Page 5 of 33 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 61 to 75 of 484

Thread: fae ena malaka

  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    363

    Default

    όπου "δομικά" ευδόκιμος όρος;

  2. #62
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    Default

    Μόνο σε τροπικά κλίματα, σαν τον ανανά!
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  3. #63
    mentalist
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    I am Here. And I have a gun!
    Posts
    74

    Default

    Quote Originally Posted by Dythor View Post
    Μόνο σε τροπικά κλίματα, σαν τον ανανά!
    lol
    "I'm a brat. Get over it."

    Kelly Osborne

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    363
    Last edited by run4rum; 10-11-2009 at 17:00.

  5. #65
    Senior Peligro dopefiend's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Jonestown
    Posts
    1,827

    Default

    όντως θα μπορούσε να είναι κάποιος ιαρ γιουζερ. ο χρήστης Η. ας πουμε.


    We work in the dark. We do what we can to battle the evil that would otherwise destroy us. But if a man's character is his fate, this fight is not a choice but a calling. Yet sometimes the weight of this burden causes us to falter, breaching the fragile fortress of our mind, allowing the monsters without to turn within. We are left alone staring into the abyss, into the laughing face of madness.

  6. #66
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Είμαι είμαι! Τι όμως?
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  7. #67
    Senior Peligro dopefiend's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Jonestown
    Posts
    1,827

    Default

    μάντεψε!


    We work in the dark. We do what we can to battle the evil that would otherwise destroy us. But if a man's character is his fate, this fight is not a choice but a calling. Yet sometimes the weight of this burden causes us to falter, breaching the fragile fortress of our mind, allowing the monsters without to turn within. We are left alone staring into the abyss, into the laughing face of madness.

  8. #68
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    Default

    ΜΑΛΑΚΑΣ ΓΙΑ ΦΑΓΩΜΑ
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  9. #69
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    ...είπε ο dythor...
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  10. #70
    metaphor fandango's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    the end?
    Posts
    5,458

    Default

    Τhursday, December 31, 2009 Mikeiddox

    Πριν από 2μέρες ήρθε στο inbox μου ένα chain mail με τίτλο Mikeius VS Madoxx. Το είχα ξαναδεί βέβαια, σε μορφή comment στο άρθρο μου 90s: The good, the bad and the ugly και είναι μια λίστα με 10 λόγους που ο Maddox είναι ανώτερος από μένα. Παρόλο που δεν το συνηθίζω, απάντησα στο συγκεκριμένο comment, αλλά ο κομπλέξας ανώνυμος δεν αρκέστηκε σε αυτό. Πήρε την αποψάρα του, την έκανε chain mail, μετά έψαξε έναν-έναν τους συχνούς αναγνώστες μου, βρήκε τα email τους και το έστειλε. God Damn! Μερικές βδομάδες πριν, ο φίλος Βαγγέλης μου λίνκαρε ένα thread στο Electric Requiem Forum που ασχολιόταν με την πάρτη μου. Με βρίζανε και υποστήριζαν ότι μπροστά στις ατάκες που πετάνε αυτοί κάθε μέρα στο E.R., οι δικές μου ατάκες δεν κλάνουν μία κι άλλα τέτοια patheticλίκια. Περιττό να πω ότι μεγαλύτερες ιντερνετικές ψωνάρες δεν έχω δει ποτέ στη ζωή μου. Οι μισοί ανεβάζουν thread για το πόσο γαμάει το E.R. και οι άλλοι μισοί μπαίνουν στο thread και γράφουν "Καλά, ε; Κορυφαίο το thread που ανέβασες για το πόσο γαμάει το E.R.". GOD DAΑΑYOM!!! Καλά ρε ζώα; Άλλη δουλειά δεν έχετε στη ζωή σας; Τόση μεγάλη αξία νομίζετε ότι έχουν οι απόψεις σας που τις πετάτε στον ωκεανό πληροφοριών που λέγεται internet και νομίζετε ότι έχουν και κάποια επιρροή; Μου στέλνει η άλλη comment ότι είμαι αγενής επειδή με διαβάζει εδώ και μήνες και εγώ δεν της λέω "ευχαριστώ" κάθε φορά που μου γράφει πόσο της άρεσε ένα άρθρο μου. Δε μας κατουράς λέω γω κυρά μου; Με διαβάζεις για να γελάς ή για να μου μαθαίνεις σαβουάρ βιβρ; Μπαίνει ο κάθε άεργος και γράφει "Χάλασες πολύ, μαλάκα. Εδώ και 8 ποστ έχω σταματήσει να γελάω". Δηλαδή μου λες ότι διάβασες ήδη 7 κρύα άρθρα και αντί να παρατήσεις για πάντα το site, μπήκες να δεις και το όγδοο! Μάλιστα το comment σου αναρτήθηκε μισή ώρα αφού πόσταρα το άρθρο. Και μετά είμαι εγώ ο μαλάκας. Το blog μου, όπως και το κάθε άλλο blog έχει αντίκτυπο στην κοινωνία ακριβώς ΜΗΔΕΝ! Φαντάσου πόσο μηδέν αντίκτυπο έχουν τα σχόλιά που κάνεις εσύ για τον συγγραφέα του. Δεν αναφέρομαι μόνο στα αρνητικά σχόλια. Και τα θετικά είναι ηλίθια και pointless. "Μιχάλη γάμησες", "Μιχάλη σ' αγαπώ", "Μιχάλη σε παντρεύομαι". ΣΚΑΣΕ ΗΛΙΘΙΟ ΓΥΝΑΙΚΑΚΙ! Καταλαβαίνω ότι ενθουσιάστηκες επειδή μόλις ανακάλυψες το internet που εκ φύσεως είναι γεμάτο προβληματικούς παπάρες σαν κι εσένα που νομίζουν ότι έχουν καλλιτεχνική έκφραση. Να μαντεψω: εχεις και ημιεπαγγελματική φωτογραφική μηχανή και ανεβάζεις στο λογαριασμό του Deviant Art σου ασπρόμαυρες φωτογραφίες με υψηλό κόντραστ και θολή μαύρη μπορντούρα. Το τελευταίο σου entry είναι μια κοντινή προσωπογραφία ενός γέρου/άστεγου/ζητιάνου και πριν απ' αυτό ήταν μια καρέκλα μαζί με τη μακρόστενη σκιά της με τίτλο "Juxtaposition". ΟΚ. Λογικό είναι μετά από αυτά τα bratwurst μετριότητας που τρως στον κώλο να σου φαίνεται φοβερό το blog μου. Πολλοί θα πείτε ότι πάω να επιστρατεύσω την αιώνια πίπα που λένε όλοι στους κριτικούς τους όταν αμύνονται. "Αν δε γουστάρεις, να σε δω να το κάνεις καλύτερα στην τελική". Αυτό το επιχείρημα δεν το υπερασπίζομαι. Είναι άκρως βλακώδες, ειδικά όταν το χρησιμοποιείς ενάντια σε κριτικούς ταινιών/θεάτρου/βιβλίων γιατί είναι τεχνικά πολύ δύσκολο να φτιάξουν δικιά τους ταινία/θεατρικό/βιβλίο υψηλών προδιαγραφών για να το αποδείξουν. Αλλά στην περίπτωση του blog, πραγματικά ισχύει! Δε γελάς με αυτά που γράφω; Φτιάξε δικό σου blog και γράψε καλύτερα. Είναι ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ ΥΠΟΘΕΣΗ! Κι εσύ θα μου κάνεις κρέας το παραπάνω επιχείρημα κι εγώ θα έχω ένα αστείο site να μπαίνω και να περνάω καλά. Δυστυχώς όμως, το πιθανότερο είναι να γράψεις ένα σίχαμα μισή παράγραφο για το πόσο έχεις βαρεθεί να ακούς το Last Christmas ή για τον Αλβανό που ήταν μπροστά σου στο ΠΡΟ-ΠΟτζίδικο και, επειδή ήθελε να παίξει στο ΤΖΟΚΕΡ τα γενέθλια των παιδιών του, κατέληξες να περιμένεις στην ουρά πεντέμισι ώρες. Γι' αυτό σκάσε. Γιατί λοιπόν μετά απ' όλα αυτά, εξακολουθώ να έχω ενεργά τα comments: 1ον) Μπορεί και βάζει ο κόσμος το λιθαράκι του, όπως έχει γίνει επιτυχημένα στις Μικρές λεπτομέρειες της ζωής ή στην Ξενάγηση στο βλαχοπαππουδόσπιτο. 2ον) Αν τα βγάλω θα στερήσω από τον κόσμο διαμάντια όπως ο ΛshinobiΛ, ο polystrofos και φυσικά ο Liberis. 3ον) Το να βγάζεις τις απόψεις σου σε δημόσιο βήμα και να μην δέχεσαι τον αντίλογο, εκτός από πουστιά είναι και βαρετό. 4ον) Συνήθως περνάω τα απογεύματά μου αλείφοντας Merenda στο πουλί μου και περιμένοντας τον σκύλο μου να έρθει να τη γλείψει. Οπότε, έχω στην καβάτζα το διάβασμα comments όταν ξεμένω από Merenda.
    αχαχαχαχ τι βλάκας
    Last edited by fandango; 31-12-2009 at 21:15.

  11. #71
    R U OK Esteban's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    130-148bpm
    Posts
    1,486

    Default

    Να μαντεψω: εχεις και ημιεπαγγελματική φωτογραφική μηχανή και ανεβάζεις στο λογαριασμό του Deviant Art σου ασπρόμαυρες φωτογραφίες με υψηλό κόντραστ και θολή μαύρη μπορντούρα
    ααχχαχαχα σο τρου

  12. #72
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    ξέρετε, comments, χρειάζεται διάδοχος για μπεμπέκο, κοσμοπόλιταν, υπέροχοςγάμος.

  13. #73
    metaphor fandango's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    the end?
    Posts
    5,458

    Default

    ΦΙΛΑΡΑΚΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΜΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΗΑΡ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ ΜΕ Τ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥ ΣΕ ΒΑΣΕΚΤΟΜΗ

    Ο ΠΡΟΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΗΤΑΝ Ο WOTAN

    ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ

    ΤΟ ΗΑΡ ΔΕ ΣΕΒΕΤΑΙ ΔΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙ ΔΕ ΣΠΑΜΜΑΡΕΙ

    ΑΠΑΝΤΑ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΝΑ ΧΥΝΕΤΑΙ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΨΩΜΑΚΙ ΣΕ ΜΟΥΝΑΚΙ
    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
    these walls built to stand come-what-may
    lie shattered in the ashes.

  14. #74
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Ποιος κανει ρε παιδια τοπικ για το ποσο γαματο ειναι το ηαρ?

  15. #75
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    This is a message to all newfags and cancer currently killing ER, What the fuck do you think this is, some place where you can just waltz in unannounced and be received with arms wide open? WELL FUCK THAT! This is motherfucking ER, bitch. WE call the shots. WE ALWAYS get shotgun. WE dont give a fuck who you are, because WE are infinitely more important than you. WE are always first in line. WE always fuck the hot chick before she gets acne and settles for you. WE rob banks, charities, and ANYONE else who fucking pisses us off. This place is more than just a place, faggot, it is an IDEOLOGY. And this ideology says you need to GET THE FUCK OUT. No one here will ever like you. WE have already established cliques, slop-worthy-hoes, and prop-worthy-bros, GOT IT? WE are the ideology of elitism, exploitation, and lulz. This isn't a fucking game, kid, so don't try to tag along. You're talking to people who have been around the block AND THEN SOME. WE pioneered class. WE made 'cool' cool. And you? What have you done? Jerked off in the shower? WE INVENTED JERKING OFF IN THE SHOWER, you stupid bitch. There is a clear-cut, defined, infinitely thick WALL between you and us. WE built the wall that keeps you fags OUT. So don't try to act like you know what the fuck is going on, because you dont. You just do NOT. But you really think you can compete with ER? LOL WOW Don't make me start flaming you. Are you forgetting who we are? WE are the ones who film people like you getting fucking destroyed by us. WE will rip your ASSHOLE out of your fucking rectum, STITCH IT on top of your pitiful dick hole, and then fuck you in the VAGINA we just made for you. SO WE MAKE YOU INTO A BITCH. Do you get it now? This site isnt a game, it isnt a place to 'chill' with your fags, and it isnt some fucking haven where people like you can get acceptance from people like US. IT ISNT GOING TO HAPPEN. JUST GTFO.
    Ποιο γαμημένο ΜΟΓΓΟΛΟ πάει και κάνει κόμεντ τέτοιες αρχιδιές?

    Και γενικά, ρεζίλι μας κάνετε. Κόφτε τις μαλακίες, καθυστερημένα.

Similar Threads

  1. re malaka
    By BURNIN AMBITION in forum General Discussion
    Replies: 1
    Last Post: 31-08-2007, 16:00
  2. Re malaka necrope8amene..
    By MoRmEnGiL in forum AnorimoI
    Replies: 3
    Last Post: 19-02-2005, 16:49
  3. YASSOU MALAKA!
    By MoRmEnGiL in forum General Discussion
    Replies: 0
    Last Post: 07-02-2005, 06:50
  4. TI NAUTOI RE MALAKA?
    By freak brother in forum Athletics
    Replies: 13
    Last Post: 26-04-2004, 19:21
  5. re malaka symposium_lexotanil....
    By Amnesiac. in forum General Discussion
    Replies: 10
    Last Post: 23-12-2003, 18:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •