Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 70

Thread: "οι Ειδησεις του STAR"

  1. #1
    Οργισμένος Βαλκάνιος Pinatero's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    TERRA ROSSA
    Posts
    5,779

    Default "οι Ειδησεις του STAR"

    λοιπον εδω θα βαζουμε τις πιο ηλιθιες ειδησεις που διαβαζουμε, τις αχρηστες πληροφοριες, τα "καυτα" νεα, κινκυ ειδησεις, καλτ ατακες, φετιχ, τις γελοιοτητες! πρασινα τσαγια Παμπλου Γκαρσια, ανηκουν εδω, τα καυτα εσωρουχα του Τασου Παντου κι ολα αυτα!

    μονο ενα τετοιο θρεντ θα μπορουσα να ανοιξω στο αθλετικς, αφορμη ηταν το παρακατω...

    ...Εν τω μεταξύ, ο Μπιζέρα έχει και έναν ακόμη λόγο για να είναι ενθουσιασμένος. Οι γονείς του θα δουν για πρώτη φορά το γιο του, από τη μέρα που γεννήθηκε, καθώς η σύζυγος του, Καρολίνα τον πήγε στην Ουρουγουάη. Ο Φακούντο είναι το πρώτο αρσενικό εγγόνι της οικογένειας Μπιζέρα, ο οποίος θα έχει και το καθήκον να κληροδοτήσει το όνομα στις επόμενες γενιές.
    ..Γω νόμιζα πως ήσασταν ο Σπουδαίος Θεός, ο Μεγαλοδύναμος
    αλλά σεις δεν είστε παρά ένα ειδωλάκι, ένας κόπανος με γραβάτα
    Σκύβω ήδη να πιάσω το κέρατο
    που χω κρυμμένο στα σταράκια μου...


    http://justaburn.blogspot.gr/
    http://www.facebook.com/pages/Nights...70783152963345
    http://www.downtunedmag.com/p/downtuned-radio.html
    https://www.facebook.com/1000modsFanClub

  2. #2
    Senior Member Daffy's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    μπουζού
    Posts
    4,011

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Απίστευτο και όμως βγαλμένο από τη χώρα που γέννησε το ποδόσφαιρο, την Αγγλία: Παίκτης άφησε μία... πορδή μέσα στο γήπεδο αλλά έφτασε μία ανάσα από το να πάρει πρόωρα την άγουσα για τα αποδυτήρια καθώς η κίνησή του αυτή υπέπεσε στην αντίληψη του διαιτητή.

    Το ομολογουμένως σπάνιο περιστατικό έλαβε χώρα κατά τη διάρκεια αγώνα του τοπικού ποδοσφαιρικού πρωταθλήματος του Πόρτσμουθ (Portsmouth Sunday League) με αντιπάλους τις AFC GOP και Apsley House, με τον άσο των γηπεδούχων Λέβι Φόστερ να αμολάει κάποια αέρια την ώρα που έδενε τα παπούτσια του λίγο πριν την σέντρα αλλά η κίνησή του αυτή να γίνεται έχοντας πλάτη τον "άρχοντα του αγώνα", Μπάνι Ριντ.

    Ο διαιτητής δεν άφησε να περάσει έτσι το συμβάν και θεωρώντας την ενέργεια του 30χρονου άσου προσβλητική απέναντι στο πρόσωπό του ήταν έτοιμος να του δείξει την κόκκινη κάρτα και να τον αποβάλλει πριν καν σφυρίξει τη σέντρα του αγώνα.

    Η αντίδραση του παίκτη όμως ήταν άμεση, καθώς άρχισε να απολογείται στον διαιτητή προκαλώντας γέλια στους ποδοσφαιριστές και των δύο ομάδων, και έτσι ο αυστηρός Ριντ του χαρίστηκε, δείχνοντάς του μόνο κίτρινη κάρτα.

    "Είχα φάει κάρι το προηγούμενο βράδυ", ομολόγησε μετά το τέλος του νικηφόρου αγώνα για την ομάδα του (5-0) ο Φόστερ, ο οποίος μετά από όλα αυτά κέρδισε και τον τίτλο του MVP της αναμέτρησης!

    agklares

  3. #3
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default

    σιγα μωρε με τις αγγλιδες...
    σε τοπικο πρωταθλημα πριν κατι μηνες εφαγε κοκκινη τερματοφυλακας επειδη τραβηξε ρεψιμο
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  4. #4
    Οργισμένος Βαλκάνιος Pinatero's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    TERRA ROSSA
    Posts
    5,779

    Default

    στηριζω το τοπικ μου!

    Χάπενιγκς στον αγώνα την Κυριακή

    Λόγω του εορταστικού κλίματος ενόψει των Χριστουγέννων, η ΠΑΕ Πανιώνιος έχει προγραμματίσει πολλά και διάφορα χάπενιγκς για την Κυριακή πριν και κατά τη διάρκεια του αγώνα με την Καβάλα.
    Στο γήπεδο θα βρεθούν οι 50 ξανθιές από το γνωστό show του MEGA «Η εκδίκηση της ξανθιάς», οι οποίες θα μοιράσουν δώρα στους φιλάθλους, υπάρχουν πολλές εκπλήξεις για τους νεαρούς μαθητές της μαθητικής/αθλητικής εξέδρας, ενώ στο γήπεδο θα εμφανιστεί και ο γνωστός στους φίλους του Πανιωνίου Άγιος Βασίλης που θα ευχηθεί «Καλές Γιορτές» σε όλους τους θεατές.
    ..Γω νόμιζα πως ήσασταν ο Σπουδαίος Θεός, ο Μεγαλοδύναμος
    αλλά σεις δεν είστε παρά ένα ειδωλάκι, ένας κόπανος με γραβάτα
    Σκύβω ήδη να πιάσω το κέρατο
    που χω κρυμμένο στα σταράκια μου...


    http://justaburn.blogspot.gr/
    http://www.facebook.com/pages/Nights...70783152963345
    http://www.downtunedmag.com/p/downtuned-radio.html
    https://www.facebook.com/1000modsFanClub

  5. #5
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    http://www.sport24.gr/html/ent/009/ent.334009.asp


    Γκέι ο πρώην αρχηγός της Ουαλίας στο ράγκμπι!

    "Βόμβα" στον κόσμο του ράγκμπι αποφάσισε να ρίξει ο πρώην αρχηγός της Εθνικής Ουαλίας Γκάρεθ Τόμας (ο πρώτος που έσπασε το φράγμα των 100 συμμετοχών με το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα της χώρας του), καθώς σε συνέντευξη που παραχώρησε στην "Daily Mail" αποκάλυψε πως είναι ομοφυλόφιλος.



    "Το ράγκμπι είναι το πιο σκληρό άθλημα. Εγώ είμαι παίκτης του ράγκμπι. Και είμαι γκέι. Δεν θέλω να στιγματιστώ ως ένας γκέι παίκτης, πάνω απ'όλα είμαι ένας παίκτης ράγκμπι.

    Είμαι άνθρωπος. Είμαι γκέι, όμως αυτό δεν σημαίνει πως επιθυμώ κάθε άνδρα σε αυτό τον πλανήτη", τόνισε χαρακτηριστικά ο 35χρονος πρώην άσος της Τουλούζ, και συνέχισε:

    "Είναι δύσκολο να είσαι ο μοναδικός παίκτης σε διεθνές επίπεδο έτοιμος να σπάσει το ταμπού. Βλέποντας τους αριθμούς, δεν μπορεί να είμαι ο μοναδικός. Όμως δεν γνωρίζω για άλλους ομοφυλόφιλους που είναι εν ενεργεία παίκτες.

    Θα ήμουν ευτυχισμένος εάν, σε έναν ορίζοντα 10 ετών, αυτό δεν θα είναι πια ένα ζήτημα για να απασχολεί τον αθλητισμό. Θα ήμουν ευτυχισμένος εάν ο κόσμος έλεγε: "Και λοιπόν;"

    "Ανακουφίστηκα όταν το είπα σε 2 συμπαίκτες"

    Όσο για τον πρώτο άνθρωπο από το χώρο του αθλήματος στον οποίο εξομολογήθηκε αυτό το "μυστικό" του, αυτός ήταν ο τεχνικός της Εθνικής Ουαλίας: "Όλα οφείλονται στον Σκοτ Τζόνσον, τον τεχνικό μας. Με κάποιο τρόπο το αντιλήφθηκε.

    Με πήγε στα αποδυτήρια, έκλεισε την πόρτα και του είπα τα πάντα. Έχοντας κρατήσει τα πάντα μυστικά για τόσο πολύ καιρό, αισθάνθηκα ανακουφισμένος", δήλωσε ο Τόμας, προσθέτοντας πως ο Ουαλός τεχνικός τον παρότρυνε να κάνει την ίδια αποκάλυψη και στους συμπαίκτες του που εμπιστευόταν περισσότερο.

    "Το είπα στον Στίβεν Τζόουνς και στον Μάρτιν Γουίλιαμς. Θυμάμαι ότι, ενώ τους περίμενα σε ένα μαγαζί, ήμουν τρομοκρατημένος και αναρωτιόμουν τι θα μου έλεγαν.

    Έπειτα ήρθαν, μου έδωσαν ένα φιλικό χτύπημα στην πλάτη και μου είπαν: "Δεν μας νοιάζει. Γιατί δεν μας το είχες πει νωρίτερα;"

    "Η σωστή στιγμή για να κάνω την αποκάλυψη..."

    Ο Τόμας, που αγωνίζεται τώρα για την τοπική, Κάρντιφ Μπλους, έδωσε και απάντηση για την επιλογή του να βγάλει τώρα στη δημοσιότητα το γεγονός ότι είναι γκέι και όχι κάποια χρόνια νωρίτερα:

    "Το ράγκμπι είναι το πιο σκληρό άθλημα, είναι το πιο ανδρικό άθλημα από τα αποκαλούμενα ανδρικά. Αυτό χαρίζει μία εικόνα στους παίκτες.

    Το ράγκμπι για πολλούς είναι βάρβαρο άθλημα. Δεν θα μπορούσα να κάνω την αποκάλυψη εάν πρώτα δεν είχα καθιερωθεί ως παίκτης και δεν είχα κερδίσει το σεβασμό στο γήπεδο.

    Αυτό είναι η σωστή στιγμή για να κάνω αυτή την αποκάλυψη. Το ράγκμπι ήταν το πάθος μου, ολόκληρη η ζωή μου και δεν ήμουν έτοιμος να ρισκάρω να χάσω όλα όσα αγαπούσα.

    Τυχαίνει να είμαι γκέι: αυτό που κάνω όταν κλείνω την πόρτα του σπιτιού μου δεν έχει να κάνει με αυτό που κατέκτησα μέσα στους αγωνιστικούς χώρους".

    Πρώτη σεξουαλική εμπειρία στα 18 με άνδρα

    Αξίζει να σημειωθεί πως μεταξύ των αρκετών "καυτών" αποκαλύψεων που έκανε ο Τόμας ήταν και αυτή της πρώτης φοράς που έκανε έρωτα, στα 18 του χρόνια με άνδρα, γεγονός που σύμφωνα με τον ίδιο τον άφησε ντροπιασμένο και φοβισμένο.

    "Εκείνη τη στιγμή αισθάνθηκα καλά, όμως ύστερα ένιωσα ότι έκανα κάτι λάθος και υποσχέθηκα στον εαυτό μου ότι αυτό δεν επρόκειτο να ξανασυμβεί.

    Απλά αρνήθηκα τα πάντα. Οτιδήποτε δεν έπρεπε να σκέφτομαι και να αισθάνομαι κλείστηκε στο βάθος του μυαλού και ξεχάστηκε.

    Ήλπιζα ότι θα ξυπνούσα ένα πρωί, όλα αυτά τα αισθήματα θα είχαν εξαφανιστεί και θα ήμουν σαν τους υπόλοιπους, ένα από τα αγόρια που δεν θα χρειαζόταν να υποκρίνομαι.

    Συνήθιζα να προσεύχομαι συνέχεια και να ρωτάω το Θεό: "Μου έχεις δώσει αυτό το τεράστιο ταλέντο για να παίζω ράγκμπι. Θα πρέπει να υπάρχει κάποια απάντηση. Όμως δεν υπήρχε καμία".

    Αξίζει να σημειωθεί ότι ο σπουδαίος άσος του ράγκμπι ενώθηκε με τα δεσμά του γάμου το 2002 με την Τζέμα, όμως αργότερα συνειδητοποίησε οριστικά ότι δεν μπορούσε να ξεπεράσει το γεγονός ότι ήταν γκέι και έτσι ήρθε ο χωρισμός το 2006, με το επίσημο διαζύγιο να αναμένεται να εκδοθεί σε λίγο καιρό από τώρα.

  6. #6
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Η Καβάλα έχει βαλθεί να βάλει τα γυαλιά ακόμα και στους μεγάλους της Σούπερ Λιγκ με τις φετινές της μεταγραφές. Μετά τις καλοκαιρινές «βόμβες» οι αργοναύτες χτύπησαν και στην χειμερινή μεταγραφική περίοδο με τον Έμπι Σμολάρεκ να ντύνεται στα μπλε για 2,5 χρόνια!
    Ο Σμολάρεκ είχε συνάντηση με τον Σταύρο Ψωμιάδη την Δευτέρα και μετά το τέλος της οι δύο άνδρες έδωσαν τα χέρια.
    Η απόκτησή του, είναι δώρο του Σταύρου και της Χριστίνας Ψωμιάδη στον πατέρα τους Μάκη, για τα γενέθλια του τελευταίου που είναι την Τρίτη 15 Δεκεμβρίου.


    WTF

  7. #7
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by Parasight View Post
    Η Καβάλα έχει βαλθεί να βάλει τα γυαλιά ακόμα και στους μεγάλους της Σούπερ Λιγκ με τις φετινές της μεταγραφές. Μετά τις καλοκαιρινές «βόμβες» οι αργοναύτες χτύπησαν και στην χειμερινή μεταγραφική περίοδο με τον Έμπι Σμολάρεκ να ντύνεται στα μπλε για 2,5 χρόνια!
    Ο Σμολάρεκ είχε συνάντηση με τον Σταύρο Ψωμιάδη την Δευτέρα και μετά το τέλος της οι δύο άνδρες έδωσαν τα χέρια.
    Η απόκτησή του, είναι δώρο του Σταύρου και της Χριστίνας Ψωμιάδη στον πατέρα τους Μάκη, για τα γενέθλια του τελευταίου που είναι την Τρίτη 15 Δεκεμβρίου.


    WTF
    πέρα από την τρανή απόδειξη του πόσο μπουρδέλο κράτος είμαστε?
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  8. #8
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    «Είμαι πλούσιος και μπορώ να καλύψω ακόμα και τον πιο υψηλό μισθό», ανέφερε χαρακτηριστικά σε πολωνικό Μέσο.

    Spoiler
    Σταυρος Ψωμιαδης
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  9. #9
    Carlos the Dwarf Kelldorain's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Gordita Beach
    Posts
    5,419

    Default



    Σε μία απόφαση ζωής προχώρησε ο διάσημος διαιτητής Τομ Χένινγκ Έβρεμπο. Ο 43χρονος Νορβηγός αποφάσισε να εγκαταλείψει τα εγκόσμια προκειμένου να γίνει μοναχός (φώτο)!

    Ο Έβρεμπο επιθυμεί να κυρήξει το θέλημα του Θεού παίρνοντας μέρος σε ιεραποστολές.

    Ο Σκανδιναβός ρέφερι, ο οποίος παράλληλα με την διαιτησία εργάζονταν και ως ψυχολόγος επιβεβαίωσε την έρπουσα φημολογία των τελευταίων ημερών ζητώντας παράλληλα συγνώμη απ'όσες ομάδες αδίκησε με τις αποφάσεις του.

    "Ναι, θέλω να κάνω κάτι τέτοιο. Ζητώ δημόσια συγγνώμη για την Τσέλσι, τη Ρεάλ Μαδρίτης και τον κόσμο. Θα γίνω ιεραπόστολος".

    Οι "Ερινύες" εξακολουθούν να καταδιώκουν τον Έβρεμπο που αποζητά αποκούμπι στην εκκλησία ως "πατέρας Κνουτ"!

    "Επιχείρησα να βρω κάποια εξήγηση στα κείμενα του Φρόιντ ή κάποιου άλλου ψυχολόγου, αλλά δεν τα κατάφερα. Έχω ζήσει κάτι σαν κόλαση, αφού κάθε μέρα νιώθω ότι με κυνηγούν ο Ντρογκμπά, ο Μπάλακ και ο Εσιέν. Δεν μπορώ να ζήσω έτσι.

    Το λάθος μου είχε πολλές συνέπειες, επειδή η Μπαρτσελόνα κατέκτησε το Champions League, το Σουπερ Καπ Ευρώπη και το Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων" τόνισε χαρακτηριστιά αναφερόμενος στον περυσινό ημιτελικό στο Τσάμπιονς Λιγκ ανάμεσα στους "μπλε" του Λονδίνου και την Μπαρτσελόνα που στιγμάτισε την καριέρα του.
    sport24

  10. #10
    metaphor fandango's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    the end?
    Posts
    5,458

    Default

    Εναλλακτικές διακοπές επέλεξε ο Θανάσης Παπάζογλου για τα Χριστούγεννα. Ο Έλληνας φορ προτίμησε το δημοφιλές στους Βορειοελλαδίτες, Μπάνσκο της Βουλγαρίας, για να περάσει λίγες μέρες στο χιονοδρομικό. Ως σωστός επαγγελματίας ποδοσφαιριστής, θα αποφύγει το σκι, ώστε να μην κινδυνέψει από τραυματισμούς.
    metrosport.gr
    these walls built to stand come-what-may
    lie shattered in the ashes.

  11. #11
    δήθεν asimoulis's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in flames
    Posts
    3,866

    Default

    Quote Originally Posted by Kelldorain View Post
    Το λάθος μου είχε πολλές συνέπειες, επειδή η Μπαρτσελόνα κατέκτησε το Champions League, το Σουπερ Καπ Ευρώπη και το Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων" τόνισε χαρακτηριστιά αναφερόμενος στον περυσινό ημιτελικό στο Τσάμπιονς Λιγκ ανάμεσα στους "μπλε" του Λονδίνου και την Μπαρτσελόνα που στιγμάτισε την καριέρα του.
    δεν νομίζω ότι συγχωρείται η συγκεκριμένη διαιτησία σε καμμία θρησκεία.
    Η σκέψη μου είναι πλήρως αλλοτριωμένη, ιδεαλιστική, αταξική, αντιπατριωτική και "ολίγον άρρωστη".

  12. #12
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Εγω νομιζω οτι πηγε ενα βημα πιο κοντα στο θεο με τη συγκεκριμενη διαιτησια και το ξερει, ψεμματα λεει.

  13. #13
    γκεστάλ nothingman's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    καβάλα στο δελφίνι
    Posts
    5,927

    Default

    κωλόγαυροι καρπετόπουλοι.
    θα έπρεπε όντως να βρεθεί ένα βήμα πιο κοντά στο θεό, έπρεπε να τους αφήσουν να τον λιντσάρουν τον μπάσταρδο. αν περνούσε έτσι η Τσέλσι στον τελικό ή περίπου οποιαδήποτε άλλη Τσέλσι ακόμα θα είχαμε κλάματα και φωνές ως τα τώρα. αλλά μπαρτσελόνα αδερφέ. μπαλάρα, θρησκεία, επανάσταση, ντρίπλες και λοκομόντο. σιχάματα.
    Last edited by nothingman; 29-12-2009 at 13:56.
    ~
    "Why didn't it kill him?" she said.
    "Unforgivably sloppy workmanship at the hand grenade factory," I said.
    ~

  14. #14
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    ετσι



    Last edited by FIXXXER; 29-12-2009 at 18:09.

  15. #15
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by Kelldorain View Post
    μοναχός ρέφερι ψυχολόγος
    .

Similar Threads

  1. ti einai to "epic metal"? (split from "Doomsw
    By Martyan Druyd in forum Music Discussion
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-2013, 18:08
  2. NUCLEAR WINTER "Abomination Virginborn" 7"EP
    By panos_SXH in forum Self-Promotion
    Replies: 1
    Last Post: 18-02-2012, 01:15
  3. "Sklhra" h "skoteina" akousmata?
    By no-celebration in forum General Discussion
    Replies: 15
    Last Post: 28-12-2011, 17:37
  4. "x -wing" kai "tie-fighters" wanted
    By atom_smasher in forum PC & Games
    Replies: 15
    Last Post: 22-11-2005, 11:54
  5. CHRIS CAFFERY - "Faces" + bonus "God Damn War
    By rockavlon in forum Albums
    Replies: 23
    Last Post: 26-09-2004, 14:21

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •