Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 45

Thread: StriptiTZadiko

  1. #1
    cabrón Xtikio's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Athenz
    Posts
    4,318

    Default StriptiTZadiko

    peite.

    posa? pou? giati? poiotita/timh ?


    Razor se xreiazomaste

  2. #2
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    δεν έχω πάει ποτέ.



























    Πιστεύω να βοήθησα
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  3. #3
    bi-curious The Good Son's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    κάτω μαχαλάς.
    Posts
    7,474

    Default

    den ta leei ola, gia prwtoxronia theloume.
    pote na kleisoume kai tetoia.

  4. #4
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    μιζερια...
    1) e4, c5
    2) Νf3

  5. #5
    MAS PSEKAZOUN Leech's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    μηδέν
    Posts
    5,033

    Default

    ΔΕΝ στηρίζουμε μέρη που πληρώνεις αλλά δεν γαμάς.
    Με τα ίδια φράγκα πας στα καλύτερα στουντιάκια και ρίχνεις έναν ξεγυρισμένο.





















































    Παρόλα αυτά, δοκίμασε Lido Palace και αναζήτησε τη Βανέσα.
    Last edited by Leech; 21-12-2009 at 02:36.

  6. #6
    cabrón Xtikio's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Athenz
    Posts
    4,318

    Default

    Thessaloniki pada e.

  7. #7
    THRASHER Razor's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΡΕΑ ΘΡΑΣΕΡΣ
    Posts
    5,830

    Default

    Quote Originally Posted by Leech View Post
    ΔΕΝ στηρίζουμε μέρη που πληρώνεις αλλά δεν γαμάς.
    Με τα ίδια φράγκα πας στα καλύτερα στουντιάκια και ρίχνεις έναν ξεγυρισμένο.
















































    Παρόλα αυτά, δοκίμασε Lido Palace και αναζήτησε τη Βανέσα.
    o τυπας τα ειπε καλα.Αντι-στριπτιζαδικα οσο δεν παει ειμαστε.Ειδικα αυτη την εποχη αν πας θα πληρωσεις τα μαλλιοκεφαλα σου λογω ημερων και φυσικα ΑΝ βρεις τραπεζι που χλωμοτατο αν δεν το εχεις κανει μεχρι τωρα.
    Ειδικα ο χορος ειναι η μεγαλυτερη κοροιδια,20 ευρω για να σου κουνηθει η αλλη για ενα τραγουδι.Δινεις αλλα 10 και γαμας ρουμανακι
    Σαν ποιοτητα παντως κορυφη ειναι πλατινουμ και λε καμπαρε.Μετα καλιγκουλα και μπλου ιγκουανα
    ΣΠΙΝΤ ΜΕΤΑΛ ΧΛΕΠΕΣ ΣΤΟΥΣ ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ ΤΟΥ ER

    ΟΥΖΟ-ΘΡΑΣ-ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ-ΣΑΜΑΤΑΣ

  8. #8
    cabrón Xtikio's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Athenz
    Posts
    4,318

    Default

    opoios egrapse thread gia agamitous na nathewrisei. o goodson gamaei.

  9. #9
    MAS PSEKAZOUN Leech's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    μηδέν
    Posts
    5,033

    Default

    Quote Originally Posted by Razor View Post

    o τυπας τα ειπε καλα.Αντι-στριπτιζαδικα οσο δεν παει ειμαστε.Ειδικα αυτη την εποχη αν πας θα πληρωσεις τα μαλλιοκεφαλα σου λογω ημερων και φυσικα ΑΝ βρεις τραπεζι που χλωμοτατο αν δεν το εχεις κανει μεχρι τωρα.
    Ειδικα ο χορος ειναι η μεγαλυτερη κοροιδια,20 ευρω για να σου κουνηθει η αλλη για ενα τραγουδι.Δινεις αλλα 10 και γαμας ρουμανακι
    δεν ξέρω για σαλόνικα, αλλά εδώ αθήνα αρκετά έχουν και το "οφ δε ρέκορντ" αξεσουάρ του διπλού πριβέ (100 ευρά) όπου η στρίπερ σου κάνει τριπλό χορό (κάνα δεκάλεπτο δλδ) και μετά σου τραβάει και μια μαλακία.

    ΑΠΑΤΗ.
    Με εκατό ευρά γαμάς κωλαράκι σε στούδιο.

  10. #10
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    100 ευρα μαλακας που λεμε

  11. #11
    Senior Member AngelOfSorrow's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    eptalofos
    Posts
    4,042

    Default

    sto tzino sto le kampare

    dokimaste to kainouria panw stin monastiriou


    xania (platania) diamonds
    korufaios ekfwnitis-dj
    foveres slovakes pou afinoun na kaneis kai kati parapanw



    to vasiko gia na epiviwseis mesa se striptizadiko einai na mpeis me 10 evra

  12. #12
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by AngelOfSorrow View Post
    to vasiko gia na epiviwseis mesa se striptizadiko einai na mpeis me 10xrona

  13. #13
    Damaged Goods Inc. Black Snake Moan's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    West Side Thessaloniki
    Posts
    108

    Default

    Γενικά είναι λίγο κοροϊδία η όλη φάση και δεν ήμουν φαν σε σημείο να μην έχω πάει ποτέ. Το καλοκαίρι όμως που παντρευόταν ένα φιλαράκι καταστράφηκα μια φορά και μπορώ να πω ότι αξίζει υπό προϋποθέσεις. Εννοείται πως δεν πας με ψευδαισθήσεις ότι θα κάνεις παπάδες, αλλιώς πας τα σκας και πηδάς, αλλά για το συνολικό χαβαλέ που βγαίνει είναι καλή φάση αν θες να παίξεις χαλαρή μπαλίτσα (όποιος ενδιαφέρεται βλ. spoiler).


    Πάντως τέτοιες μέρες δε ξέρω αν αξίζει να πας, γιατί θα είναι full τα πάντα, θα είναι όλα ακριβότερα και θα έχεις και κακό service τύπου φύγε εσύ, έλα εσύ. Εμείς όταν είχαμε πάει ήταν ψόφια τα πράγματα, οπότε και ότι θέλαμε κάναμε χωρίς να μας τη λένε οι φουσκωτοί, και όλα τα κορίτσια ήταν διαθέσιμα. Με 60 Ευρώ πάνω κάτω είχα πρώτο γκομενάκι μονότερμα 2,5 ώρες, (οι άλλοι με ρωτούσαν στο γάμο "γιατί δεν έφερες και την κοπέλα σου;" ) αλλά ήμασταν και η μοναδική μεγάλη παρέα στο μαγαζί που έκανε ζημιά. Δε νομίζω να γίνεται κάτι αντίστοιχο σε μέρες που θα γίνεται πανικός όπως πχ γιορτές.


    Spoiler
    Ξεκινήσαμε από θάλασσα το μεσημεράκι, μετά σπίτι για περισσότερα ποτά, καπάκι έξω για φαγητό, συνεχίσαμε σε καλοκαιρινό club με μπίτια μέχρι τις 4-5 το πρωί(εννοείται με full stoner περιβολή, μούσια και τα σχετικά, γιατί έχουμε πάντα 2-3 κυριλέδες με πουκάμισα στην παρέα, ώστε να φοράμε οι υπόλοιποι ότι να'ναι και να μη τρώμε πόρτα, τους είπαμε ότι είναι και bachelor και θα πιούμε πολύ και μπήκαμε μέσα) και σκάσαμε στο τέλος για το strip joint σε οικτρή κατάσταση. Καναδυό άτομα δεν μπήκαν καν μέσα γιατί ξερνούσαν στο parking

    Ε, όντως, έτσι αξίζει τρελά γιατί ήμασταν κομμάτια και από κούραση και από ξύδια και γίνονταν απίθανες φάσεις. Καταλάθος κλώτσησα και έριξα κάτω ένα τραπέζι γεμάτο ποτά λίγο πριν το κλείσιμο και έγιναν όλα λαμπόγυαλο, ένας άλλος αποκοιμήθηκε και ξύπνησε με μια γκόμενα πάνω του που του στείλανε πακέτο και 2 βυζιά στη μούρη, κλπ. Πριν από αυτά και καθώς ήμουν έτοιμος να αποκοιμηθώ/λιποθυμήσω από τα ξύδια ένας φίλος μου έστειλε κερασμένο χορό και ξεκίνησε η κατηφόρα.

    Η τύπισσα δεν στράβωνε αν άπλωνες χέρι, ούτε αν έβαζες γλώσσα στράβωνε, ούτε αν ρουφούσες ή δάγκωνες και λυπάμαι πολύ που δεν ήμουν αρκετά νηφάλιος και γρήγορος για να δω αν θα στράβωνε με surprise-dick-in-your-face και καπάκι 100άρι πριν σε τουλουμιάσουν οι φουσκωτοί.
    Μάλλον το εκτίμησε που είχα πάει με μπλούζα Sin City και Jessica Alba stripper στη στάμπα, γιατί μου την έβγαλε και την έτριβε πάνω της (δεν ήθελα να την πλύνω εκείνη τη μπλούζα) και μετά το χορό επειδή ήμουν λιάρδα και την φορούσα ανάποδα μου τη διόρθωνε κιόλας, με πήγε και πίσω στο τραπέζι μου χωρίς στη διαδρομή να πέσω και να σκοτωθώ, ή να ξεράσω το παπούτσι κανενός φουσκωτού ή κάτι ανάλογο με δυσάρεστες συνέπειες.Πιστεύω πρέπει να είχε κάνει νοσοκόμα στην πατρίδα της, δεν εξηγείται αλλιώς

    Εκεί κάπου μέσα στη σούρα μου και επειδή με κυρίευσε ένας θαυμασμός που αυτές οι γυναίκες μπορούν να κουμαντάρουν τόσο εύκολα άτομα σε προχωρημένο στάδιο εγκεφαλικής σήψης και αναπηρίας, όπως εγώ σε εκείνη τη φάση, άρχισε να μου φαίνεται πολύ καλή ιδέα να αρχίσω να το παίζω κύριος ευαίσθητος και καμάκι στα σοβαρά. Λίγο γιατί θα είχε γέλιο η αντίφαση της όλης κατάστασης, λίγο γιατί εκτιμώ τα "εργαζόμενα" κορίτσια, λέω μια που περνάω καλά ας κάνω λίγο τζερτζελέ να περάσει κι αυτή ωραία, άσχετα αν τα κίνητρά της ήταν προφανώς οικονομικά και ότι και να έλεγα θα χαμογελούσε και θα έκανε πως διασκεδάζει. Επειδή όμως το αλκοόλ είναι τρομερός σύμβουλος και σου ενισχύει την κριτική ικανότητα ισα με 10000000000 φορές, δεν πτοήθηκα.

    Τελικά η όλη φάση εξελίχτηκε και γαμώ γιατί αφού έτριψε όλο της το σώμα πάνω στη μούρη μου, μετά το πριβέ πήγαμε πίσω στο τραπέζι μου και ενώ τυλιγόταν πάνω μου σαν φίδι κάναμε κουβέντα του τύπου "είμαι 17 χρονών και έχω βγει ραντεβού σε καφετέρια", αλλά με extra αλκοόλ, γυμνή σάρκα και χουφτώματα πάρε-δώσε. Φυσικά όσο προχωρούσε το θέμα και κερνούσα τα ποτά άρχισε να μιλάει το stoner και καταλήξαμε σε true συζητήσεις, όπως: "τώρα που σε χουφτώνω κάθεσαι γιατί είναι δουλειά σου, ή σ'αρέσει κιόλας;"
    ή το θεικό δικό της ενώ ψάχνω να της δώσω φωτιά: "νομίζω ότι ο αναπτήρας σου είναι κάτω από τον κώλο μου, τελικά τα πάντα προς τα εκεί θέλουν να πηγαίνουν"

    Εννοείται ότι μου μάδησε ότι είχα και δεν είχα πάνω μου εκείνη την ώρα, που δεν είχαν μείνει και πολλά μετά τις προηγούμενες κραιπάλες. Φεύγοντας ηθελα να πάρω αναπτήρα και δεν μου έφταναν τα κέρματα (ναι, τον έχασα τελικά, μη με ρωτάτε που πήγε) και την άλλη μέρα το μεσημέρι για να γυρίσω Θεσσαλονίκη έψαχνα ΑΤΜ
    Γενικά πάντως άξιζε και δε χαλάστηκα να πω "κοίτα να δεις με αυτά τα λεφτά θα πηδούσα", το είδα απλά σαν ραντεβού που δεν έκατσε. Πχ, αν βγάλεις έξω αντίστοιχη υπεργκόμενα θα δώσεις τα ίδια λεφτά και περισσότερα, θα πιάσεις λιγότερα και θα πρέπει να προσέχεις και τι λες για να μη φας πόρτα στα καλά καθούμενα. Τουλάχιστον με τις "νυχτόβιες" ξέρεις πως ότι πληρώσεις θα πάρεις, και αν πεις και τη μαλακία σου πάνω στο χαβαλέ δε θα χαλαστεί.
    Σημαντικό επίσης που έπεσα σε αλανάκι που δε μασούσε μία, γιατί δε σηκώνουν όλες τα ίδια και παίζει να τις ψιλοαρπάξεις αν είσαι μεθυσμένος και κάφρος (2 στα 2 στην ιστορία). Καναδυό που ήρθαν και χόρεψαν σε φίλους δεν τους άφηναν να απλώνουν πολύ χέρι, δε μιλούσαν και γενικά ήταν λίγο ξενέρωτες, αυτή όμως κοίταζε πάντα να κάθεται με τρόπο που να πιάνω τα πάντα και να μη βλέπουν τίποτα οι γύρω για να μη μου την πουν, έσπαγε πλάκα επί 2,5 ώρες ασταμάτητα και γενικά ήταν γαμώ τα άτομα
    He took her down to chinatown
    showed her how to kick the gong around...

  14. #14
    bi-curious The Good Son's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    κάτω μαχαλάς.
    Posts
    7,474

    Default

    black shake moan eisai foveros xrhsths kai mphkes stous agaphmenous mou.
    oxi prwtoxronia loipon kai kanonizoume se nekri periodo.

  15. #15
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    θεσ/νικη είχα πάει παλιότερα στο platinum όταν ήταν ακόμη δίπλα από τις μούσες. καλό επίπεδο από γκόμενες, έπαιξε και whitesnake
    πάνω μου είχα χρήματα μόνο για την είσοδο και αυτό με έσωσε από οικονομική καταστροφή. δεν είναι κ εύκολο να πεις όχι όταν σκάει μια μαυρούλα μόνο με το στρινγκ και σου τρίβει πάνω σου δύο βυζάρες. το μόνο που με στεναχώρησε είναι όταν με ρώτησε αν δεν την κερνάω επειδή είναι μαύρη.
    Rock or Nothing

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •