Page 496 of 539 FirstFirst ... 396446486494495496497498506 ... LastLast
Results 7,426 to 7,440 of 8081

Thread: Μια ακόμα πιο εξαιρετική εποχή.

  1. #7426
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

  2. #7427
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    σορυ babality, την απάντηση θα στη χρωστάω. είναι πολλά και θέλω να γυρίσω στην ώρα μου σπίτι.
    για την ώρα θα πρέπει να με εμπιστευθείτε ότι έχω δίκιο και τα ξέρω όλα
    Rock or Nothing

  3. #7428
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    κάπου τα έχετε μπερδέψει λίγο

    ΥΓ. ωχ, πλάκωσαν και οι αριστεροπατέρες
    αυτο τι το ηθελες?
    γενικα μη τα κανεις ολα γυάλα ρε κανιβαλε, καλα στα λενε και στα εξηγανε εδω και στο ροζακι
    αν εχεις ενστασεις για τον Φεμινισμο, τον νεοΦεμινισμο βασικα [inbefore], μαζι σου

    αλλα νταξ'....

  4. #7429
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    γενικά ο πατερισμός είναι κακό πράγμα.

    edit. παρεμπιπτόντως δεν έχω ενστάσεις για το φεμινισμό καθ' αυτό
    Rock or Nothing

  5. #7430
    problem child
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    τάξη
    Posts
    1,476

    Default

    Quote Originally Posted by paddy honey View Post
    FAIR & SQUARE

  6. #7431
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default



    DEA από τα lidl! Συγχαρητήρια στη ΔΙΩΞΗ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ για την τεράστια επιτυχία της στον πόλεμο κατά των ουσιών που έχουν καταστρέψει τη νεολαία μας. Φυτεία με 10.500 δενδρύλλια ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΚΑΝΝΑΒΗΣ εκριζώθηκε ολοσχερώς.

    Rock or Nothing

  7. #7432

    Default

    Λογικά θα σκάσει πολύ γερή αποζημείωση.
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  8. #7433
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default



    Αφιερωμένο εξαιρετικά στον Λασπόνερα.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  9. #7434
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    654

    Default

    Δεν το παίζω ξερόλας, δεν ξέρω.
    Αλλά όλα με μέτρο φίλε, εδώ θυμάσαι φυσικά οτι όταν ήταν να γίνει ο περιφερειακός οι οικολόγοι διαμαρτυρόντουσαν γιατί θα κοπούν δέντρα του Σέιχ-Σου.
    Επίσης, όταν έχεις ορυκτό πλούτο, πρέπει με κάποιον τρόπο να τον εκμεταλλευτείς. Όχι φυσικά ρημάζοντας το περιβάλλον διότι αυτό θα γυρίσει μπούμερανγκ (και γαμώ τις κλισέ φράσεις).
    Αλλά δε μπορεί να λέμε όχι ρε όλα. Να μη βγάζουμε μάρμαρο γιατί τρώμε τα βουνά, να μη βγάζουμε χρυσό γιατί το ένα, όχι πετρέλαιο γιατί το άλλο. Με κάποιο τρόπο ήπια εκμετάλλευση του περιβάλλοντος, γίνεται;
    Μου έβαλες και εσύ αφίσα από πρωτοβουλία ενάντια....... γάμησέτα. Βάλε και μία που να λέει Συντονιστικό τάδε πορεία Καμάρα 17 Ιούλη 19:00.

  10. #7435
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Αντιλαμβάνεσαι ότι δεν είναι συμπτωματικό, έτσι; Κι ότι σε τέτοιες περιπτώσεις, η αμεσότητα του internet βοηθάει στο να μη σε δουλεύουν μέσα στα μούτρα σου.

    Ας προσποιηθούμε ότι συμφωνώ μαζί σου, πάντως. Κι ότι δεν μπαίνουμε στην κουβέντα περί αξίας ανθρώπινης ζωής/οικολογίας. Εσύ ειλικρινά πιστεύεις ότι ο άνθρωπος μπορεί να τηρήσει το μέτρο σε οτιδήποτε;
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  11. #7436

    Default

    Quote Originally Posted by Λασπόνερα View Post
    Μου έβαλες και εσύ αφίσα από πρωτοβουλία ενάντια....... γάμησέτα. Βάλε και μία που να λέει Συντονιστικό τάδε πορεία Καμάρα 17 Ιούλη 19:00.
    όχι Καμάρα, Μοναστηράκι. Πέμπτη 26 Ιούλη 19:30.

    από πρωτοβουλία ενάντια....... πάντα


  12. #7437
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    654

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    ...... Εσύ ειλικρινά πιστεύεις ότι ο άνθρωπος μπορεί να τηρήσει το μέτρο σε οτιδήποτε;
    Πολύ καλή ερώτηση που όμως δε μπορούμε να την απαντήσουμε σε ένα λεπτό.
    Χοντρικά όμως, από τη φύση του ανθρώπου σου λέω όχι.
    Και αυτό γιατί ο καθένας νοιάζεται για το τώρα και μόνο για την πάρτι του. Αν μπούνε κανόνες που να είναι προς το συμφέρον του γενικού συνόλου και να τηρούνται όμως γιατί όχι;

  13. #7438
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Διότι αυτό το αν που ρωτάς, έχει καταρριφθεί από ολόκληρη την ιστορία του ανθρώπινου είδους. Δεν ξέρω, συνήθως είμαι πιο αφελής και ρομαντικός σε αυτές τις συζητήσεις, αλλά από το πρωί είναι τα συκώτια μου πατσαβούρια, δεν μπορώ να μπω καν στη διαδικασία να σκεφτώ "αισιόδοξα" για οτιδήποτε.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  14. #7439
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    654

    Default

    Δεν έχεις άδικο, ούτε εγώ ονειροβατώ. Αλλά ρε φίλε πες οτι πας στο καζίνο, ποντάρεις κόκκινο και έρχεται μαύρο. Μπορείς να πεις συγγνώμη λάθος, ήθελα μαύρο και αν γίνεται τουλάχιστον να πάρω τα λεφτά μου πίσω κτλ; Όχι, αυτό είναι και τέλος.
    Έτσι πρέπει να γίνεται σε κάποια πράγματα φίλε, τί πάει να πει αυθαίρετο; Τϊ πάει να πει χτίζω στον αιγυαλό; ΜΠΟΥΛΝΤΟΖΑΑΑΑΑΑΑΑ και πλήρωσε και πρόστιμο και τον μπουλντοζιέρη.
    Κτλ κτλ σε όλες τις εκφάνσεις τις κοινωνικής ζωής μας
    Επίσης γι ακόμη μία φορά γινόμαστε όλοι μας γραφικοί, από το τροχαίο με τα παιδιά στα Τέμπη που αποκεφαλίστηκαν που όλοι θα αλλάζαμε τρόπο οδήγησης, με τους πνιγμούς, με τους καμμένους σήμερα.... τέλος πάντων.

  15. #7440
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    316

    Default

    Θα το φαμε ολο αυτο στην μουρη μας,και μπετζινα θα συνεχισρι να εχει 1.8€/ λιτρο στην καλυτερη.
    Αυτη ειναι η διαχειρηση ορικτου πλουτου στο ελλαντα

Similar Threads

  1. Replies: 5
    Last Post: 11-03-2021, 02:24
  2. [Cinema] Το Κακό στην Εποχή των Ηρώων (2009)
    By dopefiend in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 46
    Last Post: 29-06-2010, 04:02
  3. μια εξαιρετικη εποχη.
    By metamelia3 in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 15
    Last Post: 03-03-2010, 16:03
  4. ΕΠΟΧΗ
    By The Good Son in forum General Discussion
    Replies: 17
    Last Post: 03-02-2008, 02:37
  5. Η εποχη του Τροχου.
    By Darkling in forum General Discussion
    Replies: 31
    Last Post: 03-03-2006, 01:15

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •