Page 20 of 22 FirstFirst ... 101819202122 LastLast
Results 286 to 300 of 324

Thread: vBulletin 4

  1. #286
    Κρι Κρι jack the ripper's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Everflow
    Posts
    8,435

    Default

    mia paparia einai

  2. #287
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Αυτή η φάση που πατάς το κουμπάκι απο το index για το last post () και αντι να σε πηγαίνει στο last post σε πηγαίνει σε αυτό που θεωρεί τελευταίο διαβασμένο, έχει αρχίσει να σπάει λίγα αρχίδια. Θα πρότεινα να το αλλάξετε δεν πρέπει να ειναι δύσκολο.

  3. #288

    Default

    Μ, απλά είχα ελπίδες ότι θα βγει κανα 4.0.3 σύντομα που θα το διορθώνει. Θα το κοιτάξουμε.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  4. #289
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonlord View Post
    χα, ψαρώσατε, σιγά μην το αλλάξουμε. βασικά αρχικά σκόπευα απλά να αφήσω τον φίξξξερ να περιμένει για να δω πότε θα ρωτήσει "άντε, αργεί το σοβαρό λόγκο;"
    Το καταλαβα οτι πηγαινες να με ψαρωσεις γιατι θυμαμαι την προηγουμενη σου απαντηση, γι αυτο και δεν απαντησα, αφου με ξενερωσες.
    Παραμενει χωρις γουστο, χωρις ιχνος χιουμορ, ασχημο αισθητικα, προχειρα φτιαγμενο και αστοχο.
    Αν σκοπος σου ηταν να πρηζεις αρχιδια ομοφοβικων ή σοβαροφανων χρηστων, μπορουσες να βαλεις πολλα αλλα πραγματα.
    Απο το σημα των χορτοφαγων (εχετε αληθεια?), μεχρι τους κιονες που ειχες βαλει στην εθνικη εορτη, μεχρι ελαιογραφια με χριστιανικη γραμματοσειρα.
    Η ακομα και χαρτη της Κυπρου και να γραφει Ελεγκτρικ Ρεγκβιεν Μαναν μου ξερω γω.

    ΥΓ. Θα πρεπε να σε προβληματιζει οτι αρεσει σε ΟΛΕΣ τις γυναικες (+μπιζαριο). Χελλοου Κιτυ.
    Last edited by FIXXXER; 05-03-2010 at 08:11.

  5. #290
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    ένα anti-alias στα γράμματα θέλει μόνον.

  6. #291
    57% not burnt μπιζαριος's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    root
    Posts
    3,086

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Η ακομα και χαρτη της Κυπρου και να γραφει Ελεγκτρικν Ρεγκβιεν Μαναμου ξερω γω.

    ΥΓ. Θα πρεπε να σε προβληματιζει οτι αρεσει σε ΟΛΕΣ τις γυναικες (+μπιζαριο). Χελλοου Κιτυ.

    fixxed και ουρτ.
    υπομονή

  7. #292
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    μπιζαριε θενξ αλλα τα καταφερνω και μονος μου

  8. #293
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    Quote Originally Posted by Comte de Saint-Germain View Post
    Το μπαντ τέηστ είναι σκέτη επιληψία.
    που να εβλεπες και το προηγούμενο. αλλα συνηθιζεις και θα το κανουμε πιο γιουζερ φρεντλυ (Χ, όποτε έχεις χρόνο προτάσεις)
    Vielen Dank für alles was mal war

  9. #294
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Αυτή η φάση που πατάς το κουμπάκι απο το index για το last post () και αντι να σε πηγαίνει στο last post σε πηγαίνει σε αυτό που θεωρεί τελευταίο διαβασμένο, έχει αρχίσει να σπάει λίγα αρχίδια. Θα πρότεινα να το αλλάξετε δεν πρέπει να ειναι δύσκολο.
    Οπως πρωείπα, εγώ το βρίσκω φοβερά βολικό αυτό. Εξήγησε σε παρακαλώ γιατί σε ενοχλεί. Δηλαδή αν δούλευε όπως πρώτα και το πατούσες και έμπαινες όντως στο τελευταίο πόστ που έγινε, δεν θα σκρόλλαρες στη συνέχεια σιγά σιγά διαβάζοντας -ανάποδα- τα πόστ που έγιναν, μέχρι να φτάσεις στο τελευταίο που είχες διαβάσει? Ε, τώρα σε πάει κατευθείαν εκεί και τα διαβάζεις με τη σειρά, σαν άνθρωπος.
    Μη γίνεσαι πιο κολλημένος απο μένα. Βολεύει.

    Ενι, θα τσεκάρω κάποια στιγμή σήμερα.
    Φιξερ το λόγκο είναι αισχρό, καθόλου δε μ'αρέσει (ειδικά χελοου κίτυ, μισώ θανάσιμα). Ακριβώς όμως επειδή είναι αισχρό και γελοίο, μ'αρέσει να το βλέπω. Η σοβαροφάνεια μας μάρανε εδω μέσα.

  10. #295
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Μα αν διαβασες το ποστ μου, δε με ενοχλει να βαλουν κατι γελοιο, αρκει να ειναι αστειο ταυτοχρονα. Αυτο ειναι απλα μια μαλακια και μιση.

  11. #296
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Ομολογουμένως, δεν το διάβασα. Στο κουόουτ του βυζάριου έπεσε το μάτι μου. Τέσπα, το λόγκο δεν είναι κάτι που ενοχλέι/ξεβολεύει τη χρήση, οπότε απο μένα, ας βάλουν ο,τι γουστάρουν.

  12. #297

    Default

    χ ο σπυρος λέει άλλο, να υπάρχουν και τα 2, πατώντας στο όνομα του τόπικ να λειτουργεί όπως τώρα
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  13. #298
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Πατώντας το όνομα του τόπικ ακριβώς πριν το >> εννοεις? Αν γίνεται αυτό, πάσο.

  14. #299
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Εγώ είπα να είναι όπως ήταν γιατί αφ'ενός βλέπω το τοπικ offline πολλές φορές (οπότε τα διαβασμένα ποστ είναι άχρηστα) αλλα και online για κάποιο λόγο πολλές φορές με πετάει σε άκυρα ποστς ενώ έχω ήδη διαβάσει το θρεντ. Και γενικά δεν με νοιάζει να σκρολλάρω για να δω ποστς. Τώρα αν γίνεται να παίζουν δύο λινκς τόσο το καλύτερο.

  15. #300
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Απ'ότι είδα τώρα, πατώντας τον τίτλο σε πάει στο τελευταίο, τελευταίο πόστ που έγινε. Οπότε κομπλέ είσαι. Τώρα αυτό με τα >> κοιτάξτε μπας και το σενιάρετε λίγο γιατί δεν σε πάει στο τελευταίο αδιάβαστο γενικά, αλλά μάλλον στο τελευταίο αδιάβαστο της ημέρας (δεν σε πάει αν έχει γίνει την προηγούμενη δλδ) ή κάτι τέτοιο. Αλλα ενταξ, κι έτσι να μείνει εγω δεν έχω ιδιαίτερο προμπ.

Similar Threads

  1. Replies: 594
    Last Post: 12-03-2016, 08:42

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •