Page 100 of 539 FirstFirst ... 50909899100101102110150200 ... LastLast
Results 1,486 to 1,500 of 8081

Thread: Μια ακόμα πιο εξαιρετική εποχή.

  1. #1486
    Senior Member Harbinger of Death's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Freedonia
    Posts
    5,088

    Default

    Περισσότερο σα να φωνάζει το πρόβατο στο λύκο "ΠΑΝΕ ΦΑΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, Τ' ΑΚΟΥΣ; ΠΑΝΕ ΦΑΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ". Με αντίστοιχο ύφος.

    Φαντάζεσαι πως θα καγχάσει ο λύκος.
    http://frontierpsycho.tumblr.com/

    Quote Originally Posted by saloth sar View Post
    Το αποκουμπι του κρετινου, του φασιστα και του καθε μαλακα ειναι η προστασια της γυναικας, οταν και αμα σταματουν να τις θεωρουν ολες πουτανες και δυο-τρεις τρυπες για γαμησι μοναχα.

  2. #1487
    Solidium HAVOC's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Οblivion
    Posts
    5,485

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Απάντα στα αποπάνω μωρή.
    Διεκδικουμε ενα απεραντο φρενοκομειο.
    Ελα οπως εισαι. Μας κανεις. Ολο και καποια θα βρεθει και για σενα.
    Πράγματι, ο καιρός ήτο θαυμάσιος. Ένας καιρός ηδονικός και, όπως λέγουν, θείος. Ο ήλιος έλαμπε καταυγάζων και θερμαίνων τα πάντα – τον ουρανόν, την θάλασσαν, το υπερωκεάνειον, τους επιβάτας. Όλοι σχεδόν ήσαν χαρούμενοι.


  3. #1488
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Ford Prefect, πρέπει να είναι το ποστ σου που πινκάρω με περισσότερο πάθος (εντάξει πέρα από αυτά με τις μεταλ ιστορίες). Πραγματικά, αυτή η ταινία και το συγκεκριμένο απόσπασμα πιάνει στο 110% (το 10% αθροίζεται στο σουρεαλ) την σύγχρονη ελληνική μικροαστική παράνοια. Αυτό το «κάνε κάτι - δε ξέρω τι, πέτα στη θάλασσα μήπως μεταλάβει». Υπάρχει ένα βίντεο που βαριέμαι να ψάξω, είχε ποσταριστεί και εδώ, με έναν δυστυχή άνθρωπο πριν κάνα μήνα που κυκλοφορούσε στην αθήνα με μια ντουντούκα και ούρλιαζε ακριβώς αυτό το πράγμα: «ξυπνάτε έλληνες, κάντε κάτι». Δεν το λέω με κακό τρόπο, αλλά έτσι ακριβώς είναι το πράγμα με τους «αγανακτισμένους».

    HAVOC, ρωτάω πολύ σοβαρά, καταλαβαίνεις ότι ακούγεσαι γελοία να βρίζεις όλους εμάς όταν δεν λες 5-6 απλά λογάκια για 4 πολύ απλές ερωτήσεις.

  4. #1489
    High on Life VirusXI's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    /// on an island.
    Posts
    11,129

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Quote Originally Posted by VirusXI View Post
    εγώ που είμαι ακομματίκ/ανεντακτίκ, όχι απολιτίκ όπως συνηθίζετε να τα μπουρδουκλώνετε,
    Ρε παιδί μου, στ' αρχίδια μας τα κόμματα και οι οργανώσεις για λίγο. Είναι τόσο παράλογο να ρωτάς «τι θα διεκδικήσουμε δηλαδή για το χρέος;», «τι γίνεται με το μνημόνιο;», «τι στάση κρατάμε σε ΕΕ/ΔΝΤ;», «εγώ που στη γειτονιά μου πλακώνω τους μετανάστες μπορώ να έρθω μαζί σας σαν ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΟΣ;». Απολίτικο σημαίνει να μην υπάρχουν απαντήσεις, υπάρχουν;
    υπάρχει και η οπσιόν να συμφωνείς με πολλές - ok, όχι πολύ διαφορετικές και σίγουρα όχι αντίθετες - προτάσεις/απόψεις/μεθόδους κι όχι με γραμμές. ας δείξουν πρώτα τη δύναμή τους οι αγανακτισμένοι, χωρίς εισαγωγικά, στους πούστηδες που με ένα δελτίο των 8 μπερδεύουν τις 'γραμμές' και ας γίνουν οι εναλλακτικές λύσεις γνωστές έπειτα.
    συζητάγαμε στο άλλο thread για το debtocracy και την επιτροπή λογιστικού ελέγχου και καθόλου περιέργως συμφωνούσαμε. ε επειδή δεν έχει γίνει και πολύ γνωστό τελικά πέραν των κλικών και με 32579 υπογραφές δε πας πουθενά, νομίζω πως με άλλο τρόπο θα γίνουν γνωστές οι εναλλακτικές και δε θα πολεμηθούν απ'το κάθε στρατευμένο βλακοδιανοούμενο της απέναντι κλίκας.
    το να μην υπάρχουν ταμπέλες, διακριτικά, οργανωτικά κεφάλια και θερμόαιμοι τραμπούκοι νομίζω θα'ναι θετικό for a change.
    oh wait, χωρίς ταμπέλες-διακριτικά-οργανωτικακεφάλια: πολύ ελευθεριακό ακούγεται!




    ■■

  5. #1490
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Καταρχήν το να πολεμηθούν είναι αναμενόμενο και σε μερικές περιπτώσεις και επιθυμητό. Στο άλλο θρεντ συμφωνούσαμε γιατί είχαμε να κάνουμε με ένα συγκεκριμένο πράγμα, το πως αντιμετωπίζουμε το χρέος, τι λέμε γι' αυτό και να συσταθεί επιτροπή λογιστικού ελέγχου. Το ίδιο το Debtocracy αναφερόταν σε συγκεκριμένα πράγματα και παρουσίαζε μια εναλλακτική δυνατότητα, την διαγραφή του χρέους. Είναι γραμμή αυτό; Ναι, είναι. Είναι κακό που είναι γραμμή; Όχι, γιατί είναι ένα πλαίσιο διεκδίκησης στο οποίο μπορείς να καλέσεις τον κόσμο να παλέψει χωρίς να απαγορεύει αυτό τις πολλές διαφορετικές αντιλήψεις προτάσεις/απόψεις/μεθόδους. «Γραμμή» σημαίνει κοινή στόχευση για κάτι, δε σημαίνει απαραίτητα κομματικά γραφεία που κατασκευάζουν τα πάντα.

    Στις συγκεντρώσεις των αγανακτισμένων πέρα από την πλάκα, δεν λέει κανείς «όχι, μην πάτε», αν παρουσιάσει μια δυναμική που δεν είχε παρουσιαστεί τόσο καιρό από εδώ κι απο κει, θα είναι πολύ καλό. Και μπορεί πράγματι να αρχίσει να κατευθύνεται προς τα κάπου όλο αυτό. Εμείς στις ψωραλέες οργανώσεις αυτό το «κάπου» το έχουμε πολύ συγκεκριμένο, μπορεί και να είμαστε μαλάκες σου λέω εγώ και να μην καταλαβαίνουμε πεντακόσια άλλα πράγματα. Αλλά όταν ο άλλος ρωτάει απλά πράγματα, δώσε του μερικές απλές απαντήσεις να συνεννοηθούμε στα βασικά ή αμα δε συμφωνούμε να πλακωθούμε και τότε έλα να μου πεις «αντε γαμήσου εσύ και τα κομματικά σου μαγαζάκια». Μη βρίζουμε στο έτσι, ερήμην.

    εδιτ: Το «ελευθεριακό« btw, ακούγεται ωραίο και σένιο και στ' αρχίδια μας οι μπάτσοι και οι κάμερες αλλά άλλο το «χύμα - οτινάναι» κι άλλο το διαμορφώνω γραμμή από τα κάτω χωρίς πολιτικά αφεντικά. Και ξέρω ότι θα σου ακουστεί αστείο αλλά στο δεύτερο δεν υπάρχει κάποιος από εμάς που να διαφωνεί.
    Last edited by ikonoklast; 25-05-2011 at 01:49.

  6. #1491
    High on Life VirusXI's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    /// on an island.
    Posts
    11,129

    Default

    όταν λέω γραμμή, και συ κι όλοι καταλαβαίνουν τι εννοώ. το νόημα που βγάζει η χρήση μιας λέξης είναι συγκεκριμένο και δεν χρειάζεται να παίζουμε με την έννοια της γενικά. το ότι δεν βρίσκουν δρόμο προς το ευρύτερο λαό οι όποιες συγκεκριμένες λύσεις/προτάσεις έχει να κάνει με λάθος μεθόδους και στο ότι σκοντάφτει στον όποιο πόλεμο απ'τους απέναντι και κυρίως στο φίλτρο του συστήματος. αν δεν υπάρχουν απέναντι και δείξουν όλοι απλά πως είναι αγανακτισμένοι με το σύστημα χωρίς να σκοντάψει στα ίδια και στα ίδια ίσως καταφέρουν να ανοίξουν το δρόμο για να διαμορφωθούν γραμμές (με την κανονική έννοια αυτή τη φορά) όπως λες.

    Στην τελική απ'αυτά που λες μου μένει πάλι - όπως τα έλεγα αναλογικά και στον Kingdom Gone - το "ΑΝ παρουσιάσει μια δυναμική που δεν είχε παρουσιαστεί τόσο καιρό από εδώ κι απο κει, θα είναι πολύ καλό."

    "αλλά εμένα στ'αρχίδια μου θα'μαι στις ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ψωραλέες οργανώσεις" θα συμπλήρωνα εγώ.


    πάντως μπορεί να παρουσιαστεί κανα κομματικό σημαιάκι όπως είπα κ να νιώθω οφφσάηντ που το υποστηρίζω τόση ώρα, αλλά ας είμεθα αισιόδοξοι.

    φάντομ: δεν πολυέχουν εδώ που τα λέμε. =)




    ■■

  7. #1492
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    αμα δεις ποιοι εχουν κανει αττεντ , θα εχει οση δυναμικη εχει μια καφεδια σε γλυφαδιωτικη καφετερεια με λιγο χιπστερισμο και ισπανιλα.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  8. #1493

    Default

    ρε παιδιά δε ξέρω αλλά μου στειλε πρόσκληση στο fb για το σκηνικό, φίλη η οποία ουδέποτε ασχολήθηκε με συγκεντρώσεις, απεργίες κλπ κλπ..μάλιστα είχε πει το θεϊκό ότι εφόσων εσύ θα κάνεις αγωγή κατά του κράτους για να διεκδικήσεις τα δεδουλευμένα που σου χρωστάνε κοιτάς την πάρτη σου και όχι το κοινό καλό και της χώρας!! (αυτό το γράφω για να δείτε περι τινος πρόκεται το άτομο)


    "Society, have mercy one me
    i hope you're not angry, if i disagree..."

  9. #1494
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Quote Originally Posted by VirusXI View Post
    Στην τελική απ'αυτά που λες μου μένει πάλι - όπως τα έλεγα αναλογικά και στον Kingdom Gone - το "ΑΝ παρουσιάσει μια δυναμική που δεν είχε παρουσιαστεί τόσο καιρό από εδώ κι απο κει, θα είναι πολύ καλό."

    "αλλά εμένα στ'αρχίδια μου θα'μαι στις ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ψωραλέες οργανώσεις" θα συμπλήρωνα εγώ.
    Μα οι ίδιες αυτές οι πρωτοβουλίες είναι που πετάνε αυτόματα έξω τις οργανωμένες δυνάμεις. Για να στηρίξω την πρωτοβουλία πρέπει να γίνω johnny mnemonic, να ξεχάσω ό,τι ήξερα, να θολώσω ό,τι πιστεύω, να κάνω attending στο FB και να έρθω στο σύνταγμα με άσπρο μπλουζάκι; Ή θέλεις μέτωπο με όλους και με τα ΚΟΜΜΟΥΝΙΑ μέσα ή θέλεις «ανοιχτό μέτωπο χωρίς κόμματα» το οποίο btw, μιας και το θίγουμε, δείχνουν να αγαπάνε πάρα πολύ διάφοροι «εθνικής αποχρώσεως» αγανακτισμένοι που δεν θα είχαν κανένα πρόβλημα αν μαζί με τα «κόμματα», το κάλεσμα απέκλειε επίσης τους συνδικαλιστές (λες και είναι έγκλημα να συμμετέχεις στο σωματείο σου) και στην τελική-τελική να απευθύνεται μόνο στους έλληνες - τι δουλειά έχουν οι μετανάστες.

  10. #1495
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    Quote Originally Posted by nekrobutcher View Post
    ρε παιδιά δε ξέρω αλλά μου στειλε πρόσκληση στο fb για το σκηνικό, φίλη η οποία ουδέποτε ασχολήθηκε με συγκεντρώσεις, απεργίες κλπ κλπ..μάλιστα είχε πει το θεϊκό ότι εφόσων εσύ θα κάνεις αγωγή κατά του κράτους για να διεκδικήσεις τα δεδουλευμένα που σου χρωστάνε κοιτάς την πάρτη σου και όχι το κοινό καλό και της χώρας!! (αυτό το γράφω για να δείτε περι τινος πρόκεται το άτομο)
    εγω εχω συμμαθητή με βιομηχανια στον Βολο που ειναι αγανακτησμενος μου λεγε πριν απο κανα τριμηνο που δεν τον αφηνει το κρατος να απολυσει οσους θελει για να παρει φτηνοτερους και οτι φταιει το κωλο παμε για ολα τα δεινα.. και ολοι οσοι εχουν κανει αττεντ δεν ξερουν καν οτι γινονται πορειες... και το πιο πολιτικο που γραφουν ειναι κατι τυπου "δεν προλαβε να στρος καν"..
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  11. #1496

    Default

    ναι το πιστεύω...!(ρε γαμώτο με ξενέρωσε το μήνυμα ...διάβασα και για άσπρα μπλουζάκια...αλλά από την άλλη ξεφτίλα να μην πας, εδώ έχουμε κατέβει σε τόσα και τόσα)


    "Society, have mercy one me
    i hope you're not angry, if i disagree..."

  12. #1497
    High on Life VirusXI's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    /// on an island.
    Posts
    11,129

    Default

    στα παπάρια μας ποιοι το προβάλλουν και ποιοι κάνουν attend. είδε τζερτζελέ το τρομακ-εμετικό και άρχισε να το αναπαράγει, και; ο μέσος έλληνας έγινε ξαφνικά "πατριώτης" (γιατί όπως και να το κάνουμε είναι η πιο εύκολη οδός), αυτό σημαίνει ότι πρέπει να τον αποκλείσεις απ'το κάτι άλλο;

    πετάνε αυτόματα έξω τις οργανωμένες δυνάμεις λες ikonoklast, και ίσως καλά κάνουν. αφού το να κατέβεις με οργανωμένες δυνάμεις το μόνο που καταφέρνεις είναι να σε πολεμάνε οι άλλες οργανωμένες δυνάμεις και το αποτέλεσμα είναι ΠΑΝΤΑ ένα τίποτα. επίσης, τεσπα, δε βλέπω να αποκλείουν κανένα, βλέπω να αποκλείονται τα διακριτικά. και πραγματικά δε βρίσκω πουθενά κάτι αρνητικό σε αυτό.




    ■■

  13. #1498

    Default

    Παρατάχθικα διπλά σε φασιστάκι και δεν το είχα καταλάβει, πάω να κάψω τα ρούχα μου/βάλω τα κλάματα στην μπανιέρα κτλ

    Ζήτημα είναι ότι ο κόσμος που αντιδρά θετικά σε μια τέτοια κίνηση άλλα όχι σε μια κομματική φάση είναι αυτός ο οποίος έχει χάσει κάθε πίστη (η πίστη δεν είναι κάτι το οποίο ελέγχεται λογικά, μόνο κάτι το οποίο νιώθεται) στην ευρύτερη έννοια της πολιτικής ιδεολογίας. Η πίστη δεν επιδιορθώνεται με ντιμπειτ "και άμα υπήρχε έστω ένας θεός;". Χρειάζεται συγκίνηση. Οι ιστορικές συγκυρίες είναι χρήσιμες επειδή αυτή η μαζικότητά τους εμπνέει, δεν καταλαβαινόμαστε και τελείως με τον δίπλα (ούτε καν τον εαυτό μας) αλλά πάσχουμε όλοι μαζί θα τα καταφέρουμε, θα βγάλουμε άκρη. Ο καπιταλισμός μας έχει μάθει να μην ελπίζουμε, να μην έχουμε καμία 'παράλογη' (=που να μην μπορεί να αποδομιθεί σε καταναλωτικές διευθετήσεις) πίστη. Είμαστε προϊόντα της κατανάλωσης προϊόντων. Είναι ζητούμενο για αυτόν τον κόσμο λοιπόν, να ΜΗΝ μπορεί να ερμηνευθεί με ιδεολογικά μετρά η δράση του επειδή νιώθει ότι η ιδεολογία είναι πράγμα όχι πια καν πουλημένο, αλλά ξοφλημένο. Κανείς δεν αγοράζει.

    Με ανάλογο τρόπο αντιδρούν πχ τα αριστερόνια όταν λέγεται η λέξη 'ηθική'. Κάνουν σαράντα κωλοτούμπες για να προσπεράσουν το ότι υπάρχει ηθικό κέντρο στην κομμουνιστική ή αναρχική προσέγγιση επειδή η σημειολογία της λέξης είναι στο μυαλό της για χρεοκοπημένους μπαμπάδες χριστιανούλιδες.

    Ανεξάρτητα από το αν είναι αυτές οι έννοιες όντως ξοφλημένες (για τώρα ή για τα καλά), με αυτόν τον τρόπο μπορείτε να εννοήσετε καλλίτερα τέτοιες πρωτοβουλίες. Είναι ζήτημα ελπίδας. Σε τι ορολογία διατίθενται να εναποθέτουν ελπίδα χωρίς να νιώθουν πασέ. Δεν θα στηριχτούν στον όρο 'μαρξισμός' ακόμα και αν μια περίοδος μαρξιστικής διακυβέρνησης στον τόπο θα ήταν θεωρητικά υπέρ και αυτών στο τέρμα. Το ζήτημα είναι επικοινωνιακό, λοιπόν. Όσο οι μικρές αριστερές παρατάξεις έχουν την συναισθηματική ευφυΐα internet troll όταν μιλάνε με αποιδεολογικοποιημένη νεολαία, με καύλα περισσή πρωτίστως να δείξουν πόσο πιο έξυπνες είναι από τις παραδίπλα δεν θα βγει κάτι από εκεί.

    Εκεί ακμάζει ο φασίστας που ούτε την έννοια ιδεολογία ούτε την έννοια ηθική φοβάται και αραδιάζει λαϊκιστικές 'αυταπόδεικτες' βερσιόν που πουλάνε ακομα, δεν φοβούνται τον βλάκα, τον αγαπάνε. Αμα δεν αγαπήσετε τον βλάκα και εσείς, αν δεν τον κλέψετε από τον φασίστα, τον πούλο. Αριστοκρατική αριστερά εκλεπτυσμένη και με στανταρντς πφφφφ
    Last edited by Helm; 25-05-2011 at 02:59.

  14. #1499
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    Quote Originally Posted by VirusXI View Post
    στα παπάρια μας ποιοι το προβάλλουν και ποιοι κάνουν attend. είδε τζερτζελέ το τρομακ-εμετικό και άρχισε να το αναπαράγει, και; ο μέσος έλληνας έγινε ξαφνικά "πατριώτης" (γιατί όπως και να το κάνουμε είναι η πιο εύκολη οδός), αυτό σημαίνει ότι πρέπει να τον αποκλείσεις απ'το κάτι άλλο;

    πετάνε αυτόματα έξω τις οργανωμένες δυνάμεις λες ikonoklast, και ίσως καλά κάνουν. αφού το να κατέβεις με οργανωμένες δυνάμεις το μόνο που καταφέρνεις είναι να σε πολεμάνε οι άλλες οργανωμένες δυνάμεις και το αποτέλεσμα είναι ΠΑΝΤΑ ένα τίποτα. επίσης, τεσπα, δε βλέπω να αποκλείουν κανένα, βλέπω να αποκλείονται τα διακριτικά. και πραγματικά δε βρίσκω πουθενά κάτι αρνητικό σε αυτό.
    εγω νομιζω οτι η βαρυτητα μιας μορφης αντιδρασης εχει να κανει και με το ποιοι την προμοταρουν (το ιδιο το καθεστως) και ποιοι συμμετεχουν (αυτοι που το στηριζουν με το να ψηφιζουν τα κομματα εξουσιας η να ειναι καναπεδακιδες τοσο καιρο για τον αλφα βητα λογο) .
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  15. #1500
    πελοπ/σιακή λέρα attila's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    στον αριστερισμο της παρθενου
    Posts
    4,222

    Default

    ειναι διαφορετικο μια συγκεντρωση-καρναβαλι με κιθαρες και μουτζες ανα 10λεπτο προς τη βουλη απο μια διαδηλωση που σπαζονται τραπεζες και καιγονται περιπολικα.
    στην πρωτη περιπτωση τους κλανεις τ'αρχιδια στη δευτερη σου κλανουν τα δικα σου

Similar Threads

  1. Replies: 5
    Last Post: 11-03-2021, 01:24
  2. [Cinema] Το Κακό στην Εποχή των Ηρώων (2009)
    By dopefiend in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 46
    Last Post: 29-06-2010, 03:02
  3. μια εξαιρετικη εποχη.
    By metamelia3 in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 15
    Last Post: 03-03-2010, 15:03
  4. ΕΠΟΧΗ
    By The Good Son in forum General Discussion
    Replies: 17
    Last Post: 03-02-2008, 01:37
  5. Η εποχη του Τροχου.
    By Darkling in forum General Discussion
    Replies: 31
    Last Post: 03-03-2006, 00:15

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •