Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 37 of 37

Thread: Faust/Nechayevschina - 29/11

  1. #31
    Διονύσης Ρόδμανν Comte de Saint-Germain's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    2,551

    Default

    Πινκς παντού, ίσως ό,τι ομορφότερο έχω δει σε συναυλία. Ό,τι και να πω είναι λίγο, ήθελα να ανεβώ στη σκηνή να τους φιλήσω. Μετάνιωσα που δεν βγήκα φωτό με το Jean στο τέλος, το σκέφτηκα αφού έφυγα. Πάντως τσιμπήσαμε το άλμπουμ που χαν βγάλει με τους nww () και αυτογραφάκια από Zappi και Jean. Kontan να τον κανονίσετε και του χρόνου.

    εντιτ: μπιζάριε τις φώτος μας

  2. #32
    καμαρωτὸς εὐνοῦχος BibleBlackBird's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Διατανος
    Posts
    407

    Default

    πολυ ωραιο λαηβ, αλλα μου φαινεται πως επικεντρωθηκαν οι φαουστ περισσοτερο στο να μας δωσουν να καταλαβουμε οτι ειναι καινοτομοι στη κραουτροκ και στα 'σοου' (ουτε γιουροβιζιον να'ταν) παρα στις κομματαρες τους. ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΑΙΞΑΝ ΜΟΝΟ 2 ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΟΥΣΤ IV .

    Μακραν το καλυτερο λαηβ των νετσιαγεφτσινα, γουσταρα απιστευτα πολυ και εφτιαξαν ωραιο κλιμα για να μπουν οι φαουστ.

    Υ.Γ. -παρειστακτε- : ο φωτισμος ηταν επιτηδες ετσι και ταιριαζε απιστευτα πολυ στο σκηνικο και στη μουσικη, γενικα ομως δε ξερω αν εσυ ακους droneοειδες και doom ριφ καθε φορα που πας σε λαηβ και εχει σταματησει να παιζει η μπαντα, ( στη δικια μας περιπτωση ηταν λιγο πασιφανες οτι τα παιδια παιζαν ακομη και ηταν μερος του σκηνικου)

  3. #33
    Διονύσης Ρόδμανν Comte de Saint-Germain's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    2,551

    Default

    Quote Originally Posted by BibleBlackBird View Post
    πολυ ωραιο λαηβ, αλλα μου φαινεται πως επικεντρωθηκαν οι φαουστ περισσοτερο στο να μας δωσουν να καταλαβουμε οτι ειναι καινοτομοι στη κραουτροκ και στα 'σοου' (ουτε γιουροβιζιον να'ταν) παρα στις κομματαρες τους. ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΑΙΞΑΝ ΜΟΝΟ 2 ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΟΥΣΤ IV .
    Ναι, αλλά τι κομμάτια.

    Ιν άδερ νιουζ, οι φάουστ πέρσι που είχαν ξανάρθει δεν είχαν σχεδόν τίποτα από σόου. Οπότε τώρα ό,τι τους επιτράπηκε το έχωσαν και "αναπλήρωσαν" και για την άλλη φορά. Εγώ προσωπικά χάρηκα, δεν βλέπουμε κάθε μέρα στην Ελλάδα τέτοια πράματα.

  4. #34
    High on Life VirusXI's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    /// on an island.
    Posts
    11,129

    Default



    κατά τη δημιουργία του το πριόνι πέρασε σε απόσταση αναπνοής απ'το χέρι μου (και μου ζήτησε συγγνώμη ο παππούς) εκτός απ'τις άλλες 5-6 φορές που βρέθηκε - σε μεγαλύτερη απόσταση ευτυχώς - πάνω απ'το κεφάλι μου.



    να δω που θα χωρέσει στο γραφείο.

    νετσαγιεφσίνες πινκς.




    ■■

  5. #35
    Senior Member Shirime's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,444

    Default

    Quote Originally Posted by VirusXI View Post
    κατά τη δημιουργία του το πριόνι πέρασε σε απόσταση αναπνοής απ'το χέρι μου (και μου ζήτησε συγγνώμη ο παππούς) εκτός απ'τις άλλες 5-6 φορές που βρέθηκε - σε μεγαλύτερη απόσταση ευτυχώς - πάνω απ'το κεφάλι μου.
    δεν πρέπει να το κατάλαβες, αλλά σε απόσταση αναπνοής από το χέρι σου πέρασε ΔΥΟ φορές, την πρώτη μάλιστα πολύ φτηνά το γλίτωσες...

  6. #36
    Will Teasle kontan's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Atens
    Posts
    3,522

    Default

    απλα δε χωραει στο γραφειο :S

  7. #37

    Default

    Είναι ωραία αυτά τα πράγματα, τέτοιες μπάντες τους κοιτάνε όλους στα μάτια.

Similar Threads

  1. 29/11 - FAUST (de) / Nechayevschina @ Κυτταρο Live
    By kontan in forum Live & Events Talk
    Replies: 43
    Last Post: 29-11-2009, 16:03
  2. Nurse with Wound & Faust - Disconnected
    By carheart in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 29-11-2007, 19:44
  3. FAUST 5 Oct 2006, UNDERWORLD
    By carheart in forum Live & Events Talk
    Replies: 13
    Last Post: 27-09-2006, 15:25
  4. Faust
    By Kuolema in forum Music Discussion
    Replies: 1
    Last Post: 15-03-2005, 02:16
  5. Goethe - Faust
    By cancer in forum Literature
    Replies: 6
    Last Post: 03-06-2004, 12:19

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •