Page 277 of 539 FirstFirst ... 177227267275276277278279287327377 ... LastLast
Results 4,141 to 4,155 of 8081

Thread: Μια ακόμα πιο εξαιρετική εποχή.

  1. #4141
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    Quote Originally Posted by H. View Post
    Αυτό το "όποιος θέλει όπλο έτσι κι αλλιώς θα το βρει" θα ήθελα να μου εξηγήσεις. Σου είναι εύκολο να βρεις όπλο Άλιστερ? Μήπως "Άκουσα από γνωστούς/φίλο ότι...."? Όχι τίποτα άλλο απλά στη δεύτερη περίπτωση εγώ σου βρίσκω και αντιαρματικά ρε παιδί μου..
    ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ εκανε εντιτ ο τριφλωρος για να μας πει οτι θα μας εβρισκε αντιαρματικα ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑ
    this is radio freedom.

  2. #4142
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Που είναι το αστείο? Θα μπορούσα να γράψω αντιαεροπορικά/πλοία/αεροπλάνα/deathstar/οτιδήποτεεντυπωσιακό απλά για να δείξω ότι λέει μαλακίες. Κάλκι, κρίσεις παθαίνεις? Ο πολύς ο καναπές θα φταίει.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  3. #4143
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    Quote Originally Posted by Aleister View Post
    Ναι ρε μαλακα θα τον κανει γραβιερα η γιαγια με το ουζι. Απ'το να κατσει να της παρει την συνταξη και να την βιασει κιολας.
    γέλασα δυνατά
    Quote Originally Posted by Aleister View Post
    εγω δεν ειμαι καν Ελληνας.
    ωπ, για πες
    Vielen Dank für alles was mal war

  4. #4144

    Default

    Τώρα όχι μόνο έξω από το forum, αλλά και έξω από τη χώρα. Ουστ.
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  5. #4145
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    θ' αυτοκτονησει λες;
    this is radio freedom.

  6. #4146

    Default

    Quote Originally Posted by H. View Post
    Αυτό το "όποιος θέλει όπλο έτσι κι αλλιώς θα το βρει" θα ήθελα να μου εξηγήσεις. Σου είναι εύκολο να βρεις όπλο Άλιστερ? Μήπως "Άκουσα από γνωστούς/φίλο ότι...."? Όχι τίποτα άλλο απλά στη δεύτερη περίπτωση εγώ σου βρίσκω και αντιαρματικά ρε παιδί μου..

    είναι όντως να βρεις τοσο δυσκολα οπλο? δε ξερω ρωταω..για μενα και για σενα μπορει να ειναι....στα χωρια παντως παιζει πολυ δίκανο


    "Society, have mercy one me
    i hope you're not angry, if i disagree..."

  7. #4147
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default

    να οργανωθει κινημα οπλων χωρις καπελα και σε τιμες κοστους οπως στις πατατες

    ΕΞΩ ΟΙ ΜΕΣΑΖΟΝΤΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΥΚΛΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΑΛΑΣΝΙΚΟΦ
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  8. #4148
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Νεκρομπούτσερ απ' ότι ξέρω για το δίκανο στο χωριό υπάρχει κάποιος κυνηγετικό σύλλογος, κάποια διαδικασία, δεν ξέρω, ΕΛΠΙΖΩ ότι είναι έτσι. Για την πόλη μπομπόλια εύκολα παίρνεις όπλο.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  9. #4149
    πελοπ/σιακή λέρα attila's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    στον αριστερισμο της παρθενου
    Posts
    4,222

    Default

    πωλειται περιστροφο, ευκαιρια! μονο 300 ευρω
    τηλ. 69********

  10. #4150
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    Default

    Εμείς στο χωριό πάντως έχουμε δίκανο και αράζω στη βεράντα κρατώντας το και κοιτάζω τους αλβανούς που περνάνε απ'έξω.

    Ντάξει έχουμε δίκανο, αλλά μία φορά που ζήτησα να το πάρω στη βεράντα ο παππούς ίσα που δε μου ριξε σφαλιάρα.

  11. #4151
    Senior Member steve's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    θρας
    Posts
    770

    Default

    εδω να πουμε οι ελληνες ειναι επικινδυνοι ακομα και με τα αυτοκινητα τους γιατι οι περισσοτεροι εχουν λαδωσει για να παρουν το διπλωμα.. δεν θα γινει της πουτανας με τα οπλα?
    ΜΠΛΑΚ ΜΕΤΑΛ ΜΑΓΕΙΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ

  12. #4152
    Spider Jerusalem Deggial's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    The City
    Posts
    12,867

    Default

    Quote Originally Posted by Aleister View Post
    Καλα τα λεει (αν και η λυση δεν ειναι παντα η βια ε). Αν απο αυριο νομιμοποιηθει η κατοχη μικρων οπλων, να δεις πως θα μειωθουν οι βιασμοι απο αλλοδαπους που κανουν ντου σε σπιτια με γυναικες (ηλικιωμενες και μη) μονες τους...
    Ή απλά οι διαρρήκτες/βιαστές, γνωρίζοντας ότι ο άλλος μπορεί να είναι οπλισμένος, θα είναι αναγκασμένοι να οπλοφορούν και αυτοί... την ίδια κλιμάκωση έχεις και με την δημιουργία ειδικών, οπλισμένων σωμάτων ασφαλείας. Δεν είναι π.χ. τυχαίο ότι οι ληστές άρχισαν να χρησιμοποιούν πιο συχνά Kalashnikov από τότε που δημιουργήθηκε η ομάδα Δέλτα.

    Παρότι είμαι υπέρ της ελεύθερης αγοράς για πάσης φύσεως προϊόν, συμπεριλαμβανομένων των μικρών όπλων, είναι χαζό να θεωρεί κανείς ότι μειώνεται η εγκληματικότητα επειδή οι πολίτες θα οπλοφορούν.
    No trees were killed to send this message, but a large number of electrons were terribly inconvenienced.

  13. #4153
    Senior Member rottenside's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    273

    Default

    Ότι λεει ο απο πάνω. Με το να επιτραπει η οπλοκατοχη απλα αυτοι που θελουν να εγκληματισουν (κλεψουν-βιασουν-σκοτωσουν) θα γινουν πιο αδιστακτοι κ απλα θα εχουμε αιματοχυσιες. Ο καρατζαφερομαλακας μαλλον ελπιζει οτι θα βγουν οι αγανακτισμενοι ελληναρες κ θα καθαρισουν τα "μιασματα" τους αλλοδαπους και θα χρησιμοποιηθει το αλλοθι της αυτοαμυνας . " Με κοιτουσε περιεργα, κρατουσε κ κατι ομπρελες, νομιζα οτι ηθελε να με βιασει , ε κ του εριξα".
    Ήδη τα πραγματα εχουν γινει πιο αγρια , απλα με την οπλοκατοχη θα γινουμε φαρ ουεστ να γουσταρουμε .

    Aleister διαλεξε εσυ οπλο να προετοιμαστεις κ οταν αρχισει το πανηγυρι θα σου πουμε να βγεις εξω, σαν αλλος Μπατμαν να καθαρισεις.
    Οπου με θελουνε φυτο, εγω θα κανω σαματα.

  14. #4154
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    τεξας θα γινουμε!
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  15. #4155
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    999

    Default

    Quote Originally Posted by rottenside View Post
    Ο καρατζαφερομαλακας μαλλον ελπιζει οτι θα βγουν οι αγανακτισμενοι ελληναρες κ θα καθαρισουν τα "μιασματα" τους αλλοδαπους και θα χρησιμοποιηθει το αλλοθι της αυτοαμυνας.
    Ο Καρατζαφέρης φοβάται την διαρροή ψήφων προς την Χρυσή Αυγή και γι' αυτό στρέφεται προς την φασιστική ρητορεία. Στην πραγματικότητα πιστεύω ότι στα παπάρια του τους έχει τους μετανάστες. Γι' αυτόν οι μετανάστες είναι απλά ένα όχημα για να έρθει στην εξουσία, ένας αποδιοπομπαίος τράγος. Όπως είχε πει και ο Χιτλερ, αν δεν υπήρχαν οι Εβραίοι θα έπρεπε να τους εφεύρουμε.
    Last edited by ubu; 10-03-2012 at 12:16.
    See that cockroach? Tomorrow morning we'll be dead and it'll be alive. It will have more contact with my wife and child than I will. I'll be nothing and it'll be alive.

Similar Threads

  1. Replies: 5
    Last Post: 11-03-2021, 01:24
  2. [Cinema] Το Κακό στην Εποχή των Ηρώων (2009)
    By dopefiend in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 46
    Last Post: 29-06-2010, 03:02
  3. μια εξαιρετικη εποχη.
    By metamelia3 in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 15
    Last Post: 03-03-2010, 15:03
  4. ΕΠΟΧΗ
    By The Good Son in forum General Discussion
    Replies: 17
    Last Post: 03-02-2008, 01:37
  5. Η εποχη του Τροχου.
    By Darkling in forum General Discussion
    Replies: 31
    Last Post: 03-03-2006, 00:15

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •