιο υπάνθρωπο με αυτούς. Αυτά. Τα ίδια λέμε πάλι
    Vielen Dank für alles was mal war

  6. #906
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Quote Originally Posted by enitharmon View Post
    όταν νιώθετε καύλα βλέποντας μπάτσο να καίγεται, είστε το ίδιο γουρούνια με αυτούς κι αν σας δινόταν η εξουσία, το ίδιο κομπλεξικά αρχίδια θα γινόσασταν. Συγχαρητήρια
    Κουιζ: Τι συναισθήματα σου προκαλεί το βίντεο αυτό στα 2:50-3:10 και γενικά;


  7. #907
    Senior Member rage for order's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Inequality Street
    Posts
    2,414

    Default

    βασικά πρέπει να του μείνει μόνιμο σημάδι στο πρόσωπο, να τον βλέπουν στον δρόμο και να λένε να ο ΔΕΛΤΑΣ.

  8. #908
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    αηδία

    δε λυπάμαι έναν χτυπημένο μπάτσο, γιατί είναι αυτό που περιέγραψε ο φαντομ, τσαμπουκάς και ξεφτίλα σε γεροντάκια και κοριτσάκια για τρειςκιεξηντα (και τους καλύτερους μισθούς να είχαν, πάλι ξεφτιλα)
    Αλλά επίσης αηδία για όποιον πέφτει στο επίπεδό τους. Είναι ζώα, δεν πρόκειται να συνετιστούν με μολότωφ στα μούτρα (ούτε με τριαντάφυλλα, δεν εννοώ αυτό)

    μην ασχολείστε τόσο μαζί μου, αλλά με ενοχλεί γενικά κάποιος να χαίρεται με "τον πόνο του άλλου" και μπάτσος να είναι. Κάφτον, αλλά μην καυλώνεις. Δε θα γίνω σαν κι αυτους
    Vielen Dank für alles was mal war

  9. #909
    fleshdiver regularpaul's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    spinalonga
    Posts
    6,062

    Default

    Quote Originally Posted by enitharmon View Post
    Κάφτον, αλλά μην καυλώνεις.
    υλικο για sig, tag, mottos κλπ

  10. #910
    after halloween. sod1013's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    INto the void
    Posts
    861

    Default

    μεγαλη η διαφορα του δεν τον λυπαμαι με το <καυλωνω> τι να σου πω.
    δεν παιζω ξυλο.

  11. #911
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    έχει τεράστια, κι αν δεν την καταλαβαινεις, ακομα μια πιο εξαιρετική εποχή
    Vielen Dank für alles was mal war

  12. #912
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by nekrobutcher View Post
    από τις λίγες φορές που συμφωνώ κατά κάποιο τρόπο με enitharmon...δύο πιόνια στο ίδιο παιχνίδι είναι! να δω αύριο στην τηλεόραση που θα μας τα κάνουνε ζέπελιν με τα επεισοδια..τόσος κόσμος έκανε απεργία και βγήκε στο δρόμο, με αιτήματα που χτυπάνε κόκκινο στην κοινωνία σήμερα και εγώ θα πρέπει να ασχοληθώ με τον καμμένο μπάτσο και το ψεκασμένο "αναρχικό" ρε ουστ απο κει περα μια ζωη τα ίδια μαλάκες
    σε αυτό συμφωνώ 100% πάντως, έχουμε εκατό λήψεις του φωκωμένου και δεν υπάρχει μισή άποψη της πορείας για να δούμε και πόση ήταν στην τελική.

  13. #913
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    ένι πόσο καιρό έχεις να βρεθείς σε συγκρουσιακή κατάσταση;

    τη στιγμή που πέφτουν τα χημικά, βλέπεις το αναίτιο ξύλο, τις προκλήσεις, το κλείσιμο του δρόμου, ένστολοι κρατικοί και α(συ)στολοι παρακρατικοί σου κάνουν κορδόνι, Π, Γάμα, Γάματα με κεφαλαία γράμματα, ζεις το τρέξιμο, τον πανικό, "αλυσίδες ρε μουνιά", ΜΑΤάδες φωνάζουν "κι άλλος Αλέξης", δελτάδες, διάδες, υμετάδες, μπλε, πράσινοι κόκκινοι αστακοί, αύρες, γκλομπ, κλούβες, ένα τουρλουμπούκι, μπαχαλοι να χτυπούν με σχεδόν προβοκατόρικη ηλιθιότητα και έλλειψη στόχευσης ή ευθύνης για τα ανοχύρωτα μέλη της πορείας, βουλευτάδες, παρατρεχάμενοι κομματισμένοι αριστερόβλακες, ο κακός χαμός, ένας βήχας, κλαις, τσούζεις και πονάνε τα χέρια σου από της γκλομπιές: ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΒΛΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΦΛΕΓΟΜΕΝΟ ΜΠΑΤΣΟ;

    Φταις εσύ που ήρθες σ' αυτό το ζωώδη πόλεμο στο δρόμο;

    Έχει λογική να μην αντεπιτεθείς στα κομμάτια της κοινωνίας που λαμβάνουν εντολή να δείρουν, να καταστείλουν και να πετάξουν καρκινογόνα χημικά γιατί θα πάρουν 1000 ως 1500 ευρώ το μήνα και το κάνουν με χαρά και απανθρωπιά;

    Έχει λογική να νιώσεις ενοχή την ώρα που μάχεσαι για τη σωματική σου ακεραιότητα (βραχυπρόθεσμα) και για την αξιοπρέπειά σου (μακροπρόθεσμα)

    Έχει λογική να μη χαίρεσαι μόνο και μόνο γιατί αυτό το καθίκι είναι στο ίδιο βιολογικό είδος με σένα; Ένα καθίκι που σε έδειρε, σου πέταξε χημικό, σε κλώτσησε, πήγε να σε πατήσει με τη μηχανή και θέλει να σε συλλάβει για να σου καταστρέψει τη ζωή! Πώς να μην είναι προσωπικό; Είναι βλακεία να κρυβόμαστε πίσω απ' το δάχτυλό μας και λέμε δεν έχουμε κάτι προσωπικό μαζί τους όταν όλες τους οι ενέργεις είναι εναντίον μας και σαν σύνολο και σαν πρόσωπο.
    Last edited by rat_poison; 23-02-2011 at 22:57.
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  14. #914
    δήθεν asimoulis's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in flames
    Posts
    3,866

    Default

    Quote Originally Posted by enitharmon View Post
    Κάφτον, αλλά μην καυλώνεις.
    Η σκέψη μου είναι πλήρως αλλοτριωμένη, ιδεαλιστική, αταξική, αντιπατριωτική και "ολίγον άρρωστη".

  15. #915
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    βρε δεν πα να πνιγειτε λεω εγω; κριμα που δεν τον εκανε σταχτες τον καριολη.
    this is radio freedom.

Similar Threads

  1. Replies: 5
    Last Post: 11-03-2021, 01:24
  2. [Cinema] Το Κακό στην Εποχή των Ηρώων (2009)
    By dopefiend in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 46
    Last Post: 29-06-2010, 03:02
  3. μια εξαιρετικη εποχη.
    By metamelia3 in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 15
    Last Post: 03-03-2010, 15:03
  4. ΕΠΟΧΗ
    By The Good Son in forum General Discussion
    Replies: 17
    Last Post: 03-02-2008, 01:37
  5. Η εποχη του Τροχου.
    By Darkling in forum General Discussion
    Replies: 31
    Last Post: 03-03-2006, 00:15

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •