Page 287 of 539 FirstFirst ... 187237277285286287288289297337387 ... LastLast
Results 4,291 to 4,305 of 8081

Thread: Μια ακόμα πιο εξαιρετική εποχή.

  1. #4291
    Senior Member rottenside's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    273

    Default

    και ενα ακομα Ατροπε. δε μπορω να καταλαβω γιατι απλα οι ρατσιστες δε λενε ξεκαθαρα οτι ειναι ρατσιστες και κρυβονται πισω απο δικαιολογιες οπως αυτη με την εγκληματικοτητα για να εκδηλωσουν το μισος τους και την απανθρωπια τους.
    εγω βγαινω κ λεω ξεκαθαρα οτι μισω ρατσιστες και φασιστες και φτυνω στους ταφους των χιτων , γερμανοτσολιαδων προγονων τους.
    Οπου με θελουνε φυτο, εγω θα κανω σαματα.

  2. #4292
    άντε βρε νούμερο. tamagothi's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Frisch aus Oesterreich
    Posts
    2,296

    Default

    η πλειοψηφία των αλλοδαπών ανήκει ακριβώς στην ηλιακιακή ομάδα που διαπράττει έτσι κι αλλιώς τα περισσότερα εγκλήματα, άρα το να συγκρίνουμε τα παραπάνω ποσοστά (ακόμα κι αν θεωρήσουμε αμελητέα άλλα στοιχεία, όπως τις περιπτώσεις άδικης σύλληψης αλλοδαπών λόγω ρατσισμού, την κοινωνική ομάδα των δραστών κλπ) είναι άκυρο εξ αρχής.
    Es el sonido de su mundo derrumbándose/Es el del nuestro resurgiendo
    El día que fue el día, era noche/Y noche será el día que será el día

  3. #4293
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    εδω δεν εχουν στειλει την ελας στα δικαστηρια που στοιβάζει σε κελια 2χ3 , 15 ατομα μεσα και πεφτει το ξυλο της αρκουδας και θα τους στειλουν για αυτα τα στατιστικα , που ειμαι σιγουρος οτι ετσι ακριβως θα βγαινουν σε ολες τις χωρες... οτι να ναι
    Last edited by freak brother; 29-03-2012 at 13:38.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  4. #4294
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,233

    Default

    Φίλε ροτεν.
    Ξεκινάμε λέγοντας οτι αυτό που λες με τα στοιχεία του πίνακα είναι ακριβώς το αντίθετο. Δείχνουν μέσες άκρες οτι 10% του πληθυσμού κάνει το 50% των αδικημάτων. Κάνε και μια μέθοδο των τριών να δεις πόσο πιο παραβατικοί είναι οι αλλοδαποί.
    Τώρα... ας ξεκινήσουμε με τα βασικά, οτι είναι απάνθρωπο να μη δέχεσαι κάποιον στη χώρα σου, όταν ξέρεις οτι έφυγε από τη δική του για θέμα επιβίωσης. Για το αν φταίνε μόνο αυτοί, ναι μεν φταίει και η μεταναστευτική πολιτική μας, αλλά αυτό δεν δίνει σε κανέναν το δικαίωμα να παρανομεί εις βάρος του συνανθρώπου του, ούτε επίσης υποσχεθήκαμε οτι θα βρουν εδώ τον επίγειο παράδεισο.
    Αυτά βέβαια τα λέμε για τους λαθρομετανάστες από Αφγανιστάν, Ιράκ κτλ. Πες μου όπως πώς δικαιολογείς οτι πίσω από ένα καλάσνικωβ βρίσκεται κάποιος από Αλβανία και πίσω από κάθε διάρρηξη βρίσκεται ένας ρωσσονέρο. Για τα χωριά που έχουν ρημάξει οι Βούλγαροι στη Β. Ελλάδα δε το συζητάμε. Για απλή επιβιώση και αυτοί;
    Ναι είμαι άδικος φασίστας, σκουπίδι κτλ εγώ τα έχω ξαναακούσει και κακώς που ανοίγω τέτοια συζήτηση. Όταν με το καλό φίλε rottenside παντρευτείς και σε ρωτήσει η καλή σου που θέλετα να πιάσετε σπίτι, να της πεις στη Μάρνη ή στον Άγιο Παντελεήμονα, ή εδώ Θεσσαλονίκη Δενδροπόταμο και Νικόπολη. Και αν σου πει όχι να της πεις οτι είναι σκουπίδι και σκατόψυχη και φασίστρια που δε θέλει να μείνει εκεί και φοβάται τους μετανάστες.

  5. #4295
    cowboy bebop 12 stars circle your brow's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    I'm almost home.
    Posts
    5,871

    Default

    ο rottenside είναι κορίτσι δικέ μου.

    επίσης μην αρχίζουμε πάλι με "τον άτροπο τον φασίστα", τον ξέρουμε.
    Επίσης ξέρουμε πως είναι τα πράγματα, οι σκουροι έρχονται one-way για διακοπές στην ελλάδα να λεηλατήσουν και να κλέψουν κι εμείς τώρα θέλουμε να τους πληρώσουμε την επιστροφή-κρουαζιέρα πίσω = αμ δε σφάξανε!
    Throughout the times of perplexity and illusion
    We've got some last Gods left, worth keeping
    That go by such names as Kindness and Honesty.

    I want us to hold swords again
    As in the years of the old tales.
    But this time, to fight for Dignity and Solidarity.

    Against the waves of darkness and death
    I'm walking with Eternal Brightness in my eyes.



  6. #4296
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by rottenside View Post
    και ενα ακομα Ατροπε. δε μπορω να καταλαβω γιατι απλα οι ρατσιστες δε λενε ξεκαθαρα οτι ειναι ρατσιστες και κρυβονται πισω απο δικαιολογιες οπως αυτη με την εγκληματικοτητα για να εκδηλωσουν το μισος τους και την απανθρωπια τους.
    εγω βγαινω κ λεω ξεκαθαρα οτι μισω ρατσιστες και φασιστες και φτυνω στους ταφους των χιτων , γερμανοτσολιαδων προγονων τους.
    Και πολύ καλά κάνεις, μαζί σου. Η εγληματικότητα είναι δικαιολογία για κάποιον που έχει κάποιο μίσος και βγαίνει αμπάριζα και πλακώνει στο ξύλο όποιον σκούρο βρει, σωστά. Τώρα, αν εσύ λες οτι οι αλλοδαποί δεν φταίνε για την έξαρση της εγκληματικότητας... ακούγεσαι.

  7. #4297
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    Quote Originally Posted by tamagothi View Post
    η πλειοψηφία των αλλοδαπών ανήκει ακριβώς στην ηλιακιακή ομάδα που διαπράττει έτσι κι αλλιώς τα περισσότερα εγκλήματα, άρα το να συγκρίνουμε τα παραπάνω ποσοστά (ακόμα κι αν θεωρήσουμε αμελητέα άλλα στοιχεία, όπως τις περιπτώσεις άδικης σύλληψης αλλοδαπών λόγω ρατσισμού, την κοινωνική ομάδα των δραστών κλπ) είναι άκυρο εξ αρχής.
    εχεις δικιο ταμα
    τεσπα τα μεγαλυτερα εγκληματα που γαμανε τις ζωες μας τα κανουν Ελληνες οποτε ρατσιστικα , ας απελασουμε πρωτα τα ελληνικα λαμογια και μετα το προβλημα της λαθρομεταναστευσης θα ειναι μηδαμινης αξιας.
    Last edited by freak brother; 29-03-2012 at 13:34.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  8. #4298
    Giagias me Jazzmaster Marillion's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Stukas over Serres
    Posts
    4,571

    Default

    freak, εσυ δλδ από οσα ειπώθηκαν είπες να μεινεις εκεί. ας εχει

    να πούμε πως κανουμε λόγο για επιστημονικώς ορθή στατιστική καταμέτρηση που αποσοκοπεί στο γενικό concensus και δημοσιοποιείται. oi random κρετινισμοι μπάτσων ειναι κυρίως υπόθεση του Ελληνικού δικαίου αλλά εδώ έχουμε στοιχεία μαζοποιησης με την ευλογία των Σωμάτων ασφαλείας και του επίσημου κράτους.

    Μιλούμε για αλλου επιπεδου επικινδυνότητα, όταν το ίδιο το κράτος επι τόσα χρόνια, συστηματικά και ακούραστα συνεχίζει να χτίζει ένα οικοδόμημα ρατσισμου και ξενοφοβίας βάσει ''λογικής'' & ''στοιχείων''. εκτος αν νομίζεις πως θα εχουμε χρυση αυγη επειδή ανοιξαν κεφαλια μεταναστών ( ; )

    επίσης μεγαλη μπουκια φαε μεγάλο λογο μην πεις, αλλά τα περισσότερα Ευρωπαικά κράτη που δίνουν στοιχεία εγκληματικότητος στην δημοσιότητα δεν κάνουν Εθνικές διακρίσεις. αν δεν βρεις κάτι σχέτικο πες μου να σου φερω εγώ


    INDIE ROCK, PUNK-METAL, EMOCORE COMMANDO

    http://letselectrify.blogspot.com si senior boss man, england very pretty

    ΓΥΡΟΣ ΠΑΟΛΑ ΠΛΑΤΩΝΙΣΜΟΣ
    ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΒΟΛΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  9. #4299
    Senior Member rottenside's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    273

    Default

    λοιπον Ατροπε, το ξερεις κ εσυ βαθια μεσα σου, οτι αυτος δεν ειναι ο λογος που εισαι ρατσιστης. ισως καποιοι να σου ενισχυσαν λιγακι τα ρατσιστικα αισθηματα σου με κηρυγμα περι παρανομιας αλλα αν δεν ειχες την προδιαθεση αυτο δεν θα εβρισκε πατημα μεσα σου. μιλας ακομα για μαφιες αλλοδαπων χωρις παλι να κανεις αναφορα για ελληνικη μαφια , η οποια μαλιστα παει χερι-χερι με τους μπατσους. οσο για τα στατιστικα που αναφερεις δεν θα πω κατι αλλο περα απο το να συμφωνησω απολυτα με το ποστ Μαριλλιον πιο πανω. κ ετσι επειδη περναμε καλα σου χω κ ενα δωρο για το μεσημερι (εξαιρετικα αφιερωμενο σε οσους πιστευουν οτι η εγκληματικοτητα ειναι φυλετικο ή εθνικο χαρακτηριστικο).



    οσο για την καλη μου που λες, δε νομιζω οτι θα μπορουσα να ειμαι ποτε μαζι με εναν ανθρωπο τον οποιο θα απορριπτω ιδεολογικα και ηθικα , και τα φιλοναζιστικα αισθηματα εστω κ αν πηγαζουν απο φοβους κ ανασφαλειες για τη ζωη , μου προκαλουν εμετο.
    Οπου με θελουνε φυτο, εγω θα κανω σαματα.

  10. #4300
    άντε βρε νούμερο. tamagothi's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Frisch aus Oesterreich
    Posts
    2,296

    Default

    Quote Originally Posted by freak brother View Post
    εδω δεν εχουν στειλει την ελας στα δικαστηρια που στιβαζει σε κελια 2-3 , 15 ατομα μεσα και πεφτει το ξυλο της αρκουδας και θα τους στειλουν για αυτα τα στατιστικα , που ειμαι σιγουρος οτι ετσι ακριβως θα βγαινουν σε ολες τις χωρες... οτι να ναι
    καλά, δεν είναι ότι δεν έχουν στείλει και κανέναν...
    http://euobserver.com/22/31681
    http://www.alterthess.gr/content/%CE...BD%CE%BF%CF%85
    http://jcwi.wordpress.com/2011/01/28...ece-case-note/
    Es el sonido de su mundo derrumbándose/Es el del nuestro resurgiendo
    El día que fue el día, era noche/Y noche será el día que será el día

  11. #4301
    Senior Member rottenside's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    273

    Default

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Quote Originally Posted by rottenside View Post
    και ενα ακομα Ατροπε. δε μπορω να καταλαβω γιατι απλα οι ρατσιστες δε λενε ξεκαθαρα οτι ειναι ρατσιστες και κρυβονται πισω απο δικαιολογιες οπως αυτη με την εγκληματικοτητα για να εκδηλωσουν το μισος τους και την απανθρωπια τους.
    εγω βγαινω κ λεω ξεκαθαρα οτι μισω ρατσιστες και φασιστες και φτυνω στους ταφους των χιτων , γερμανοτσολιαδων προγονων τους.
    Και πολύ καλά κάνεις, μαζί σου. Η εγληματικότητα είναι δικαιολογία για κάποιον που έχει κάποιο μίσος και βγαίνει αμπάριζα και πλακώνει στο ξύλο όποιον σκούρο βρει, σωστά. Τώρα, αν εσύ λες οτι οι αλλοδαποί δεν φταίνε για την έξαρση της εγκληματικότητας... ακούγεσαι.
    ακουγομαι κ θα ακουστω ακομη περισσοτερο.
    πλεον πρεπει να καταλαβουμε ολοι οτι το θεμα δεν ειναι καποιες "παρακρατικες συμμοριες" που δερνουν αλλοδαπους , αλλα μιλαμε για καταφωρο ρατσιστικο κ φασιστικο κυμα, που δρα με την ανοχη της κοινωνιας και των μπατσων, εχοντας ως φενακη την εγκληματικοτητα των αλλοδαπων.
    αυτο ομως δε θα περασει.
    Οπου με θελουνε φυτο, εγω θα κανω σαματα.

  12. #4302
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    δεν εχω στοιχεια και μπορει να εχεις και δικιο παντως θυμαμαι να βλεπω στα νεα στην Αγγλια προ 10ετιας συνεχεια για ανοδο της εγκληματικοτητας λογω μεταναστευσης κλπ κλπ φανταζομαι οτι η ανοδος της ακροδεξιας σε ολες τις χωρες της ευρωπης σε αυτη την μαζοποιηση και δαιμονοποιηση απο μηντια - μπατσους του σκουρου οφειλεται .
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  13. #4303
    Otaku
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Κοιλάδα του Πεσαβάρ
    Posts
    696

    Default

    Quote Originally Posted by rottenside View Post
    To 1906 φιλε μιλαγαμε ακομα τουρκικα.

  14. #4304
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,233

    Default

    Τελευταίο ποστ.
    Τα αρχεία του 1906-1908!!!!!!!!! που έβαλες, λένε ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ποιοι παρανομούν περισσότερο. Βρες στοιχείο που να λέει οτι οι έλληνες έκαναν το 50% των παρανομιών ΣΥΝΟΛΙΚΑ.
    Και ποιος σου είπε οτι θα πάρω το μέρος των ελλήνων; Ας έβαζαν τις ελληνικές κοπριές οι Αμερικανοί σε ένα παπόρο να τους στείλουν πίσω.

  15. #4305
    Senior Member rottenside's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    273

    Default

    Quote Originally Posted by Aleister View Post
    Quote Originally Posted by rottenside View Post
    To 1906 φιλε μιλαγαμε ακομα τουρκικα.
    χμ , εισαι επισημως καθυστερας. επισημη ΜΟΥΤΖΑΡΑ
    Οπου με θελουνε φυτο, εγω θα κανω σαματα.

Similar Threads

  1. Replies: 5
    Last Post: 11-03-2021, 01:24
  2. [Cinema] Το Κακό στην Εποχή των Ηρώων (2009)
    By dopefiend in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 46
    Last Post: 29-06-2010, 03:02
  3. μια εξαιρετικη εποχη.
    By metamelia3 in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 15
    Last Post: 03-03-2010, 15:03
  4. ΕΠΟΧΗ
    By The Good Son in forum General Discussion
    Replies: 17
    Last Post: 03-02-2008, 01:37
  5. Η εποχη του Τροχου.
    By Darkling in forum General Discussion
    Replies: 31
    Last Post: 03-03-2006, 00:15

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •