Page 3 of 40 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 599

Thread: What Really Grinds My Gears

  1. #31

    Default

    που αμα περασει μια συγκεκριμενη ωρα στην οποια νυσταζεις (αλλα μενεις ξυπνιος ή γιατι εχεις διαβασμα ή για να γραψεις παπαριτσες στο ER) μετα δεν μπορεις να κοιμηθεις με τιποτα και πρεπει να ξημερωσει και να εξαντληθεις για να πεσεις για υπνο
    Click Me BITCH

    Quote Originally Posted by rat_poison
    Your music licence has been revoked. Format your hard-drives and turn over your mp3player as soon as possible.

  2. #32
    cowboy bebop 12 stars circle your brow's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    I'm almost home.
    Posts
    5,871

    Post

    Λολ, ό,τι έχω πάθει εγώ τώρα δηλαδή.
    Throughout the times of perplexity and illusion
    We've got some last Gods left, worth keeping
    That go by such names as Kindness and Honesty.

    I want us to hold swords again
    As in the years of the old tales.
    But this time, to fight for Dignity and Solidarity.

    Against the waves of darkness and death
    I'm walking with Eternal Brightness in my eyes.



  3. #33
    Κρι Κρι jack the ripper's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Everflow
    Posts
    8,435

    Default

    καθυστερημενοι σε μετρο λεοφωρεια που δεν περιμενουν να κατεβεις και κλεινουν την εισοδο για να μπουν πρωτοι....
    σε στενο δρομο 3-4 γιαγιαδες που ειναι στην ευθεια και πηγαινουν πιο αργα και απο το θανατο..
    ψωνια στο γυμναστηριο που κοιταζουν τα σωματα τους στον καθρεφτη....
    πωλητριες - πωλητες σε μαγαζια που καθονται απο πανω σου σαν τους χαρους οταν κοιτας για ρουχα πχ

  4. #34
    Oompa loompa Roswell47's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Εκεί
    Posts
    2,948

    Default

    Να δουλεύεις μέχρι τις 5 και να έχεις εργαστήρι στις 8.

  5. #35
    Senior Peligro dopefiend's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Jonestown
    Posts
    1,827

    Default

    Quote Originally Posted by pixies451 View Post
    2. O PALIATZIS (kserete poion lew), makollouthei pantou thessaloniki i athina se opoia geitonia kai an metakomisw kai ton misw ton misw ton misw kai touxw riksei kai merikes xristopanagies.
    και Ο ΜΑΝΑΒΗSCH. είναι ο ίδιος και σε βρίσκει όπου κι αν πας. τον αγαπώ.

    επίσης

    όταν δε βγάζουν φλας, ειδικά όταν είμαι με τα πόδια. περνάω πρώτος εννοείται.

    και οι κάγκουρες που προσπερνάνε από δεξιά στην εθνική. όταν κάνει την κίνηση γκαζώνουμε για να μην προλάβει να ολοκληρώσει. ψόφος.


    We work in the dark. We do what we can to battle the evil that would otherwise destroy us. But if a man's character is his fate, this fight is not a choice but a calling. Yet sometimes the weight of this burden causes us to falter, breaching the fragile fortress of our mind, allowing the monsters without to turn within. We are left alone staring into the abyss, into the laughing face of madness.

  6. #36
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Quote Originally Posted by pixies451 View Post
    2. O PALIATZIS (kserete poion lew), makollouthei pantou thessaloniki i athina se opoia geitonia kai an metakomisw kai ton misw ton misw ton misw kai touxw riksei kai merikes xristopanagies.
    Λατρεύουμε παλιατζήδες. Και μανάβηδες. Αλλά ειδικά παλιατζήδες. Κι ας ζαλίζουν αρχίδια καμιά φορά. Είναι κάτι που θα βρείς μόνο στην ελλάδα και ανήκει σε άλλη εποχή. Δηλαδή πάρε λέξη τώρα.. Ο ΠΑΛΙΑΤΖΗΣ. Είναι συγκινητικό που υπάρχουν ακόμα.

    Quote Originally Posted by jack the ripper View Post
    πωλητριες - πωλητες σε μαγαζια που καθονται απο πανω σου σαν τους χαρους οταν κοιτας για ρουχα πχ
    ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΙΣ ΚΑΡΙΟΛΕΣ!!!!!! Πόσες φορες εχω επιθυμήσει να πω "ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΚΛΕΨΩ (honestly) ΜΩΡΗ ΜΑΛΑΚΩ, ΑΣΕ ΜΕ ΝΑ ΔΩ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ!". Καποια μέρα θα το κάνω.

    Eπίσης, μισω ΘΑΝΑΣΙΜΑ τις ηλίθιες πλαστικες ετικέτες στα ρούχα. Ξέρετε, αυτές που μάλιστα είναι ραμμένες μέσα στη ραφή του ρούχου, ωστέ να μη μπορείς να τις ξηλώσεις, κι οταν τις κόψεις, μένει ένα μικρό κομματάκι να σε τσιμπάει!!!! ΦΤΙΑΧΤΕ ΤΕΣ ΑΠΟ ΜΑΛΑΚΟ ΥΦΑΣΜΑ ΡΕ ΒΟΔΙΑ!!!!!!
    Kαι όταν καμιά φορά ΕΙΝΑΙ απο μαλακό ύφασμα, τις ράβουν με ΠΕΤΟΝΙΑ!! Και σε τσιμπάει αυτη!!!!
    FFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU...

    Μόνο το h&m έχει πιάσει τη σωστή γραμμή.
    Last edited by Drumsick; 24-11-2009 at 08:00.

  7. #37
    Spinning Jenny Kuolema's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    في غزة
    Posts
    3,900

    Default

    Quote Originally Posted by jack the ripper View Post
    πωλητριες - πωλητες σε μαγαζια που καθονται απο πανω σου σαν τους χαρους οταν κοιτας για ρουχα πχ
    Ειδικά όταν συνοδεύεται από βλέμμα "our stuff is too good for you".

    Έχω κι άλλο ένα, ακόμη πιο σπαστικό: τα κομμωτήρια -συνήθως τα μεγάλα ή αλυσίδες- που προφανώς τους έχουν πει να είναι φιλικοί με τον πελάτη και αυτοί το έχουν κάνει φυτώριο κουτσομπολιού. Για κούρεμα ήρθα. Όχι για να σου πω την ιστορία της ζωής μου γαμώ το σπίτι σου. Δε βλέπεις ότι κρατάω βιβλίο για να μη μου σπας τ' αρχίδια; Τι με ρωτάς τι δουλειά κάνω κι αν έχω γκόμενο. Πάλι καλά που δεν ρωτάει και πώς το κάνεις να πούμε. Σκάσε.

    Εδιτ: τα έσπασε το μπίτσιν θρεντ. Θα πάει δέκα σελίδες γιατί είμαστε γκρινιάρηδες και γουστάρουμε.
    Feed my fear

  8. #38
    Carlos the Dwarf Kelldorain's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Gordita Beach
    Posts
    5,419

    Default

    Οι βλαμμένοι στη σχολή που σε ΚΑΘΕ διάλλειμα πάνε να γλείψουν τον καθηγητή ή να τον ρωτήσουν ηλίθιες απορίες απλά για να δείξουν ότι ενδιαφέρονται. Eξέλιξη αυτών είναι όσοι κάνουν το ίδιο μέσα στο μάθημα και ρωτάνε πράγματα που τα καταλαβαίνεις αν σκεφτείς 2 δευτερόλεπτα.

    Όσοι στο msn έχουν εικονίδια για το α, το κ κλπ με αποτέλεσμα να δημιουργείται κάτι τέτοιο:


  9. #39
    Nomannic Cinnamon's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Μερος
    Posts
    222

    Default

    > Σπρωξιδι στα ΜΜΜ απο αυτους που θελουν να μπουν. Κι οταν τους πεις πως το λογικο ειναι οτι πρεπει πρωτα να αδειασει για να γεμισει σε βριζουν.Κι αφου μπουν, ενας απο αυτους ακουμπαει με ολοκληρη την πλατη/κωλο στο στυλο κι εσυ δεν ξερεις απο που να κρατηθεις αλλα ουτε και που να σταθεις γιατι ο συγκεκριμενος αναδιδει μια περιεργη εσανς. Την ιδια στιγμη μια κυρατσα ,ενω ΔΕ χωρανε αλλοι, τρεχει απ εξω με φορα και σε τσακιζει για να μπει, κι εκτος των αλλων σε ολη τη διαδρομη εχεις τα μαλλια της μεσα στη μουρη σου και την τσανταρα της να σε πιεζει.

    > Μη μου λες "τι αλλα νεα;" ή "πες τιποτα". Αν ειχα να πω κατι θα το ειχα πει ηδη, οποτε αν βαριεσαι τοσο ανοιξε κουβεντα εσυ!

    > Η γειτονισσα που βγαινει στο μπαλκονι της και κοιταει απροκαλυπτα τι ρουχα κρεμαω στην απλωστρα
    build your tether rain-out from your fragments

  10. #40
    Κρι Κρι jack the ripper's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Everflow
    Posts
    8,435

    Default

    Quote Originally Posted by Kelldorain View Post
    Όσοι στο msn έχουν εικονίδια για το α, το κ κλπ με αποτέλεσμα να δημιουργείται κάτι τέτοιο:

    πωωωωω ναι ναι ρε .... δεν παλευεται....

  11. #41
    Senior Member ~ladykiller~'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    a hole in the wall
    Posts
    4,499

    Default

    όταν η καριόλα -τυχαίνει πάντα να είναι μια συγκεκριμένη καριόλα- χτυπάει το κουδούνι σαν να έχει έρθει το τέλος του κόσμου κ μόνο εγώ δεν το έχω πάρει πρέφα.
    το ενδεχόμενο ή να λείπω ή να κοιμάμαι ή να γαμιέμαι ή να έχω πεθάνει κ δεν μπορώ να ανοίξω δεν το σκέφτεται ποτέ.

    αυτοί που παίρνουν τηλέφωνο κ δεν θέλω να το σηκώσω ή δεν μπορώ για τους παραπάνω λόγους κ όμως το αφήνουν να χτυπάει κ να χτυπάει κ να χτυπάει μέχρι να κλείσει μόνο του για να ξαναπάρουν.

    παλιοί συμμαθητές που έχουμε να μιλήσουμε από την 1η τάξη του γυμνασίου γιατί μετά δεν συμπαθιόμασταν κ αφού μου πιάνουν την κουβέντα στον δρόμο μετά ρίχνουν το κεφάλι δεξά ή αριστερά με χτυπάνε φιλικά στο μπράτσο κ λένε "μεγαλώσαμε όμως".
    ναι μεγαλώσαμε κ προφανώς αποφάσισα να κάνω αυτά που κάνω κ να είμαι όπως είμαι κ όχι να δουλεύω στην δουλειά του μπαμπά μου κ να το παίζω μάγκας.

    όσοι δεν ξαπλώνουν στο κρεβάτι γιατί "εε εδώ κοιμάται η γάτα σου; έχει τριχες..."
    όπου έχεις βάλει τον κώλο σου έχει κάτσει η λουκρητία.

    όταν μου φέρνουν κάτι να τους κοντύνω/στενέψω/μπαλώσω κ θέλουν να γίνει εκείνη την ίδια στιγμή. τράβα σε ράφτη κ πλήρωσε τον αν έχεις τέτοιες απαιτήσεις.

    η αδερφή μου που κάθε φορά που θέλει να της κοντύνω κάνα ρούχο/κουρτίνα μπλα μπλα μπλα με ρωτάει αν ξέρω να το κάνω.

    κ τέλος όλοι αυτοί οι "καλλιτέχνες" που ανεβάζουν δουλειές στο deviantart ή κ αλλού κ δεν σ' αφήνουν να κατεβάσεις τα έργα τους βάζοντας αυτή τη μαλακία από πάνω που αχνοφαίνεται ή γράφοντας "μη το χρησιμοποιήσεις χωρίς την άδεια μου"
    χα! θα το χρησιμοποιήσω κ αν δεν θες μη το ανεβάζεις στο νετ.

    κ όλη αυτή η γκρίνια επειδή η καριόλα βάραγε το κουδούνι το πρωί κ με ξύπνησε.

    satan was a lez

  12. #42
    Nomannic Cinnamon's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Μερος
    Posts
    222

    Default

    Να ακους ωραια μουσικουλα, να σερφαρεις στο νετ, και να σου πεταγεται η διαφημιση στην οποια και καλα βαρας τον Christian Bale κι εχει εναν ελεεινο ηχο απο μπουνιδι... Η εκεινη με τις "πιο απιστευτες κλανιες στο κινητο σου".
    build your tether rain-out from your fragments

  13. #43
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Θα γραψω τα σοβαρα προς το παρον που ειναι και διαχρονικα.


    1. Η αδικια
    2. Μερικοι ανθρωποι οταν μεγαλωνουν μου σπανε τα νευρα, σκατοπαππουδες και σκατογριες απλα δεν την παλευουν.
    3. Οι ηλιθιοι, οχι ομως αυτοι που ειναι πραγματικα ηλιθιοι, αυτοι που βασιζονται στο οτι κανεις τα παντα εσυ γι αυτους επειδη ειναι ηλιθιοι, και το χειροτερο ειναι οτι οντως ειναι και ηλιθιοι, γιατι οταν σκεφτουν κατι λιγο εξυπνο απο ηλιθιο παιρνουν τη φατσα του Νευτωνα οταν ανακαλυψε καποιον απο τους νομους του. Με μια λεξη οι κουτοπονηροι, αλλα ηθελα να το αναλυσω.


    Αλλα αυτο που δεν παλευεται με τιποτα ειναι ο συνδυασμος 2 εκ των 3 απο πανω. Και τα τρια δεν δεχομαι οτι υπαρχουν σε οποιοδηποτε ανθρωπινο ζωο γιατι αν εισαι κουτοπονηρος και συμπεριφερεσαι και σαν αρχιδι καποιος θα σε σκοτωσει πριν τα 70 που θα εισαι ενα αδικο πανηλιθιο βαρος για την κοινωνια.

    ΥΓ. Συμπεριλαμβανω και τον εαυτο μου στο 2, οταν μεγαλωσω αρκετα καποιος να με σκοτωσει.

  14. #44
    metaphor fandango's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    the end?
    Posts
    5,458

    Default

    στο facebook όταν κάποιος κάνει like σε δικο του βιντεάκι που ανέβασε ή στο δικό του στάτους.

    για αυτούς που προσπαθούν να ανεβούν πριν κατέβω απτο λεωφορείο, απλά τους σπρώχνω και τους εκτοπίζω 2 μετρα παρακάτω, δεν τρέχει τίποτα, για αυτούς που μπάινουν μπροστά στις ουρές θα γράψω καποια στιγμη το αποσπασμα από το Μονολογκ.
    these walls built to stand come-what-may
    lie shattered in the ashes.

  15. #45
    Mjöllnir UC.Hammer's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Oscar Wilde's Ass
    Posts
    665

    Default

    Quote Originally Posted by fandango View Post
    στο facebook όταν κάποιος κάνει like σε δικο του βιντεάκι που ανέβασε ή στο δικό του στάτους.
    +1 ειναι ακρως ενοχλητικο.

Similar Threads

  1. Gears Of mathafuckin War
    By asimoulis in forum PC & Games
    Replies: 0
    Last Post: 19-04-2008, 19:29
  2. Gears of war Final Boss
    By Lukather in forum PC & Games
    Replies: 6
    Last Post: 11-01-2008, 16:13

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •