Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 45

Thread: StriptiTZadiko

  1. #16
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Σοφη κινηση να μπεις μονο με λεφτα για 1 ποτο. Συνηθως την ακολουθουσα στις λιγες φορες που με τραβηξαν σε τετοιου ειδους μερη. Την τελευταια φορα που πηγα κερναγε φιλος και φαγαμε πολλα....2 ατομα...Απο τοτε τελος.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  2. #17
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Έχω να πάω άπειρα χρόνια σε στριπτιζάδικο και μόνο ιστορίες ντροπής έχω να θυμάμαι.

    Την πρώτη φορά είχαμε πάει 5 άτομα, ελεύθεροι και οι 5 και μάλλον γυάλιζε περισσότερο απότι πρέπει το μάτι μας από την αγαμία και το αλκοόλ γιατί μόλις φτάσαμε στην είσοδο ο πορτιέρης μας είπε "καλώς τους βιολιτζήδες". FML.

    Μια άλλη φορά είχε πάρει χορό ένας φίλος μου και όταν επέστρεψε τα είχε πάρει στο κρανίο γιατί η τύπισσα τον έβριζε συνέχεια κατά τη διάρκεια του χορού του στυλ "μια ζωή μαλάκας θα είσαι", "πάρε ένα μαλάκα που θέλει και χορό" κτλ. Οπότε αμέσως την πήρα και γω αφού πρόσφερε και έξτρα στην ίδια τιμή αλλά καθότι είμαι ευγενική φυσιογνωμία και επειδή μάλλον είχε ξεθυμάνει με το φίλο μου, την έπιασε ο πόνος και άρχισε να μου λέει για τα 2 παιδιά της στην Ουκρανία και για τις δυσκολίες της ζωής στην Ελλάδα και για το ότι δεν είναι πουτάνα κτλ. Περίεργη φάση γενικά να γλύφεις τα βυζιά της άλλης και να σταματάς ανά διαστήματα για να πεις "λυπάμαι", "καταλαβαίνω" κτλ

    Τα υπόλοιπα είναι κλασικές_εμπειρίες_σε _στριπτιζάδικο οπότε τα αφήνω.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  3. #18

    Default

    euxaristw amniziak

  4. #19
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Α εσύ ήσουν η κοπέλα;
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  5. #20

    Default

    oxi o portieris

  6. #21
    THRASHER Razor's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΡΕΑ ΘΡΑΣΕΡΣ
    Posts
    5,830

    Default

    αλλο ενα σε ποστ του αμνιζιακ
    ΣΠΙΝΤ ΜΕΤΑΛ ΧΛΕΠΕΣ ΣΤΟΥΣ ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ ΤΟΥ ER

    ΟΥΖΟ-ΘΡΑΣ-ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ-ΣΑΜΑΤΑΣ

  7. #22
    Damaged Goods Inc. Black Snake Moan's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    West Side Thessaloniki
    Posts
    108

    Default

    Quote Originally Posted by Amnesiac. View Post
    την έπιασε ο πόνος και άρχισε να μου λέει για τα 2 παιδιά της στην Ουκρανία και για τις δυσκολίες της ζωής στην Ελλάδα και για το ότι δεν είναι πουτάνα κτλ. Περίεργη φάση γενικά να γλύφεις τα βυζιά της άλλης και να σταματάς ανά διαστήματα για να πεις "λυπάμαι", "καταλαβαίνω" κτλ
    Αυτή ακριβώς η πλευρά του θέματος είναι που μ'άρεσε εμένα αν και δεν το περίμενα. Προειδοποίηση, επίκειται αμπελοφιλοσοφικός εκτροχιασμός του θρεντ.

    Μια γυναίκα σε τέτοια δουλειά θα έχει προφανώς κάποια άσχημα βιώματα παραπάνω και κάποια κομπλεξ σε σχέση με τις υπόλοιπες. Θα μου πεις τέτοια έχουμε όλοι σε κάποιο βαθμό, απλά αυτές το ξέρουν γιατί δεν μπορούν ούτε να αποφύγουν να το συνειδητοποιήσουν, ούτε να το ξεχάσουν. Και όποιος πει ότι κάθονται για τα εύκολα λεφτά και αυτό είναι όλο, ας το σκεφτεί και θα δει ότι δεν είναι εύκολα αλλά γρήγορα λεφτά, υπάρχει διαφορά.Αναγκάζονται όμως από το περιβάλλον τους να συνειδητοποιήσουν ωμά και ξεκάθαρα ότι ναι, δεν είσαι το κέντρο του γαμημένου σύμπαντος κυρία μου όταν 500 άτομα σε βλέπουν σαν ένα κομμάτι κρεας, και με αυτό τον τρόπο χάνουν το στοιχείο του γυναικείου χαρακτήρα που είναι κατά βασή ασύμβατο με εμάς και το αντιπαθούμε, γιατί γουστάρουμε να είμαστε εμείς οι αρχηγοί.

    Εκεί πάνω είναι που αξίζει να κάνεις μια προσπάθεια να δεις πέρα από τη κάβλα της στιγμής και να ρωτήσεις να μάθεις τη δικιά της πλευρά του όλου θέματος και αν θέλει να το συζητήσει είσαι σε καλό δρόμο (λεφτά να έχεις να κερνάς ποτά μόνο, γιατί ο χρόνος είναι κυριολεκτικά χρήμα εκεί μέσα). Όπως και να το κάνουμε μια γυναίκα που είναι υπερκάβλα, έχει πιάσει πάτο και είναι ταυτόχρονα "επικίνδυνη" και ψεύτρα αλλά το ξέρεις εκ των προτέρων και παρόλα αυτά συνεχίζεις, είναι γενική φαντασίωση μεγάλου μέρους του αντρικού πληθυσμού, αλλιώς δε θα υπήρχαν film noir με τους αλκοολικούς ντετέκτιβ που μπλέκουν με καμμένες νυχτόβιες.

    Χωρίς να είμαι κανένας μόνιμος θαμώνας με τρελή εμπειρία στο θέμα "κωλόμπαρα", από το περιστατικό που έλεγα πριν μου δημιουργήθηκαν κάποιες σκέψεις. Μου τις επιβεβαίωσε φίλος που τον ξέρουν με το μικρό όνομα τα αφεντικά σε "καταστήματα" της Θεσσαλονικης, έχει φίλες που δουλεύουν εκεί και έχει δώσει και μερικές. Εσύ θες να πιάσεις κωλαράκια και αυτές θέλουν να δείξει κάποιος ότι ενδιαφέρεται για αυτές, έστω και προσποιητά. Επειδή λόγω δουλειάς τους λείπει ο σεβασμός σε καθημερινή βάση, αν τους δώσεις λίγο και δείξεις ότι βλέπεις ελάχιστα παραπέρα από τα βυζιά τους, θα περάσεις πολύ καλύτερα πίνοντας τα ποτάκια σας παρεούλα, από ότι αν απλά έσκαγες τα ίδια λεφτά για απανωτούς χορούς. Και αν έχεις λεφτά για χάλασμα και το συνεχίσεις αυτό κάποιο διάστημα, μετά από λίγο καιρό παίζει να βρεθείς και με καναδυό fuck-buddies. Δε πιστεύω να χαλάει κανέναν η σκέψη να σκάει για καφέ με την παρέα και να κυκλοφοράει μια stripper, την οποία πηδάει κιόλας περιστασιακά

    Οκ, μέσα στο μαγαζί ξέρεις ότι λες και ακούς φούμαρα, αλλά εκεί πάνω στην κουβέντα βλέπεις τη γυαλάδα στο μάτι και ασυναίσθητα μέσα στο μεθύσι σου ρίχνεις το ίδιο βλέμμα που σημαίνει "μου λες ψέμματα γιατί είναι δουλειά σου ή και αλήθεια να λες δε σε πιστεύω και πολύ", σε διαβάζει γιατί σκέφτεται πάνω κάτω το ίδιο, σου χαμογελάει, ζητάει φωτιά και στον γραπώνει καθώς φυσάει τον καπνό στη μάπα σου.Δε ξέρω, αυτό το τηλεπαθητικό μείγμα αλήθειας με ψέμα-που-γουστάρω-να-ακούω μέσα από την όλη σαπίλα της κατάστασης με καβλώνει κατιτίς.


    Quote Originally Posted by The Good Son View Post
    black shake moan eisai foveros xrhsths kai mphkes stous agaphmenous mou.
    oxi prwtoxronia loipon kai kanonizoume se nekri periodo.

    Εντάξει, δεν ήταν και τόσο γαμάτη η ιστορία. Έπρεπε να παίζει karma to burn (kavla to burn που λέει κι ο pinatero) μέσα στο κωλάδικο για να αγγίξει την τελειότητα. Αν κερδίσω ποτέ το (στημένο να πέφτει κάθε χρόνο) χριστουγεννιάτικο jackpot στο τζοκερ θα αγοράσω το It's Only, θα βάλω μέσα κλουβιά με go-go dancers και θα το κάνω κωλάδικο που θα παίζει μόνο stoner, southern βλαχιά και rock'n'roll αλκοολισμό. Shake your blood λέμε
    He took her down to chinatown
    showed her how to kick the gong around...

  8. #23
    Spinning Jenny Kuolema's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    في غزة
    Posts
    3,900

    Default

    Συμπαθής χρήστης. Ξέρει από βυζιά και από Τουρκία.
    Feed my fear

  9. #24
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    και συμφουνα με το αβαταρ του και απο ταινειες

  10. #25
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    tl;dr σε θρεντ για στριπτιτζάδικα, τι άλλο θα δούμε.

  11. #26
    Senior Member AngelOfSorrow's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    eptalofos
    Posts
    4,042

    Default

    le cabaret 20 eyrakia to poto propse
    klopi

  12. #27
    Senior Member Ass Cobra's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    146

    Default

    Quote Originally Posted by Leech View Post
    ΔΕΝ στηρίζουμε μέρη που πληρώνεις αλλά δεν γαμάς.
    Με τα ίδια φράγκα πας στα καλύτερα στουντιάκια και ρίχνεις έναν ξεγυρισμένο.

    Παρόλα αυτά, δοκίμασε Lido Palace και αναζήτησε τη Βανέσα.
    Στο πρωτο σκελος συμφωνω.

    Οσον αφορα το αλλο, σου αντιπροτεινω τοπο και προσωπο με Baby O Oριτζιναλ και Ινα .

  13. #28
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default

    θα τιμησουμε τον κλαδο αποψε
    ειναι παραδοση ετων καθε τετοιο καιρο μια επισκεψη
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  14. #29
    THRASHER Razor's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΡΕΑ ΘΡΑΣΕΡΣ
    Posts
    5,830

    Default

    αν ακολουθησει μετα και μπουρδελακι εισαι κομπλε
    ΣΠΙΝΤ ΜΕΤΑΛ ΧΛΕΠΕΣ ΣΤΟΥΣ ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ ΤΟΥ ER

    ΟΥΖΟ-ΘΡΑΣ-ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ-ΣΑΜΑΤΑΣ

  15. #30
    cabrón Xtikio's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Athenz
    Posts
    4,318

    Default

    Peri polla fragka exeis.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •