Page 2 of 33 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 483

Thread: Τ Ρ Ο Μ Ο Κ Ρ Α Τ Ι Α

  1. #16
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Μη μπερδεύουμε βούρτσες με πούτσες. Εσύ λύσσαγες για τη "βία" γενικά.

    φιξερ: ναι.

    αγοραφό: έλα με αυτά τα "και τι κάνετε εσείς;; ε;;". Εμείς γαμάμε και δέρνουμε, να μα το θεό.

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Μη μπερδεύουμε βούρτσες με πούτσες. Εσύ λύσσαγες για τη "βία" γενικά.
    όχι, μιλούσα και για την ηλιθιότητα των στόχων!

  3. #18
    Senior Member rage for order's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Inequality Street
    Posts
    2,414

    Default

    Quote Originally Posted by Khalkji View Post
    χρειαζεται να γινει πιο στρατηγικη και να αποκτησει βαση αλληλεγγυης και προπαγανδας. αν δεν γινουν αυτα, την γαμησαμε. οι μπααντερ-μαϊνχοφ δεν θα ειχαν αποκτησει ποτε νοημα αν δεν ειχαν συνδεθει με το γερμανικο κινημα των καταληψεων.
    Εκεί είναι και το πρόβλημα, που το έχουμε συζητήσει νομίζω πάλι, στην αντίληψη περί πρωτοπορίας του ένοπλου. Σε έναν αγώνα είσαι μέσα ή δεν είσαι και αν δεν είσαι εκεί είσαι κάπου αλλού αντίστοιχα. Από την άλλη έχουμε την ένοπλη πρωτοπορία που αποφασίζει και δρα κεκλεισμένων και λέμε ότι γύρω πρέπει να μαζευτούν οι χειροκροτητές που θα λένε πόσο γαμάνε και θα μοιράζουν φωτοτυπίες τις προκηρύξεις τους. Αν είναι έτσι ας μπούμε κατευθείαν στα κόμματα για να μην το κουράζουμε.

  4. #19
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Όχι ότι, αλλά. Μπάσταρδοι στόκοι φρικιά: αναλογιστείτε λίγο πόσα γαμημένα χρόνια υπάρχει στην ελλάδα η ένοπλη ατομική δράση. Απο το 1975, λαμπρά. Τριανταπέντε είναι τα γαμημένα χρόνια λοιπόν. Σε πόσες διαφορετικές οργανώσεις; Καμια δεκάρα λέω εγώ χωρίς τις πολύ άκυρες και μαζί με τις καινούργιες: 17Ν, ΕΛΑ, πυρήνες της ψολιάς, σέχτες, επαναστατικός αγών, μαύρο κόκκινο, παιδιά απ την πάτρα, όλοι αυτοί οι μαλάκες τελοσπάντω. Πόσα χτυπήματα; Και στα ΔΙΑΚΟΣΑ μη σου πω και βάλε. Με τι στόχους; Μαζί με το τελευταίο περίπου με ό,τι μαλακία μπορεί να βάλει ο νους, απο εσατζίδες μέχρι υπουργούς, εφοπλιστές, τράπεζες, χρηματιστήρια, κανάλια, βουλές, ασφαλιστικές, άμαξες και ορφανοτροφεία. Και τι έγινε μωρέ μαλάκες; Θα σου πω εγώ: Τα αρχίδια μου έγινε. Οι μπάτσοι βρήκαν πάτημα να γαμάνε με ΛΟΓΟ, τον λόγο τον παίζουν τα κανάλια και ο λόγος βρίσκεται στις συνειδήσεις της πλατιάς πουτάνας κοινωνίας που υποτίθεται ότι ο κάθε καλκης θα ήθελε να είναι μαζί του. Και αφού έχει συμβεί αυτό το απόλυτο τίποτα απο πλευράς λαϊκών αναγκών και το πολύ σημαντικό ΓΑΜΑ ΤΑ απο πλευράς συνασπισμού εξουσίας υπάρχουν ακόμα γραφικές φωνές που υπερασπίζονται την ατομική ένοπλη πάλη λες και είναι το δισκοπότηρο. Και αγαναχτώ όχι για να πείσω τώρα εδώ τον καλκη και τον αγοραφό στο φόρουμ αλλά με το ΠΟΣΗ βλακεία μπορεί να υπάρχει στον κόσμο πια; Είστε πιο βλάκες ακόμα και απο τους νοικοκυραίους. Mπάσταρδοι στόκοι φρικιά.

    Σε άλλα νέα, για μας τους συνωμοσιολόγους είναι ξεκάθαρο ότι το χτύπημα είναι CIA συνδέεται με το πρόσφατο αεροπλανικό που τρέχουν και δε φτάνουν οι αμερικανοί και έχει να κάνει με νέο δόγμα "αντιτρομοκρατίας" εν όψει. Εγώ τα λέω, να τα θυμάστε.
    Εδώ συμφωνώ απόλυτα πάντως.
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    999

    Default

    Quote Originally Posted by rage for order View Post
    Quote Originally Posted by Khalkji View Post
    χρειαζεται να γινει πιο στρατηγικη και να αποκτησει βαση αλληλεγγυης και προπαγανδας. αν δεν γινουν αυτα, την γαμησαμε. οι μπααντερ-μαϊνχοφ δεν θα ειχαν αποκτησει ποτε νοημα αν δεν ειχαν συνδεθει με το γερμανικο κινημα των καταληψεων.
    Εκεί είναι και το πρόβλημα, που το έχουμε συζητήσει νομίζω πάλι, στην αντίληψη περί πρωτοπορίας του ένοπλου. Σε έναν αγώνα είσαι μέσα ή δεν είσαι και αν δεν είσαι εκεί είσαι κάπου αλλού αντίστοιχα. Από την άλλη έχουμε την ένοπλη πρωτοπορία που αποφασίζει και δρα κεκλεισμένων και λέμε ότι γύρω πρέπει να μαζευτούν οι χειροκροτητές που θα λένε πόσο γαμάνε και θα μοιράζουν φωτοτυπίες τις προκηρύξεις τους. Αν είναι έτσι ας μπούμε κατευθείαν στα κόμματα για να μην το κουράζουμε.
    ανοιχτή συνέλευση στο γκίνη για την από τα κάτω οργάνωση του ένοπλου. θα κυκλοφορήσει κουτί ενίσχυσης για την αγορά των όπλων.
    Last edited by ubu; 10-01-2010 at 17:53.
    See that cockroach? Tomorrow morning we'll be dead and it'll be alive. It will have more contact with my wife and child than I will. I'll be nothing and it'll be alive.

  6. #21
    Senior Member rage for order's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Inequality Street
    Posts
    2,414

    Default

    σου έχω δώσει μια συμβουλή.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    999

    Default

    εγώ πάντως γελάω.
    See that cockroach? Tomorrow morning we'll be dead and it'll be alive. It will have more contact with my wife and child than I will. I'll be nothing and it'll be alive.

  8. #23
    Senior Member rage for order's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Inequality Street
    Posts
    2,414

    Default

    και επειδή μια ακόμα κουβέντα για την "τρομοκρατία" θα είναι βαρετή απλά αφήνω αυτό εδώ.
    Spoiler


  9. #24

    Default

    rage for order, κρεσέντο ηλιθιότητας δικέ μου.

  10. #25
    agit-spam attack Agoraphobic_S.I.'s Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    ΣΤΗ ΛΙΤΑΝΕΙΑ
    Posts
    1,929

    Default

    Αχαχαχ απίστευτο εξώφυλλο.

  11. #26
    Οργισμένος Βαλκάνιος Pinatero's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    TERRA ROSSA
    Posts
    5,779

    Default

    tag: ναρ ματαρον... λιωνω
    ..Γω νόμιζα πως ήσασταν ο Σπουδαίος Θεός, ο Μεγαλοδύναμος
    αλλά σεις δεν είστε παρά ένα ειδωλάκι, ένας κόπανος με γραβάτα
    Σκύβω ήδη να πιάσω το κέρατο
    που χω κρυμμένο στα σταράκια μου...


    http://justaburn.blogspot.gr/
    http://www.facebook.com/pages/Nights...70783152963345
    http://www.downtunedmag.com/p/downtuned-radio.html
    https://www.facebook.com/1000modsFanClub

  12. #27
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default

    ενώ η χειροβομβίδα στο στέκι μεταναστών πέρσι ούτε ως τρομοκρατική ενεργεια δεν χαρακτηρίστηκε. Πολύ βάρος προς την ένοπλη δράση από τα αριστερά πέφτει η ζυγαριά της αντιτρομοκρατικής
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

  13. #28

    Default

    Ενώ για κάτι βολεμένα αριστερά αρχιδάκια σαν και την πάρτη σου η τρομοκρατία είναι ισομερής.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    999

    Default

    θα γίνω λίγο ΦΛΩΡΟΣ και θα ρωτήσω, δεν είναι κάπως σιχαμερό να βρίζεις έτσι άνθρωπο με τα διπλά σου χρόνια; όποιες κι αν είναι οι απόψεις του και ιδιαίτερα όταν τα γραφόμενά του που προκάλεσαν αυτή σου την αντίδραση ήταν εντελώς μετρημένα και σοβαρά διατυπωμένα.

    θα μου πεις, τόσα χρόνια ακούει χριστοπαναγίες ο καντιρού, τώρα σου 'σκασε; θα σου πω, ναι, τώρα μου 'σκασε.
    See that cockroach? Tomorrow morning we'll be dead and it'll be alive. It will have more contact with my wife and child than I will. I'll be nothing and it'll be alive.

  15. #30
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    αχου το, στο ναρ ειναι τζεντλεμεν.
    this is radio freedom.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •