Page 490 of 539 FirstFirst ... 390440480488489490491492500 ... LastLast
Results 7,336 to 7,350 of 8081

Thread: Μια ακόμα πιο εξαιρετική εποχή.

  1. #7336
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Quote Originally Posted by Λασπόνερα View Post
    Τί έκανα; Δεν κατάλαβα τίποτα.
    Τα έκανες πουτάνα στην Μάνδρα και μετράμε 15 νεκρούς, 21 τραυματίες και 3 αγνοούμενους. Αλλά δεν φταις εσύ, φταίνε όσοι μπαζώνουν και όσοι το επιτρέπουν...Εσύ απλά βρήκες και τα έκανες.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  2. #7337
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    654

    Default

    Δεν το ήθελα.
    Τραγικό να χάνεις τη ζωή σου επειδή απλώς έβρεξε πολύ.
    Φυσικά φταίνει όσοι μπαζωνουν και όσοι το επιτρέπουν αλλά το κακό έχει ήδη γίνει εδώ και δεκαετίες.

  3. #7338
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    φυσικά πάλι οι φτωχοί την πληρώνουν
    Rock or Nothing

  4. #7339
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Quote Originally Posted by Boskizo gidia View Post
    Εγω παλι ψαχνω καποιο thread για τις πλημηρες
    Εδώ τα λέμε κολλητέ αν και δεν είναι ακριβώς το πιο ενδιαφέρον θέμα στην αντζέντα μας.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  5. #7340
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    316

    Default

    Απλα μια φιλη της γυναικας μου ηταν εκει,την πηραν με ελικοπτερο και μετα στι νοσοκομειο λεει πετουσαν τους νεκρους με τα φτιαρια.Πολλοι παραπανω απο 15 που λενε.
    Ηθελα να δω αν ξερει εδω κανεις τιποτες περισοτερο

  6. #7341
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by Boskizo gidia View Post
    Απλα μια φιλη της γυναικας μου ηταν εκει,την πηραν με ελικοπτερο και μετα στι νοσοκομειο λεει πετουσαν τους νεκρους με τα φτιαρια.Πολλοι παραπανω απο 15 που λενε.
    Ηθελα να δω αν ξερει εδω κανεις τιποτες περισοτερο
    εύχομαι να μην εννοείς "κρύβουν τους νεκρούς να μην γίνει χαμός", γιατί είναι στην κατηγορία "6 ριχτερ ο σεισμός λένε, πόσο να είναι στην πραγματικότητα" και άλλα παρόμοια
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  7. #7342
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Μη σου κάνει εντύπωση, απλά με τους αεροψεκασμούς και τα εμβόλια μάς έχουν κάνει να πιστεύουμε αυτόματα ό,τι μας πουν.

  8. #7343
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Κι αν, όπως λέγαμε στο άλλο τόπικ τις προάλλες, μερικές φορές είναι "ανακούφιση" να ανακαλύπτουμε ότι κάποια πράγματα στο διαδίκτυο είναι τελικά τρολαρίσματα (γιατί δε μπορεί ρε παιδί μου να είναι υπαρκτές τόσο εκτός πραγματικότητας προσωπικότητες), υπάρχουν και τα "σοβαρά" που πραγματικά σε κάνουν απλά να θες να αφήσεις τούτον το μάταιο κόσμο:

    "Μήπως τελικά τα πράγματα πάνε καλά;" του Στέφανου Ξενάκη

  9. #7344
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Aisthanomai berdemenos meta apo auto to keimeno.
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  10. #7345
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Ρε σείς, πείτε μου κάτι, ο αδερφός μου δουλεύει σε ένα αρχίδι που μια τους πληρώνει μία κάνει το μαλάκα. Αν ο κόμπος φτάσει στο χτένι και χρειαστεί να φύγει απο εκεί (είναι δύσκολα για το μαλάκα, πήγε και έκανε παιδί βλέπεις απο τα 20τόσα του), τι αναφορά/καταγγελεία μπορεί να του κάνει? Γιατί έμαθα ότι τώρα, για τις 15 δεν τους έχει πληρώσει επειδή δεν βγαίνει, αλλά έχει να μείνει στη Θεσσαλονίκη για μία βδομάδα με τη γκόμενα, και μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι.
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  11. #7346
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    Quote Originally Posted by When Black Roses Bloom View Post
    Ρε σείς, πείτε μου κάτι, ο αδερφός μου δουλεύει σε ένα αρχίδι που μια τους πληρώνει μία κάνει το μαλάκα. Αν ο κόμπος φτάσει στο χτένι και χρειαστεί να φύγει απο εκεί (είναι δύσκολα για το μαλάκα, πήγε και έκανε παιδί βλέπεις απο τα 20τόσα του), τι αναφορά/καταγγελεία μπορεί να του κάνει? Γιατί έμαθα ότι τώρα, για τις 15 δεν τους έχει πληρώσει επειδή δεν βγαίνει, αλλά έχει να μείνει στη Θεσσαλονίκη για μία βδομάδα με τη γκόμενα, και μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι.
    Τίποτα.

    Μπαίνει μέσα στην δουλειά, τσακώνει το αφεντικό, του απειλεί ότι θα του γαμήσει το παιδί του μπροστά του, και το αφεντικό βρίσκει τα λεφτα εις διπλούν μάλιστα.

    Πάντα πιάνει.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  12. #7347
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Νομιζω πως, πλεον, η καθυστερηση πληρωμων εστω και για πολυ μικρο χρονικο διαστημα εχει πολυ μεγαλο προστιμο.
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  13. #7348
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Δουλεύει κανονικά, με ένσημα; Οι πληρωμές τους δε γίνονται μέσω τραπεζικού λογαριασμού; Αν ισχύουν τα 2 παραπάνω στοιχεία, ας μιλήσει με κανέναν εργατολόγο για να τραβηχτούν στην επιθεώρηση εργασίας και να του γαμήσουν την παναγία και το μουνί που τον ξέρναγε.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  14. #7349
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Κατ αρχήν ας αποφεύγουμε σεξιστικά σχόλια
    Και ο ενδιαφερόμενος να αναφέρει αυτά που λέει ο ονιμπότσο, αν είναι κανονικός εγαζόμενος, δλδ με σύμβαση και όλα αυτά ή αν δουλεύει μαύρα.
    Αν δουλεύει μαύρα απλά έχει πρόβλημα, ή φεύγει να μειώσει την χασούρα, ή τον ψειρίζει για να μαζέψει την διαφορά.
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  15. #7350
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    654

    Default

    Φίλος που δουλεύαμε μαζί σε κετερινγκ, μαύρα εννοείται, κερδισε δικαστήριο επειδή το αφεντικό του χρωστούσε χρήματα.
    Ας ξεκινήσει από την επιθεώρηση εργασίας για αρχή.

Similar Threads

  1. Replies: 5
    Last Post: 11-03-2021, 02:24
  2. [Cinema] Το Κακό στην Εποχή των Ηρώων (2009)
    By dopefiend in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 46
    Last Post: 29-06-2010, 04:02
  3. μια εξαιρετικη εποχη.
    By metamelia3 in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 15
    Last Post: 03-03-2010, 16:03
  4. ΕΠΟΧΗ
    By The Good Son in forum General Discussion
    Replies: 17
    Last Post: 03-02-2008, 02:37
  5. Η εποχη του Τροχου.
    By Darkling in forum General Discussion
    Replies: 31
    Last Post: 03-03-2006, 01:15

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •