Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 70

Thread: "οι Ειδησεις του STAR"

  1. #31
    γκεστάλ nothingman's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    καβάλα στο δελφίνι
    Posts
    5,927

    Default

    Τα βλέμματα όλων στο αεροδρόμιο συγκέντρωσε χθες ο Γιώργος Γκαλίτσιος. Ο νεαρός αμυντικός έκανε ένα στυλιζαρισμένο κούρεμα και οι Ντερμπισάιρ, Λεντέσμα και Πάρντο τον πείραζαν. Πως κουρεύτηκε ο Γκαλίτσιος; Στη μια πλευρά έγραψε "I am" και στην άλλη "here". Κάτι θέλει να πει ο παίχτης...

    ~
    "Why didn't it kill him?" she said.
    "Unforgivably sloppy workmanship at the hand grenade factory," I said.
    ~

  2. #32
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    here I am ή I am here...

  3. #33
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Quote Originally Posted by nothingman View Post
    Τα βλέμματα όλων στο αεροδρόμιο συγκέντρωσε χθες ο Γιώργος Γκαλίτσιος. Ο νεαρός αμυντικός έκανε ένα στυλιζαρισμένο κούρεμα και οι Ντερμπισάιρ, Λεντέσμα και Πάρντο τον πείραζαν. Πως κουρεύτηκε ο Γκαλίτσιος; Στη μια πλευρά έγραψε "I am" και στην άλλη "here". Κάτι θέλει να πει ο παίχτης...

    τον εχει φαει η μαλακια. τον φανταζομαι να το ζηταει.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  4. #34
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    Ενδιαφέρον της Τσέλσι για την απόκτηση του Ντιόγο αποκαλύπτει η ισπανική ιστοσελίδα «futbolmercado.es»! Αν και ο επιθετικός των «ερυθρολεύκων» δεν διανύει και την καλύτερη περίοδο της καριέρας του, οι «μπλε», σύμφωνα με το ίδιο δημοσίευμα, θεωρούν το γεγονός αυτό θετικό για την ολοκλήρωση μιας πιθανής μεταγραφής.

    Έπειτα από τα βραζιλιάνικα δημοσιεύματα, τα οποία ήθελαν τη Σάο Πάολο να έχει κάνει πρόταση για το δανεισμό του παίκτη (κάτι τέτοιο διαψεύστηκε από τον Ολυμπιακό), ο Ντιόγο έχει μπει στο «στόχαστρο» του Κάρλο Αντσελότι, παρότι έχει στη διάθεσή του μια από τις καλύτερες επιθετικές γραμμές με Ντρογκμπά, Ανελκά και Καλού.

    Το εν λόγω δημοσίευμα αναφέρει πως ο Ντιόγο διανύει τη δεύτερη σεζόν του στην Ελλάδα και τον Ολυμπιακό, όντας βασικός και πρωταγωνιστής της ομάδας του Ερνέστο Βαλβέρδε. Σημειώνεται, όμως, ότι φέτος δεν έχει βρει τον εαυτό του. Μάλιστα, η «futbolmercado.es» γράφει πως αυτή δεν είναι η πρώτη φορά που οι «μπλε» ενδιαφέρονται για τον 22χρονο, αλλά, πλέον, είναι αποφασισμένοι να προχωρήσουν το θέμα.


    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  5. #35
    γκεστάλ nothingman's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    καβάλα στο δελφίνι
    Posts
    5,927

    Default

    χειρότερος ατζέντης έβερ.
    ~
    "Why didn't it kill him?" she said.
    "Unforgivably sloppy workmanship at the hand grenade factory," I said.
    ~

  6. #36
    AWhatUp hater?! BlackiE's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Westside
    Posts
    3,840

    Default

    ΜΑΚΑΡΙ

  7. #37
    πελοπ/σιακή λέρα attila's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    στον αριστερισμο της παρθενου
    Posts
    4,222

    Default

    αφου καιγονται τοσο πολυ ας δωσουν και 10 μυρια να ξεφορτωθουμε και εμεις το παλτο

  8. #38

    Default

    Έτσι..... ουστ το γίδι!

  9. #39
    γκεστάλ nothingman's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    καβάλα στο δελφίνι
    Posts
    5,927

    Default

    Η Αργεντινή πέτυχε σπουδαία φιλική νίκη επί της Γερμανίας με 1-0 την περασμένη Τετάρτη όμως περισσότερο από την ίδια την ομάδα έλαμψε ο Ντιέγκο Αρμάντο Μαραντόνα αφού "κατόρθωσε" για μία ακόμα φορά να γίνει πρωταγωνιστής εκτός των τεσσάρων γραμμών του γηπέδου.
    Μετά τη λήξη του αγώνα στην "Αλιάντς Αρίνα" του Μονάχου ο ομοσπονδιακός τεχνικός της "αλμπισελέστε" παρουσιάστηκε για την καθιερωμένη συνέντευξη Τύπου, όμως όταν αντιλήφθηκε πως δίπλα του θα καθόταν το νεαρό αστέρι του γερμανικού ποδοσφαίρου Τόμας Μίλερ για να απαντήσει και αυτός σε ερωτήσεις άφησε τους πάντες άφωνους με την αντίδρασή του...
    "Δεν πρόκειται να δώσω συνέντευξη Τύπου αν κάθεται δίπλα μου ένας ποδοσφαιριστής", ξεκαθάρισε ο 50άχρονος τεχνικός, για να σηκωθεί αμέσως μετά και να κατευθυνθεί προς την πόρτα της εξόδου, την ώρα που ο αποσβολωμένος Μίλερ έμεινε μόνος του όρθιος κοντά στο τραπέζι ελπίζοντας να επιλυθεί το ζήτημα.
    Τελικά μετά από ένα λεπτό "διαπραγματεύσεων" με τους συνεργάτες του, ο Μαραντόνα δέχτηκε να επιστρέψει και να δώσει συνέντευξη αφού όμως πρώτα ο 20άχρονος επιθετικός της Μπάγερν είχε αποδεχτεί να αποχωρήσει από το τραπέζι για να μείνει μόνος του ο Αργεντινός.
    "Έχω συνηθίσει να είμαι μόνος μου πάνω στη σκηνή", δικαιολογήθηκε ο Μαραντόνα, με τον Μίλερ από την πλευρά του να ανεβαίνει στο βάθρο κατόπιν και να δείχνει πως έχει ξεχάσει το περιστατικό, μιλώντας για την ευτυχία του που έκανε ντεμπούτο με τη φανέλα με το εθνόσημο.


    στη Νότια Αφρική βάλτε τον δίπλα στο Βύντρα ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΤΑΡΑ ΑΝ ΘΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ.
    ~
    "Why didn't it kill him?" she said.
    "Unforgivably sloppy workmanship at the hand grenade factory," I said.
    ~

  10. #40
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Ο Ντουντού Σεαρένσε μέσω του μπλογκ του στο gazzetta.gr μεταφέρει σε όλους τους Ολυμπιακούς ένα μήνυμα το οποίο «δανείζεται» από τον συμπατριώτη του συγγραφέα, Πάουλο Κοέλιο…



    Χάσαμε εξ αιτίας μας, δεν ήμασταν εκείνη η ομάδα που όλοι ήθελαν να δουν και που γοήτευε. Ξέρω ότι είμαστε ακόμα μακριά από εκείνη την ομάδα, όμως δεν μπορούμε να χάσουμε την ταυτότητά μας, τον χαρακτήρα μας, την εικόνα μας, την θέληση της ομάδας που θέλει να είναι πρωταθλήτρια έναντι οποιουδήποτε κόστους. Αφήνω ένα μήνυμα (από το βιβλίο του Πάουλο Κοέλιο “Ο πολεμιστής του φωτός”) που είναι πολύ χρήσιμο:

    «Ο πολεμιστής του φωτός ξέρει να χάνει. Δεν δέχεται την ήττα ως κάτι που του είναι αδιάφορο χρησιμοποιώντας φράσεις όπως “καλά, δεν ήταν και το πιο σημαντικό” ή “πραγματικά, εγώ δεν το ήθελα”. Αποδέχεται την ήττα ως ήττα και δεν προσπαθεί στα λόγια να τη μετατρέψει σε νίκη ή σε εμπειρία. Υποφέρει από τον πόνο των τραυμάτων, την αδιαφορία των φίλων και τη μοναξιά της απώλειας. Σε αυτές τις στιγμές, λες στον εαυτό σου “Αγωνίστηκα για κάτι και δεν το πέτυχα. Έχασα την πρώτη μάχη”. Αυτή η φράση δίνει δύναμη. Κανείς δεν κερδίζει πάντοτε όμως στο τέλος οι γενναίοι είναι πάντα κερδισμένοι» του Πάουλο Κοέλιο.

    Βρίσκομαι κοντά στην επιστροφή μου στους αγώνες και θα κάνω ότι μπορώ για να βοηθήσω. Ξέρω ότι δεν θα είμαι αυτός που θα σώσει την χώρα, αλλά θα δώσω όπως πάντα τη μάχη μου για μένα και για την ομάδα.

    Μεγάλη αγκαλιά σε όλους, τα λέμε σύντομα.









    ΡΕ ΓΕΛΟΙΕ ΤΥΠΕ, ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΑΙΖΕΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΠΩ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ.
    ΑΛΛΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΠΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΝΕΙΣ, ΑΣΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΦΩΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ ΠΟΤΕΝΣΙΟΜΕΤΡΟΥ.




    αυτη ηταν για τον Κοεληο. μαλακα.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  11. #41
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default

    τι ειναι αυτος ο κοελιος βαζελος?

    ο ντουντου ειναι νουμερο 2 στην ιεραρχια με τισ μαπες που θα πεσουν τον μαη,μετα τον μεθυστακα συμπατριωτη του
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  12. #42
    γκεστάλ nothingman's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    καβάλα στο δελφίνι
    Posts
    5,927

    Default


    Chelsea FC captain John Terry broke the leg of a security guard as he drove out of the club's Stamford Bridge ground then left the scene, police said.
    The club said his 4x4 hit the man as he drove slowly through photographers and fans after Tuesday's 1-0 defeat by Inter Milan in the Champions League.
    Police said the man broke his leg but the club has said it was badly bruised.
    It said Terry, who drove off, was aware of "a lot of contact" with his car but did not think anyone had been injured.
    A Metropolitan Police spokesman said Terry was later breathalysed by Surrey Police at his home in Oxshott and investigations were continuing.

    http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/e...on/8572727.stm
    ~
    "Why didn't it kill him?" she said.
    "Unforgivably sloppy workmanship at the hand grenade factory," I said.
    ~

  13. #43
    Senior Member Griffith's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    a cloud between the winds.
    Posts
    1,934

    Default

    πολύ κωλόπαιδο ο τέρρυ...
    Oh, come, come be my waitress and serve me tonight
    serve me the sky with a big slice of lemon.

  14. #44
    Κρι Κρι jack the ripper's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Everflow
    Posts
    8,435

    Default

    Στα δικαστήρια θα οδηγεί ο έρωτας Μπάστα και Ταχτσίδη καθώς η νεαρή τραγουδίστρια κατηγορεί τον ποδοσφαιριστή της ΑΕΚ πως τα ξημερώματα της Παρασκευής (18/3) χάραξε τη λέξη "καρ...λα" στο αυτοκίνητό της!


    Η 21χρονη αοιδός εμφανίστηκε στο δελτίο του Star Channel καταγγέλλοντας τον πρώην της σύντροφο: "Το αυτοκίνητό μου έχει πάθει μεγάλη ζημιά. O άνθρωπος αυτός μου είχε κάνει 55 κλήσεις στο κινητό μου στις 04:30.

    Επειδή δεν απάντησα, μου κατέστρεψε το Smart. Το έχει χαράξει παντού. Δεν μπορώ να καταλάβω πως τα κάνει αυτά ένας φαντάρος. Είναι ο πρώην μου. Πήραμε δακτυλικά αποτυπώματα από το αμάξι και είναι αυτός."

    Η Σάσα Μπάστα μάλιστα τον κατηγορεί πως αφού της χάραξε τη λέξη "καρ...λα" στο αμάξι, πήγε στην πόρτα του σπιτιού της και έγραψε τον ίδιο χαρακτηρισμό χρησιμοποιώντας αντί για μαρκαδόρο, μια... μπανάνα!

    Το επόμενο πρωί η 21χρονη τραγουδίστρια πέρασε από το αστυνομικό τμήμα Γλυφάδας για να καταθέσει μήνυση και ασφαλιστικά μέτρα εναντίον του. Η μήνυση αφορούσε το τροχαίο ατύχημα που είχαν στις 31/1 καθώς εκείνη τον κατηγορεί τώρα ότι έθεσε τη ζωή της σε κίνδυνο αφού ο Παναγιώτης Ταχτσίδης οδηγούσε χωρίς δίπλωμα.

  15. #45
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    ακουγεται οτι τα χει με ακραιο μπακ του Πανιωνιου! χαχαχα
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

Similar Threads

  1. ti einai to "epic metal"? (split from "Doomsw
    By Martyan Druyd in forum Music Discussion
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-2013, 19:08
  2. NUCLEAR WINTER "Abomination Virginborn" 7"EP
    By panos_SXH in forum Self-Promotion
    Replies: 1
    Last Post: 18-02-2012, 02:15
  3. "Sklhra" h "skoteina" akousmata?
    By no-celebration in forum General Discussion
    Replies: 15
    Last Post: 28-12-2011, 18:37
  4. "x -wing" kai "tie-fighters" wanted
    By atom_smasher in forum PC & Games
    Replies: 15
    Last Post: 22-11-2005, 12:54
  5. CHRIS CAFFERY - "Faces" + bonus "God Damn War
    By rockavlon in forum Albums
    Replies: 23
    Last Post: 26-09-2004, 15:21

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •