Page 3 of 22 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 324

Thread: vBulletin 4

  1. #31
    Solidium HAVOC's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Οblivion
    Posts
    5,485

    Default

    Στο προσωρινο dark τα νεα posts λεμε να ειναι κιτρινα, κατι τελοσπαντων που να βγαζει πιο ευχαριστα το ματι. Ξερουμε,ξερουμε, ειναι δοκιμαστικη φαση, αλλα ερ αλλαγη χωρις γκρινια δεν γινεται
    Πράγματι, ο καιρός ήτο θαυμάσιος. Ένας καιρός ηδονικός και, όπως λέγουν, θείος. Ο ήλιος έλαμπε καταυγάζων και θερμαίνων τα πάντα – τον ουρανόν, την θάλασσαν, το υπερωκεάνειον, τους επιβάτας. Όλοι σχεδόν ήσαν χαρούμενοι.


  2. #32
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    καλό είναι, και φαίνεται πιο γρήγορο από το 3. παίξε γενικά με κουμπάκια και χρώματα και θα 'ναι g.

  3. #33
    R+L=J funishment's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Magrathea
    Posts
    2,444

    Default

    Χιλιάδες θαμς απ για το νταρκ-γουάητ, απλά απάλευτο το τυρκουαζάκι για τα μάτια.

    Εἶναι τἄχα σωστό, να παριστάνῃς τό μικρό και κελαρύζον ποταμάκι, ὅταν ἔχῃς τόν Αμαζόνιο στό στῆθος σου καί μέσα στ' ἀρχίδια σου φωτιά;

  4. #34

    Default

    Λοιπόν θέλω γνώμες για τα εξής:
    1) Το darkvision το κρατάμε ή ψάχνουμε για κάτι καλύτερο (αν έχετε κάτι συγκεκριμένο να προτείνετε το κάνετε); Κυρίως για χρώματα λέμε, κάποια εικονίδια τα βλέπουμε.
    2) Με τιρκουάζ ή λευκά γράμματα; Δηλαδή, DarkVision ή DarkVision-white;
    3) Με το bright τι κάνουμε; Τρεις επιλογές, ή αυτό που έχει, ή αυτό εδώ: http://forum-skins.com/forum/forum.php?styleid=13 που είναι το ίδιο βασικά αλλά με γκρι επικεφαλίδες, ή ψάχνουμε κάτι διαφορετικό (πάλι, αν έχετε κάτι συγκεκριμένο να προτείνετε ακόμα καλύτερα).
    Γενικά τα εικονίδια φτιάχνονται εύκολα, καλό βέβαια είναι να έχουμε μια καλή βάση και να μη χρειάζονται όλα άλλαγμα. 2-3 τα αλλάζουμε άνετα οπότε μην το ψειρίζετε. Μόλις καταλήξουμε στα 2 βασικά styles, βλέπουμε τις μικροαλλαγές.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  5. #35

    Default

    Στηρίζω τιρκουάζ.
    I just posted on ER... Take that, society!

  6. #36
    ηλίθιο μουνί Cookie Monster's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    682

    Default

    Όχι τυρκουάζ ρε.
    I was just in your kitchen. I didn't see no god damn pig.

  7. #37
    φτερησλέξ Tispanagias tamatia's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Ψυγείο προς ταβάνι
    Posts
    1,754

    Default

    Το τιρκουάζ γαμάει. Ταιριάζει και με τον χαρακτήρα μου. Γκέη και μαρέσει.
    It is known.

  8. #38
    Радость простых мелодий Fireknight's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Øresund
    Posts
    2,439

    Default

    to Darkvision-white einai oreo , na to kratisoume .
    gia to bright , mia xara einai to mavro pou eipes , i kai afto http://www.themers.org/vbulletin-ski...tin-4-0-a.html .
    screenshot
    the game is the game

  9. #39
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Ωραιο, δε με χαλαει. Μονο δυο παρακλησεις εχω αν γινεται, ενα να ειναι μεγαλυτερο το nickname διπλα απο τα posts και δευτερον αν γινεται να μπαινουν αυτοματα τονοι στα ποστ μου γιατι βαριεμαι να βαζω.

  10. #40
    ηλίθιο μουνί Cookie Monster's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    682

    Default

    Και οι τίτλοι των θρεντς να μεγαλώσουν, δε βλέπω καλά.
    I was just in your kitchen. I didn't see no god damn pig.

  11. #41
    R+L=J funishment's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Magrathea
    Posts
    2,444

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonlord View Post
    Λοιπόν θέλω γνώμες για τα εξής:
    1) Το darkvision το κρατάμε ή ψάχνουμε για κάτι καλύτερο (αν έχετε κάτι συγκεκριμένο να προτείνετε το κάνετε); Κυρίως για χρώματα λέμε, κάποια εικονίδια τα βλέπουμε.
    2) Με τιρκουάζ ή λευκά γράμματα; Δηλαδή, DarkVision ή DarkVision-white;
    3) Με το bright τι κάνουμε; Τρεις επιλογές, ή αυτό που έχει, ή αυτό εδώ: http://forum-skins.com/forum/forum.php?styleid=13 που είναι το ίδιο βασικά αλλά με γκρι επικεφαλίδες, ή ψάχνουμε κάτι διαφορετικό (πάλι, αν έχετε κάτι συγκεκριμένο να προτείνετε ακόμα καλύτερα).
    Γενικά τα εικονίδια φτιάχνονται εύκολα, καλό βέβαια είναι να έχουμε μια καλή βάση και να μη χρειάζονται όλα άλλαγμα. 2-3 τα αλλάζουμε άνετα οπότε μην το ψειρίζετε. Μόλις καταλήξουμε στα 2 βασικά styles, βλέπουμε τις μικροαλλαγές.
    Εγώ πάντως είμαι darkvision-white, και για bright αυτό που λίνκαρες είναι μάνα.

    Εἶναι τἄχα σωστό, να παριστάνῃς τό μικρό και κελαρύζον ποταμάκι, ὅταν ἔχῃς τόν Αμαζόνιο στό στῆθος σου καί μέσα στ' ἀρχίδια σου φωτιά;

  12. #42
    57% not burnt μπιζαριος's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    root
    Posts
    3,086

    Default

    ναι βασικα ειναι πολυ ομορφο το γουαιτ.
    το διπλοκλικ και μαρκ ας ριντ στο κουμπακι γαμαει τους παντοκρατορες της τεμπελιας.
    μενω στην γκρινια του κιτρινου και μεγαλυτερου κομβιου των unread, και thread αλλα και folder.
    εκληπαρω. αν δεν προλαβαινεις δωσε οδηγιες να κανω τιποτα να βοηθησω και γω. χωρις ανταλλαγμα, μονο το ban του μιτσμανν θελω.
    υπομονή

  13. #43

    Default

    Μου στέλνεις στο dreamsareimmortal παπάκι χοτμαιλ κομ τα κουμπιά όπως τα ονειρεύεσαι, με το όνομα που έχουν ήδη.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  14. #44

    Default

    Παρεμπιπτόντως ανέβασα αυτό που έλεγα ως Bright.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  15. #45
    57% not burnt μπιζαριος's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    root
    Posts
    3,086

    Default

    μπορω να τα μεγαλωσω λιγο η το μεγεθος παιζει ρολο? (σαυτη τη περιπτωση)
    υπομονή

Similar Threads

  1. Replies: 594
    Last Post: 12-03-2016, 08:42

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •