Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 8081

Thread: Μια ακόμα πιο εξαιρετική εποχή.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default Μια ακόμα πιο εξαιρετική εποχή.

    Δεν έχουμε πει τίποτα για οικονομική κρίση, Προγράμμα Σταθερότητας, Πρόγραμμα Ακόμα Πιο Σταθερότητας, νέα μέτρα, επερχόμενα μέτρα κτλ.

    Πείτε γνώμες, πώς σας φαίνεται το όλο πράγμα, τι φταίει, ποιος φταίει, τι θα έπρεπε να γίνει, πώς βιώνετε στην πράξη τη ΦΑΣΗ κτλ. Κυρίως το τελευταίο δηλαδή.

    ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ : Να μη μπει ούτε ένα λινκ στην κουβέντα, τα έχουμε σιχαθεί τα λινξ και τα "καλά τα λέει αυτός", παρακαλούνται οι μοντς να σβήνουν οποιοδήποτε λινκ μπει στο τόπικ, ανεξαρτήτου θέματος. Πείτε τη γνώμη σας, κανείς δεν ξέρει εδώ μέσα την Αλήθεια έτσι κι αλλιώς.

    Επίσης καλό θα ήταν να απουσιάζουν τα "πούτσα και κρεμάλα" κτλ, κάντε τον κόπο να μιλήσετε σαν άνθρωποι, δεν είναι κακό.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  2. #2
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    το οτι η κριση μεσα στην δεκαετια θα ενταθει , λογω της ανοδου των οικονομιων της Κινας Ινδιας κλπ ... τοτε θα χουμε κριση.. τωρα μας δουλευουν τα μιντια για φουλ αντιλαικα μετρα οταν δεν εχουν πιασει ουτε ΕΝΑΝ εγκληματια κλεφτη φοροφυγα. αυτα . κατα τα αλλα... η μονη λυση ειναι να αφησουμε την χωρα στους μεταναστες και να παμε και μεις μεταναστες
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  3. #3
    Solidium HAVOC's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Οblivion
    Posts
    5,485

    Default

    Την ΦΑΣΗ, στην φαση.
    Οικοδομη πεσμενη, κατοικια ψοφια, δευτερη κατοικια κρατιεται με το ζορι. ΦΠΑ αναποφασιστο. Στεγαστικα δανεια κομμενα. Σταματησα και την τραπεζα γιατι εκτιμησεις για δανειο δεν παιζουν κι εγω δεν εκτιμω για να βγαινουν ακινητα στο σφυρι, δεν το αντεχω. Δημοσια εργα/δημοπρασιες ακομη πιο χελωνες γιατι δεν εχουν ακομη τοποθετησει στα ποστα για καλες μιζες τα απαραιτητα κομματοσκυλα.
    Προγραμματα περιβαλλοντικης ανησυχιας και ενεργειακες επιθεωρησεις νακα, μας τα εχει κανει τσουρεκια η καριολα η Μπιρμπιλη που να της καει το μνι. Επιδοτησεις και προγραμματα για ξενοδοχεια επισης ντεμεκ, η Αντζελα ανακαινιζει το γραφειο ΄τς.

    Τρεχω σαν μαλακας σε ολη την Ελλαδα, αναλογως τι εργο πετυχαινω. Οχι οτι δεν γουσταρω τις μετακινησεις, αλλα αλλο να εχεις κλεισει μερικες δλειες και να γυρνας, και αλλο να γυρνας για να μυριζεις.
    Μονο αλυσιδες και επαγγελματιες που ειχαν απο χρονια στο προγραμμα να κανουν μοναδες και συνεργασιες με 394874985798ν εταιρειες μαζι, κοινοπραξιες κτλ κτλ και χασιμο.

    Προλαβα σχεδον 4 καλα δημιουργικα χρονακια αρχιτεκτονιζοντας.

    Δεν το κοβω για τα επομενα 2 χρονια να αλλαζει. Σκατα κι αποσκατα.
    Πράγματι, ο καιρός ήτο θαυμάσιος. Ένας καιρός ηδονικός και, όπως λέγουν, θείος. Ο ήλιος έλαμπε καταυγάζων και θερμαίνων τα πάντα – τον ουρανόν, την θάλασσαν, το υπερωκεάνειον, τους επιβάτας. Όλοι σχεδόν ήσαν χαρούμενοι.


  4. #4
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    αφου υπηρχε τοσα χρονια οικοδομικος οργασμος για να υπαρχει , πανακριβες τιμες ακινητων χωρις λογο και αιτια.. λογικο ηταν να σκασει η φουσκα.. Ζησαμε τις φουσωκμενες αγελαδες των 90s τωρα καλως ηρθαμε στην πραγματικοτητα.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  5. #5
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    παντως HAVOC αμα εχεις τοσο αναδουλειες να σε δωσω μετρα να με κανεις ενα σπιτοκαλυβο οπως στο Μικρο Σπιτι Στο Λιβαδι...η Τεχνημον θελει τα μαλλια του κωλου μου

  6. #6
    μπε το μαύρο πρόβατο Coroner's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    SF Bay Area
    Posts
    2,444

    Default

    Τόσα χρόνια ελληνικής μαλακίας από όλους μας - κυβερνήσεις και πολίτες - κάποτε θα είχαν και το αντίκτυπό τους. Δε νομίζω ότι έχουμε πολλές λύσεις. Έχω αρχίσει και γουστάρω πολύ. Μένα στα αρχίδια μου όπως και να χει, να πάνε να γαμηθούνε όλοι. Με 400 ευρά ζούσα, τόσα θα έχω και τώρα και θα τη βγάλω καθαρή. Ούτως ή άλλως σε κανά χρόνο θα την έχω κάνει, οπότε δύο φορές στα ρχίδια μου.

    ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΤΑΝΙΟ ΣΑΣ.

    Υ.Γ.1: Τραβάτε τώρα πάρτε μπεμβέ μουνόπανα του κερατά και παπούτσια των 500 ευρώνανε.
    Υ.Γ.2: Μια ζωή για τον μπούτσο στα πάντα, καλά να πάθετε ΓΑΜΩ ΤΗ ΜΠΑΝΑΓΙΑ ΣΑΣ.
    ...when worms are granted wings, angels have to crawl...

  7. #7
    Otaku
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Κοιλάδα του Πεσαβάρ
    Posts
    696

    Default

    Quote Originally Posted by Amnesiac. View Post
    ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ : Να μη μπει ούτε ένα λινκ στην κουβέντα, τα έχουμε σιχαθεί τα λινξ και τα "καλά τα λέει αυτός", παρακαλούνται οι μοντς να σβήνουν οποιοδήποτε λινκ μπει στο τόπικ, ανεξαρτήτου θέματος. Πείτε τη γνώμη σας, κανείς δεν ξέρει εδώ μέσα την Αλήθεια έτσι κι αλλιώς.
    >το thread ειναι γεματο links

    I don't get it

  8. #8
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default


  9. #9
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by Parasight View Post
    Α και αν το δικό μου σχόλιο σου φάνηκε κακεντρεχες, welcome to ER. Άλλος ένας λόγος που είπα αυτά που είπα. Τεσπα, peace.
    Μεγάλοι άνθρωπες είμαστε. Όλα καλά. Δε θα ασχοληθώ και με την τελευταία βλακεία που θα θα γραφτεί εις βάρος μου (και προφανώς είδα κάποιες, μια βδομάδα τώρα)

    Οποίος νομίζει ότι είναι σπορ το net quarreling και πάει για πρωτάθλημα, be my guest. Δε συνηθίζω να αυτολογοκρίνομαι, καθότι το θεωρώ το πρώτο βήμα προς το φασισμό. Αν τώρα σκοπός σας είναι, αντί να έρχεται κόσμος στο forum, να φεύγει περιγελασμένος και να βρίζει άπαντες, τότε μάλλον η ενεργή metal κοινότητα δε διαφέρει και πολύ από τα παιδάκια του δημοτικού.

    Stay heavy and on topic!

  10. #10
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    έχεις απόλυτο δίκιο, πήγαινε στο rocking.gr όσο προλαβαίνεις ακόμα

  11. #11
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by The Donnn View Post
    +1. Αναμένουμε ΕΠΙΚΟ δέκατο ποστ-δυναμίτη.
    Αρχίζω να υποψιάζομαι ότι επειδή δεν ανταποκρίθηκα στις προσδοκίες του κοινού, ξεκίνησε αυτή η άνανδρη και ιταμή επίθεση εναντίον μου.

    Δύσκολο, Phantom Duck. Στο rocking δεν έχει commissar [ <3 ] , οπότε θα με φας στη μάπα!

  12. #12
    ρινς antimusic's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    planet motherfucker
    Posts
    2,860

    Default

    τώρα εξηγούνται όλα.
    Talking monkey, yeah, yeah. Came here from the future. Ugly sucker, only says "ficus".



  13. #13
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Quote Originally Posted by The Donnn View Post
    +1. Αναμένουμε ΕΠΙΚΟ δέκατο ποστ-δυναμίτη.
    Αρχίζω να υποψιάζομαι ότι επειδή δεν ανταποκρίθηκα στις προσδοκίες του κοινού, ξεκίνησε αυτή η άνανδρη και ιταμή επίθεση εναντίον μου.

    Δύσκολο, Phantom Duck. Στο rocking δεν έχει commissar [ <3 ] , οπότε θα με φας στη μάπα!
    Βασικά πέρα από τα μποξεράκια σούπερμαν, που δεν έχουμε δει φωτογραφίες ακόμα, και τα βυζά και και και δεν έκανες και καλή αρχή. Συστήσου πρώτα...και μετά άπλωσε το σεντόνι, τι είναι εδώ πέρα!
    John Cleese: Political Correctness Can Lead to an Orwellian Nightmare

  14. #14
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Έχεις δίκιο boss. My bad. Το έψαχνα πάντως αυτό thread, είδα ότι ήταν πολύ χύμα τα πράγματα και τα υπόλοιπα τα ξέρετε.. Μποξεράκια, βυζάρες, personal sex tapes κτλ

  15. #15
    For Science,You Monster. Ethereal's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    afk
    Posts
    1,427

    Default

    Δεν είμαστε φασίστες ούτε ρατσιστές.

Similar Threads

  1. Replies: 5
    Last Post: 11-03-2021, 02:24
  2. [Cinema] Το Κακό στην Εποχή των Ηρώων (2009)
    By dopefiend in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 46
    Last Post: 29-06-2010, 04:02
  3. μια εξαιρετικη εποχη.
    By metamelia3 in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 15
    Last Post: 03-03-2010, 16:03
  4. ΕΠΟΧΗ
    By The Good Son in forum General Discussion
    Replies: 17
    Last Post: 03-02-2008, 02:37
  5. Η εποχη του Τροχου.
    By Darkling in forum General Discussion
    Replies: 31
    Last Post: 03-03-2006, 01:15

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •